Revue

Sport

Prohra se vztyčenou hlavou. Národní tým statečných nakonec prohrál se Skoty 1:2
Eurozpravy-sport | Ikonka času7. 9. 2020, 23:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Věděli, že mohli jenom překvapit. Vzhledem k okolnostem musel v pondělí večer v Olomouci nastoupit v rámci Ligy národů proti Skotsku úplně jiný český národní tým než jaký se představil v pátek pod vedením Jaroslava Šilhavého v Bratislavě. Původní totiž musel do karantény kvůli dvěma pozitivním výsledkům na kronavirus a tak musel zastoupit Jaroslava Šilhavého David Holoubek a ten musel na rychlo sestavit tým pouze z hráčů české ligy. Duel se Skotskem začal i pro mnohé české fanoušky až nečekaně, když skóre po dvanáczti minutách otevřel Jakub Pešek z Olomouce, Skotům, kteří jinak po většinu zápasu na rozdíl od českého mužstva v mnoha příležitostech nebyli, se však podařilo duel otočit. V prvním poločase ještě vyrovnal Dykes, po přestávce pak gól na 1:2 z penalty Christie. Za výkon se ale český tým statečných, z nichž většina neměla žádné reprezentační zkušenosti, nemusí vůbec stydět.

OBRAZEM: Masaryk Racing Days & BOSS GP 2020
Eurozpravy-sport | Ikonka času7. 9. 2020, 4:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000