Celkem 4209 článků.|

Sport

Sparta zdolala na úvod Ambri-Piotta, Třinec vyhrál turnaj v Trenčíně
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 23:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté pražské Sparty vstoupili do turnaje v Berlíně výhrou nad švýcarským celkem Ambri-Piotta 5:2 a v neděli budou hrát od 14:00 o prvenství s domácím týmem Eisbären Berlín. Litvínov přivítal zahraničního soka doma a podlehl finskému Kärpätu Oulu 1:2. Třinec po remíze s domácí Duklou 3:3 vyhrál Rona Cup v Trenčíně a Vítkovice vyhrály ve švýcarském Wilu nad Klotenem 5:4 po samostatných nájezdech.

Graiciar zazářil proti Boleslavi. Musím to ukazovat pravidelně, ví teenager
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 23:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slavil své dva první ligové góly, kterými nasměroval Liberec k výhře 3:0 v Mladé Boleslavi. Útočník Slovanu Martin Graiciar však zůstal skromný. „Byl to skvělý týmový výkon od všech,“ chválil své spoluhráče Graiciar, který děkoval za dvě asistence Romanu Potočnému. Nechtěl spekulovat nad tím, jestli ukázal výkon, kvůli kterému ho kupovala Fiorentina.

Slavia jen remizovala s Bohemians, Boleslav potřetí prohrála
FotbalPortal | Ikonka času19. 8. 2017, 23:09 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Slavie ve čtvrtém kole první ligy remizovali 0:0 v malém pražském derby na hřišti Bohemians 1905. Úřadující mistr hrál bez branek i ve druhém venkovním zápase tohoto ročníku nejvyšší soutěže. Trápící se Mladá Boleslav doma podlehla Liberci 0:3 a s jedním bodem klesla na poslední místo neúplné tabulky.

Druhý basketbalista roku Satoranský: Příští rok budu snad úspěšnější
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 22:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vítěze Jana Veselého a jeho absenci na slavnostním vyhlášení Basketbalisty roku si lehce dobral slovy: „Honza Veselý nyní na Maledivách piluje novou techniku opalování, takže ho chci omluvit, že si pro cenu nepřijel,“ přesto Tomáš Satoranský uznal, že ho dlouhodobý reprezentační parťák, jenž se však letos nároďáku omluvil, v prestižní anketě zvítězil zaslouženě. „Vítězství v Eurolize je neskutečný úspěch,“ přiznal.

Pohodová výhra na úvod pro Turín, nezaváhala ani Neapol
FotbalPortal | Ikonka času19. 8. 2017, 22:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Juventus Turín vstoupil do dalšího ročníku italské Serie A pohodovou výhrou, v domácím prostředí nedal šanci Cagliari. Na výhře 3:0 se podíleli všichni tři útočníci, postupně se trefili Mario Mandžukič, Paulo Dybala a Gonzalo Higuaín. I druhé utkání nabídlo jasnou podívanou, Neapol přehrála nováčka z Verony hladce 1:3.

Veselý znovu vládne! Po triumfu v Eurolize obhájil titul basketbalisty roku
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 22:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Cenu pro nejlepšího českého basketbalistu roku obhájil Jan Veselý. Vítěz Evropské ligy s Fenerbahce Istanbul tak podruhé za sebou porazil Tomáše Satoranského, aktuálně jediného Čecha v NBA. Třetí skončil nejužitečnější hráč NBL Jaromír Bohačík. Ženám poprvé vládne pivotka ZVVZ USK Praha Alena Hanušová. Svými hlasy o tom rozhodli trenéři, hráči, vedení federace ČBF a novináři.

deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 21:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Liberce zvládli důležité utkání nad Mladou Boleslaví a vyhrála 3:0. Dvě branky dal mladík Martin Graiciar, další přidal Filip Havelka.

Basketbalistou roku je hvězdný Veselý, ženám kraluje Hanušová
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 21:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Zklamání u Altintopa: šel hodit dres do kotle Slavie, přiletěl mu zpátky
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 21:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Příchod Halila Altintopa do Slavie provázela velká očekávání. Turecký záložník, který má bohaté zkušenosti z bundesligy, zatím ale nevyčnívá v sestavě českého mistra tolik, jak se předpokládalo. Vnímají to nejspíš také fanoušci. Když jim bývalý hráč Augsburgu, Schalke a Frankfurtu po děkovačce na Bohemians (0:0) hodil dres, přilétl zase zpátky.

Máme problémy s prvními poločasy, je jasné zlínskému Jiráčkovi
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 21:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalista Petr Jiráček vidí po úvodních čtyřech kolech nového ligového ročníku současnou slabinu zlínského týmu v rozdílném výkonu v jednotlivých poločasech. V první části se pravidelně Ševci trápí, po změně stran se jejich hra výrazně zlepší. V domácím prostředí dvakrát dosáhli na výhru, venku zatím nebodovali a nedali branku.

Hromada hrál poprvé za Slavii: Ruka bez penalty? Byla v přirozené poloze
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 21:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeho angažmá ve Slavii začalo nejhorším možným způsobem. Do Edenu zamířil v létě záložník Jakub Hromada ze soustředění slovenské jednadvacítky zraněný. Natržený sval ho vyřadil ze hry na startu sezony, první start si připsal až při remíze na Bohemians (0:0). Při svém prvním startu za červenobílé hrál v pokutovém území rukou, rozhodčí Zbněk Proske však penaltu hostům odpustil.

Fillo sledoval parádní obrat Baníku, pak zachránil bod. Je to velká ztráta, uznal
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 20:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na Martina Filla si chtěl Baník v utkání s Teplicemi především dávat pozor. Jakž takž se to Ostravanům dařilo, ale v poslední minutě Baník teplického hráče neuhlídal a stálo ho to dva body. Fillo po Krobově rohu vyrovnal na konečných 3:3. Po utkání se příliš spokojeně netvářil.

Pohoda na úvod. Juventus si hladce poradil s Cagliari, vyhrál jasně 3:0
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 20:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Juventusu Turín si v úvodu italské ligy s přehledem poradili s Cagliari. Úřadující mistr zvítězil 3:0 po gólech Mandžukiče, Dybaly a Higuaína. Jako střídající hráči do zápasu nastoupily nové posily Juventusu: Douglas Costa z Bayernu Mnichov a Blaise Matuidi z Paris St. Germain.

Juventus s klidem přehrál Cagliari, Buffon vychytal penaltu
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 20:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Týmovou časovku na úvod Vuelty vyhrála stáj BMC, vede Australan Dennis
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 20:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Týmovou časovku na úvod Vuelty vyhrála ve francouzském Nimes stáj BMC. Prvním držitelem červeného trikotu lídra je australský cyklista Rohan Dennis, bývalý mistr světa v hodinovce, jenž dovezl vítěznou šestici do cíle.

Dostál vychytal Karvinou. Chtěl bych se potkat s Čechem, těší se na los EL
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 20:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Náš gólman hrdina. Zlín přivedl k nejtěsnější výhře nad nebezpečnou Karvinou brankář Stanislav Dostál, který se po zaváhání na Dukle opět proměnil v mrštnou kočku. Jeho zákroky uchránily účastníka Evropské ligy od bodové ztráty. „První poločasy musíme zlepšit,“ věděl nejlepší muž zápasu.

Plíšková padla s Muguruzaovou, může přijít o post světové jedničky
Tenistka Karolína Plíšková prohrála v semifinále turnaje v Cincinnati se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou 3:6, 2:6 a může přijít o post světové jedničky. O ten ji může připravit Rumunka Simona Halepová, pokud turnaj vyhraje.

deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 19:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Důležitou výhru slaví ve 4. kole fotbalové HET ligy fotbalisté Zlína, kteří si na domácí půdě poradili s Karvinou. Utkání, v němž bylo k vidění několik zajímavých šancí na obou stranách, rozhodl jediný gól, který v 65. minutě vstřelil Ubong Ekpai. Moravané si tak připsali druhou domácí výhru, naopak Karviná na první venkovní body stále čeká.

Baník - Teplice 3:3. Domácí otočili z 0:2 na 3:2, ale o výhru přišli v závěru
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
To byla přestřelka! Teplice v sobotním utkání 4. kola HET ligy šly na hřišti Baníku do kabin ve vedení 2:0, které jim vystřelili Jan Rezek a David Vaněček. Domácí se ovšem nevzdali a ve druhé půli rychlými zásahy Azeveda a Roberta Hrubého vyrovnali. Obrat pak dokonal Tomáš Mičola, ale v nastavení zachránil pro Severočechy remízu Martin Fillo. Teplice tak neprohrály s Baníkem už osmý ligový zápas v řadě.

Ostrava zažila bláznivou přestřelku, Zlín doma přetlačil Karvinou
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 18:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Ostravy ve čtvrtém kole první ligy remizovali s Teplicemi 3:3. Severočeši vedli na Městském stadionu po poločase už 2:0, ale domácí po změně stran za 22 minut třemi trefami nepříznivý stav otočili. Hosté však bod zachránili v poslední minutě díky brance Martina Filla a poosmé za sebou s Baníkem neprohráli.

Bundesliga hlásí problémy s videem. V Hamburku nešlo vůbec
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 18:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hned úvodní kolo německé fotbalové ligy přineslo velké technické problémy s použitím videa. V dnešním duelu mezi Hamburkem a Augusburgem nefungovala technologie celý zápas, v Hoffenheimu a Berlíně se rozběhla až ve druhém poločase. Na žádném ze stadionů navíc nešlo využít čáry na zjištění ofsajdové pozice. Systém Hawkeye tak čelí velké kritice ze strany vedení soutěže.

Pavlenkův smolný německý debut. V závěru kapituloval a prohrál
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 17:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Brankář Jiří Pavlenka si odbyl bundesligový debut v dresu fotbalistů Werderu Brémy. Jeho tým podlehl na hřišti Hoffenheimu 0:1, o čemž v 84. minutě rozhodl Andrej Kramarič. Brémy počtvrté za sebou nedokázaly zvítězit v úvodním utkání sezony.

SESTAVY: Bohemians - Slavia. Vrací se Hromada i Sýkora, hraje Altintop
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 17:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
4. kolo HET ligy nabídne i vršovické derby mezi Bohemians a Slavií. Ani jeden tým v prvnách třech kolech neokusil hořkost porážky, domácí Bohemka porazila Karvinou a vybojovala remízy se Spartou a Brnem. Slavia zvítězila nad Teplicemi a Jihlavou, bod si přivezla z Ostravy. Jak dopadne jejich vzájemný střet? Sledujte v PŘÍMÉM PŘENOSU na iSport.cz!

PŘÍMÉ PŘENOSY: Baník prohrává s Teplicemi 0:2, Zlín - Karviná 0:0
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 16:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sobotní program 4. kola fotbalové HET ligy nabízí dva zápasy od 17 hodin. Ostravský Baník chce odčinit debakl na Slovácku (2:5) v domácím utkání proti Teplicím, které ovšem neporazil už sedm ligových zápasů v řadě. Výhodu domácího prostředí má také Zlín proti Karviné, v jejichž posledních sedmi vzájemných zápasech pokaždé vyhrálo právě domácí mužstvo. Zda to svěřenci Bohumila Páníka potvrdí, můžete sledovat v PŘÍMÝCH PŘENOSECH na iSport.cz!

Kat pražských klubů Šmíd: Slávista? Už ne, cítím se určitě jako Bohemák
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
PŘÍMÝ PŘENOS 18:00 | Jeho minulost je Slavia. Vychovala ho, ale pak ho s klidným srdcem pustila jako nadbytečného. A z Michala Šmída se za těch deset let stal stabilní člen Bohemians se supermanskou schopností kosit každý pražský klub, který mu přijde pod ruce. I Slavii už svým gólem obral. „A bylo by fajn, kdyby mi tam dneska padnul další,“ přeje si 30letý obránce.

United slaví další výhru 4:0. Formu Pogby a spol. odneslo Swansea
deniksport.cz | Ikonka času19. 8. 2017, 15:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v druhém kole anglické ligy na hřišti Swansea vysoko 4:0 a zopakovali týden starý výsledek proti West Hamu. Mezi střelce se opět zapsali Anthony Martial, Paul Pogba a drahá letní posila z Evertonu Romelu Lukaku, který má na kontě již tři branky.

Mašina z Manchesteru. United přejeli Swansea čtyřmi góly
Tyden-sport | Ikonka času19. 8. 2017, 15:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Manchester United zvítězil v druhém kole anglické ligy na hřišti Swansea vysoko 4:0 a zopakoval týden starý výsledek proti West Hamu. Mezi střelce se opět zapsali Anthony Martial, Paul Pogba a drahá letní posila z Evertonu Romelu Lukaku, který má na kontě již tři branky.