Celkem 5122 článků.|

Sport

Weiss na pranýři! To si nedovolí ani Ronaldo, řekl bývalý trenér Slovenska
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 13:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Trenér Pavel Hapal ho neposlal do zápasu Ligy národů při pondělní prohře v Česku 0:1 ani jako náhradníka a on se sebral a odešel ještě před koncem utkání z lavičky. Vladimír Weiss (28) si svým excesem vysloužil kritiku od bývalých trenérů slovenského národního týmu Jaroslava Jurkemika, Dušana Galise či Stanislava Grigy. Ti jeho chování odsuzují a nerozumí mu. Sám fotbalista se nechal slyšet, že pod Hapalem v reprezentaci skončil. Kouč se hodlá k situaci více vyjádřit až ve chvíli, kdy bude mít k dispozici oficiální hráčovo prohlášení.

Birner z osobních důvodů skončil ve Fribourgu a vrací se do Liberce
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 12:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejový útočník Michal Birner se z osobních důvodů dohodl na předčasném ukončení smlouvy s Fribourgem a bude působit v extraligovém Liberci. Za Bílé Tygry hrál dvaatřicetiletý reprezentant už v sezoně 2015/16 a podílel se na zisku historického titulu. S Libercem uzavřel smlouvu do 30. dubna 2019.

Běhal jako Bolt! Johnson je po mrtvici. Levou nohu jsem vůbec necítil, přiznal
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 11:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Legendární americký sprinter Michael Johnson se zotavuje z mrtvice, kterou utrpěl v září. Čtyřnásobný olympijský vítěz a devítinásobný mistr světa se do života vracel z bodu nula. „Měl jsem opravdu štěstí,“ řekl Johnson pro BBC.

Tragická nehoda Williamsové: Tenisová hvězda zabila seniora, soudu unikla
Eurozpravy-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 11:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Případ autonehody z loňského června, při níž zemřel starší muž, pro americkou tenisovou hvězdu Venus Williamsovou definitivně skončil. Média v USA s odkazem na soudní dokumenty uvedla, že pětinásobná vítězka Wimbledonu se s pozůstalými dohodla na vyrovnání.

Argentina slaví. Hvězdy Icardi s Dybalou daly premérové branky
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 10:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hvězdám italské fotbalové ligy Mauru Icardimu a Paulu Dybalovi se povedlo ukončit čekání na první gól v dresu argentinské reprezentace. V úterním přípravném utkání zařídili národnímu týmu, v kterém opět chyběl Lionel Messi, vítězství 2:0 nad Mexikem.

Salfický šel do kabiny rozhodčích, Pardubice za to platí 30 tisíc
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 10:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dynamo Pardubice dostalo za neoprávněný vstup šéfa klubu Dušana Salfického do kabiny rozhodčích v utkání hokejové extraligy s Plzní pokutu 30 000 korun. Šestačtyřicetiletý bývalý gólman se provinil proti hernímu řádu soutěže v pátečním domácím zápase 19. kola, v němž si Škoda odvezla výhru 3:2 po samostatných nájezdech.

Weiss šokoval slovenskou repre: Za Hapala jsem skončil
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 9:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slovenský fotbalista Vladimír Weiss prohlásil, že pod vedením nového reprezentačního trenéra Pavla Hapala už se v národním týmu neobjeví. Český kouč ho v prvních dvou zápasech po nástupu do funkce nenasadil ani na minutu a v pondělním utkání s českou reprezentací v Praze zklamaný Weiss předčasně odešel z lavičky, když bylo jasné, že do hry už nezasáhne.

Čínské peníze do Slovácka? Ve hře je kancléř Mynář i spolupráce se Slavií
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 9:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejen Slavia. Čínské peníze z firmy Sinobo Group by mohly podle důvěryhodných informací Sportu přitéct i do provinčního Slovácka! A to ještě do konce roku. Zaseknutá jednání se opět rozběhla, spolupráce obou klubů by měla být dlouhodobá, a to i na hráčské bázi. Kdo a co za tím je? Úzké vazby hradního kancléře Vratislava Mynáře, rodáka z Osvětiman nedaleko Uherského Hradiště, na slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka. Oba mimo jiné spojuje byznys s Čínou.

Uzdravený Hertl bodoval proti Edmontonu, McDavid zářil
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 9:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Útočník Tomáš Hertl se vrátil po zranění do sestavy San Jose a asistoval u gólu, s týmem Sharks ale v jediném úterním utkání NHL prohrál s Edmontonem 3:4 v prodloužení. Pětadvacetiletý český hokejista si udržel v této sezoně průměr bod na zápas, když si v 17 duelech připsal pět branek a dvanáct přihrávek.

Satoranský svým maximem pomohl Washingtonu k výhře
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 9:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Basketbalista Tomáš Satoranský odehrál nejlepší utkání v sezoně NBA a 13 body, sedmi doskoky a třemi asistencemi i zisky za 24 minut na hřišti pomohl Washingtonu k výhře 125:118 nad Los Angeles Clippers. Český reprezentant během zámořské kariéry dosud nikdy nedal více bodů v zápase, do kterého na rozehrávce nastoupila i hvězda týmu John Wall. Sedm střelecky vydařenějších duelů měl Satoranský jen při Wallově absenci.

Kouč Wizards prozřel a slíbil: Satoranskému musíme najít víc minut
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 8:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Může se stát jejich průvodcem ven z krize. Faktorem X. A teď jim i pomohl prozřít. „Byl jsem pomalý, ale teď už to vím. Musím mu najít více minut,“ prohlásil trenér Scott Brooks po nočním zápase Washingtonu Wizards na adresu Tomáše Satoranského, který 13 body a 7 doskoky pomohl k parádnímu obratu a vítězství 125:118. Že by zasvítilo světlo na konci tunelu?

United mají strach. Zájem Realu o svého hráče chtějí odrazit novou smlouvou
FotbalPortal | Ikonka času21. 11. 2018, 8:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vedení Manchesteru United se cítí ohroženo. O útočníka Marcuse Rashforda se prý vážně zajímá madridský Real, který by ho chtěl v létě koupit do svého týmu. Nabízí za něj slušnou sumu, na což reagoval anglický klub nabídkou nové smlouvy pro 21letého útočníka, jíž chce ochladit zájem ze Španělska.

Satoranský v NBA zazářil. Trápícímu se Washingtonu zařídil obrat
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 7:28 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Hertl potřetí v řadě asistoval a drží bilanci bodu na zápas. Radil nehrál
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 7:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté San Jose prohráli s Edmontonem 3:4 v prodloužení a k výhře jim nepomohla ani asistence Tomáše Hertla. Pro českého útočníka šlo o sedmnáctý bod sezony (5+12) ve stejném počtu utkání. Čerstvě z farmy povolaný Lukáš Radil se ještě na soupisku neprotlačil. Výhru naopak slavil nový trenér hostí Ken Hitchcock, zařídil ji v 61. minutě Leon Draisaitl.

Barcelona si vyhlédla posilu do zálohy ve francouzské lize. Pokud by selhal Rabiot a De Jong
FotbalPortal | Ikonka času21. 11. 2018, 6:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V souvislosti s posílením středové řady pro nadcházející sezónu padají v Barceloně především jména Francouze Adriena Rabiota z Paris St. Germain nebo Frankieho de Jonga z Ajaxu. Nicméně deník Sport informoval o tom, že azulgranas zajímá ještě jiný hráč z francouzské ligy.

Z vrcholu pád na dno. Dvojnásobný vítěz NHL se zmítá v krizi
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 6:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na podobné pozici nebyli dlouhých třináct let. Tučňáci z Pittsburghu se nacházejí na posledním místě východní konference zámořské NHL. Dvojnásobní vítězové za poslední tři roky čelí krizi, kterou zažili naposled na podzim roku 2010. Tehdy se z podobných problémů dostali, nyní před nimi stojí stejná zkouška znovu.

Videorozhodčí půjde do akce dříve. Chyby přinutily UEFA konat
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nikoliv od čtvrtfinále, ale už o kolo před tím. Evropská fotbalová asociace UEFA rozhodla, že videorozhodčí zavede v Lize mistrů od počátku jarní vyřazovací fáze letošní sezony. Vedení by mělo informaci potvrdit ještě počátkem prosince v irském Dublinu, kde zároveň proběhne i los kvalifikace mistrovství Evropy 2020.

Motivací pro nás bylo i čelo tabulky, řekl vítkovický Roman
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třemi gólovými přihrávkami se vítkovický hokejista Ondřej Roman podepsal pod vítězství svých barev nad Olomoucí 4:1 v úterní dohrávce 18. kola extraligy. Ostravský celek se díky šesté výhře z posledních sedmi kol bodově srovnal s vedoucími týmy Liberce a Třince.

Edmontonu povede nově místo McLellana Hitchcock
Tyden-sport | Ikonka času21. 11. 2018, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na střídačce hokejistů Edmontonu skončil trenér Todd McLellan. Jeho nástupcem se stal zkušený Ken Hitchcock. Šestašedesátiletý rodák z Edmontonu je třetí v historii NHL v počtu odkoučovaných vítězných utkání (823). Před ním jsou jen Joel Quenneville (890) a suverénní Scotty Bowman (1244).

Weissova zrada! Nemá úctu ke Slovensku, volají fanoušci po trestu
deniksport.cz | Ikonka času21. 11. 2018, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Když prohrát s Českem, tak i s průšvihem na krku. Slovenský záložník Vladimír Weiss mladší se znovu dostal pod palbu kritiky. Po třetím střídání Pavla Hapala v 79. minutě se sebral z hostující střídačky a odkráčel do kabiny. Novému trenérovi za zády, když o tom neměl nejmenší potuchy. „Nezaslouží si reprezentační dres,“ spílají po porážce 0:1 v pražském Edenu na Slovensku muži, který se namočil do dalšího nepříjemného skandálu.

Koše pro kvalifikaci EURO 2020: Česko nedostane Němce, mírně si polepšilo
deniksport.cz | Ikonka času20. 11. 2018, 23:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští fotbalisté obsadili v premiérovém ročníku Ligy národů UEFA dvacáté místo. Polepšili si tak o tři místa oproti původnímu nasazení - do losu šli z 23. pozice podle koeficientu UEFA, který nyní Liga národů nahrazuje. Pro los kvalifikace EURA 2020 si tak zajistili nasazení ve druhém koši, díky čemuž se vyhnou například Německu či Ukrajině, se kterou na podzim dvakrát prohráli.

Polsko remizovalo v Portugalsku, Rumunsko se sparťany vyhrálo
deniksport.cz | Ikonka času20. 11. 2018, 23:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Portugalska v Lize národů na závěr skupiny A3 doma remizovali s Polskem 1:1. Úřadující mistři Evropy, kterým znovu chyběl hvězdný kapitán Cristiano Ronaldo, už měli jistý postup do Final Four.

Černý večer pro PSG! Neymar i Mbappé se zranili, když hráli za reprezentaci
deniksport.cz | Ikonka času20. 11. 2018, 22:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hvězdní útočníci Paris Saint-Germain Neymar a Kylian Mbappé nedohráli dnešní přípravné reprezentační zápasy. Neymar střídal pravděpodobně kvůli zranění třísel už v 8. minutě ve vítězném utkání Brazílie 1:0 proti Kamerunu. Francouzský mladík Mbappé šel z trávníku ještě před přestávkou duelu proti Uruguayi kvůli zraněnému ramenu. I mistři světa vyhráli 1:0.

300 zápasů? Už jsem starý, usmíval se Hrubec. Jubileum okořenil asistencí
deniksport.cz | Ikonka času20. 11. 2018, 22:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jubilejní extraligový zápas číslo 300 si třinecký brankář Šimon Hrubec okořenil výborným výkonem, gólovou asistencí a vítězstvím v dohrávce 18. kola nad Mountfieldem HK 3:1. „Fakt mám tři sta zápasů? Tak to je skvělé,“ culil se sedmadvacetiletý gólman. „Takže už jsem starý.“

Radil je blízko debutu v NHL! San Jose ho povolalo z farmy
deniksport.cz | Ikonka času20. 11. 2018, 22:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejový útočník Lukáš Radil se přiblížil debutu v NHL. Osmadvacetiletého českého reprezentanta povolalo vedení San Jose Sharks z farmářského týmu Barracuda a opačným směrem poslalo centra Dylana Gambrella.