Sport

Češi po výtečném výkonu sahali po výhře nad Španělskem, to vyrovnalo až v závěru
Eurozpravy-sport | 5. 6. 2022, 23:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Další skvělé představení po tom čtvrtečním se Švýcarskem (2:1) připravili pro všechny české fotbalové fanoušky česká fotbalová reprezentace. Jejím soupeřem bylo v rámci elitní Ligy A Ligy národů UEFA Španělsko a role v tomto utkání byly před zápasem jasně dané role. Češi však navdory roli outsidera dokázali silného soupeře potrápit, šli už po pěti minutách hry do vedení, když se trefil Pešek. Podobně jako se Švýcary však i tentokrát krátce před poločasem inkasovali, ale ve druhé půli vrátil českému týmu vedení bojovník Kuchta. Udržet jednobrankové vedení se jim ale tentokrát nepodařilo, když v závěru s pomocí brankové konstrukce vyrovnal na konečných 2:2 Martínez.

Chystá se nečekaný přesun slavného trenéra? Stojí o něj ve francouzské metropoli
Eurozpravy-sport | 5. 6. 2022, 16:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přestože krátce po nedávném triumfu s AS Řím v Evropské konferenční lize hlásil chaismatický portugalský stratég José Mourinho, že z Věčného města v nejbližší budoucnosti rozhodně neodejde, nyní vyplula na povrch zpráva o tom, že o jeho služby vážně stojí francouzský velkoklub Paris Saint Germain. Tam alespoň podle britských novin Dailymail chystají vyhazov svého dosavadaního trenéra Argentince Mauricia Pochettina.

Vedle Haška a Hadamczika bude o nejvyšší post českého hokeje bojovat i Šlégr
Eurozpravy-sport | 5. 6. 2022, 12:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poté, co před několika dny svou kandidaturu na post prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) oznámili Dominik Hašek a Alois Hadamczik, se den před uzávěrkou podání kandidatur rozhodl jít do boje o tento post další bývalý hokejista a držitel zlaré olympijské medaile z Nagana Jiří Šlégr. Ten byl ještě před tímto svým neděním oznámením sázkovými kancelářemi pasován do role největšího favorita.Stránka:
0

Vrátit se nahoru