Revue

Jessica Alves se chlubí novým poprsím i vaginou: Zestárnu jako šťastná žena, libuje si
super | 17. 3. 2023, 22:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Milovnice plastických operací


Jessica Alves (39)

se narodila v mužském těle a ještě před pár lety si říkala Rodrigo. Ten je ovšem již minulostí, a to se vším všudy.

Dan Bárta s Plívovou se pochlubili bříškem: Další dítko na cestě!
blesk | 17. 3. 2023, 21:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dan Bárta je známý tím, že si velmi střeží své soukromí. Ale v době sociálních sítí se toho dnes moc doopravdy ukrýt nedá. Spolu s manželkou ukázali fotku, z které je jasné jediné - zpěvák se dočká dalšího dítka!

Takhle si užívala v Dubaji: Kráska z Primy se na dovolené pochlubila roztomilou dcerkou
super | 17. 3. 2023, 21:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Chladné měsíce si zpříjemnila v teple. Moderátorka Primy

Sandra Pospíšilová (37)

zabalila kufry a se starší dcerkou Emilkou vyrazila k moři. Cílem jejich cesty se stala Dubaj, kam se těšily tak moc, že na letiště vyrazily dřív, než měly.

Pavlovi v Polsku: První dáma dostala brož v barvách Ukrajiny, Pavel navštívil kritické místo pro podporu Ukrajinců
blesk | 17. 3. 2023, 21:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prezident Petr Pavel zakončil v pátek návštěvu Polska, kde se dnes potkal i s premiérem Mateuszem Morawieckim. Ocenil rozhodnutí Varšavy poskytnout Kyjevu své stíhačky MiG-29 a uvedl, že věří, že Ukrajina může ve válce proti Rusku zvítězit. Pavel také navštívil centrum v polském Rzeszówě, přes nějž putuje většina vojenské i humanitární pomoci na Ukrajinu. Nezahálela ani první dáma Eva Pavlová. A z Polska si odváží brož v ukrajinských barvách.

Lucie Šlégrová překvapila: Použité kalhotky pro loudícího slintu?!
blesk | 17. 3. 2023, 20:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prakticky každá žena zažila za život velice nevhodné, nepříjemné, ponižující a obtěžující návrhy. Lucie Šlégrová však zvolila místo nahlášení policii hned druhou nejlepší variantu, jak takového člověka totálně odpálkovat. Inteligentním humorem.

Na Putina vydali v Haagu zatykač, Zelenskyj se raduje: „Historické rozhodnutí!“
blesk | 17. 3. 2023, 20:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu vydal zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina a zmocněnkyni Kremlu pro práva dětí Mariji Lvovovou-Bělovovou. Soud zahájil jejich stíhání v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu včetně únosů ukrajinských dětí z okupovaných území do Ruska. Ruské ministerstvo zahraničí reagovalo sdělením, že „rozhodnutí nemá žádný význam“ a že „vůči ICC nemá žádné závazky“. Naopak ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj napsal, že jde o „historické rozhodnutí“.

Chaos a svévole! Na okupované části Ukrajiny zuří „divoká 90. léta“, kritizují ruští blogeři
blesk | 17. 3. 2023, 20:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ruští prováleční blogeři a komentátoři si stěžují, že na okupovaných územích Ukrajiny, formálně připojených k Rusku, panuje svévole a chaos, které připomínají „divoká 90. léta“ v samotném Rusku. Upozornila na to dnes ruská redakce BBC.

Demi Moore zraje jako víno. V šedesáti nápadně připomíná Monicu z Přátel v nejlepších letech
super | 17. 3. 2023, 20:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka


Demi Moore (60)

ve čtvrtek nechyběla na velkolepé módní show Versace v Los Angeles, kam se nechala doprovodit dcerou Rumer, jež z Demi brzy učiní poprvé babičku. Přestože herečka v listopadu oslavila šest křížků, doslova zraje jako víno. Ať už je její recept jakýkoli, v poslední době jako by se čím dál víc podobala své kolegyni Courteney Cox.

Nedožité 56. narozeniny spisovatelky Simony Monyové (†44): Manžel ji ubodal, umírala dlouhé minuty!
blesk | 17. 3. 2023, 19:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
17. března by slavila Simona Monyová (†44), známá spisovatelka, již 56. narozeniny. Jenže je neoslaví, jelikož osud si pro nadějnou autorku nejednoho románu nachystal dost krutý konec. V roce 2011 ji totiž brutálně zavraždil vlastní manžel...

Trans studentku (†16) našli ubodanou v parku: Na pohřeb přišly tisíce lidí
blesk | 17. 3. 2023, 19:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rodina, přátelé a známí se naposledy rozloučili s Briannou Gheyovou, jejíž vražda šokovala celou Británii. Šestnáctiletou dívku našli ubodanou ve Warringtonu v hrabství Cheshire. Rodina dívku uložila do růžové rakve. Bílý kočár s rakví do kostela přivezli dva bílí vraníci. Smuteční hosté si oblékli k poslednímu rozloučení růžové oblečení. Poslední sbohem přišly dát prý tisíce lidí.

Koncert Avril Lavigneové narušila aktivistka nahoře bez: Zachraňte zelený pás!
blesk | 17. 3. 2023, 18:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vystoupení Avril Lavigneové (38) na cenách JUNO Awards nabralo nečekaný směr! Na pódium vtrhla obnažená aktivistka, která na všechny přítomné vystrčila své poprsí. Snažila se upoutat pozornost kvůli záchraně životního prostředí. 

Konkurovat by mohla hvězdám z Pobřežní hlídky: Grossová v Americe předvedla vysportované tělo v plavkách
super | 17. 3. 2023, 18:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Muzikálová tanečnice a fotografka


Denisa Grossová (20)

se svou sestrou Natálkou Grossovou podnikají takřka vše. Nejenže účinkují ve stejných divadelních projektech, ale není ani dovolená, na kterou by nevyrazily společně.

Mostem se prohání divoká prasata! Co proti jejich přemnožení plánuje vedení města?
blesk | 17. 3. 2023, 18:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na sociálních sítích byla zveřejněna videa, kde divočáci i s mladými selaty běží jen pár stovek metrů od centra severočeského Mostu. Není to ale jediné místo, kde se zvířata objevila. Tamní občané divoká prasata zpozorovali také nedaleko parku Šibeník, v okolí jezera Matylda nebo dokonce na hřbitově. Vedení města plánuje přemnoženou zvěř postřílet.

Zatykač na Putina: Pavel odsoudil únosy dětí, Fiala zmínil brutalitu Rusů, Lipavský válečné zločiny
blesk | 17. 3. 2023, 18:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Soud v Haagu vydal zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina, což vyvolalo řadu ohlasů. Také český ministr zahraničí Jan Lipavský vítá, že mezinárodní soud zatykač vydal, navíc v krátké době. Putin je podle něj odpovědný za válečné zločiny. Obdobně reagují i další politici. Vydání zatykače na Putina ukazuje, jak brutálně a v rozporu s mezinárodním řádem Rusko na Ukrajině postupuje, uvedl premiér Petr Fiala (ODS). Prezident Pavel označil rozhodnutí soudu za správné. Únosy děti by rozhodně neměly být tolerovány, uvedl.  

Katalog seriálů (Disney+): Živí mrtví (The Walking Dead)
blesk | 17. 3. 2023, 18:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Premiéra: 31. 10. 2010
Počet dílů: 177 (11 sérií; 6, 13, 16, 16, 16, 16, 16, 16, 16, 22 a 24 epizod) 
Scénář: Frank Darabont, Scott M. Gimple, David Leslie Johnson-McGoldrick, Charles H. Eglee, Adam Fierro, Robert Kirkman, Evan T. Reilly, Seth Hoffman, Glen Mazzara, Heather Bellson, Eddie Guzelian, Frank Renzulli, Ryan C. Coleman, Angela Kang, Jim Barnes, Eli Jorne, Matthew Negrete, Sang Kyu Kim, Curtis Gwinn, Jack LoGiudice, Erik Mountain, Nicole Mirante-Matthews, Channing Powell, Geraldine Inoa, Vivian Tse, LaToya Morgan, Kevin Deiboldt, Nichole Beattie, Corey Reed, Julia Ruchman, Magali Lozano
Předloha: Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)
Režie: Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Greg Nicotero, Michelle MacLaren, Johan Renck, Guy Ferland, Lew Temple, David Boyd, Michael Uppendahl, Seith Mann, Phil Abraham, Michael Slovis, Billy Gierhart, Clark Johnson, Daniel Sackheim, Tricia Brock, Jeremy Podeswa, Kari Skogland, Avi Youabian, Jennifer Lynch, Alrick Riley, Darnell Martin, Rosemary Rodriguez, Julius Ramsay, Jeffrey F. January, Gwyneth Horder-Payton, Daniel Attias, Lesli Linka Glatter, Stefan Schwartz, Michael E. Satrazemis, Larysa Kondracki, Stephen Williams, Dan Liu, John Polson, Larry Teng, Daisy von Scherler Mayer, Michael Cudlitz, Meera Menon, Liesl Tommy, Millicent Shelton, Laura Belsey, John Dahl, Bronwen Hughes, Sharat Raju, Kevin Dowling, Frederick E.O. Toye, Jon Amiel, Tawnia McKiernan, Loren Yaconelli, Marcus Stokes, Lily Mariye, Catriona McKenzie, Karen Gaviola, Aisha Tyler, Rose Troche
Produkce: AMC, Disney Plus

Krvavá rodinná potyčka na Lounsku: Muž se pokusil zavraždit vlastního bratra
blesk | 17. 3. 2023, 18:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kriminalisté z Ústeckého kraje řeší pokus o vraždu na Lounsku. K tomu mělo dojít v pátek po poledni mezi dvěma bratry u obce Libčeves. Mladší ze sourozenců skončil v nemocnici.

Do Ewy Farne se ostře pustili i ti nejvěrnější fanoušci: Za exkluzivní obsah nebo setkání si budou muset zaplatit
super | 17. 3. 2023, 17:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zpěvačka


Ewa Farna (29)

se aktuálně potýká s velkou vlnou nenávistných komentářů. Výjimečně to není ze strany věčných rýpalů, ale fanoušků, které vytočila oznámením své novinky doběla.

Vévodkyně Fergie šokuje: S Dianou (†36) nás zatkla policie!
blesk | 17. 3. 2023, 17:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Někdejší švagrová princezny Diany (†36) Sarah Fergusonová (63) se v talkshow Kelly Clarksonové (40) rozpovídala o své rozlučce se svobodou, na které ji Diana doprovázela. Vévodkyně se tehdy tak rozjely, až skončily v policejní dodávce! 

Veterináři v Libni odhalili množírnů psů i koček. Žena v nevyhovujících podmínkách trápila i chráněné papoušky!
blesk | 17. 3. 2023, 17:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) navrhli odebrat 28 zvířat ženě z Prahy. Na Libeňském ostrově v nevhodných podmínkách chovala deset psů, devět koček a devět papoušků. Podnět podala městská veterinární správa, která Úřadu městské části Praha 8 navrhuje uložit ženě také zákaz chovu a propadnutí zvířat. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí SVS Petr Majer. Chovatelce byli již zadrženi ptáci, kteří patří na seznam mezinárodně chráněných druhů CITES (úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin).

Šéf Wagnerovců Prigožin otevřel nová rekrutační centra: Do války verbuje i středoškoláky!
blesk | 17. 3. 2023, 17:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Obrovské ztráty na životech utrpěla při obléhání ukrajinského města Bachmut Wagnerova skupina. Žoldáci ruské soukromé skupiny se snaží město dobýt už několik měsíců. Šéf skupiny Jevgenij Prigožin otevřel desítky rekrutačních center napříč Ruskem, aby zvýšil počet bojovníků na frontě. Dokonce se rozhodl do války verbovat i středoškoláky!

V Černošicích se dočkají nového mostu. Zužitkováním stávající železniční konstrukce se budou zaobírat studenti
blesk | 17. 3. 2023, 17:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Studenti budou hledat nejlepší využití ocelové konstrukce železničního mostu přes Berounku v Černošicích-Mokropsech u Prahy. Ta bude nahrazena novou v plánované rekonstrukci trati mezi Černošicemi a Karlštejnem mezi lety 2025 a 2028. Město Černošice se však mostní konstrukce nechce zcela vzdát, proto vypsalo ve spolupráci se Správou železnic a Fakultou stavební ČVUT v Praze studentskou soutěž na zpracování návrhů jejího dalšího využití. Termín pro odevzdání soutěžních návrhů je 5. června, následně budou vyhlášeny výsledky. V tiskové zprávě to dnes oznámila Správa železnic.

Kate s fascinátorem za 40 tisíc a pivem v ruce opět zabodovala v roli plukovnice
super | 17. 3. 2023, 16:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Princezna z Walesu (41)

se poprvé účastnila oslav Dne svatého Patrika s novým titulem plukovnice irských gard. Průvod se konal v pátek ráno v kasárnách Mons v Aldershotu a v jeho rámci pronesli Kate s


Williamem (40)

své projevy. Poté si oba s ostatními gardisty připili pivem.

Lucie Vondráčková už také recykluje: Vynesla stejný model jako na Slavících a takhle jí to slušelo
super | 17. 3. 2023, 16:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na loňském předávání cen Český slavík seLucie Vondráčková (43)

postarala o model s nejvíce odhaleným výstřihem a pod bílé sako tehdy oblékla jen řetízkový top. Model se setkal s úspěchem, a tak se herečka a zpěvačka rozhodla obléci ho znovu.

Jaroslava Obermaierová už nouzí netrpí
Tyden-Lide | 17. 3. 2023, 15:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před půl rokem si herečka Jaroslava Obermaierová SEDMIČCE stěžovala, že musí řešit existenční problémy. Nezvládala platit vysoké ceny zemního plynu a měla obavy, aby ji vytápění domu nepřivedlo na mizinu. Toho už se ale naštěstí bát nemusí.

O změně účesu, posedlosti mocí i divokých studiích. Eva Podzimková vypráví
revue.idnes.cz | 17. 3. 2023, 15:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mnoho jejích rozhovorů začíná konstatováním, jak je půvabná. A to opravdu je. Zřejmě i proto vyvolal takový rozruch její nový účes na kluka. Ke změně se odhodlala díky nové seriálové příležitosti. Ještě před ní však ztvárnila svou dosud největší roli v seriálu Sedm schodů k moci, inspirovaném českým politickým prostředím po roce 2000. Do náročného natáčení se Eva Podzimková vrhla pouhých deset měsíců od porodu dcery Loty.

Nejhorší jsou hosté nemluvní nebo opilí, přiznává moderátor Honza Dědek
revue.idnes.cz | 17. 3. 2023, 14:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Moderátor Honza Dědek před pár dny oslavil 51. narozeniny. Daří se mu v soukromí i pracovním životě. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvil nejen o své talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kam si zve zajímavé hosty.

Chybujeme všichni, ale je to i o odpouštění, říká herečka Vendula Křížová
revue.idnes.cz | 17. 3. 2023, 12:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vendula Křížová (50) popsala, kde čerpá v životě energii a co je podle ní nejdůležitější k vnitřní spokojenosti. Herečka pro iDNES.cz také prozradila, s jakými pocity někdy vzpomíná na své začátky u filmu a zamyslela se nad tím, v čem je stále stejná, jako před pětadvaceti lety.

Být sexy prý znamená nemít smysl pro humor, říká Salma Hayeková
revue.idnes.cz | 17. 3. 2023, 9:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka Salma Hayeková (56) se nechala slyšet, že už ji nebaví nechat se ve filmových rolích definovat jen svým vzhledem. Ten ji v očích mnoha režisérů předurčuje hrát sexy ženy, nicméně ona by raději hrála v komediích.

Jiří Krampol zažil místo slávy velké zklamání
Tyden-Lide | 17. 3. 2023, 9:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herec Jiří Krampol neprožívá veselé stáří. Vedle zdravotních peripetií má totiž starosti s filmem o jeho životě, který sice natočil s vidinou zisku, avšak ukázalo se, že o dílo nikdo nemá zájem.

Točili jsme klipy, které by teď z morálních důvodů neprošly, vzpomíná Renč
revue.idnes.cz | 17. 3. 2023, 1:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Režisér Filip Renč (57) je podepsaný pod novou minisérií psychothrillerů Ďáblovo rogalo. Ale nejen o práci promluvil v rozhovoru pro iDNES.cz. Prozradil také, jak ho změnilo otcovství a mladší dcera Sofie (5).


 Starší >  Nejstarší >>

Stránka:
0

Vrátit se nahoru