super

Václav Matějovský se brzy stane otcem: Herec se pochlubil přítelkyní v plavkách s odhaleným těhotenským bříškem
13. 6. 2024, 20:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Letos v lednu se herec Václav Matějovský pochlubil radostnou zprávou. S partnerkou Karolínou se těší na prvního potomka. Herec známý ze seriálu Jedna rodina nebo z reality show Survivor si své soukromí poměrně střeží, nyní však udělal výjimku.

To nemá ani kalhotky? Lidé u tanečku Britney Spears v průsvitných mini na píseň jejího ex Timberlakea jen kroutí hlavou
13. 6. 2024, 20:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pokud Britney Spears na svém Instagramu nesdílí něco ze své minulosti, aktuální příspěvky už se omezily prakticky pouze na pózování v nových šatech nebo v bikinách (případně bez nich) na pláži či v domácích podmínkách nebo na poněkud bizarní tanečky. Nejinak tomu bylo i ve středu, kdy ovšem bývalá popová princezna sdílela video, které v lidech vyvolalo i řadu otázek.

Na konci měsíce oslaví 43. narozeniny a je v neskutečné formě: Jana Doleželová v bikinách předvedla svůj břišní pekáč
13. 6. 2024, 19:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Krásné počasí a koupání v moři si na začátku léta Jana Doleželová pravidelně užívá v Chorvatsku. Dovolenou s dcerkou nevynechala ani letos. Na plavkovou sezonu je lékárnice a modelka připravená. Stejně jako ty ostatní se totiž může chlubit neskutečnou formou.

Propagace vlastního séra nevyšla: Pamela Anderson to za své vlasy, „stařecký“ vzhled a neexistující obočí krutě schytala
13. 6. 2024, 19:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rok od uvedení své kosmetické značky Sonsie Skin se Pamela Anderson rozhodla své fanoušky potěšit. Na oslavu prvního výročí značky se herečka podělila na Instagramu o video, na němž názorně předvádí svůj každodenní pleťový rituál. Reakce na příspěvek, který měl dozajista sloužit jako reklama na její produkty, ovšem Pamelu zřejmě úplně nepotěšily.

Dříve své bříško se striemi nenáviděla, dnes ho předvádí na přehlídkovém mole v bikinách. Influencerce se splnil sen
13. 6. 2024, 18:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sarah Nicole Landry si na sociálních sítích vybudovala obří základnu díky promování sebelásky a body positivity. Influencerka, která dříve pohrdala svým „nedokonalým“ tělem, ho dnes hrdě vystavuje nejen na sítích, ale už i na přehlídkovém mole.

A teď bez plavek: Hanka Kynychová fanoušky fotkou v bikinách neuspokojila, cvičitelku chtějí vidět už jen nahou
13. 6. 2024, 16:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotkou v bikinách už zřejmě své fanoušky Hanka Kynychová jen tak neuspokojí. Cvičitelka je známá tím, že nemá problém s nahotou a své vytrénované tělo ráda odhalí. A na částečně odhalené křivky si tak evidentně své obdivovatele naučila.

Uhodnete, čím kromě ponožek v sandálech poutají Češi pozornost? Návrhář Osmany Laffita popsal typické módní nešvary
13. 6. 2024, 16:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Osmany Laffita patří k nejúspěšnějším módním návrhářům, kteří působí v Česku. Je to už 25 let, co začal navrhovat, a letos slaví 20 let od doby, co navrhuje pod svým vlastním jménem. Být návrhářem ale nebylo to, čím se chtěl kdysi živit.

Konec Jaromíra Soukupa? V programu na léto s ním na Barrandově nepočítají. Moderátor prozradil, jak to bude dál
13. 6. 2024, 15:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fanoušci Jaromíra Soukupa jsou v šoku! Program televize Barrandov na první červencový týden neobsahuje žádný z pořadů, které někdejší majitel a ředitel této stanice moderoval. Mají se snad diváci připravit na jeho konec a smířit se s tím, že z obrazovky zmizí úplně?

