Sport

Čeští hokejisté hráli poprvé pod koučem Jalonenem. Nad Rakouskem v přípravě vyhráli
Eurozpravy-sport | 6. 4. 2022, 20:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,693
První přípravný zápas na mistrovství světa, které se letos od 13. května bude konat ve Finsku, odehráli ve středu vpodvečer čeští hokejoví reprezentanti. Byl to také první zápas české reprezentace, ve kterém ji vedl nový kouč Fin Kari Jalonen. A pro něj to byla vydařená premiéra. Od začátku zápasu to byli právě Češi, kteří táhli za delší konec provazu a kteří měli tlak na soupeřovu branku. Postupem času sice tempo české hry opadalo, nic to ale neměnilo na výhře 5:1 nad Rakouskem.

Karlovy Vary znají nového trenéra. Z Litoměřic tam na lavičku přišel Bruk
Eurozpravy-sport | 6. 4. 2022, 18:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,693
Extraligový tým Karlových Varů skončil v letošní sezóně v předkole play-off, kde nakonec nestačil na Pardubice. Následoval odchod hlavního kouče Martina Pešouta a nyní už je jasno, kdo tohoto stratéga v Karlových Varech nahradí pro příští sezónu. Na roční spolupráci se pro zatím totiž s vedením Západočechů domluvil dosavadní kouč prvoligových Litoměřic David Bruk. Jeho asistenty pak budou Václav Skuhravý, Jakub Grof a Pavel Kněžický, jenž bude mít na starost gólmany.

Od příštího roku povede nizozemskou fotbalovou reprezentaci Ronald Koeman
Eurozpravy-sport | 6. 4. 2022, 16:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,693
Po letošním fotbalovém mistrovství světa v Kataru dojde na lavičce nizozemské fotbalové reprezentace ke změně. Trenéra Louise van Gaala totiž od nového roku nahradí Ronald Koeman, jenž už nizozemský národní tým jednou vedla to v letech 2018 až 2020. Odejít tehdy od reprezentace musel poté, co dostal nabídku trénovat Barcelonu. Nyní by měl nizozzemskou reprezentaci vést až do dalšího světového šampionátu v roce 2026.Stránka:
0

Vrátit se nahoru