Objevit.cz - aktuální přehled na Elchron.cz

Celkem 6157 článků.|

Objevit.cz

Tisková zpráva: Skupina V-Sharp oznamuje první akvizici – se startupem Atoto umožní stavět marketplace na míru s logistickým zázemím
Ikonka času18. 11. 2019, 8:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Součástí portfolia venture capital skupiny V-Sharp se stává startup Atoto, který umožňuje stavět e-commerce platformy na míru a nabízí white-label marketplace řešení. Díky této akvizici v řádu vyšších milionů Kč nabízí V-Sharp nově vznikajícím projektům komplexní řešení pro úspěšné obchodování online, které je tvořeno agilní marketplace platformou včetně integrovaných služeb městské logistiky.

Francouzský venkov na Praze 6: cena superluxusních vil bude přes miliardu
Ikonka času14. 11. 2019, 19:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už tahle je známé, že bydlení v Praze je nejdražším v České republice. Cena obyčejní garsonky se rovná domu v malém městě. Proto se většina lidí uchyluje k možnosti pronájmu, také z důvodu, že nejsou rodilí Pražané, ale přistěhovali se. Nicméně jsou mezi námi tací, kteří si mohou dovolit výstavbu superluxusní vily přímo v Praze.

Burger King nabízí Rebel Whopper s alternativním
Ikonka času14. 11. 2019, 18:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Alternativní strava, ekologické strava, chemicky neupravovaná strava, náhražky masa... všechno tohle má v dnešní době zelenou. Stále více se rozšiřuje vegetariánství a veganství. Nicméně lidské tělo potřebuje výživu v podobě bílkovin. Bílkoviny jsou získávat z jiných zdrojů, než je maso. A právě masové alternativy, které se mohou téměř rovnat s výživovými hodnotami skutečného masa, se stále množí.

Disney Plus: od 1.11. nováček ve streamovacích platformách
Ikonka času14. 11. 2019, 18:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čekání skončilo a Disney Plus je konečně tady. Disney, filmové studio spustilo streamovací službu. A i když byl jeho první den fungování s chybami, aktuálně je vše v pořádku. Disney Plus se může pochlubit svým unikátním obsahem Star Wars, Marvel a Disney.

Tisková zpráva: Vyhledávač módy GLAMI spouští sekci Průvodce materiály
Ikonka času14. 11. 2019, 16:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jak porozumět složení materiálu při nákupu oblečení? Pro zjednodušení orientace ve světě módního průmyslu nově spouští vyhledávač módy GLAMI edukační sekci PRŮVODCE MATERIÁLY, která nabízí informace o vlastnostech nejpouživatelnějších materiálů a složení textilních látek a oblečení, které si kupujeme. Průvodce je určený těm, kteří se chtějí dozvědět, z čeho je jejich oblečení vyrobeno, jaké má vlastnosti a kvalitu nebo jaký je ekologický dopad při jeho výrobě. Díky tomu si může každý uživatel na GLAMI mnohem lépe rozmyslet, zda chce daný kousek opravdu zařadit do své skříně.

Tisková zpráva: Stanislav Kovanda novým obchodním ředitelem společnosti Renishaw
Ikonka času13. 11. 2019, 22:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Společnost Renishaw jako jedna z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií ohlašuje personální změny v nejvyšším vedení české pobočky.

Tisková zpráva: Sociální sítě značky Honor v režii LCG New Media
Ikonka času13. 11. 2019, 21:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mobilní telefony čínské společnosti Honor se dočkají nových kampaní a obsahu na sociálních sítích. Nově je v rámci Česka a Slovenska připravuje digitální fullservisová agentura LCG New Media.

Bagetérie Boulevard zařazuje do provozu samoobslužné kiosky
Ikonka času12. 11. 2019, 20:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jistě jste si všimli inovací v rychlém občerstvení. Už nemusíte stát frontu, abyste si objednali a zaplatili, ale můžete se sami obsloužit u samoobslužných kas. Tato možnost nebyla v bagetériích Boulevard, nicméně řetězec reaguje na změnu a samoobslužné kiosky zařadí do svých prodejen.

Ve vietnamské Sapě vznikla obchodní platforma Nulisec, která plánuje působit po celé Evropě
Ikonka času12. 11. 2019, 15:18 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vietnamská tržnice Sapa, která je proslulá svou velikostí a vlivem, se setkává s novou inovací. V jejím prostředí vznikla platforma pro online prodej a zprostředkování kontaktu k obchodu. Tři Češi, kteří v prostředí Sapy vyrůstali, vytvořili platformu s názvem Nulisec.

Fiddo: sociální síť pro pejskaře
Ikonka času12. 11. 2019, 15:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Máte pejska a je to váš nejlepší přítel? Právě pro množící se milovníky a majitelé pejsků vznikla nová aplikace s názvem Fiddo. V téhle aplikaci najdete naprosto všechno co se týká pejsků a ještě mnohem více. Aplikace se nejspíše stane vaším dalším přítelem.

V drogerii Rossmann budou plnící stanice, u kterých si doplníte příslušný prostředek
Ikonka času12. 11. 2019, 15:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V minulosti jsme psali o doplnitelných pracích prostředcích. Zkrátka si koupíte prostředek v lahvi jen jednou a po vyčerpání budete lahev plnit v drogeriích. Nyní můžeme s radostí říct, že přebytečné lahve z velkého množství plastu se setkají s menší výrobou. Síť drogerií Rossmann totiž bude disponovat plnícími stanicemi.

České menstruační kalhotky Snuggs získaly investici 8 milionů na expanzi do zahraničí
Ikonka času8. 11. 2019, 11:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dobrý nápad na podnikání nemusí zůstat jen v tuzemsku. Menstruační kalhotky, které nahrazují klasické vložky a tampony, si mnoho žen oblíbilo a koupilo. Firma Snuggs vyrábějící tyto kalhotky plánuje expanzi na zahraniční trhy. Této skutečnosti vděčí firma získaným investicím z českého investičního fondu Nation1 a Martina Rozhoně. Snuggs získala investici ve výši 8 milionů korun.

NCV alias sporťák z nanocelulózy
Ikonka času8. 11. 2019, 11:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jistě jste si povšimli změn,které se odehrávají v automobilovém průmyslu. Každý už jistě slyšel o elektroautech a o hybridních vozech. Nicméně změna automobilu k toleranci paliva ekologištějších pohonných látek, není to jediné, co se na vozidlech mění. Alternativní není jen palivo, ale také materiál, z něhož se automobily vyrábí.

Tisková zpráva: Aviation X Lab buduje novou éru letecké dopravy
Ikonka času7. 11. 2019, 14:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V minulém týdnu byl v dubajské Area 2071 odhalen Aviation X Lab, letecký inkubátor sdružující pod jednou střechou 5 leteckých a technologických gigantů. Partnerství mezi společnostmi Emirates, Airbus, Collins Aerospace, GE Aviation a Thales má za cíl změnit budoucnost cestování a ve spolupráci s Dubai Future Foundation vytvořit novou éru letectví. Partnerem pro digitální inovace se stala telekomunikační společnost du.

Samoudržitelné město Smart Forest City v Mexiku bude tvořeno 7,5 miliony rostlin a stromů
Ikonka času7. 11. 2019, 14:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na světě je stále více lidí a místa k životu nepřibývá. Proto je nyní na vrcholu zelená architektura, která přináší ekologické, moderní a pohodlné bydlení. Nové stavby obsahují ekologické a udržitelné prvky a také spoustu zeleně. Tento nový směr vládne celým světem. Například v Mexiku bude vybudováno ekologické město, které bude plné zeleně, přesněji 7,5 miliony rostlinami a stromy.

Chytré poštovní schránky i čidla pečující o seniory míří do českých domácností
Ikonka času5. 11. 2019, 10:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na mezinárodní konferenci CTA 2019 v Bratislavě byly představeny aktuální novinky ze světa Internetu věcí (IoT). Akce pořádaná globální IoT firmou Sigfox se zaměřila na technologie, které již v praxi fungují nebo jsou připraveny k okamžitému nasazení na českém a slovenském trhu. Díky snadné instalaci a dostupné ceně si je do své domácnosti může dnes pořídit téměř kdokoliv.

Tesla model 3 je oficiálně schválen jako taxi v New Yorku
Ikonka času5. 11. 2019, 10:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Základní model Tesly a sice Tesla model 3 je nyní schváleným vozidle pro taxy služby v New Yorku. Testa tak může být vůbec prvním elektrickým taxíkem. Tento model je současně povolen jako pronajímatelné vozidlo – Uber nebo Lyft. Nicméně zatím není žádné takové vozidlo evidováno.

Maria Fagerström: influencerka, která je pilotkou
Ikonka času5. 11. 2019, 10:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tato pilotka má na Instagramu 500 000 followerů. Pravidelně je zásobuje obsahem o letectví, pilotní škole a zákulisí z letecké kabiny. Pilotka a influencerka v jedno se jmenuje Maria Fagerström a pochází ze Švédska. Momentálně žije ve Španělsku a na první pohled byste do ní pravděpodobně neřekli, že je to pilotka – bez uniformy vypadá spíše jako klasická blogerka.

Identifikace lidí na základě obličeje je normou. Nově se budou lidé identifikovat podle typu chůze či srdečního rytmu
Ikonka času31. 10. 2019, 15:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozpoznávání obličeje není však jedinou technologií sledování, která je řízená umělou inteligencí. Novější technologie dokáží rozpoznat lidi a sledovat polohu lidí detekováním jejich srdečního rytmu, chůze a dokonce i mikrobiálních...

Apple navrhuje systém AirTags, díky kterému najdete ztracené věci
Ikonka času31. 10. 2019, 15:18 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Apple vyvíjí systém zvaný AirTags, který se napojí na věci, které byste mohli ztratit. Pokud je opravdu ztratíte, pomůže vám je najít – vlastně jejich polohu dokonale určí.


Vrátit se nahoru