Tyden-Lide - aktuální přehled na Elchron.cz

Celkem 5201 článků.|

Tyden-Lide

Iva Janžurová si splní sen. Chystá cestu do Jeruzaléma
Ikonka času20. 7. 2019, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je sice na prahu osmdesátky, avšak pro Ivu Janžurovou je věk opravdu jenom číslo. Žije dál svůj velmi aktivní život, pod dohledem lékařů dbá o své zdraví, a protože před časem změnila svůj životní postoj, vyrazí vstříc dobrodružstvím až daleko za hranice České republiky!

Vzal manželku za kulturou
Ikonka času20. 7. 2019, 12:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zpěvák Daniel Landa, jenž se ve společnosti neukázal skoro rok, se nechal zlákat slavnostní premiérou komedie Láska v přímém přenosu. Do nově otevřených prostor letní scény Divadla Kalich pod žižkovskou věží vyvedl svou manželku Mirjam. A nebyli by to oni, kdyby se nezdrželi i na večírku!

Jaroslava Obermaierová znovu pokouší osud
Ikonka času20. 7. 2019, 8:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přestože loňská dovolená v Tunisku skončila pro herečku Jaroslavu Obermaierovou nešťastně, letos v srpnu se chystá vyrazit znovu, jen zatím ještě neví kam.

Jiří Lábus konečně odpočívá
Ikonka času19. 7. 2019, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vytížený herec Jiří Lábus si řekl dost a navzdory lákavým nabídkám hodlá svůj čas věnovat nicnedělání. "V létě budu pracovat jenom tři dny, jinak jsem se na všechno no vys*al," řekl nám bez skrupulí.

Krimimaraton na Barrandově každý den
Ikonka času19. 7. 2019, 12:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Díky exkluzivním právům na nové díly oblíbeného pořadu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, které se podařilo zakoupit TV Barrandov, mohou diváci celé léto sledovat doslova kriminální maraton. Jednomu z nejúspěšnějších a nejdéle vysílaných pořadů na světě byl vyhrazen kanál Barrandov Krimi. Práci speciální oddělení newyorské policie, jež se zabývá řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem, můžete sledovat každý všední den!

Velkolepý závěr kariéry. Karel Gott se začíná loučit
Ikonka času19. 7. 2019, 8:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ačkoli o svém definitivním ukončení kariéry oficiálně nechce mnohonásobný zlatý slavík Karel Gott ani slyšet, podniká všechny kroky, které tomu nasvědčují!

Dcera Nadi Urbánkové, Jana Fabiánová, je sama sobě kosmetičkou
Ikonka času18. 7. 2019, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dcera Nadi Urbánkové, zpěvačka Jana Fabiánová, vydala knihu o zdravém životním stylu, kde sepsala několik věcí, které jí už přes deset let pomáhají udržovat si vyrovnanou náladu, pevné zdraví a štíhlou postavu. Co pro sebe dělá?

Jiří Menzel už nikdy nebude chodit
Ikonka času18. 7. 2019, 12:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Oscarový režisér Jiří Menzel dál statečně bojuje se svým osudem. Po zánětu mozkových blan a operaci mozku, jež prodělal na konci roku 2017, se jeho stav sice zlepšil, ovšem nese si doživotní následky. Kromě jiného už například nikdy nebude normálně chodit!

Lenka Filipová: O svůj osud se musíte zasloužit
Ikonka času18. 7. 2019, 8:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Zpěvačka Lenka Filipová si před dvěma lety prošla velmi těžkým obdobím, když ji opustil manžel, architekt Boris Drbal, a postihla ji velmi vážná nemoc. Změnila pohled na život. A na události. Z naprosté fatalistky se stala žena, která si uvědomuje, že nestačí jen sedět a čekat. Svému osudu musíte jít naproti.

Víte, kteří známí Češi pocházejí z dvojčat?
Ikonka času17. 7. 2019, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Řada slavných existuje dvakrát! Mnohdy mají dokonce stejné nadání, ale také profesi, což bohužel může vést i k rodinným neshodám. A naopak jiní spolupracují nebo si úspěch vzájemně přejí. Sourozenecké vztahy nemusejí být vždy zcela jednoduché, pojďme si tedy zrekapitulovat, kdo přišel na svět ve společnosti životního parťáka, nebo soka!

Richard Krajčo dělá z manželky celebritu
Ikonka času17. 7. 2019, 12:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
To je paradox! Když spolu začali randit, vynakládali hodně úsilí, aby se o nich nevědělo. Dnes jsou manželé a vynakládají hodně úsilí, aby se o nich vědělo. Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská se totiž rozhodli, že ze svého manželství udělají značku, zlatý důl. A světe, div se, ono to vychází!

Zavrhované silonky. Jak je nosí české hvězdy?
Ikonka času17. 7. 2019, 8:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejen světové, ale také české celebrity jsou pod neustálým drobnohledem médií. Každý by se měl umět dobře reprezentovat a snažit se ve společnosti vypadat co nejlépe. Ne vždy se to bohužel vydaří. Pojďte se podívat, které slavné tváře zvládají styl a dress code levou zadní a kdo naopak šlápl vedle. Outfity hodnotí profesionální stylistka Šárka Štursová.


Vrátit se nahoru