Celkem 6514 článků.|

Objevit.cz

Tomáš Rygl: Nic nemusí být tak špatné, jak se na první pohled zdá
Ikonka času20. 9. 2018, 18:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
„Baví mě stát před lidmi, inspirovat a obohacovat je,“ popisuje Tomáš Rygl jeden z důvodů, proč se rozhodl více věnovat osobnímu rozvoji. V současné době spolupracuje se školou Newton College, píše články...

Iva Javorková: Cílem našeho kroužku je naučit děti samostatně informaticky myslet
Ikonka času13. 9. 2018, 0:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Oba manželé Javorkovi se věnují oblasti IT, ke které dlouhodobě vedou i vlastní děti. A protože v malé obci Lázních Toušeni neexistovala žádná možnost organizovaného vzdělávání v tomto směru, rozhodli se, že...

Tisková zpráva: Skupina B2M kupuje od Mafry službu AAApoptávka.cz
Ikonka času6. 9. 2018, 11:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Skupina B2M, která se dlouhodobě věnuje internetovým poptávkovým službám a provozuje web ePoptávka.cz, posiluje své postavení na trhu. Od mediální skupiny Mafra získala projekt AAApoptávka.cz a zároveň zvýšila tržní podíl v segmentu poptávkových služeb na 70 %. „Převzali jsme závazky vůči všem aktuálním zákazníkům AAApoptávka.cz a dceřiné slovenské společnosti AAAdopyt.sk, stejně tak přebíráme závazky vůči konkrétním zaměstnancům projektu,“ říká Otto Kočí, ředitel B2M. „Chceme
i nadále rozvíjet obě dvě značky nezávisle,“ zmiňuje Kočí a dodává, že po letech obchodních soubojů bude velká výzva spojit týmy obou projektů dohromady a přenést se přes vzájemnou rivalitu. Obě strany se dohodly, že hodnotu transakce nebudou zveřejňovat.

Google rebranduje AdWords a DoubleClick
Ikonka času5. 9. 2018, 16:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to již 18 (AdWords) resp. 22 let (DoubleClick), co Google oficiálně oznámil vznik reklamních platforem AdWords a DoubleClick. Nyní nastal čas na změnu. Společně s rebrandingem svých produktů Google zavádí také nová řešení, která by měla inzerentům přinést další zjednodušení jejich práce. Jak novinky vypadají, popsala agentura LCG New Media.

Nejzajímavější evropská řešení internetu věcí se předvedou v Česku
Ikonka času5. 9. 2018, 11:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bezmála stovka firem z 25 různých států Evropy a Izraele se přihlásila do akcelerátoru IoT Future Hub, který má za cíl převést do každodenní praxe zajímavé projekty spadající do oblasti takzvaného internetu věcí. Deset vybraných projektů získá mentoring, investice či obchodní podporu Vodafonu s možností mezinárodního růstu.

Tisková zpráva: Rohlik.cz posílil marketingový tým. Z Tesca přichází Olin Nová
Ikonka času5. 9. 2018, 10:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Největší domácí online obchod s potravinami ohlásil změny ve vedení svého marketingového týmu. Nově ho bude od září vést Olin Novák, který do Rohliku.cz přichází z Tesca, kde měl na starosti marketing pro střední Evropu. Kromě marketingu bude také řídit oddělení nákupu.

Tisková zpráva: Sandra Arbesová vede obchod v Acomware
Ikonka času5. 9. 2018, 10:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Obchodní oddělení konzultační společnosti pro e-commerce Acomware vede od začátku července Sandra Arbesová. Jejím úkolem je posílit obchodní tým a nabídnout klientům nové služby v portfoliu společnosti.

Markéta Hezinová: Prošla jsem během své pracovní kariéry celou oblastí dopravy
Ikonka času3. 9. 2018, 17:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dřív, jak říkal Markétin mentor Wachler, stačilo k profesi speditéra vlastnit telefon, tužku, papír a mozek. Dnes je situace jiná. Své o tom ví Markéta Hezinová, která má téměř dvacetiletou praxi...

Back in time: Aston Martin vyrobí model DB5 z Goldfingeru
Ikonka času29. 8. 2018, 15:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pamatujete na legenární film Jamese Bonda, kde se poprvé objevil Aston Martin? Tento kultovní model ze 70.let, byl ve filmu po boku Seana Conneryho. Tajného britského agenta, který nemohl mít jen tak ledajaké vozidlo.

Tisková zpráva: Lafluence připravuje rozsáhlou studii influencer marketingu
Ikonka času28. 8. 2018, 22:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Internetový nástroj Lafluence na efektivní propojování značek s influencery a realizování marketingových spoluprací zahájil rozsáhlou studii o influencer marketingu. Vychází ze zkušeností českých a slovenských marketérů a influencerů. Všichni, kdo se do studie zapojí, za odměnu dostanou na study.lafluence.com přístup k nasbíraným datům a celistvý vhled do problematiky lokálního influencer marketingu.

Simpsonovi v realitě: ochutnejte obří koblihy nebo Buzz colu
Ikonka času28. 8. 2018, 21:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jste fanoušky seriálu Simpsonovi? Pokud ano, jistě znáte samoobsluhu, která patřila Indovi Apuovi. A přesně takový obchůdek se otevřel ve Spojených státech v Jižní Karolíně. Můžete se na chvíli octnout ve světě animovaných hrdinů a občerstvit se na stejném místě jako oni.

Kiki challenge: „Kiki do you love me?“
Ikonka času22. 8. 2018, 12:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Celý internet ovládla taneční videa na novou skladbu amerického rapera Drake. Dívky z celého světa tančí vedle rozjetého vozu a nachávají se natáčet. Policie to vnímá jako velký problém.

Restaurace v Singapuru: „co si uvaříš, to si taky sníš“
Ikonka času21. 8. 2018, 16:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V Singapuru si můžete posedět v restauraci a všude kolem vás se budou pohybovat mořští živočichové. To není nic neobvyklého, ale živočicha si můžete sami vybrat, ulovit a sami připravit k večeři.

Zmrzlina, která se v teple nerozteče ani za hodinu
Ikonka času21. 8. 2018, 15:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zmrzlina, která se nerozteče? Ne, to není vtip. Designové studio si dalo za cíl vymyslet recept na neroztékající se zmrzlinu. Inspirace se zrodila již v období druhé světové války.

Tisková zpráva: Po úspěchu ve Vodafone Nápadu roku míří firma HARDWARIO do Velké Británie
Ikonka času21. 8. 2018, 12:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Česká společnost HARDWARIO, která se zabývá inovacemi v oblasti internetu věcí, se dostala do londýnského programu CzechAccelerator agentury CzechInvest. Prosadit se tam chce zejména se svým produktem BigClown, se kterým sklidila úspěch v letošním jedenáctém ročníku soutěže Vodafone Nápad roku.

Česká animovaná pohádka: vtip nebo celosvětový trhák?
Ikonka času21. 8. 2018, 12:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Animované pohádky nejsou výhradou jen studia Pixar a Disney. Laťka je vyzdvižena velmi vysoko, ale přesto se ji snaží zlaté české ručičky pokořit a míří do světa animovaných pohádek s příběhem zvaným Bubeník a princezna.

Paříž bojuje proti nelegálnímu močení na ulici červeným květináčem
Ikonka času18. 8. 2018, 17:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Město, které bylo po staletí kolébkou vznešenosti, vybraného vkusu a pokroku, se rozhodlo „civilizovat“ močení na veřejnosti. Začaly vznikat ekologické pisoáry, u kterých bude močení na veřejnosti rutinní záležitostí. Pouliční toalety se nazývají "Uritrottoir".

První lidský katapult je přístupný na Novém Zélandu
Ikonka času18. 8. 2018, 17:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pokud si myslíte, že už je možné vyzkoušet všechno, jste na omylu. Na Novém Zélandu je nyní možnost vyzkoušet si vlastní katapultování. Tento nepříliš tradiční zážitek si můžete vychutnat, pokud se nebojíte výšek a netrpíte srdečními problémy. Jedná se o první lidský katapult na světě.

Vyberete si? Mobilní domky od designéra Rolls-Royce a Bentley
Ikonka času16. 8. 2018, 10:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mobilní minidomky jsou produktem jednoho britského startupu, který se označuje jako Conker Living. Jde o malé a skladné příbytky, které můžete využít jak uznáte za vhodné. Startup vznikl díky bývalému designerovi luxusních automobilek.

Top 5 novinek na Instagramu
Ikonka času15. 8. 2018, 17:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na Instagramu to poslední dobou pořádně žije! Nárůst počtu aktivních uživatelů této sociální sítě je jasným důkazem, že Instagram jednoduše baví. Zásobí nás jednou novinkou za druhou a myslí jak na své uživatele, tak také na marketéry. Na nejžhavější novinky poslední doby se podívala agentura LCG New Media.

Tisková zpráva: Novým viceprezidentem pro lidské zdroje a majetek Vodafonu bude Carl Clarke – expert na fúze a akvizice
Ikonka času15. 8. 2018, 17:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Brit Carl Clarke povede od 1. září oddělení lidských zdrojů a majetku v českém Vodafonu. Do České republiky přichází z pozice ředitele personálního řízení a strategie pro podporu lidských zdrojů skupiny Vodafone a s dlouholetými zkušenostmi z oblasti fúzí, akvizic a významných organizačních změn.


Vrátit se nahoru