Celkem 4043 článků.|

Sport

Den českých tenistek završen, Plíšková ovládla Taškent
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 13:09 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kristýna Plíšková završila úspěšný víkend českých tenistek vítězstvím na turnaji v Taškentu. Ve finále zdolala Japonku Nao Hibinovou 6:3, 2:6 a 6:3. Sestra úspěšnější Karolíny se přitom poprvé na turnajích WTA dostala do čtvrtfinále. V uzbecké metropoli nebyla mezi nasazenými, ale svou senzační jízdu dotáhla do vítězného konce

Skvělý finiš přinesl Sokolovu tři body, Varnsdorf prohrál 2:3
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 12:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Sokolova vyhráli v 9. kole FNL doma nad Varnsdorfem 3:2, když zápas plný šancí otočili v posledních sedmi minutách. Vyhráli tak už potřetí za sebou a drží se v nejlepší šestici.

Hamilton opanoval kvalifikaci v Sepangu, může sesadit Rosberga
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 12:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton, který se jako jediný dostal pod hranici jedné minuty a 33 sekund. Až v posledním kole se na druhé místo dostal jeho kolega z Mercedesu a lídr šampionátu Němec Nico Rosberg, který zaostal o 414 tisícin sekundy. Hamilton tak bude mít na startu nejlepší výchozí pozici k útoku na jubilejní 50. triumf v kariéře, v počtu kvalifikačních vítězství se dostal už na číslo 57.

Hamilton ovládl kvalifikaci na VC Malajsie, druhý dojel týmový kolega Rosberg
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 12:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton, který se jako jediný dostal pod hranici jedné minuty a 33 sekund. Až v posledním kole se na druhé místo dostal jeho kolega z Mercedesu a lídr šampionátu Němec Nico Rosberg, který zaostal o 414 tisícin sekundy.

Díky internetové televizi už nepřijdete o žádný zápas
FotbalPortal | Ikonka času1. 10. 2016, 12:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbaloví fanoušci se mohou každý víkend dívat na to nejlepší: španělskou La Ligu i anglickou Premier League. Přímé přenosy, záznamy, sestřihy, studia. Díky nové internetové televizi DIGI2GO lze sledovat fotbalové přenosy a další sportovní program až na čtyřech nezávislých zařízeních: kromě televize se set-top boxem DIGI2GO i na tabletech, v mobilech a v PC.

Yellow Horn: Čtyři trefy jsou fajn, ale Plzeň hlavně musí vyhrávat
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 11:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zase má fazonu. Colton Yellow Horn nastoupil v extralize pošesté v této sezoně a dal svůj už čtvrtý gól. Začíná naplňovat pověst neomylného snipera, která ho provázela už z EBEL, taky v Plzni už se mu nedaří jen v tom, že přibral a trenéři mu museli předepsat zvláštní dávky. Trochu shodil a prosazuje se na hrotu útoku. Na začátku druhé třetiny utkání proti hradeckému Mountfieldu střelou k tyči zaznamenal první trefu Indiánů a zavelel k jejich velkému návratu. Západočeši zvítězili 4:3 v prodloužení a urvali první výhru na domácím ledě.

Skvělý den tenistek. Tituly slaví Kvitová, Plíšková i Šafářová
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 11:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
České tenistky získaly v sobotu hned tři tituly. Nejcennější si připsala Petra Kvitová, která vyhrála skvěle obsazený turnaj v čínském Wu-chanu. Na stejném kurtu o pár hodin dříve slavila Lucie Šafářová spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou triumf ve čtyřhře a v Taškentu se prvního vítězství na okruhu WTA dočkala Kristýna Plíšková, sestra úspěšnější Karolíny.

Voráčová si na jubilejní titul z deblu počká, ve finále neuspěla
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 11:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Česká tenistka Renata Voráčová a Nizozemka Demi Schuursová prohrály na turnaji v Taškentu ve finále čtyřhry s rumunsko-tureckou dvojicí Raluca Olaruová, Ipek Soyluová 5:7, 3:6. V následném finále dvouhry si o první titul z okruhu WTA zahraje Kristýna Plíšková proti obhájkyni trofeje Nao Hibinové z Japonska.

Raiola opět odhaluje: Ibrahimovič odmítl 100 miliónů eur z Číny
FotbalPortal | Ikonka času1. 10. 2016, 10:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mino Raiola v posledních týdnech dostává v médiích spoustu prostoru. Vždy z úst vypustí zajímavé prohlášení. Nyní odhalil informaci ohledně Zlatana Ibrahimoviče. Ten se po konci v PSG rozhodoval, kam odejít. Ve hře byl údajně i odchod do Číny. Podle Raioly jeho klientovi nabízeli 100 miliónů eur. Švédský útočník to odmítl, protože chce stále působit na té nejvyšší úrovni. Zamířil do Manchesteru United.

Další turnaj za čtyři roky, očekávají Daly a Fehr
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 10:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejoví fanoušci nebudou muset na Světový pohár čekat dalších dvanáct let. Zástupce komisionáře NHL Bill Daly a výkonný ředitel hráčské asociace NHLPA Don Fehr potvrdili médiím, že očekávají další turnaj světových hokejových hvězd v roce 2020.

Hokejoví fanoušci se dočkají brzy. Světový pohár bude už v roce 2020
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 9:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejoví fanoušci nebudou muset na Světový pohár čekat dalších dvanáct let. Zástupce komisionáře NHL Bill Daly a výkonný ředitel hráčské asociace NHLPA Don Fehr potvrdili agentuře AP, že očekávají další turnaj světových hokejových hvězd v roce 2020.

Tampa získala skalp Caroliny, na ledě zářil Palát
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 9:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český útočník Ondřej Palát zařídil vítězným gólem a jednou asistencí výhru hokejistů Tampy Bay 2:1 v prodloužení na ledě Caroliny v pátečním přípravném utkání na nový ročník NHL. Jednou brankou se na vítězství svých týmů podíleli také forvardi Dmitrij Jaškin ze St. Louis a Tomáš Hertl ze San Jose.

Neklid v kabině Barçy: Vedení dluží hráčům prémie
FotbalPortal | Ikonka času1. 10. 2016, 9:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Peníze hýbou světem a to samé rčení platí i o kabině španělského mistra z Barcelony. Její hráči se totiž dle tvrzení španělských médií začínají znepokojovat kvůli tomu, že ještě neobdrželi slibované prémie z turnajů, které vyhráli už v minulém roce.

Střet se sousedy, volejbalistky čeká v baráži Slovensko
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 9:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
České volejbalistky v sobotu čeká úvodní utkání baráže o postup na mistrovství Evropy 2017 proti Slovensku. Po nečekaném odstoupení německého trenéra Alexandera Waibla převzal v týdnu vedení týmu jeho asistent Zdeněk Pommer mladší. Zápas v Jablonci začne v 18:00, odveta se hraje ve středu v Popradu.

Šafářová s Mattekovou válí: v Číně získaly další turnajový titul
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 9:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou vyhrály čtyřhru na tenisovém turnaji v čínském Wu-chanu a definitivně si zajistily účast na Turnaji mistryň v Singapuru. Ve finále zdolaly Barboru Strýcovou a deblovou jedničku z Indie Saniu Mirzaovou 6:1, 6:4. Česko-americký pár za dva roky spolupráce získal už sedmý titul.

Jürgen Klopp: Byl bych rád, kdybych ukončil svou trenérskou kariéru v Liverpoolu
FotbalPortal | Ikonka času1. 10. 2016, 8:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Německému kouči Jürgenu Kloppovi bude příští rok 50 let. Za týden oslaví rok na lavičce Liverpoolu. Plánuje, že trénovat vydrží ještě zhruba 10 let. A nyní nastínil, že by mu vůbec nevadilo, kdyby tuto dobu strávil právě v Liverpoolu. Byl by spokojen s tím, že by během své kariéry vedl jen tři kluby. Ovšem zda se mu to povede, je velkou otázkou.

Čechům to v zámoří pálí! V přípravě na NHL se trefili Palát, Hertl i Jaškin
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 8:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Anglický trenér Allardyce je v Anglii terčem posměchu
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 6:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Anglická fotbalová asociace FA řeší největší skandál za posledních několik desítek let. Odvolaný trenér Sam Allardyce měl totiž přijmout úplatek až 12,5 milionu korun za to, že svým "kolegům" poradí, jak obejít pravidla FA i evropské fotbalové asociace UEFA při nákupu hráčů ze zahraničí. Nyní je v celé Anglii terčem vtipů a co proto mu dávají i ta nejserioznější periodika. Ve své funkci totiž setrval jen 67 dní.

Třinecký Hrabal: Nebyl to vůbec jednoznačný zápas
Tyden-sport | Ikonka času1. 10. 2016, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třinečtí Oceláři vstoupili do sezóny skutečně snově. Na kontě má suverénně nejméně inkasovaných branek a z osmi odehraných kol hokejové nejvyšší soutěže neprohrál zatím jediné utkání. V zatím posledním se představil na domácím ledě proti třetímu celku soutěže Chomutovu. Přestože třinečtí soupeři nadělili pět branek, obránce Ocelářů Josef Hrabal připomínal, že utkání nebylo vůbec jednoduché.

