blesk

Sličná manželka George Clooneyho v Haagu: Zvedla ruku pro zatykač na Netanjahua!
21. 5. 2024, 20:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Advokátka Amal Clooneyová (46) patří ke skupině právních expertů, kteří doporučili žalobci Mezinárodního trestního soudu v Haagu (ICC), aby požádal o vydání zatykače na nejvyšší představitele Izraele a Hamásu. Skupinu odborníků svolal žalobce trestního tribunálu Karim Khan a jejím úkolem bylo přezkoumat důkazy a právní analýzu, na nichž je založena jeho žádost o vydání zatykače na tři vůdce Hamásu a dva izraelské politiky, včetně premiéra Benjamina Netanjahua, píše web CNN. 

Máma v Turecku podstoupila čtyři zákroky během jednoho dne: Po probuzení přišly extrémní bolesti!
21. 5. 2024, 19:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
26letá máma Brittany Barkwayová letěla z Austrálie přes půl světa do Turecka. Tam chtěla během jednoho dne podstoupila hned čtyři náročné zákroky – nadzvednutí zadku, liposukce několika částí těla, zvětšení prsou a úpravu břicha. Žena se po operace zaplatila v přepočtu přes 300 tisíc korun. Výsledek ji ale nepotěšil. Brittany se probudila v nesmírných bolestech a téměř zemřela!

Skandál argentinského prezidenta ve Španělsku: Milei se má omluvit za výroky o premiérovi. Koho urazí v Praze?
21. 5. 2024, 19:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Španělská vláda dnes oznámila, že odvolala španělskou velvyslankyni v Argentině, a obvinila argentinského prezidenta Javiera Mileiho, že se dopustil urážky Španělska a španělského premiéra Pedra Sáncheze v projevu předneseném v Madridu. Madrid požaduje veřejnou omluvu, uvedl španělský ministr zahraničních věcí José Manuel Albares podle agentury AFP.  Milei známý svými kontroverzními výroky zamíří v červnu do Česka, aby převezal Výroční cenu Liberálního institutu.

Dcera Šeredové velkolepě oslavila 4. narozeniny! Vivienne dováděla v Disneylandu
21. 5. 2024, 19:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
To to letí! Vymodlená dcera Aleny Šeredové (46) Vivienne Charlotte 19. května oslavila čtyři roky. Rodiče se rozhodli, že svou malou princezničku vezmou mezi její oblíbené kreslené postavičky do Disneylandu v Paříži. 

Ukrajinci se chlubí zásahem další ruské lodi. Na palubě korvety měly být střely Kalibr
21. 5. 2024, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ukrajinská armáda dnes oznámila zásah ruské korvety Ciklon v Sevastopolu na Moskvou okupovaném ukrajinském poloostrově Krym. Udál se podle ní před několika dny, další podrobnosti ukrajinský generální štáb nesdělil. Podle ukrajinských médií je plavidlo nosičem střel Kalibr, kterými Rusové útočí na ukrajinské území. Moskva se nevyjádřila.

Klavírista Malásek o nehodě na kole: Ruce jsem měl do pravého úhlu
21. 5. 2024, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeho nehoda na kole byla vážnější, než se původně zdálo. „Ruce byly obě do pravýho úhlu! Tak jsem si říkal, že to bude asi průšvih...“ přiznal až nyní Petr Malásek (59). Naštěstí už je z nejhoršího venku...

Mladík zaživa pohřbil muže: O život pod zemí bojoval 4 dny!
21. 5. 2024, 18:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Noční můru prožil dvaašedesátiletý muž z Moldavska. Dlouhé čtyři dny zoufale prosil o pomoc uvězněný pod hromadou hlíny. Zaživa jej do provizorního hrobu uložil osmnáctiletý mladík, kterého kriminalisté podezřívali z kruté vraždy důchodkyně. Policisté prosebné kvílení z podzemí uslyšeli při prohlídce domu podezřelého. 

Vláda chce dalšího koordinátora. Komunikaci i boj s dezinformacemi má řešit plukovník Foltýn
21. 5. 2024, 18:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vláda by měla mít nového koordinátora. A to pro strategickou komunikaci. Tím by se měl stát dosavadní zástupce šéfa prezidentské vojenské kanceláře Otakar Foltýn. Plukovník by ale měl mít na starost také obranu před dezinformacemi a cizím vlivem. Na zřízení postu se shodli předsedové stran kabinetu Petra Fialy (ODS).

