iHNed sport

Zmar českých hráček v Paříži nezlomila ani Bouzková. Prohrála s čínskou soupeřkou
30. 5. 2023, 13:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Marie Bouzková dohrála na tenisovém Roland Garros v prvním kole, nasazená jednatřicítka nestačila na Číňanku Wang Sin-jü a podlehla jí 4:6, 6:7.

Noci s alkoholem a sebelítostí jsou pryč. Francii dojímá příběh znovuzrození
30. 5. 2023, 13:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Roland Garros sotva začalo, jeden z nejsilnějších příběhů letošního ročníku antukového grandslamu už je ale jistý. Na svědomí ho má Lucas Pouille.

Bývalý král československého fotbalu slaví 100 let. Trnavu zaplavily transparenty
30. 5. 2023, 11:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Populární slovenský fotbalový klub Spartak Trnava dnes slaví sto let od svého založení. Fanoušci nelenili a slovenské město patřičně vyzdobili.

Siniaková vstoupila mezi světové legendy, výhra Erraniové měla temné pozadí
30. 5. 2023, 9:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Paříž zažila hodně perný druhý den programu French Open. Smutnila v něm Karolína Plíšková.

Vegas jasně porazilo Dallas a po pěti letech postoupilo do finále Stanley Cupu
30. 5. 2023, 6:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Vegas v šestém zápase semifinálové série rozdrtili Dallas 6:0 a podruhé v klubové historii postoupili do finále Stanley Cupu.

Bojí se nás, komentují v Rusku absenci na MS. Podle zákulisních zpráv potrvá dlouho
30. 5. 2023, 6:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle zákulisních informací může trvat ještě dlouhé roky, než hokejové společenství přijme zpět Rusko s Běloruskem.

Kvitová - Cocciarettová. Světová desítka hraje v prvním kole s italskou antukářkou
29. 5. 2023, 18:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z utkání prvního kola tenisového French Open mezi Petrou Kvitovou a Elisabettou Cocciarettovou z Itálie.

Hodně přísný los, povzdechla si po brzkém vyřazení Plíšková. A už vyhlíží trávu
29. 5. 2023, 17:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Karolína Plíšková netajila po vyřazení v 1. kole tenisového Roland Garros zklamání.

Čeští fanoušci zastínili hokejisty, nejvíc radosti si užili Kanaďané
29. 5. 2023, 17:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prohlédněte si vybrané snímky z hokejového mistrovství světa, které skončilo v neděli v Tampere zápasy o cenné kovy.

Zemřel olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa v zápase Mácha
29. 5. 2023, 17:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zemřel olympijský vítěz z Mnichova 1972 a dvojnásobný mistr světa v zápase Vítězslav Mácha, jenž v dubnu oslavil 75. narozeniny.

Výkonnost Brna byla katastrofální. Za sestup ale nese vinu i město, rýpl si Švancara
29. 5. 2023, 15:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
"Nakopnout Brno nebude jednodouché," říká v ligovém komentáři bývalý útočník Petr Švancara.

Měl hrát za Plzeň, ale radši se stane skautem NHL. Jelínek přijal jedinečnou nabídku
29. 5. 2023, 14:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejový útočník Petr Jelínek nakonec nebude působit v extraligové Plzni.

Slavia ulovila útočnou posilu. Z Olomouce míří do Edenu střelec Chytil
29. 5. 2023, 13:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Reprezentační útočník Mojmír Chytil přestoupil z Olomouce do pražské Slavie.

Byli bez peněz a v páté lize. Teď se Luton na stařičkém stadionu dočká Premier League
29. 5. 2023, 12:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Luton sídlí na více než sto let starém stadionu. Aby na něm mohl hrát i v Premier League, bude ho muset za 10 milionů liber přestavět.

Plíšková dostala v Paříži kanára a končí v prvním kole. Hladce vypadla i Fruhvirtová
29. 5. 2023, 12:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Osmnáctiletá tenistka Linda Fruhvirtová vypadla na Roland Garros v prvním kole, s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou prohrála dvakrát 2:6.

Plíšková - Stephensová. Češka zahajuje turnaj proti americké soupeřce
29. 5. 2023, 10:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z utkání prvního kola tenisového French Open mezi Karolínou Plíškovou a Sloane Stephensovou z USA.

Brenda Fruhvirtová - Rybakinová. Česká senzace jde proti jedné z největších hvězd
29. 5. 2023, 10:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte online reportáž z duelu 1. kola granslamového Roland Garros mezi Češkou Brendou Fruhvirtovou a Kazaškou Jelenou Rybakinovou.

Trenér Horejš vydržel v Jablonci jen rok, klub ho po neúspěšné sezoně odvolal
29. 5. 2023, 10:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Trenér David Horejš skončil po roce na lavičce fotbalistů Jablonce. Vedení klubu vyhodnotilo uplynulou sezonu nejvyšší soutěže.

Moje vize? Všichni umřeme. Křetínský vzácně promluvil pro britské The Times
29. 5. 2023, 9:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeden z nejbohatších Čechů Daniel Křetínský nechce přispívat k boomu online komentářů, pro britské The Times ale udělal výjimku a poskytl rozhovor.

Veselý uhranul publikum úderem prvního dne v Paříži. Číňanka se sesypala na tiskovce
29. 5. 2023, 6:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hned úvodní den French Open nabídl spoustu zajímavých příběhů a u několika z nich byli i čeští tenisté.

V Indianapolisu mířilo utržené kolo na tribunu, vítězství se dočkal šampion IndyCar
28. 5. 2023, 23:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Legendární závod 500 mil Indianapolis vyhrál poprvé v kariéře Josef Newgarden. Během podniku vypsaného na 200 kol bylo blízko k tragédii.

Kubalík se dostal do All Star týmu MS. Jako jediný z týmů, které neprošly do čtyřky
28. 5. 2023, 22:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sedmadvacetiletý útočník Detroitu se mezi oceněnými jako jediný hráč z týmů, které vypadly už ve čtvrtfinále.

Němci senzaci nedotáhli, Kanaďané zvládli finále a v počtu titulů překonali Rusy
28. 5. 2023, 21:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Kanady vybojovali 28. titul na mistrovství světa! Ve finále šampionátu v Tampere porazili senzaci turnaje Němce 5:2.

Pokazilo se snad všechno. Zmrvili jsme celou půlsezonu, hořekoval Řezníček po sestupu
28. 5. 2023, 21:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jen velmi těžce kousal závěr ligové sezony útočník a kapitán brněnských fotbalistů Jakub Řezníček.

Everton se díky výhře nad Bournemouthem udržel v anglické lize
28. 5. 2023, 20:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Everton se díky vítězství 1:0 nad Bournemouthem v posledním kole zachránil v anglické fotbalové Premier League.

Fotbalisté Karviné udolali Třinec a po roce se vracejí do první ligy
28. 5. 2023, 19:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Karviné se po roční odmlce vracejí do nejvyšší soutěže. V závěrečném 30. kole druhé ligy doma udolali jistého sestupujícího Třinec 1:0.

Vrba se Zlínem uhrál v Brně baráž. Sázka na Haška Zbrojovce nevyšla a sestupuje
28. 5. 2023, 18:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Brna po jediné sezoně sestoupili z první ligy. V posledním 5. kole skupiny o záchranu remizovali 0:0 se Zlínem, který bude hrát baráž.

Kanada - Německo 1:1. První třetina nabídla vyrovnaný souboj favorita s outsiderem
28. 5. 2023, 18:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z finále hokejového mistrovství světa mezi Kanadou a Německem.

Roglič vyhrál poprvé Giro d'Italia, v Římě triumfoval Cavendish
28. 5. 2023, 18:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slovinský cyklista Primož Roglič dovezl růžový trikot bezpečně do cíle 21. etapy a poprvé v kariéře vyhrál Giro d'Italia.

Hokejová pohádka končí bronzem. Lotyši udolali USA v prodloužení a jsou třetí
28. 5. 2023, 16:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Lotyšska slaví historický zisk medaile na MS. V utkání o 3. místo porazili v Tampere USA 4:3 v prodloužení. V čase 61:22 rozhodl Rubins.

Verstappena nerozhodil ani déšť, pilot Red Bullu v Monaku suverénně vládl
28. 5. 2023, 16:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Max Verstappen v Red Bullu vyhrál Velkou cenu Monaka formule 1 a upevnil si vedení v seriálu. Pérez, jeho největší pronásledovatel, dnes nebodoval.

Brno - Zlín 0:0. Bezbrankový stav po půli udržuje na barážové pozici hosty
28. 5. 2023, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z pátého kola skupiny o udržení v rámci fotbalové Fortuna:Ligy mezi Zbrojovkou Brno a Zlínem.

Tenistka Bejlek do 2. kola Roland Garros neprošla, skončil i Veselý
28. 5. 2023, 15:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenistka Sára Bejlek dohrála při svém debutu na Roland Garros v 1. kole, Rusce Kamille Rachimovové podlehla za necelou hodinu 0:6, 3:6.

V Monaku suverénně vede Verstappen. Čeká se, zda přijde déšť
28. 5. 2023, 14:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podrobná on-line reportáž ze 6. závodu mistrovství světa formule 1 v Monte Carlu.

Sparta má v pohárech jistotu účasti ve skupině. Máme na Ligu mistrů, věří Kovář
28. 5. 2023, 14:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po sobotním vítězství Interu Milán nad Bergamem se Pražané coby český šampion posunou do 3. předkola Ligy mistrů.