Objevit.cz - aktuální přehled na Elchron.cz

Celkem 4732 článků.|

Objevit.cz

Tisková zpráva: V Praze dnes startuje nová služba UberXL
Ikonka času3. 10. 2019, 17:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Uber od dnešního rána v české metropole nově nabízí jízdy pro skupinky až šesti osob. Ty rychle, spolehlivě a bezpečně sveze nová speciálně jim určená služba UberXL. Ocení ji především typicky větší rodiny, skupinky kamarádů cestou na koncert, manažeři, kteří při každodenních přesunech uvítají o fous větší prostor nebo prostě kdokoli na cestě z letiště nebo na nádraží s fůrou zavazadel.

Sonny: Přenosný bidet pro lidi s ekologickým smýšlením
Ikonka času3. 10. 2019, 17:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Udržitelná alternativa k ubrouskům a papíru pro lepší hygienu a zelenější planetu. Takovou větou by se dal popsat nový “vynález”, který by měl na toaletách plně nahradit toaletní papír či papírové utěrky. Používání papírových hygienických potřeb je prý zastaralé a společnost by se měla v rámci ekologie adaptovat na npvé návyky.

Eos: umělý strom, který 400 krát efektivněji zachycuje oxid uhličitý
Ikonka času3. 10. 2019, 17:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tým inovátorů přišel s geniálním nápadem na nový bioreaktor, který používá řasy k zachycení a zpracování uhlíku z atmosféry. Až čtyřistakrát efektivněji pracuje lépe, neý živé stromy. Bioreaktor je nazván Eos a vyvinula ho technologická společnost Hypergiant Industries.

Royal Atlantis: staví se nejluxusnější hotelv Dubaji
Ikonka času3. 10. 2019, 17:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Není divu, že ty nejluxusnější stavby a hotely se koncentrují především v Arabských emirátech. Díky ropnému bohatství si to zkrátka mohou dovolit. V Dubaji je i ten nejhorší hotel luxusní. Aby jich nebylo málo, Dubaj čeká nový přírůstek. Luxusní hotel vyjde na 1,4 miliardy dolarů.

První evropská podvodní restaurace
Ikonka času3. 10. 2019, 17:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Evropa se může těšit ze své první restaurace, která se nachází v Norsku pod vodou. Navrhlo ji renomované architektonické studio Snohetta, které je svými nevšedními projekty proslulé. Do svých projektů promítá skandinávský minimalismus, udržitelnost a využívá prostoru stavby. Restaurace, kterou studio naprojektovalo se jmenuje Příznačným názvem Under.

Tisková zpráva: Gepard Finance získaly třetím rokem po sobě cenu Czech Superbrands pro nejúspěšnější značky na trhu
Ikonka času30. 9. 2019, 14:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, získala ocenění Czech Superbrands 2019. Zařadila se tak mezi nejlepší tuzemské obchodní a spotřebitelské značky. Ocenění Superbrands se udílí ve více než 90 zemích světa a Gepard Finance ho získaly potřetí v řadě.

Sázení u zahraničních sázkových kanceláří – jak na to?
Ikonka času30. 9. 2019, 12:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V České republice se sázení jakéhokoliv typu rozmohlo natolik, že můžeme hovořit o vzniku nového typu sportu. Vidina snadného zisku znásobením vsazené částky je lákavá. Nehledě na to, že si můžete svobodně zvolit na co vsadíte, pak už chybí jen kousek štěstí. Sázení s sebou nese i adrenalinový zážitek, při jehož konci můžete buďto získat nebo ztratit – nic mezi tím není. Sázení se dříve výlučně odehrávalo přímo v místě sázkové kanceláře. Nyní s postupem moderních technologií můžete sázet prakticky odkudkoliv. Mobilní aplikace vám umožní mnohem snadnější sázení a kvalitnější prožitek.


Vrátit se nahoru