Kdo bude nový prezident Íránu a nejvyšší duchovní vůdce? Smrt Raísího odstartovala boj o nástupnictví
21. 5. 2024, 17:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Smrt íránského prezidenta Ebráhíma Raísího při pádu vrtulníku povede k boji o jeho nástupce, což má pro duchovní establishment dlouhodobé důsledky, píše v analýze Rádio Svoboda (RFE/RL).

Životní úspěch „zrzky z Ordinace“ Vacvalové: Zdolala Mount Everest bez kyslíku!
21. 5. 2024, 17:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Lenka Poláčková (dříve Vacvalová), bývalá moderátorka a herečka, se zapsala do historie jako první Slovenka, která dosáhla vrcholu Mount Everestu bez použití kyslíku. Tento úžasný sportovní výkon se jí podařil 21. května 2024 po boku manžela Honzy Poláčka.

Děsivý požár obchodního centra ve Varšavě: Podle premiéra v něm asi mají prsty Rusové!
21. 5. 2024, 16:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle polského premiéra Donalda Tuska je velmi pravděpodobné, že s nedávným velkým požárem obchodního centra ve Varšavě měly něco společného ruské tajné služby. Šéf polské vlády také uvedl, že Polsko díky spolupráci se spojenci získalo informace o tom, že v Rusku se na několika místech soustředily tisíce migrantů, které se pak ruský režim bude snažit využít k nátlaku na polskou hranici.

Pacient bohnické léčebny zemřel po zákroku policistů! Řádil jak pominutý, popsali svědci
21. 5. 2024, 16:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po zákroku proti agresivnímu pacientovi bohnické psychiatrické léčebny skončili dva policisté Jan M. a Tomáš Ř. před soudem. Poškozený muž se podle svědků 2. února loňského roku ve večerních hodinách začal agresivně projevovat a utekl z detoxifikačního oddělení. Následovat mělo šílené řádění. Pacient měl podle svědků na chodbě jednoho z pavilonů bohnické léčebny utrhnout nohu od stolu, kterou pak hrozil všem okolo. Vyděšené sestřičky se před ním zavíraly do sesteren a snažily se přivolat pomoc. Zpacifikovat agresivního pacienta se podařilo až policejní hlídce. Když ale policisté muže spoutali, zpozorovali, že muž nedýchá.

Před mrazíky se schovali v noclehárnách: Lidé bez domova hledali za zimu pomoc častěji než loni
21. 5. 2024, 16:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Noclehárny pro bezdomovce v Praze za uplynulou zimu poskytly zhruba 56 000 noclehů, více než předešlý rok. Nejvytíženější loď Hermes, která slouží na Vltavě jako noclehárna, poskytla 13 000 noclehů. Novinářům to řekli náměstkyně primátora Alexandra Udženija (ODS) a ředitel Centra sociálních služeb Praha (CSSP) Roman Béla.

Černochová: Jsem proti vyloučení Novotného z ODS, Aničce Slováčkové jsem se za něj omluvila
21. 5. 2024, 16:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
ODS řeší, co s Pavlem Novotným po jeho skandálních výrocích, které vytáhlo opoziční ANO i na sněmovním jednání a vyzývalo Petra Fialu (ODS), ať zakročí. 11. června má o možném vyhazovu Novotného rozhodovat výkonná rada ODS. Jana Černochová (ODS) v Epicentru na Blesk.cz uvedla, že ve výkonné radě není, má pouze poradní hlas - ale její rada je jasná. V případě hlasování o vyloučení Novotného z ODS by byla proti! Ministryně obrany vedle toho prozradila, že se omluvila Aničce Slováčkové za slova Novotného.

Tragédie na Nilu: Nejméně deset mrtvých včetně dětí po pádu autobusu do řeky!
21. 5. 2024, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejméně 10 lidí dnes zahynulo v egyptské Gíze severně od Káhiry, když minibus obsazený asi dvacítkou dělnic a jejich dětí spadl z přívozu do Nilu. Oznámilo to podle zahraničních tiskových agentur egyptské ministerstvo zdravotnictví.

Téměř půl roku od řádění psychopata na FF Karlovy univerzity: Vyšetřování stále probíhá!
21. 5. 2024, 15:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pět měsíců od tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy policie nadále provádí úkony trestního řízení. Dozorující Městské státní zastupitelství v Praze zatím nechce odhadovat, kdy seznámí veřejnost s učiněnými závěry. Vyvolávání očekávání by mohlo vést k sekundární viktimizaci dotčených lidí, sdělil ČTK mluvčí zastupitelství Aleš Cimbala. Generální inspekce bezpečnostních sborů ještě zásah na fakultě rovněž nevyhodnotila. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) v březnu uváděl, že první závěry by mohly být k dispozici v květnu.

