Celkem 4778 článků.|

Sport

ONLINE NHL: Hraje se pět zápasů. Nosek s Vegas proti St. Louis
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 23:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dalšími pěti zápasy pokračuje v noci ze středy na čtvrtek NHL. Z českých zástupců hraje Tomáš Nosek v dresu Vegas Golden Knights na ledě St. Louis Blues. Aktuálně nejlepší tým ligy Colorado hostí Minnesota. V „kanadské“ divizi hraje Ottawa s Edmontonem a Toronto s Montrealem. Jako poslední jdou do akce hokejisté Los Angeles proti Arizoně. Sledujte zápasy online na iSport.cz.

Dohánět manko s Třincem? Pro nás jako kdybychom jezdili do zdi, tvrdí Šťastný
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 23:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prahli navázat na poslední vydařené představení z Třince, jenže špatný vstup do středeční třetí partie semifinále play off plány mladoboleslavských hokejistů naboural. Oceláři se na jejich ledě už ve dvanácté minutě urvali do klíčového dvougólového trháku, který jim vynesl v sérii vedení 2:1 na zápasy.

Chelsea na neutrální půdě porazila Porto, Bayern bez Lewandowského nestačil na PSG
FotbalPortal | Ikonka času7. 4. 2021, 23:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čtvrtfinálová utkání pokračovala středečnímu duely. Londýnská Chelsea dala zapomenout na víkendový ligový nezdar a na neutrální půdě porazila jakožto hostující tým Porto nadějným výsledkem do odvety 2:0. Na problémy si zadělal Bayern Mnichov, který bez zraněného Lewandowského prohrál doma s PSG 2:3.

Trpišovský: Kolář dělá maximum, ale do rizika nepůjdeme. Co stopeři?
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 23:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Řeší plno nejistot při skládání defenzivní linie, slávistický trenér Jindřich Trpišovský je však před prvním čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu připraven. Doufá ve start brankářské opory Ondřeje Koláře, o případné náhradě už rozhodl. Stejně tak ví, jak složí stoperskou dvojici při absencích Ondřeje Kúdely a Simona Deliho. Dalšího slavného protivníka z Premier League se nebojí. „Máme nějaký styl, ze kterého nechceme ustupovat,“ hlásí Trpišovský.

Repríza španělského pohárového finále skončila bez vítěze
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 23:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Repríza sobotního finále Španělského poháru mezi fotbalisty San Sebastianu a Bilbaa skončila ve 29. ligovém kole bez vítěze remízou 1:1. Hosté byli blízko odplatě za čtyři dny starou porážku 0:1, ale Real Sociedad díky gólu minutu před koncem zachránil alespoň bod.

Sestřihy Ligy mistrů: PSG přežilo vánici a 31 střel Bayernu, výhru si veze i Chelsea
iHNed sport | Ikonka času7. 4. 2021, 22:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Paris St. Germain vyhrál v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů na půdě Bayernu 3:2. Ještě lepší výsledek si domů veze Chelsea, která porazila 2:0 Porto.

Podle L'Équipe bude začátek Roland Garros odložen o týden na 30. května
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenisový grandslam Roland Garros se bude konat o týden později oproti plánu. Podle francouzského listu L'Équipe začne vrcholný turnaj antukové sezony v Paříži místo 23. až 30. května, aby mohlo na tribuny více diváků.

Šťastný: První třetina nás stála zápas. Pak to bylo, jak ježdění do zdi…
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poprvé v semifinálové sérii se prosadil. Elitní boleslavský střelec David Šťastný ale zůstal sám. Žádný další puk Bruslaři za záda Ondřeje Kacetla nedostali. I když ve středu vyslali na branku Třince dvakrát tolik střel než soupeř, což samozřejmě bylo zapříčiněno i brzkým vedením Ocelářů. „Zápas zlomila první třetina. Dostali jsme dva góly a pak už se hraje těžko,“ smutnil 28letý útočník. Pak musela Mladá Boleslav dobývat tvrz. A nedobyla. Padla 1:3.

Vancouver má nakažených už 21 hokejistů
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Počet nakažených koronavirem v klubu hokejové NHL Vancouver Canucks stále stoupá. V týmu bylo pozitivně testováno 25 lidí, z toho 21 bylo hráčů. Čeští hokejisté ve Vancouveru nepůsobí.

Kamara poprvé sám promluvil o případu s Kúdelou: slzy i hněv
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Osobně zůstával dosud v ústraní, prohlášení vydával jen přes svého právního zástupce. Finský fotbalista Rangers Glen Kamara, kterého měl dle jeho slov rasisticky urazit Ondřej Kúdela ze Slavie, nyní ale poprvé sám promluvil. Rozhovor s ním pořídil novinář Peter Smith z ITV News Scotland. Kamara vlastními slovy vykresluje moment, který značně přehlušil ostatní dění souboje osmifinále Evropské ligy.

Kúdela? Soustředím se jen na to, co mohu ovlivnit, neřešil kouč Slavie jen trable se stopery a nejistotu kolem gólmana
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Složitá situace. Svízelná a hodně komplikovaná. Hned čtyři stopeři mimo. K tomu nejistota, zda se brankářská jednička postaví mezi tyče. A to za pár hodin čeká na jeho mužstvo londýnský Arsenal v prvním čtvrtfinále Evropské ligy. „Něco takového se mi v kariéře ještě nestalo. Možná snad v dobách, kdy jsem trénoval dorost a na zápas se nás sešlo jen jedenáct,“ přiznává slávistický kouč Jindřich Trpišovský, že vkročil na fotbalové pole dosud nepoznané.

Z kolena mi tekla krev, ale za postup to stálo, smál se plzeňský hrdina
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Obří kiks Liberce v závěru poslal fotbalovou Plzeň do semifinále MOL Cupu. Vítězství 1:0 ve včerejším čtvrtfinále zařídil Viktorii v 87. minutě střídající záložník Ondřej Mihálik, který po hrubce brankáře Nguyena rozhodl o postupu. Premiérovou trefou v sezoně.

Sparta nad propastí. Hořava: Lekli jsme se, že bychom mohli vyhrát
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Favorit extraligy s nejnabitějším kádrem může mít už ve čtvrtek po sezoně. Sparta ani napotřetí nedovedla v semifinále Generali Česká play off porazit Liberec. Vedla 2:0, byla blízko dramatu. Zápletku ale nenapsala. Tygři večer fantasticky otočili a vyhráli 3:2 v prodloužení. „Jako bychom se lekli, že můžeme konečně vyhrát,“ hlesl po utkání trenér Pražanů Miloslav Hořava. „Nic ale nebalíme,“ dodal.

Liberec drtí Spartu v přesilovkách. Klapalo nám to v nich, libuje si Pan asistent Lenc
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 22:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přesilovky v play off rozhodují, tvrdí stará pravda. V semifinále mezi Libercem a Spartou se zatím naplňuje do puntíku! Ve třetím zápase série Bílí Tygři potrestali hned tři fauly hostů. Skóre otočili z 0:2 na 3:2 a získali mečbol. Ve čtvrtek mohou sérii ukončit.

Jágr: výchovný hit i asistence, hrál jen tři minuty. Asi mě trápí stáří, řekl
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 21:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pohotová dorážka Tomáše Plekance v prodloužení poslala Kladno do finále Chance ligy. Rytíři vyhráli v Ostravě nad RT Torax Poruba 4:3 a sérii zvládli bleskově 4:0 na zápasy. Poslední krok udělali i bez Jaromíra Jágra, který se po první třetině stáhnul z ledu. Co ho trápí? „Co já vím, asi stáří,“ pokrčil s úsměvem rameny při odchodu do kabin. Před finálovou bitvou s Jihlavou bude mít společně s parťáky deset dní na doléčení šrámů.

Na sedmdesátce 140. Za Woodsovou hrozivou havárií byla nepřiměřená rychlost
iHNed sport | Ikonka času7. 4. 2021, 21:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Příčinou únorové dopravní nehody slavného golfisty Tigera Woodse bylo nezvládnutí vozidla v nepřiměřené rychlosti.

Jihlava a extraliga? Postup nám nezakážou, směje se Čachotský
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 21:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Krátký proces. Jihlava svalila Vsetín i ve čtvrtém zápase a bude mít moře času nachystat se na velké finále Chance ligy s Jágrovým Kladnem. Z Lapače si veze po triumfu 4:1 postup, v největších emocích ho slavil devětatřicetiletý veterán Tomáš Čachotský. „On takový je. Dává emoce hodně najevo na ledě i v kabině,“ reagoval trenér Viktor Ujčík. „Je dobře, že si to užívá. O tom to je. Doma má čtyři ženské, asi se o něj dobře starají. Je v pohodě,“ dodal s úsměvem.

Sparta je na hraně vyřazení, Tygři zvládli i třetí zápas. Třinec vyhrál v Boleslavi
iHNed sport | Ikonka času7. 4. 2021, 21:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Liberec porazil ve třetím semifinále Spartu 3:2 po prodloužení a v sérii vede 3:0 na zápasy. Třinec po výhře 3:1 v Boleslavi vede v sérii 2:1.

Rychlý nástup pomohl Ocelářům. V semifinále urvali druhý bod
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 21:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dvě trefy v úvodní třetině nasměrovaly hokejisty Třince k triumfu na mladoboleslavském ledě. Oceláři vyhráli třetí bitvu semifinále play off 3:1 a v sérii vedou 2:1 na zápasy.

Inter zvládl duel se Sassuolem a vede ligu o 11 bodů. Juventus zdolal Neapol
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 21:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Interu Milán porazili v dohrávce 28. kola italské ligy 2:1 Sassuolo a po desáté výhře za sebou vedou tabulku už o 11 bodů před městským rivalem AC. Devět zápasů před koncem tak svěřenci trenéra Antonia Conteho směřují za mistrovským titulem, který naposledy získali v roce 2010. V dohrávce 3. kola úřadující mistr Juventus zdolal také 2:1 Neapol.

Hladký postup do finále. Kladno s Jihlavou se porvou o extraligu!
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
O nejkratší možný postup do finále play off první ligy se postarali hokejisté Kladna i Jihlavy. Oba celky se tak v přímé bitvě poperou o návrat do Tipsport extraligy. Rytíři Jaromíra Jágra porazili i ve čtvrtém utkání Porubu 3:4 v prodloužení. Nestárnoucí matador se na výhře podílel asistencí, vítězný gól vstřelil zkušený parťák Tomáš Plekanec. Dukla v rozhodujícím utkání vyloupila Vsetín rozdílem 4:1. Finálová série mezi dvěma velkými rivaly začíná v sobotu 17. dubna.

Voráček v Rize? Flyers hrají podle rozpočítadla. Play off se jim vzdaluje
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Od chvíle, kdy Jakub Voráček začal působit ve Philadelphii (2011), hrají hokejisté Flyers jako podle dětské říkačky. Pravidelně totiž v NHL střídají sezony, kdy postoupí do play off a v té následující se do něj nedostanou. Letošní rok nevypadá, že bude výjimkou. Tým z Pensylvánie, který hrál loni v semifinále Východní konference, ztrácí na postupové příčky už pět bodů.

Jágr a spol. si zahrají o extraligu, ve finále první ligy vyzvou Jihlavu
iHNed sport | Ikonka času7. 4. 2021, 20:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Kladna a Jihlavy zvládli v nejkratší možné době semifinálové bitvy play off první ligy a čeká je finálový boj o právo účasti v extralize.

Inter po dohrávce vede ligu o 11 bodů
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Inter si poradil se Sassuolem, nezaváhal ani Juventus
iHNed sport | Ikonka času7. 4. 2021, 20:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Interu Milán porazili v italské lize 2:1 Sassuolo a po desáté výhře za sebou vedou tabulku o 11 bodů. Juventus stejným skóre zdolal Neapol.

Hrubec čelil 39 střelám, první porážku Omsku v semifinále s Kazaní neodvrátil
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Brankář Omsku Šimon Hrubec čelil 39 střelám Kazaně a neodvrátil první porážku Avangardu v semifinálové sérii play off Kontinentální hokejové ligy. Ak Bars zvítězil v třetím duelu 2:1 a snížil stav na 1:2 na zápasy.

Brémy s Pavlenkou a Gebre Selassiem postoupily do semifinále Německého poháru
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Brém s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem zvítězili ve čtvrtfinále Německého poháru 1:0 na hřišti druholigového Regensburgu. V semifinále bude Werder hostit 30. dubna Lipsko, v druhém duelu se o den později utká Dortmund s druholigovým Kielem.

FOTBAL ONLINE: Bayern se zvedá, Chelsea jde do vedení
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Úřadující vítěz fotbalové Ligy mistrů Bayern Mnichov vyzval v dnešním čtvrtfinále Paris St. Germain (stav 1:2) a zápas je reprízou loňského finále. Porto se utkává s Chelsea (0:1) na neutrálním hřišti v Seville, kde se v příštím týdnu uskuteční také odveta. Obě utkání mají výkop v 21:00 SELČ.

Plzni pomohl do semifinále poháru kiks i žolík. Ze hřiště odvezli Buchu
iSport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozpačitá sezona může pro Plzeň stále skončit ziskem trofeje a účastí v kvalifikaci Evropské ligy, od obou počinů ji dělí už jen dva zápasy. Viktoria totiž stejně jako před rokem postoupila do semifinále MOL Cupu, když doma přetlačila Liberec 1:0. O těsné výhře rozhodl tři minuty před koncem střídající Ondřej Mihálik po hrubce gólmana hostí Filipa Nguyena.

Bílí Tygři po obratu zdolali Pražany i potřetí a mají postupový mečbol
sport.cz | Ikonka času7. 4. 2021, 20:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Liberce zdolali ve třetím semifinále play off extraligy Spartu 3:2 v prodloužení a v sérii mají za stavu 3:0 na zápasy postupový mečbol. S vítězem základní části sice Bílí Tygři prohrávali už 0:2, ale díky třem přesilovkovým gólům výsledek otočili. V čase 62:53 rozhodl tečí střely Radana Lence slovenský útočník Dávid Gríger.