Ze záskoku hlavním koučem? Sparta řeší, jestli nedat šanci Holoubkovi
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 4:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Původně to měl být dvouzápasový záskok, po famózním triumfu nad Interem Milánem (3:1) ale fotbalová Sparta řeší nečekané dilema. Neměl by David Holoubek zůstat na lavičce jako hlavní kouč delší dobu? Podle informací deníku Sport je taková varianta skutečně ve hře, i nadále ale platí že prozatím zůstává trenérským kandidátem číslo jedna liberecký Jindřich Trpišovský. Hodně napoví i nedělní zápas Sparty v Brně, kde si Holoubek odbude ligový debut.

Mládě Reichel se stále učí: Bolestná lekce z blokování i plachtící past
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 4:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V hokejové extralize odehrál už přes třicet utkání, přesto se osmnáctiletý útočník Kristian Reichel neustále musí učit. O tom se znovu přesvědčil v domácím utkání svého Litvínova proti Vítkovicím (2:0). Syn slavného otce nejprve nešikovně blokoval tvrdou střelu jednoho z vítkovických beků a poté ve třetím dějství spálil šanci, o které se mu bude ještě pár dní určitě zdát.

Poborský v United: Jak potkal Fergusona a nevěděl, o jaký si říct plat
deniksport.cz | Ikonka času1. 10. 2016, 4:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ze Slavie rovnou do Manchesteru United! Dnes je přestup po téhle trase science fiction, ale před dvaceti lety to jeden dlouhovlasý Jihočech dokázal. Zazářil na EURO v Anglii a ocitl se v jiném světě. Karel Poborský, legenda českého fotbalu. V rozhovoru pro Sport Magazín vzpomínal na to, jak k velkému přestupu do Anglie došlo.

Benteke urval pro Crystal Palace bod a nepustil Everton na druhé místo
deniksport.cz | Ikonka času30. 9. 2016, 23:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Evertonu remizovali v předehrávce 7. kola anglické ligy s Crystal Palace 1:1 a propásli možnost posunout se na druhé místo tabulky za dosud stoprocentní Manchester City. Skóre otevřel po půl hodině hry precizně zahraným přímým kopem belgický útočník Evertonu Romelu Lukaku, pro něhož to byl pátý zásah v sezoně.

To je FORMA(n)! Útočník Sparty dva góly dal, na jeden nahrál
deniksport.cz | Ikonka času30. 9. 2016, 22:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Byl to jeho zápas! Miroslav Forman vedl Spartu za prvním vítězstvím sezoně, debakl Zlína zařídil nahrávkou na vítězný gól, další dva pak v přesilovkách vstřelil sám. „Doteď to byla docela bída, ale zvedli jsme to. Byl to super zápas! Konečně se dařilo celé lajně a konečně se dařilo i mně,“ usmíval se útočník Sparty po výhře 5:1.

Nováček z Lipska zdolal Augsburg a ještě neprohrál, v tabulce je třetí
deniksport.cz | Ikonka času30. 9. 2016, 22:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté RB Lipsko porazili v předehrávce 6. kola německé ligy Augsburg 2:1 a v tabulce se posunuli na třetí místo za Bayern Mnichov a Dortmund. Nováček soutěže dosud v sezoně neprohrál, svěřenci trenéra Ralpha Hasenhüttla mají při své premiéře mezi elitou na kontě tři výhry a tři remízy.

Kometa přišla o tři body v poslední minutě. Podělali jsme to, věděl Němec
deniksport.cz | Ikonka času30. 9. 2016, 21:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dvakrát prohrávali hokejisté Komety Brno v Pardubicích, přesto ve třetí třetině všechno spělo k jejich výhře. Tříbodový Marcel Haščák stál za obratem na 3:2 a dvě minuty před koncem hráli Brňané v pěti proti třem, ani to jim ale na uhlídání výsledku nestačilo. Pardubice se ubránily, už ve čtyřech se dostaly dopředu a Tomáš Rolinek vyrovnal. A tak, přestože Kometa vyhrála 4:3 v prodloužení, mísily se v jejích hráčích dojmy.

Američané jsou na koni. Vyhrály všechny úvodní souboje
Tyden-sport | Ikonka času30. 9. 2016, 21:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Američtí golfisté se ujali ve 41. ročníku Ryder Cupu, jenž se hraje v městě Chaska v Minnesotě, po foursomech vedení nad Evropou 4:0. Tým USA vyhrál všechny čtyři úvodní souboje poprvé od roku 1975.

Nejlepší vstup od roku 1975! Američané na Ryder Cupu vedou 4:0
deniksport.cz | Ikonka času30. 9. 2016, 21:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000