Děda chce vnučku (10) do péče: Moje dcera ji týrá! Soud ho obvinili ze lži
21. 5. 2024, 15:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na týrání své vnučky upozorňuje už osm let Miroslav H. (58). Tvrdí, že ji bije jeho vlastní dcera s partnerem. Týrání dívky (nyní 10) nahlásila i učitelka ze školy. Městský soud v Brně přesto stíhá dědu. Tvrdí, že si vše vymyslel.

Havlíček útočí na Fialu kvůli střelbě na Fica: Rozdělujete společnost
21. 5. 2024, 15:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica (SMĚR-SD) rozdmýchal emoce i v české Sněmovně. Hned na začátek dnešního jednání se místopředseda dolní komory Karel Havlíček (ANO) obul do vládní koalice a zejména do premiéra Petra Fialy (ODS). Vadí mu, že nepřímo z rozdmýchávání nenávisti obvinil opozici.

Pohřeb manžela (†38) moderátorky Svobody: Kdo byl Petře největší oporou
21. 5. 2024, 15:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Říká se, že v nouzi poznáš přítele... Největší potvrzení silného přátelského pouta dostala Petra Svoboda (41), která v úterý pohřbívala manžela Ondřeje Křivku (†38). Po boku měla oporu díky kamarádovi jménem Yury Karchev. Ten totiž před časem zažil stejnou bolest a moc dobře tak ví, jaké to je.

Seniorka našla chlapa na hrobě: Spal jako zabitý a nehodlal vstát!
21. 5. 2024, 15:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Chlap nehnutě ležící na hrobě vyděsil na hřbitově v Ostravě-Vítkovicích seniorku. Probrat ho přišli strážníci, ale i ti s ním měli hodně těžké pořízení. Muž chtěl totiž hlavně spát, což se mu nakonec splnilo…

Hudebnice Stanka (†34), na jejíž léčbu se složilo celé Slovensko: Prohrála boj s rakovinou
21. 5. 2024, 15:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Smutné zprávy! Hudebnice Stanka Apfelová, na jejíž léčbu se před časem skládalo celé Slovensko, navzdory léčbě v pouhých 34 letech prohrála svůj těžký souboj s rakovinou prsu. Stanka hrála na kytaru a na basu v kapelách Zlokot a Toddler punk. Informaci přinesl slovenský web Topky.sk. 

Labuti pes ukousl nohu, pták nepřežil! Ochránci hledají útočící zvíře i majitele
21. 5. 2024, 15:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Utratit museli ochránci vážně zraněnou hnízdící labuť, kterou na Pekelném rybníku u Vejprnic na Plzeňsku napadl zatím neznámý pes. Nebohému ptáku hafan tak rozdrtil a sežvýkal nohu, že dva ze tří prstů úplně chyběly. Ochránci teď hledají případné svědky, aby se dopátrali útočícího zvířete i jeho majitele.

Strážníci naháněli nahou ženu: Vbíhala do silnice, házela klacky
21. 5. 2024, 15:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hodně náročný výjezd do brněnské čtvrti Medlánky podstoupila hlídka strážníků. Podle informací z místa tam totiž po ulici pobíhala rozrušená a hlavně nahá žena (53).

Kim Kardashianová předvedla svá tajemství: Korzet a neviditelné podpatky
21. 5. 2024, 14:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Met Gala už je sice dávno za námi, ale americká byznysmenka a modelka Kim Kardashianová (43) ještě neskončila s chlubením. Tentokrát se na instagramu podělila o snímky z příprav svého outfitu před veleznámou módní akcí.

Radní ČT Xaver Veselý drsně útočil na Vášáryovou. Koalice ho chce za vulgární výrok odvolat
21. 5. 2024, 14:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vulgární výroky člena Rady České televize Lubomíra Veselého na adresu slovenské herečky a diplomatky Magdy Vášáryové projedná sněmovní mediální výbor. Novinářům to před dnešním zasedáním Sněmovny řekl předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek. K tomu, aby se dolní komora výroky zabývala, vyzvali i další poslanci. Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Jan Jakob chce navrhnout odvolání Veselého z funkce radního. Výbor by se tím podle něj mohl zabývat 6. června.

Horor na palubě letu z Londýna: Při turbulencích zemřel pasažér, desítky dalších se zranily
21. 5. 2024, 14:18 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejméně jeden člověk zemřel a desítky dalších utrpěly zranění poté, co obří boeing 777 vlétl do silných turbulencí. Letadlo směřující z Londýna do Singapuru nouzově přistálo v thajském Bangkoku, informují média. Úmrtí potvrdily i aerolinky.

Řidička (18) srazila chlapce (6) na kole: Neměl přilbu!
21. 5. 2024, 13:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zraněný v nemocnici skončil cyklista (6). S ním se na Tachovsku srazilo osobní auto. Za volantem seděla teprve řidička (18). Chlapec neměl podle policistů při nehodě na hlavě přilbu.

Šokující případ z Polska: Dívka (13) porodila na školním výletě
21. 5. 2024, 13:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Během školního výletu polských studentů do města Zátor došlo k nečekané a šokující události. Třináctiletá dívka porodila dítě, aniž by si někdo byl vůbec vědom jejího těhotenství. Otcem má být 17letý přítel nezletilé.

Zvrat v případu únosu dítěte: Otec osvobozen! Nikdo proti němu nesvědčil
21. 5. 2024, 13:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jan T. (32) Krajský soud v Plzni zprostil obžaloby z braní rukojmí. Před senátem stál kvůli tomu, že partnerce měl vyhrožovat zabitím jejich půlročního syna a pak dítě odvezl. Soud ho osvobodil pro nedostatek důkazů. Hrozilo mu až 12 let vězení.

Petra Svoboda se loučí s manželem Ondřejem (†38): Dojemný pohřeb! Přišli i Borhyová a Koranteng
21. 5. 2024, 12:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Moderátorka Novy Petra Svoboda (41) dnes dala poslední sbohem milovanému manželovi Ondřeji Křivkovi (†38), který 12. května tragicky zemřel na kole. Ve strašnickém krematoriu se od 12 hodin uskutečnil pietní akt. Smuteční síň praskala ve švech, okolo rakve byly desítky věnců...

Seniorka ládovala 300 tisíc do bitcoinmatu: Policistovi odmítala uvěřit
21. 5. 2024, 12:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podvodníkům uvěřila seniorka (70) z Brna, kterou neznámí lotři přesvědčili, aby ze svého účtu vybrala vše, co má, a peníze "zachránila" vkladem do bitcoinmatu. Jako spása se však našel kolem procházející kriminalista, který ztrátě úspor ženy z valné části zabránil.

Justiční odbory tlačí na Blažka: Přidejte zaměstnancům soudů, jinak bude stávka
21. 5. 2024, 12:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Justiční odbory vyhlásí jednodenní výstražnou stávku zaměstnanců soudů, pokud se ve čtvrtek s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS) nedohodnou na zvýšení platů. Požadují navýšení o 15 procent a také souhlas s vytvořením nových platových tabulek pouze pro justici, které budou oddělené od tabulek ostatních státních zaměstnanců.

Řidičák nepotřeboval: Muž (63) z jihu Čech jezdil celý život bez papírů
21. 5. 2024, 12:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejspíše rekordně dlouho vydržel šoférovat „bez papírů“ muž (63) v Českých Budějovicích. Stopku mu vystavili až strážníci poté, co přímo před hlídkou spáchal za volantem prohřešek. Šofér se přiznal, že si řidičák nikdy neudělal a celý život to zvládal bez něj.

Děsivý případ v centru Prahy: Muž se sám pořezal na krku, málem vykrvácel!
21. 5. 2024, 12:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
K hrůznému případu vyráželi v pondělí 13. května pražští policisté. Zavolala jim žena s tím, že její příbuzný si podřezal žíly a chce skočit z okna! Muži zákona k němu hned vyrazili, muže našli s pořezaným krkem a nožem v ruce!

Parkovací dům v Praze 13? Až 500 míst, radnice výstavbu podporuje
21. 5. 2024, 12:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na místě parkoviště mezi ulicemi Ovčí Hájek a Bucharova v Praze 13 by mohl stát parkovací dům. V několikapatrovém domě by mělo být až 500 míst, namísto nynějších 108 na povrchovém parkovišti. Vyplývá to z dopisů mezi developerskou firmou Trigema a radnicí Prahy 13, které byly zařazeny do materiálu k úternímu jednání magistrátního výboru pro dopravu. Pozemky, na kterých by mohl dům stát, patří hlavnímu městu.

 Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru