Suverénní výhra. Souček se potřetí stal českým fotbalistou roku
18. 3. 2024, 22:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Záložník Tomáš Souček byl potřetí v kariéře zvolen nejlepším českým fotbalistou roku.

Třinec opět vymazal Budějovice, Kometu srazil debakl ve druhé třetině
18. 3. 2024, 19:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třinečtí hokejisté porazili také ve druhém čtvrtfinálovém utkání na svém ledě České Budějovice 2:0 a stejným poměrem vedou i v sérii.

Utíká před souboji, kárají v Koreji anglickou hvězdu. Místo gólů zatím zklamala
18. 3. 2024, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Začátek angažmá Jesseho Lingarda v korejském celku FC Soul vynesl anglickému reprezentantovi od kouče silná slova.

Zkušenosti jsou ti k ničemu, rýpl si Connors do Djokoviče. Srbský král prý rezaví
18. 3. 2024, 16:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle americké legendy Jimmyho Connorse se začíná projevovat vysoký věk grandslamového rekordmana.

Nespokojený český biatlon. Nefunguje to, chyb nastalo víc, řekl šéf a slíbil změny
18. 3. 2024, 14:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští reprezentanti se nedostali ani jednou na stupně vítězů, což se jim naposledy stalo v sezoně 2009/10.

Šokující záběry. Slavící fotbalisty Fenerbahce napadli fanoušci přímo na hřišti
18. 3. 2024, 12:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisty Fenerbahce Istanbul napadli po utkání turecké ligy ve velkém fanoušci domácího Trabzonsporu, který prohrál 2:3.

Individuality Sparty převyšují českou ligu. Plzeň bude zlodějem titulu, říká Švancara
18. 3. 2024, 11:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bývalý útočník komentuje pro Aktuálně.cz skvělé zákroky slávistického brankáře Jindřicha Staňka i další dění ve fotbalové Fortuna:Lize.

Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry. Brankář Chicaga Mrázek vychytal San Jose
18. 3. 2024, 8:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Lukáš Dostál 23 zákroky neodvrátil prohru Anaheimu 2:4 na ledě St. Louis.

V problémech i šéf českého lyžařského svazu. Čeká ho soud v úplatkářském případu
18. 3. 2024, 8:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
David Trávníček vinu odmítá a ve funkci prezidenta Svazu lyžařů České republiky zůstává.

Takhle pálí Češi. Podívejte se na Hložkovu trefu i Schickův vítězný milimetrový gól
18. 3. 2024, 7:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Leverkusen i velkou zásluhou dvojice českých fotbalistů porazil Freiburg 3:2 a udržel si desetibodový náskok v čele tabulky před Bayernem Mnichov.

Chytré mozky a týmoví hráči. Český tenis je hitem i na amerických univerzitách
18. 3. 2024, 6:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Šéfka agentury Stipendia.cz Monika Mertová se v rozhovoru pro Aktuálně.cz rozpovídala o tom, co české hráče motivuje k tomu, aby odešli za oceán.

Alcaraz obhájil titul v Indian Wells, Šwiateková turnaj vyhrála po dvou letech
18. 3. 2024, 0:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenisový turnaj v Indian Wells vyhrál stejně jako loni Španěl Carlos Alcaraz.

Třinec začal obhajobu výhrou, rozhodl sváteční střelec. Litvínov slaví po nájezdech
17. 3. 2024, 20:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Třince a Litvínova vstoupili vítězně do čtvrtfinále play off extraligy.

Trapattoni patří mezi trenérské legendy, jeho týmy vládly po Evropě
17. 3. 2024, 19:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeden z nejúspěšnějších fotbalových trenérů světa Giovanni Trapattoni slaví v neděli půlkulaté jubileum.

Vittozziová poprvé ovládla SP biatlonistek, nejlepší Češkou byla Voborníková
17. 3. 2024, 18:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejlepší ze čtveřice českých reprezentantek byla Tereza Voborníková, jež obsadila se dvěma trestnými koly 16. příčku.

Sparta - Hradec. Letenští uzavřou ligové kolo proti týmu, který na jaře neprohrál
17. 3. 2024, 17:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z utkání 25. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Hradcem Králové.

Slavia dostala Spartu pod tlak. Výhru nad Libercem zajistil Jurečka
17. 3. 2024, 16:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Slavie v 25. kole první ligy porazili doma 3:0 Liberec a posunuli se do čela neúplné tabulky.

Jeden pád zvládla, druhý ne. Adamczyková byla v Montafonu pátá
17. 3. 2024, 15:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Snowboardcrossařka Eva Adamczyková obsadila pátou příčku ve druhém závodě Světového poháru v Montafonu.

Může hýbat nohama, rukama, ulevilo se Spartě. Moravčíka propustili z nemocnice
17. 3. 2024, 15:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejista Sparty Michal Moravčík byl dnes propuštěn z nemocnice, ve které strávil noc po faulu libereckého útočníka Oscara Flynna.

Zahraniční ligy: Další zaváhání stálo Juventus šanci postoupit na druhé místo
17. 3. 2024, 14:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Juventusu v italské lize remizovali bez branek s FC Janov a po další ztrátě promarnili možnost posunout se na druhé místo tabulky.

33letá Gutová-Behramiová má velký glóbus jako nejstarší závodnice v historii
17. 3. 2024, 13:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Švýcarská lyžařka Lara Gutová-Behramiová ovládla podruhé Světový pohár. Získala také glóbus za obří slalom, jehož poslední závod vyhrála Brignoneová.

Kraft vyhrál potřetí Světový pohár, znovu bodoval i veterán Kasai
17. 3. 2024, 12:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft je potřetí celkovým vítězem Světového poháru. Glóbus si zajistil triumfem v jednokolovém závodu ve Vikersundu.

Digginsová je královnou běžkyň na lyžích, Janatová vybojovala třinácté místo
17. 3. 2024, 12:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Američanka Jessie Digginsová vyhrála závěrečný závod sezony na 20 km volně ve Falunu a podruhé ovládla SP běžkyň na lyžích. Kateřina Janatová byla 20.

"Snad nehořím." Cadillac po kolizi přistál na svodidlech, pilot odkráčel po svých
17. 3. 2024, 11:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podívejte se na divokou havárii ve dvanáctihodinovce v Sebringu, z níž jezdec Pipo Derani vyvázl bez škrábance.

Legenda NHL se dočkala. Modano má v Dallasu impozantní sochu
17. 3. 2024, 10:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Klub NHL Dallas Stars v sobotu odhalil sochu své legendy Mika Modana před halou American Airlines Center.

Sinner letos našel prvního přemožitele, Alcaraz bude v Indian Wells obhajovat titul
17. 3. 2024, 8:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Carlos Alcaraz v Indian Wells ukončil neporazitelnost Jannika Sinnera a po výhře 1:6, 6:3 a 6:2 si opět zahraje finále proti Daniilu Medveděvovi.

Vyhrála jsem, co šlo, říká neslyšící hvězda. Konec jí svou ostudou zkalil český výbor
17. 3. 2024, 8:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tereza Kmochová získala na deaflympiádách 15 medailí. Byla první neslyšící lyžařkou v SP a také nejlepší sportovkyní světa s tímto handicapem.

Vejmelka byl první hvězdou, Pastrňákova nahrávka pomohla Bruins k vítězství
17. 3. 2024, 7:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český gólman Karel Vejmelka pomohl v NHL hokejistům Arizony 37 zákroky k výhře 4:1 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Tohle nepochopím, soptil Kempný. Moravčíka po drsném faulu odnesli na nosítkách
16. 3. 2024, 22:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejový obránce Sparty Michal Moravčík musel být po faulu libereckého útočníka Oscara Flynna odvezen na vyšetření do nemocnice.

Siniaková deblový titul v Indian Wells po boku Hunterové neobhájila
16. 3. 2024, 20:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sedmadvacetiletá Siniaková loni v Indian Wells triumfovala ještě spolu s Barborou Krejčíkovou.

Nejlepší výsledek v sezoně. Davidová pronikla ve stíhačce do elitní desítky
16. 3. 2024, 18:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Biatlonistka Markéta Davidová skončila osmá ve stíhacím závodě SP v Canmore.

Kane 31. gólem pokořil nováčkovský rekord, pak kvůli nárazu do branky střídal
16. 3. 2024, 18:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Anglický reprezentační kapitán zároveň překonal osobní ligový rekord.

Pardubice byly v úzkých, přesto vedou 2:0 na zápasy. Rozhodly šest vteřin před koncem
16. 3. 2024, 17:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Série na čtyři vítězné zápasy pokračuje v úterý a ve středu v Hradci Králové.

Karviná po trenérské výměně porazila Jihočechy. Přenechala jim poslední místo
16. 3. 2024, 17:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Karviné v utkání 25. ligového kola porazili po trenérské změně České Budějovice 2:1.

Mimo stupně vítězů. Snowboardcrossařka Adamczyková byla v Montafonu sedmá
16. 3. 2024, 16:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Snowboardcrossařka Eva Adamczyková skončila sedmá v prvním ze dvou závodů Světového poháru v rakouském Montafonu.