Letní přestupové období v Serii A: Ansaldi posilou Interu, Vlci sledují Nasriho
FotbalPortal | Ikonka času31. 7. 2016, 0:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Seznam všech spekulací i přestupů, které se v rámci italské Serie A blíží do zdárného konce. Vše najdete v pravidelně aktualizovaném seriálu, jemuž žádná informace neunikne. Zajímá vás, kdo posílí váš oblíbený klub, kdo naopak odejde, nebo kam zamíří konkrétní hráč, kterého podporujete? Čtěte dál.

Ščasný: Nechtěl jsem nikoho šetřit, i když se pár hráčů na střídání ptalo
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 23:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
První poločas v pořádku, ve druhém potíže. Opět. Sparťanští fotbalisté vstoupili do nového ročníku ePojisteni.cz ligy rozpačitě. Místo, aby komfortní náskok 2:0 zvýšili a nadělili Slovácku pořádný příděl, udělali z utkání pořádné drama. „Pokračujeme v tom, co bylo. Nepředvedli jsme celých 90 minut konstantní výkon.,“ uvedl po utkání sparťanský kouč Zdeněk Ščasný.

Gól jako na Villarrealu? Bičík brankáře Slovácka litoval, přiznal Dočkal
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 23:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Doslova nakopl Spartu za vítězstvím. Sparťanský záložník Bořek Dočkal se dvěma góly během deseti minut výrazně podílel na výhře v prvním utkání nového ročníku ePojisteni.cz ligy proti Slovácku (3:2). V závěru utkání byl však značně znepokojený. Letenští dvakrát inkasovali a hosté sahali minimálně po bodu. „Dostali jsme strašné góly, které ve zbytku sezony rozhodně nemůžeme dostávat,“ zlobil se po utkání.

Kopic pomohl gólem a asistencí k obratu Plzně v Jihlavě, Sparta doma o gól porazila Slovácko
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 22:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nevypadalo to s mistrovskou Plzní po prvním poločase v Jihlavě úplně ideálně. Do premiérového utkání ročníku 2016-17 nevstoupila dobře, navíc inkasovala po trefě Ikauniekse. Ovšem ve druhé půli na sebe upozornil o místo v základu bojující Jan Kopic. Nejprve nahrál Kučerovi na vyrovnávací gól a pak sám krásnou střelou zajistil Viktorii tři body. Vítězně do soutěže vstoupila i pražská Sparta.

Přestřelku na Letné ovládla Sparta, Slovácko odjíždí bez bodu
Tyden-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 21:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Sparty vstoupili do ligové sezony domácí výhrou 3:2 nad Slováckem. Po deseti minutách vedli 2:0 zásluhou Dočkala, který po změně stran připravil třetí gól pro Konatého. Zlepšený výkon Slovácka a dva góly Diviše však udržely diváky na Letné v napětí až do konce.

Zlínská trojka pokořila bývalý klub. Štípka nám poslali shora, řekl kouč Páník
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 21:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Postavili se proti svým bývalým parťákům. Zlínská trojka Jakub Jugas, Josef Hnaníček a David Štípek válela donedávna za Příbram, druzí dva ještě v minulé sezoně. Dnes už pomohli k výhře 2:0 Zlínu. „Jsem hrozně šťastnej,“ líčil záložník David Štípek, nástupce produktivního Štěpána Koreše na levém kraji zálohy. Jak si exPříbramáci vedli?

Jiráček to v šatně seřval, řekl o obratu Jablonce autor hattricku Wágner
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 21:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Střelec prvního hattricku v této sezoně fotbalové ePojisteni.cz ligy se jmenuje Tomáš Wágner. Proti Karviné jabloneckému forvardovi na tři góly stačila necelá půlhodina. Severočeši v divokém utkání porazili nováčka soutěže 5:3.

Vrbův ligový start v Rusku: Ubránil remízu 0:0 s mistrovským CSKA
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 21:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Neprohrát s mistrem, to se počítá. Český trenér Pavel Vrba může slavit po soutěžní premiéře na lavičce Anži Machačkala první bod. Jeho tým jej ubránil doma v bitvě s úřadujícími šampiony – CSKA Moskva - remízu 0:0. Nakonec ale Vrbův tým nebyl daleko od výhry, když Budkovskij trefil po přestávce břevno.

PŘÍMÝ PŘENOS: Sparta - Slovácko. Letenští začnou bez Lafaty
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 19:29 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V prvním kole ePojisteni.cz ligy Sparta doma přivítá Slovácko. Letenský tým má za sebou už první soutěžní zápas, když v úterý remizovala v předkole Ligy mistrů 1:1 se Steauou Bukurešť. Utkání můžete sledovat ŽIVĚ na iSport.cz od 20:15.

Blá, blá, blá. Pogba se ve hvězdné reklamě směje přestupu do United
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 19:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sága okolo přestupu Paula Pogby do Manchesteru United se táhne pekelně dlouho. Francouzský záložník plní hlavní stránky novin, média přinášejí každý den nové spekulace. Toho se snaží využít sportovní značka Adidas, která na nic nečekala a se svým klientem Pogbou natočila odvážnou reklamu, ve které vystupují i další světové hvězdy fotbalu.

Další posila pro nováčka, střílet branky bude Borriello
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 19:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na začátku srpna bude potvrzena další posila pro nováčka z Cagliari. Opětovný účastník Serie A se domluvil na roční smlouvě s Marco Borriellem. Ten si tak v Itálii vyzkouší už desátý klub.

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Příbram 2:0. O výhře Ševců rozhodli stopeři
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Zlína zvítězili v prvním kole nového ročníku ePojisteni.cz ligy nad Příbramí 2:0. První branku zápasu vstřelil obránce Tomáš Hájek, který v prvním poločase využil nepřehledné situace v pokutovém území a poslal míč do sítě. Druhý gól vstřelil dvě minuty před koncem druhého poločasu Jakub Jugas. Zlín úspěšnou premiérou ukončil sérii patnácti zápasu bez vítězství.

SESTŘIHY: Plzeň zahájila obhajobu výhrou, uspěly Teplice i Zlín
Obhájce titulu z Plzně vstoupil do nového ročníku První fotbalové ligy výhrou 2:1 v Jihlavě, když Viktoria otočila duel dvěma góly ve druhém poločase. V úvodním pátečním zápase ePojisteni.cz ligy vyhrály Teplice na Dukle díky trefě Potočného 1:0. Nováček z Karviné vletěl do nejvyšší soutěže bleskovým gólem po necelých 12 vteřinách duelu v Jablonci, vedl 3:1, ale domácí se nakonec zmátořili a otočili vývoj na 5:3. Příbram na úvod padla ve Zlíně 0:2.

Inter se dohodl s Laziem na přestupu Candrevy
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 18:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Antonio Candreva vynechal zdravotní prohlídku v Laziu do osmačtyřiceti hodin se stane posilou Interu Milán. Italské kluby se konečně dohodly na finančních podmínkách a o přestupu je definitivně rozhodnuto.

Gólové hody v Jablonci rozhodl hattrickem Wágner, Zlín zdolal Příbram
Tyden-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 18:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Zlína vstoupili do nového ročníku domácí výhrou 2:0 nad Příbramí. Obě branky Zlína vstřelili stopeři. Skóre otevřel v závěru poločasu Hájek a vítězství pečetil dvě minuty před koncem Jugas. Zlín úspěšnou premiérou ukončil sérii patnácti zápasu bez vítězství. Jabloneckou gólovou hitparádu odnesl nováček z Karviné. Díky hattricku Wágnera zvítězili jablonečtí 5:3.

Meeke ve Finské rallye zvýšil náskok před Latvalou a vyhlíží třetí triumf
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 18:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Britský pilot Kris Meeke s Citroënem zvýšil po druhé etapě náskok v čele Finské rallye a už jen čtyři nedělní rychlostní zkoušky ho dělí od třetí vyhrané soutěže v šampionátu. Domácí jezdec Jari-Matti Latvala, trojnásobný vítěz Finské rallye a obhájce loňského prvenství, na něj z druhého místa ztrácí 41 sekund.

Matějů zbořil kapitána Jihlavy. Může mít zlomenou spánkovou kost
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 18:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tohle na fotbale nikdo nechce vidět. Jihlavský kapitán Lukáš Vaculík nedohrál utkání prvního kola ePojisteni.cz ligy proti Plzni (1:2). Ve 38. minutě šel k zemi po tvrdém souboji s Alešem Matějů. Otřesený Vaculík musel střídat, poté zamířil do nemocnice na další vyšetření. Předběžná diagnóza zní podezření na zlomeninu spánkové kosti.

Raketový start Karviné. Voltr dal třetí nejrychlejší gól v lize
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 18:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Start snů. Fotbalisté nováčka z Karviné vtrhli fantasticky do prvoligové sezony. Jejich útočník Radek Voltr vstřelil v 1. kole v Jablonci přesnou hlavičkou branku už po 12 sekundách hry a postaral se o třetí nejrychlejší gól historie fotbalové ligy.Za rekordem v podání bývalých útočníků Vratislava Lokvence a Maura Lustrinelliho zaostal o pouhou jednu sekundu.

Liverpool přišel na dva a půl měsíce o brankáře Kariuse
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 18:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Liverpoolu přišli zhruba na dva a půl měsíce o brankáře Lorise Kariuse. Třiadvacetiletý německý gólman si ve středečním přípravném utkání v Pasadeně s Chelsea zlomil ruku a nejspíš bude muset na operaci.

Arsenal chystá druhou nabídku za Lacazetteho z Lyonu
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 17:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Spolehlivý francouzský deník L’Equipe tvrdí, že Arsenal připravuje druhou nabídku za francouzského útočníka Alexandre Lacazetteho. Nabídka by měla být ve výši 40 milionů eur, nicméně přestup do Londýna bude zdá se velmi komplikovaný.

Fotbalisté Argentiny se připravují do Ria na vše. V Mexiku je okradli
Eurozpravy-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 17:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mexiko - Olympiáda doslova klepe na dveře a přípravy vrcholí i mezi fotbalisty. Fotbalisté Argentiny berou přípravu vážně a možná i proto si jako destinaci pro soustředění před hrami vybrali Mexiko. Ptáte se proč? Jednak kvůli vhodnému klimatu, ale možnáí i proto, aby se připravili na hrozící kriminalitu. A právě v druhém případě, se jim příprava zrovna "nevydařila".

Kévin Gameiro přestoupil ze Sevilly do Atlética Madrid
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 17:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Francouzský útočník Kévin Gameiro přestoupil ze Sevilly do Atlética Madrid. S finalistou minulého ročníku Ligy mistrů podepsal devětadvacetiletý fotbalista čtyřletou smlouvu, opačným směrem naopak na roční hostování do andaluského celku zamířil Luciano Vietto.

Odchovanci sťali Jihlavu. Kučera neslavil, Kopic se blýskl volejem
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 16:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český mistr zabral až po poločase hrůzy, který Jihlava vyhrála 1:0 a měla i další velké šance. Fotbalistům Viktorie Plzeň pomohly v úvodním kole ePojisteni.cz ligy branky hráčů, kteří na Vysočině začínali. Tomáš Kučera vyrovnávací gól neslavil, Jan Kopic rozhodl v 64. minutě parádním volejem. Západočeši vyhráli 2:1 a sezonu startují tříbodovým ziskem.

Plzeň slaví první letošní výhru, Jihlavu popravili hráči, které vychovala
Tyden-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 16:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Obhájce titulu z Plzně vstoupil do nového ročníku první fotbalové ligy výhrou 2:1 v Jihlavě. První se sice radovali domácí zásluhou nové lotyšské posily Ikauniekse, po změně stran ale dva bývalí jihlavští hráči Kučera a Kopic zajistili hostům vítězství.

CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Plzeň 1:2. Mistr musel otáčet, krásně rozhodl Kopic
deniksport.cz | Ikonka času30. 7. 2016, 16:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté mistrovské Viktorie Plzeň v prvním kole nového ročníku ePojisteni.cz ligy otočili duel v Jihlavě a odváží si vydřené tři body. Západočeši nejdříve prohrávali po trefě Davise Ikauniekse z prvního poločasu. Do druhé části zápasu však provedl trenér Roman Pivarník několik změn a po gólech Tomáše Kučery a Jana Kopice otočila Plzeň skóre ve svůj prospěch.

Kopic pomohl gólem a asistencí k obratu Plzně v Jihlavě
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 16:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Před 50 lety získala Anglie jediný titul mistra světa ve fotbalu
FotbalPortal | Ikonka času30. 7. 2016, 16:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před půl stoletím, 30. července 1966, skončilo vítězstvím týmu Anglie nad západním Německem 4:2 v Londýně mistrovství světa ve fotbale. Na stadionu ve Wembley zápasu přihlíželo na 97.000 diváků, do historie se ale zápas zapsal zejména spornou brankou Angličana Geoffa Hursta, který vsítil ve finále hattrick.

F1: Ovládl všechny tréninky i kvalifikaci. Rosberg v Německu nemá konkurenta
Eurozpravy-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 16:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hoskenheim - GP Německa - kvalifikace; Jak probíhala kvalifikace na německý závod.

Rosberg má v Německu formu, po tréninku ovládl i kvalifikaci
Tyden-sport | Ikonka času30. 7. 2016, 15:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kvalifikaci na Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál domácí pilot Nico Rosberg z Mercedesu, jenž ovládl i všechny tři tréninky. Druhý muž průběžného pořadí mistrovství světa porazil o desetinu sekundy svého týmového kolegu a rivala Lewise Hamiltona z Británie. V roce 2014 Rosberg Grand Prix Německa z pole position vyhrál.