Celkem 4162 článků.|

blesk

Intervaly pražské MHD se v noci zkrátí na 20 minut
Ikonka času4. 9. 2015, 3:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Od dnešní noci se intervaly noční MHD v Praze zkrátí během víkendů z nynějších 30 na 20 minut. Změna se týká všech devíti nočních tramvají a části nejvytíženějších autobusových linek, které zejména v centru hlavního města jezdily přeplněné. Na konci roku společnost Ropid, organizátor dopravy v Praze a okolí, vyhodnotí, zda kratší intervaly zavede trvale.

Pořiďte si kompostér: Zpracujete až dvě třetiny odpadů z kuchyně
Ikonka času4. 9. 2015, 0:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dobří zahradníci vědí, že humus je to, co jejich rostliny nejvíce potřebují pro bohatou úrodu bez zbytečné chemie. Proto mají založený kompost, v němž ukládají veškerý použitelný biologický odpad nejen z kuchyně, ale i ze zahrady. V cenný úrodný humus můžete proměnit téměř vše. Stačí si jen založit kompost a právě teď na podzim je pro to nejlepší čas. Poradíme vám proto, jak si vybrat kvalitní kompostér.

Nechutná manikúra zpěvačky Rity Ory: Co se jí proboha stalo?
Ikonka času3. 9. 2015, 23:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Člověk by si řekl, že světoznámá celebrita, jako je zpěvačka Rita Ora, musí mít vše dokonalé. Make - up, účes, šaty a také manikúru. Opak je ale pravdou. Sexy pěnice ukázala nechutnou fotografii svých zničených nehtů.

Uprchlík si v Maďarsku uřízl penis a zmrzačil varlata
Ikonka času3. 9. 2015, 23:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zoufalství uprchlíků je veliké, co však stálo za pohnutkami běžence, který se zmrzačil v maďarském městě Debrecenu, není jasné. Muž si uřízl penis a poškodil varlata.

Česká pornologenda Paula Wild (41) se vrací k erotice. "Potřebuju to," tvrdí
Ikonka času3. 9. 2015, 22:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Teď se zaradují zejména muži a milovníci erotických snímků. Paula Wild (41) se totiž po dlouhé pauze k erotice opět vrací. Už to sice nebudou filmy, ale i tak se bude na co dívat. Našla totiž zalíbení ve strip tancování.

Pražští kriminalisté vyjeli do Plzeňského kraje, údajně k vraždě
Ikonka času3. 9. 2015, 21:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pražští kriminalisté dnes vpodvečer vyjeli k případu do Plzeňského kraje, podle serverů Deník.cz a iDnes.cz tam vyšetřují násilný trestný čin. Deník napsal, že policisté se v okolí Mýta na Rokycansku údajně začali zabývat případem dvojnásobné vraždy.

Bůh s tebou, malý andílku: Umělci vyjadřují smutek nad utonutím uprchlického chlapečka
Ikonka času3. 9. 2015, 21:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bezvládné dětské tělíčko ležící na turecké pláži, nad ním se sklání četník, který ho brzy odnese pohřební službě. Ze smrti tříletého Aylana Kurdiho, syrského uprchlíka, který se marně snažil dostat na řecký ostrov Kos, je zděšen celý svět. A umělci se s tímto zármutkem vyrovnávají po svém.

Učitelé si mohou oddychnout. Zákaz "prázdninového vyhazovu" je krok od schválení
Ikonka času3. 9. 2015, 21:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tři tisíce učitelů - tolik jich podle ministerstva školství dostává každoročně od svého zaměstnavatele prázdninový "dárek" v podobě propuštění na dva měsíce. Zákon, který to od příštího roku zakáže, už ve sněmovně finišuje. Ve čtvrtek ho podpořil i školský výbor. A protože zásadní výhrady nemá ani opozice, stojí mu v cestě už jen hlasování v Senátu a podpis prezidenta Zemana.

Na Rokycansku našli mrtvoly dvou lidí pod kládami. Byli zavražděni!
Ikonka času3. 9. 2015, 21:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na Rokycansku bylo ve čtvrtek rušno, dusno a temno. Policie v tomto okresu našla dvě mrtvá těla. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o dvojnásobnou vraždu. Ta může mít navíc spojitost s velmi známým případem.

Proč zemřel malý Liborek? Podle pitvy na následky zranění
Ikonka času3. 9. 2015, 21:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Liborek (†7), který minulý týden zkolaboval u pěstounů ma Podbořansku poté, co se koupal s bratrem ve vaně, zemřel na následky zranění. Vyplynulo to z výsledků pitvy.

Jágrova "holka" nahoře bez: Lucie Kovandová nafotila dráždivé snímky!
Ikonka času3. 9. 2015, 20:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ta ví jak se provokuje. „Kamarádka“ Jaromíra Jágra Lucie Kovandová se u moře svlékla a nafotila fotky nahoře bez. Dráždivé snímky vznikly na bulharském pobřeží Zlaté písky, kam Česká Miss World 2013 s finalistkami soutěže krásy Miss Face.

Policie pustila 50 syrských uprchlíků. Mohou do Německa
Ikonka času3. 9. 2015, 20:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Policie ve čtvrtek propustila prvních 50 syrských uprchlíků. Mezi nimi byl například i vysokoškolsky vzdělaný Syřan Abdal Rzzák. Ten je už měsíc na cestě. Ze své vlasti devětadvacetiletý muž utekl před válkou, bombovými útoky a řáděním teroristů. Jeho cílem je Berlín, kam chce časem přivést i svou ženu, dvouletou dcerku Šahd a nemocnou maminku. Po vynucené zastávce, kdy jej zadržela česká policie, strávil dva týdny v uprchlickém táboře ve Vyšních Lhotách. 

Reportáž z čínské vojenské přehlídky: Nefalšovaná totalitní radost v praxi
Ikonka času3. 9. 2015, 20:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vojenskou přehlídku v Pekingu, na níž přijel i český prezident Miloš Zeman, doprovázela přísná bezpečnostní opatření. Hosté museli počítat až s pětihodinovou časovou rezervou a důkladnými prohlídkami. Přímo z místa je popsal reportér Blesku David Vaníček.

Úsvit nevymyslel Okamura, tvrdí Babák ze zkrachovalých VV. Prý to byl on a Bárta
Ikonka času3. 9. 2015, 20:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Věci veřejné definitivně zkrachovaly a jsou minulostí. Právě v nich se Michal Babák sešel s Vítem Bártou a dostali se poměrně rychle k moci. Když se však v projektu objevily trhliny, Babák prý s Bártou vymysleli něco nového. Exposlanec tvrdí, že právě oni stáli na počátku Úsvitu. Nikoli Tomio Okamura.

Obama dobyl Severní pól: Nejdříve fotka selfie tyčí, pak taneček s dětmi
Ikonka času3. 9. 2015, 20:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Barack Obama jako první úřadující americký prezident překročil polární kruh, když zavítal do dvou odlehlých městeček na Aljašce. Návštěva byla vyvrcholením jeho třídenní cesty po Aljašce, kterou zakončil tancem ve škole a na památku si pak prezident pořídil selfie.

Rusko se připojilo k boji proti ISIS? Zasahuje prý v Sýrii
Ikonka času3. 9. 2015, 19:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Právě o boji s Islámským státem se ve čtvrtek na společném setkání bavil prezident Miloš Zeman se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem. Zeman chtěl Putina přesvědčit, aby se připojil k mezinárodnímu boji proti islamistům. Podle českého ministra obrany Martina Stropnického (ANO) už se tak ale už stalo. Informace jeho rezort ověřuje.

Lidé zavalili pražské centrum Klinika oblečením pro uprchlíky
Ikonka času3. 9. 2015, 19:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Lidé zavalili žižkovské autonomní sociální centrum Klinika oblečením pro uprchlíky. První část darů už byla odvezena do Bělé pod Bezdězem, další poputuje do Budapešti. Sbírka začala 1. září, končit měla dnes ve 22:00. Organizátoři ji ale ukončili zhruba o tři hodiny dřív. Vyplývá to z informací centra Klinika. Podle webu Pomoc uprchlíkům v Praze nyní jiné místo pro sběr materiální pomoci není.

KOMENTÁŘ: Zeman je v Číně jednička. Jediná
Ikonka času3. 9. 2015, 19:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český prezident Miloš Zeman je, jak známo, velký lišák, který nerad hraje druhé housle. Takže zásadně jezdí na oficiální státní návštěvy jen tam, kde hraje první housle – byť jediné. To je případ i jeho současné návštěvy Číny k 70. výročí kapitulace Japonska, čínského historického übernepřítele.