Regina Řandová oslavila 20 let od svatby: Drbna ze Slunečné a hvězda z Boty jménem Melichar se pochlubila mužem
13. 6. 2024, 15:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka Regina Řandová, která se dostala kdysi do povědomí snímkem Bota jménem Melichar, má důvod k radosti. Se svým mužem oslavila krásné výročí a při té příležitosti se pochlubila i snímkem z veselky.

Ve filmu tvořili Gerard Butler a Jessica Biel krásný pár. Jak to mezi nimi bylo doopravdy, vědí jen oni dva
13. 6. 2024, 15:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Gerard Butler a Jessica Biel představují hlavní hereckou dvojici komedie se sportovním nádechem Chlap na roztrhání. Během natáčení se šuškalo, že spolu mají reálný poměr. Co na tom bylo pravdy, se asi nikdy nedozvíme, ale znáte to - na každém šprochu…

Vacek, Dejdar, Eben a další: Zdrcená Ypsilonka se rozloučila se svým zakladatelem Janem Schmidem
13. 6. 2024, 14:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V Praze ve čtvrtek proběhlo poslední rozloučení se známým divadelníkem a legendou Studia Ypsilon Janem Schmidem. Zemřel 3. června ve věku 87 let.

První přešlap Evy Pavlové? Fanoušci se nemohou dohodnout, jestli to první dámě v modrém kostýmku slušelo nebo ne
13. 6. 2024, 13:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Není každý den posvícení. Přesně to aktuálně řeší fanoušci Evy Pavlové. Ta v Praze spolu s manželem Petrem Pavlem přivítala velmi milou návštěvu v podobě slovenské prezidentky Zuzany Čaputové a jejího partnera Juraje Rizmana.

Petr Švancara v obležení lačných krasavic? Nechci rozbít rodinu, říká bývalý fotbalista
13. 6. 2024, 12:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Chtěl by Petr Švancara, aby o něj bojovaly desítky holek? A jak se mu líbí plnoštíhlá Miss Alabama? Je tu další díl nového pořadu Brní to!, ve kterém ale dojde i na drsnější témata.

Poslední dny jsou náročné: Gabriela Lašková se ukázala před porodem třetího syna
13. 6. 2024, 11:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Brzy Gabriela Lašková přivede na svět svého třetího syna. Termín porodu má ke konci června a poslední dny před příchodem nového čjí dávají docela zabrat.

Přátelé se strachují o Bena Afflecka, který překonal závislost na alkoholu: Prý už ho znovu viděli se „skleněnýma očima“
13. 6. 2024, 11:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle britského Daily Mailu narůstají u blízkých přátel Bena Afflecka obavy, že by znovu mohl sklouznout k pití, jelikož rozvod s Jennifer Lopez se prý blíží. Podle některých přátel, s nimiž prý deník měl možnost mluvit, už herce spatřili se „skleněným pohledem“.

Zuzana Čaputová vzala na návštěvu Česka partnera Juraje: Na fotku se dostali i další její důležití muži
13. 6. 2024, 11:18 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová přijela na návštěvu Česka, kde ji čekal hodně bohatý program. Tentokrát nechyběl ani její partner Juraj Rizman. Možná i díky němu byla tak dobře naladěná. Nebo to bylo i tím, že ve funkci hlavy státu brzy skončí?

Emma Smetana zahájila plavkovou sezonu: Svou formu na letošní léto předvedla v modelu jako z Pobřežní hlídky
13. 6. 2024, 10:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na letošní plavkovou sezonu je Emma Smetana rozhodně připravená. Do pravidelného cvičení se pustila už před pár měsíci a postupně se začala chlubit výsledky. Zpěvačka a herečka má aktuálně super štíhlé tělo, které neváhá odhalit.

Gabriela Partyšová končí na Nově! Po 27 letech míří na jinou televizi
13. 6. 2024, 9:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pro velkou životní změnu se v posledních dnech rozhodla Gabriela Partyšová. Moderátorka a stálice televize Nova opouští stanici, ve které působila od devatenácti let. Svým odchodem se ale z obrazovky nevytratí.

Šoposké a Pauhofové retro vlny náramně sluší: Zato idolové Kotek a Majer mají fakt ránu, pornoherci z NDR by záviděli
13. 6. 2024, 9:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Režisér Jiří Mádl na něm pracoval deset let. Za pár měsíců půjde snímek Vlny konečně do kin. Diváky zavede do Československa 60. let a bude to pořádná jízda. Nejen vážností a atraktivností tématu, ale i dobovými účesy a kostýmy. Zejména slavní pánové se díky nim změní k nepoznání.

Už teď se bojí, aby nedostal na tréninku StarDance ránu: Kickboxerka Ptáčková předvedla své svaly a ramena v šatech
13. 6. 2024, 9:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Loňský vítěz StarDance Dominik Vodička si v letošním ročníku splní další ze svých snů. Na parket taneční soutěže si přál vplout se sportovkyní. To se mu podaří. Jeho partnerkou bude kickboxerka Martina Ptáčková, která nejde pro ránu daleko.

Tohle Gabriela Partyšová nečekala: Patnáctiletý syn Kristian už chce z domu, uvažuje o stěhování do zahraničí
13. 6. 2024, 8:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na svého jediného syna Kristiana je moderátorka Gabriela Partyšová náležitě pyšná. V loňském roce nastoupil na střední školu a vyrostl z něho už opravdový fešák. To, že bude brzy chtít opustit domov a vydat se do zahraničí, ale nečekala.

Pepu Kůrku, kterého vychovali prarodiče, mrzí rozchod hlavně kvůli synovi. Od partnerky už se odstěhoval
13. 6. 2024, 8:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jako blesk z čistého nebe přišlo nejprve zrušení svatby a krátce poté i oznámení rozchodu bývalého Muže roku Josefa Kůrky s influencerkou Angie Mangombe. Pár má ani ne ročního syna Raphaela.

Olga Menzelová předvedla v Maroku vypracované tělo v bikinách: Partnera i děti nechala doma
13. 6. 2024, 5:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Olga Menzelová se po náročném pracovním kolotoči rozhodla všeho nechat a vyrazit si s partou kamarádů načerpat síly. Doma nechala všechny tři děti s partnerem, zabalila plavky a vydala se vstříc novému dobrodružství. Super.cz vdova po Jiřím Menzelovi svěřila, že bez rodiny vyrazila úplně poprvé, a přidala k tomu i tajemství své vypracované postavy.

Na Janu Hlaváčovou myslí každý den: Anna Dvořáková dorazila do společnosti v modelu doladěném doplňkem po babičce
13. 6. 2024, 5:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to pět měsíců, co herečka Anna Dvořáková ztratila milovanou babičku Janu Hlaváčovou. Ráda si ji připomíná i tím, že když vybírá outfit do společnosti, má na sobě něco od ní.

Představitelka Rudé Sonji (60) se pyšnila fešným manželem (45), s nímž má šestiletou dceru. Ten se nadšeně netvářil
13. 6. 2024, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka Brigitte Nielsen obvykle nepatří mezi celebrity, které byste na společenských akcích potkávali často, o to větší překvapení bylo, když přijala pozvání od německé módní značky Ernsting’s Family a dorazila do Hamburku na jejich módní přehlídku. A to dokonce v doprovodu svého manžela.

Slavná komička sdílela tip, jak mít vždy ztvrdlé bradavky: Chlapi to milují, jsme přeci savci, hlásá
12. 6. 2024, 21:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Komička Katherine Ryan je majitelkou pěkných bujných silikonů. A jeden by si myslel, že s nimi tedy nemusí nic moc řešit. Budete se ale divit, i ona občas zatouží po ještě větším lákadle na muže. A tím jsou podle ní jednoznačně ztvrdlé bradavky rýsující se pod tričkem.

K o 20 let mladšímu tělu je plastika tváře správný balanc: Dara Rolins řešila svůj zákrok, lidé říkají dost!
12. 6. 2024, 21:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už není tajemství, že Dara Rolins podstoupila před několika měsíci facelifting. Když se rozhodla svým sledujícím ukázat svou upravenou tvář, dočkala se nejen pochvaly, ale také pořádných a zbytečných hejtů od věčných rýpalů. Není se tedy čemu divit, že ty nejvulgárnější jazyky začala blokovat.

Eva Burešová pod palbou nenávistných komentářů, kvůli nové práci: Zpěvačka se haterům ozvala, urážka na cti a soud?
12. 6. 2024, 19:09 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nová pracovní příležitost Evy Burešové se neobešla bez laviny nenávistných komentářů. Jen, co zpěvačka zveřejnila, že bude jednou z porotkyň nové řady Česko Slovenko má talent, se s hejty roztrhl pytel. Hudebnice se ale tentokrát nedala.

I fitness influencerka s dokonalým tělem má na břiše povislou kůži. Vůbec mě to netrápí, vzkazuje
12. 6. 2024, 17:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Australanka Emily Skye promuje na sociálních sítích fitness a zdravý životní styl. Figuru má prakticky dokonalou, a tak mnohé překvapilo, když se nedávno pochlubila povislou kůží na bříšku.

Kevin Spacey v koncích: Můj dům skončil v dražbě. Nemám žádné peníze, přiznal v slzách držitel dvou Oscarů
12. 6. 2024, 16:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Patřil mezi nejtalentovanější a nejváženější hollywoodské herce, jeho výkony byly dokonce oceněny dvěma Oscary. Stačilo ovšem obvinění ze sexuálního napadení a Kevinu Spaceymu se zhroutil život jako domeček z karet…

Těžko věřit, že Monika Babišová slaví 50. narozeniny: Při pohledu na její maminku je jasné, po kom zdědila své půvaby
12. 6. 2024, 15:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vzhledem k blížícímu se jubileu, které 14. června Monika Babišová oslaví, jsou fanoušci jako na trní. Netrpělivě čekají na to, jak se k narozeninám své ženy postaví Andrej Babiš. Zvláště poté, co se ve společnosti své choti objevuje stále častěji.

Otevřený rozhovor s Osmanym Laffitou: Těžké dětství kvůli orientaci, začátky u nás i kritika českého stylu oblékání
12. 6. 2024, 15:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Letos je tomu 25 let, kdy Osmany Laffita začal navrhovat, a 20 let od doby, co působí na módním trhu pod svým jménem. Při té příležitosti chystá velkolepou módní přehlídku v Národním muzeu v Praze, aby toto výročí oslavil.

S démony bojoval český herec ve filmu i v reálném životě. Jeho náhlá smrt v pouhých 55 letech dosud nebyla vyjasněna
12. 6. 2024, 14:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
František Husák, kterého všichni známe coby Luďana ze série o rodině Homolkových, ztvárnil nespočet filmových i divadelních rolí. Je ale až k nevíře, jak úzce některé z nich souvisely s jeho osobním životem. Příkladem je film z roku 1984 z režie Jaroslava Papouška Všichni musí být v pyžamu. Příběh snímku si můžete připomenout 13. června na Televizi Seznam.

Kolaps na jevišti a další závažné zdravotní problémy. Zdeněk Žák čeká na transplantaci
12. 6. 2024, 14:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Oblíbený herec Zdeněk Žák miluje svou profesi natolik, že si jen těžko připouštěl případné zdravotní problémy. Nemoci přecházel, lékařům se vyhýbal jako čert kříži, na prvním místě měl především divadlo. Není divu, že před časem zkolaboval přímo na jevišti, protože přecházel zápal plic.

Žádné vykrucování: Česká plastiková královna poprvé otevřeně o escortu a vydržování starším mužem!
12. 6. 2024, 13:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před jedenácti lety se zúčastnila reality show VyVolení, kterou tehdy vyhrál Vladko Dobrovodský. Eva Feuereislová alias Plastic Queen je na rozdíl od Vladka stále součástí českého šoubyznysu. Miluje poutat pozornost, na svém Instagramu veřejně odhaluje nevěry, podvody a jiná tajemství českých hvězd. Eva byla hostem naší talk show Superchat.

 Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru