Eurozpravy-sport | Ikonka času28. 11. 2020, 0:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
NÁZOR - Smrt nejlepšího hráče fotbalové historie Diega Armanda Maradony vyvolala smutek i nostalgii po celém světě, konstatuje Matthew Brown v komentáři pro server The Conversation. Profesor jihoamerických dějin z Bristolské univerzity připomíná, že fotbalista byl ve vlasti tak důležitou osobou, že argentinský prezident vyhlásil třídenní státní smutek.

Pavlenka dostal od Wolfsburgu pět gólů. Brémy padly po pěti remízách
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 23:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Wolfsburgu zdolali v německé lize Brémy 5:3 a i po 9. kole zůstávají v soutěži bez porážky. Werder s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem prohrál poprvé po sérii pěti remíz se shodným výsledkem 1:1.

Osm branek v bundeslize. Pavlenka dostal pět gólů, Wolfsburg je dále bez prohry
iHNed sport | Ikonka času27. 11. 2020, 22:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Wolfsburgu zdolali v německé lize Brémy s Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem 5:3 a zůstávají v soutěži bez porážky.

Přišel, pálil a Pardubice zachránil. Asi můj nejdůležitější gól, zářil radostí hrdina Huf
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 22:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Znovu vyběhl na trávník jako střídající hráč a zase se střeleckými kopačkami. Jeho rána však měla na rozdíl od minulého duelu v Mladé Boleslavi tentokrát pro fotbalisty Pardubic cenu zlata. David Huf zachránil ligovému nováčkovi v páté minutě nastavení proti rozjeté Olomouci bod za remízu 1:1.

Hororový večer pro Pavlenku. Brémy schytaly pět branek
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 22:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Jaroměřský dal vlastňák i vítězný gól. Na co byl zvyklý z Olomouce?
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 22:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Začal smolně, končil v euforii. Třinecký obránce Jan Jaroměřský si ve 21. kole Tipsport extraligy proti Liberci (6:4) nejdřív smolně srazil střelu Mislava Rosandiče do vlastní brány a ve 45. minutě neskutečnou pumelicí do horního růžku vstřelil vítězný gól Ocelářů. „To je sport, někdy se to tak stane,“ usmíval se pod rouškou defenzivní tvrďák.

Ve Státech se pekl krocan, a tak Vladař nemohl chytat proti Litvínovu
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 22:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Milá zpráva pro fanoušky pardubického hokeje. Dynamo přetlačilo v pátečním extraligovém kole Litvínov 2:1. Kdo neznal podrobnosti duelu, mohl se domýšlet, že čerstvě zaúřadovala nová zvučná posila Východočechů Daniel Vladař, kmenový gólman Bostonu. Ale ne, tři body jdou za Pavlem Kantorem a jeho kurážnou družinou.

Šelmy vyhrály nad Olympem a vedou volejbalovou extraligu
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 22:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Šelmy Brno porazily pražský Olymp 3:1 a vedou volejbalovou extraligu. Druhá Olomouc, která má za sebou vystoupení v Lize mistryň, však sehrála o tři zápasy méně a jako jediná ještě neprohrála.

Plzeň nedává góly. Jsme nervózní, nechápu proč, řekl trenér Hanzlík
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dvě tyče, neuznaný gól a jediná trefa z přesilovky. To Plzni na Kometu nestačilo. Indiáni po pěti zápasech venku nastoupili opět na domácím ledě, kde předtím vyhráli všech pět střetnutí. Ale to od pátku neplatí. Škodovka po porážce 1:2 navíc pustila vedení v tabulce Třinci. Její ofenzivní esa až na jednu výjimku uvízla v rukávě. Naopak trumf vynesl ve 49. minutě pohotovou střelou nejproduktivnější hráč brněnského celku, rakouský útočník Peter Schneider.

Chybí nám finální přihrávka a důraz, s nulou nelze pomýšlet na body, věděl olomoucký trenér Moták
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Olomouce prohráli potřetí v řadě, když nestačili ve 21. kole extraligy na vlastním ledě na Mladou Boleslav, které podlehli 0:3 a v tabulce klesli na předposlední příčku. Herně vyrovnaný duel rozhodla jejich žalostná koncovka.

Těžké, pomalé a špatné. Jezdcům se nové pneumatiky nelíbí, chtějí zůstat u těch současných
f1sport.auto.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jezdci nejsou nadšení z pneumatik pro rok 2021, které testovali v Bahrajnu v pátečních trénincích. Vesměs by raději zůstali u těch současných.

Hradec doma podruhé v řadě zklamal a podlehl Spartě. Oceláři přestříleli Liberec
iHNed sport | Ikonka času27. 11. 2020, 21:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mountfield prohrál v 21. kole extraligy se Spartou 1:2. Třinec bodoval i v dvanáctém utkání sezony a díky zaváhání Plzně vede neúplnou tabulku.

Zadinova ostrá party: dvě nahrávky, krosček do držky i ujeté nervy
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vskutku plnotučné narozeniny! Útočník Filip Zadina, posila Ocelářů z Detroitu, slavil v den 21. kola Tipsport extraligy proti Liberci (6:4) dvacáté první narozeniny. Na tento večírek asi jen tak nezapomene. Vypracoval dva góly, schytal ostrý krosček do obličeje, odseděl si 12 minut na trestné a v posledních vteřinách trefil tyčku. Po mači byl pořádně rozbitý. „Takoví hráči na sobě mají terč, musí se s tím smířit,“ komentoval Marek Zadina, hráčův otec a asistent trenéra Václava Varadi.

Olomouc bodovala v sedmém kole po sobě. Výhru s Pardubicemi však ztratila až v závěru
iHNed sport | Ikonka času27. 11. 2020, 21:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 9. kola první ligy na hřišti nováčka z Pardubic 1:1 a bodově se dotáhli na druhou Spartu.

Kolaps Sigmy. Štve to, litoval Nešpor. Mohli jsme přeskočit Spartu...
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už seděl na lavičce náhradníků a věřil, že jeho proměněná penalta zajistí Olomouci vítězství. Jenže nakonec na hřišti Pardubic stačila pouze na bod. „Přijde mi, že takových zápasů jsem prožil už moc a hrozně mě to štve, když takhle věnujete dva body soupeři,“ litoval útočník Sigmy Martin Nešpor po remíze 1:1.

Fotogalerie: Pátek před GP Bahrajnu 2020
f1sport.auto.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Výběr fotografií z pátku v Bahrajnu.

Až tak slabé výkony Leclerc nečekal
f1sport.auto.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 21:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před rokem bylo Ferrari v Bahrajnu skutečně rychlé. Letos se příznivci Scuderie zřejmě budou muset smířit s o poznání slabším představením.

Basketbalisté Fenerbahce opět prohráli, Veselý dal deset bodů
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jan Veselý nastřílel deset bodů a přidal čtyři doskoky i asistence, přesto nezabránil čtvrté porážce basketbalistů Fenerbahce v Evropské lize za sebou. Turecký celek doma v 11. kole podlehl Valencii 86:90.

Spokojený Chmielewski po výhře nad Libercem: Zadina? Taky bych ho naháněl
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po sedmi a půl minutách vedl v repríze posledního odehraného extraligového finále Liberec v Třinci po dvou vlastních gólech domácích obránců 2:0, přesto s Oceláři počtvrté v řadě prohrál. Třinec výhrou 6:4 dokázal bodovat ve dvanáctém utkání v řadě a poskočil do čela tabulky.

Seemanová dál září! Překonala český rekord i na kraulové čtyřstovce
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Plavkyně Barbora Seemanová překonala v Taškentu další český rekord. Po čtvrteční kraulové dvoustovce posunula nejlepší čas i na dvojnásobné trati. Časem 4:08,89 vylepšila svůj předchozí rekordní zápis z loňského mistrovství světa v Kwangdžu o 84 setin sekundy.

V extralize volejbalistů už není bez porážky ani Jihostroj
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už i volejbalisté Českých Budějovic v extralize prohráli. Vedoucí celek tabulky po sedmi vítězstvích za sebou neuspěl v Liberci, kde sice vyhrál první set, ale nakonec podlehl 1:3. Jihočeši vedou už jen o bod před Ústím nad Labem, které stejným poměrem zvítězilo nad Brnem.

Sobotkův první bod a parťák bral puk: Říkal jsem mu, ať ho tam nechá
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nevyšívá divoké kličky z jiného vesmíru. Hraje jednoduše, hodně střílí. Teprve až v Hradci si ale hvězdná sparťanská posila Vladimír Sobotka připsal první bod. Stál za to. Při výhře 2:1 nahrával na první gól Davidu Tomáškovi před odkrytou bránu. Však mu taky parťák samou radostí jel hned pro puk. „Zapracovali jsme na přesilovkách, jedna nám vyšla. Ale tady můžeme být ještě lepší,“ hlásil útočník s 548 starty v NHL.

Pardubice pod novým trenérem ožívají, slaví druhé vítězství
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Pardubic zvítězili v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Litvínovem 2:1. Dynamo vyhrálo druhý ze tří zápasů pod novým koučem Richardem Králem, rozhodl bek Juraj Mikuš.

Olomoucká bída trvá, Hanáci prohráli třetí zápas v řadě
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Mladé Boleslavi potvrdili dobrou formu a po přesvědčivém výkonu v úterý proti Karlovým Varům (11:4) zvítězili v dnešním duelu 21. kola extraligy 3:0 také na ledě Olomouce. Po bezbrankové první třetině se hosté dostali ve druhé části do tříbrankového vedení a ve třetí třetině svůj náskok udrželi. U všech tří gólů si připsal asistenci David Šťastný, nulu uhájil díky 25 zákrokům brankář Jan Růžička. Hanáci prohráli potřetí v řadě.

Rozložení sil je podle jezdců Mercedesu nejisté
f1sport.auto.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 20:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle Bottase po trénincích v Bahrajnu není jasné, jak si jednotlivé týmy stojí ve srovnání s Mercedesem.

Další paráda! Seemanová překonala český rekord i na kraulové čtyřstovce
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 19:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Tysonovi předskokani? Hvězda internetu vs. bývalý rozehrávač z NBA
iSport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 19:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Velký svátek bojových sportů. Do ringu se po patnácti letech vrátí legendární Mike Tyson, v osmikolové exhibici vyzve Roye Jonese Jr. Kdo by ale čekal, že hlavní předzápas obstarají další zvučná jména boxu, je na omylu. Před „Železným Mikem“ zavítají mezi provazy Youtuber Jake Paul, jehož internetová fanouškovská základna přesáhla dvacet milionů lidí, a basketbalista Nate Robinson, který strávil deset sezon v prestižní NBA.

Magnitogorsk se po třech prohrách zvedl. K velkému obratu pomohl i Nestrašil
iHNed sport | Ikonka času27. 11. 2020, 19:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Gól a přihrávka Andreje Nestrašila pomohly trápícím se hokejistům Magnitogorsku v KHL k velkému obratu v utkání s Nižněkamskem.

Pinturault vyhrál třicátý závod v kariéře. Po paralelním obřím slalomu vede SP
iHNed sport | Ikonka času27. 11. 2020, 19:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Francouzský slalomář Alexis Pinturault vyhrál paralelní závod Světového poháru v rakouském Lech/Zürs. Ve finále porazil Nora Henrika Kristoffersena.

Karlovy Vary si po debaklu spravily chuť výhrou v prodloužení
sport.cz | Ikonka času27. 11. 2020, 19:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Karlových Varů sice prohrávali v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy s Vítkovicemi 0:1, ale nakonec dosáhli na body. Výhru v prodloužení 2:1 Energii zajistil v 63. minutě přesným zásahem Kohout.