Sobotka chce uprchlické tábory vně Schengenu. Orbán možná druhý plot
Ikonka času3. 9. 2015, 19:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Páteční mimořádné setkání premiérů Česka, Slovenska, Polska a Maďarska v Praze dostává konkrétní obrysy. Zatímco premiér Bohuslav Sobotka chce podporu při vzniku uprchlických táborů na vnějších hranicích Schengenského prostoru, jeho maďarský protějšek Viktor Orbán, který musí ve své zemi čelit mnohem větší vlně uprchlíků, bude chtít svolání "velkého" summitu celé osmadvacítky. NAví cnevylučuje, že stejný plot jako na hranicích se Srbskem bude Maďarsko stavět také směrem k Chorvatsku.

Namol opilá matka vláčela v noci syna v kočárku. Nadýchala skoro 3 promile!
Ikonka času3. 9. 2015, 19:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jako opravdová matka k pohledání se ukázala žena (31) z Prahy 10, na kterou zavolali lidé městskou policii. V noci totiž lomcovala se svým dítětem v kočárku. Teprve čtyřměsíční chlapeček byl podchlazený a zanedbaný.

Stivínová se vrací do Česka: Jak ji změnilo 6 let "venku" a co hodlá dělat!
Ikonka času3. 9. 2015, 19:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před šesti lety se herečka Zuzana Stivínová s manželem, molekulárním biologem Lukášem Čermákem, a dvěma syny přestěhovala do Ameriky. Lukáš dostal pracovní nabídku, která se neodmítá, a tak herecká kariéra v Čechách musela jít stranou.

Velitelka kurdských ženských milic jedná s českými poslanci. O Islámském státu?
Ikonka času3. 9. 2015, 18:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Do Česka přijela velitelka kurdských ženských milic Nasrin Abdallah (37). Společně se svými spolubojovnicemi čelí denně hrozbě islamistů - bojují s Islámským státem. V Česku diskutuje s poslanci o bezpečnosti. Jaký účel má její návštěva? A jaké zážitky z brutální války s teroristy má? To prozradila exkluzivně Blesku. 

7 rad pro rodiče školáků: Kde škrtat a ušetřit?
Ikonka času3. 9. 2015, 18:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Začátek školního roku je vždy výrazným, ale nezbytným zásahem do rodinného rozpočtu. Dá se na těchto výdajích vůbec ušetřit tak, aby vaše dítě bylo spokojené a aby to nezruinovalo vaši peněženku? Domácí ekonomka má pro vás sedm tipů, jak ušetřit na školních výdajích.

Prachař se drsně navezl do Kluse: Chodí bos, blbě zpívá i hraje na kytaru!
Ikonka času3. 9. 2015, 18:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poprvé jako porotce a hned se Jakub Prachař drsně navezl do svého mnohem úspěšnějšího kolegy Tomáše Kluse! Podle něj neumí zpívat!

Na boj se "šmejdy" a nepoctivci chce inspekce další peníze. Babiš to odmítá
Ikonka času3. 9. 2015, 18:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozpočet ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) na příští rok by se měl zvýšit o téměř šest miliard na 27,8 miliardy korun. Téměř pět miliard je určeno na obnovitelné zdroje energie. Požadovaných 50 milionů korun na modernizaci České obchodní inspekce (ČOI) se však zatím ministru průmyslu Janu Mládkovi (ČSSD) sehnat nepodařilo.

Když se líčí znetvořená žena: Oběť kyselinového útoku bojuje proti snadno dostupné žíravině
Ikonka času3. 9. 2015, 18:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Chtějí být krásné jako všechny ženy, ale krása se jim už naplno nikdy nevrátí. Oběti kyselinových útoků budou nadosmrti zohyzděny, přesto nyní Indka Rešma (18) natočila video, jak se i přes jizvy nalíčit. Poukázat tím chtěla na fakt, že koncentrovanou kyselinu je ve většině světa snadné koupit stejně jako rtěnku na rty.

Metro na Můstku zdobí graffiti. Umělce si objednal dopravní podnik
Ikonka času3. 9. 2015, 17:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Stěnu, která zakrývá výstavbu výtahu ve stanici metra Můstek, už nepokrývají jen básničky, citáty, hlášky, vulgarity či telefonní čísla. Místo nich tu několik umělců vytvořilo řadu kreseb. Můstek se tak po Andělu stal druhou stanicí, kde mohou lidé díky stavbě výtahů díla obdivovat.

Slavný opilec a pařmen Charlie Sheen slaví padeástku: Co zase vyvedl?
Ikonka času3. 9. 2015, 17:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Človek je prý tak starý, jak se cítí. Přestože slavný americký herec Charlie Sheen ve čtvrtek 3. 9. oslavil už rovnou padesátku, stále se chová jako puberťák. Herec je slavný nejen díky svému umění, ale především díky svému kontroverznímu životnímu stylu, zálibou v ženách, drogách a alkoholu.

Egypťan v Prostřenu dál řádí: "Nejsem jako vy!" říká a ostatní označuje za pokrytce
Ikonka času3. 9. 2015, 17:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Blíží se konec týdne a napětí v soutěži Prostřeno! by se dalo krájet. Soutěžící jsou zvědaví kdo vyhraje a někteří taktizují. Nejupřímnější z nich je samozřejmě Egypťan Ali, který nesnáší pomluvy. A také to dá ve čtvrtek večer jasně najevo.

Novácká moderátorka Kristina Kloubková myslí na zadní kolečka. Zatím nový džob trénuje na kolegyních
Ikonka času3. 9. 2015, 16:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Moderátorka hlavního zpravodajství na Nově Kristina Kloubková (38) ví, že práce v televizi není jistota navěky. A tak se rozhodla, že si udělá kurz manikérky a bude se živit lakováním nehtů.

Schwarzenberg tvrdě kritizuje Zemana: Tulí se k Putinovi, přijde si tak důležitý
Ikonka času3. 9. 2015, 16:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pro jeho fanoušky to vypadá smutně, ale neodvratně. Éra Karla Schwarzenberga v čele TOP 09 se blíží ke konci, ani kníže nedokáže zastavit čas. Ke stárnutí se přidaly i zdravotní problémy. Schwarzenberg nyní přiznal, že ho začíná trápit nastupující hluchota. Vedle toho si však neodpustil klasické rýpnutí do prezidenta Zemana. Toho podle něj ovládá ješitnost. A proto jel i do Číny.

Smutný konec pátrání po 21letém Ondrovi: Našli ho mrtvého
Ikonka času3. 9. 2015, 16:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Odešel z domu, a o dva dny později ho našli mrtvého. Jedenadvacetiletý Ondřej K. z Blanenska zřejmě spáchal sebevraždu. Doma totiž nechal dopis na rozloučenou.

Znesvářené špičky pražské koalice se opět na ničem nedohodly
Ikonka času3. 9. 2015, 16:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Členové znesvářené pražské koalice setrvali na svých stanoviscích. Oznámili to po více než tříhodinovém jednání. ČSSD a ANO nadále trvají na odchodu primátorčina náměstka Matěje Stropnického (Trojkoalice/SZ), Trojkoalice to odmítá. Jednání se dnes nikam neposunula. ČSSD se cítí být vydírána Trojkoalicí, řekli předseda krajského výkonného výboru ČSSD Miloslav Ludvík a náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD). Stropnický už dříve řekl, že za postupem koaličních partnerů vůči němu je tlak developerů.

Pražský dopravní podnik dostal od ÚOHS pokutu 8,5 milionu Kč
Ikonka času3. 9. 2015, 16:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dopravní podnik hlavního města Prahy dostal od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) pokutu 8,5 milionu korun. V zakázce na dostavbu metra A nestanovil transparentně způsob hodnocení nabídek u kritéria na plán organizace výstavby. Rozhodnutí není pravomocné, řekl dnes ČTK předseda ÚOHS Petr Rafaj. Dopravní podnik se s rozhodnutím ÚOHS teprve seznamuje, odvolání zváží.

Potenciální teroristé? Do Evropy se vrací tisíce džihádistů, varují odborníci
Ikonka času3. 9. 2015, 16:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Státy západní Evropy čelí hrozbě v podobě tisíců mladých mužů, kteří odešli bojovat do zahraničních konfliktů a následně se vracejí zradikalizovaní jako potenciální teroristé. Před fenoménem zahraničních bojovníků varovali evropští bezpečnostní odborníci na Mezinárodním bezpečnostním fóru v Praze.

 Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru