Celkem 139988 článků.|

Archív zpravodajství podle dnů

Články ze dne 11.03.2023


Nikdy si nepůjčuji peníze. Kupuji jen to, na co mám, říká Petr Jákl
revue.idnes.cz | 01:00:02
Petr Jákl (49) je díky své práci v kontaktu s mnoha hereckými ikonami. Jací jsou lidé v Hollywoodu ve skutečnosti, popsal režisér, producent a bývalý reprezentant v judu pro iDNES.cz. Svěřil se také, jak tráví s manželkou Romanou Jákl Vítovou volný čas a na jaké seriály koukají jejich dcery.


Legendární koloběžka Segway se ohlásí, když zapomenete, kde jste ji nechali
Auto-iDNES.cz | 01:00:06
Druhá generace legendárního MAXu od Segwaye si vzala k srdci snad všechny připomínky od majitelů první generace. Koloběžka je výkonnější, má lepší dojezd a výrazně zlepšila pohodlí. Je však také těžší a cena je zatím neznámá.


Jak se mění počet extrémně teplých a extrémně studených dní v Česku?
Kurzy.cz | 00:16:19
Na Silvestra roku 2022 vystoupila teplota v pražském Klementinu na hodnotu 17,7 °C. Předchozí Silvestr, roku 2021, to bylo o něco méně, 14,4 °C. Avšak nejvyšší silvestrovské teploty bývaly v Klementinu okolo 2,3 °C – poslední dva Silvestry tedy byly op...


Opatření obecné povahy ke stanovení sazby proticyklické kapitálové rezervy pro Českou republiku č. I/2023
Kurzy.cz | 00:05:17
ke stanovení sazby proticyklické kapitálové rezervy pro Českou republiku č. I/2023


Citát k zastavení utrpení pro den 11.3.2023
Kurzy.cz | 00:01:00
„Jsem vegan kvůli zdraví, zvířatům, planetě a protože jsem Bahá'í.“ Lauren Anvari, MPH (vegan) I'm vegan for health, animals, the planet and because I'm a Bahá'í. Lauren Anvari, MPH (vegan)


Obrat 200 milionů, zakázky i v Africe. Rodinná firma funguje už 30 let
Finance-iDNES.cz | 01:00:28
Začínal v malé dílně, po čase přibral prvního zaměstnance, dnes jich má zhruba stovku. Jeho firma Arbyd patří k předním českým výrobcům designového nábytku, v roce 2021 získal ocenění Český exportér roku v kategorii Střední podnik. Petr Mudra je přitom původní profesí elektrotechnik.


Hranice oddělí Čechy a Moravu. Žertu historiků se chopili politici
idnes.cz | 02:00:02
Když před třemi lety dva brněnští historici tajně namalovali na hlavní tahy u obcí Vendolí a Opatovec na Svitavsku bílé čáry, aby označili, kde začíná Morava a končí Čechy, jevilo se to nejdřív jako dobrý vtip. Příliš dlouho se nesmáli, policie je začala vyšetřovat pro přečin poškozování cizí věci a hrozil jim za to trest. Nápadu se ale chopili politici.


I staré domy budou muset být ekologické, navrhuje Brusel. Evropané se děsí
idnes.cz | 02:00:02
Evropská komise navrhla směrnici, která požaduje minimální energetický standard pro budovy v zemích EU. Cílem je zpomalit klimatické změny a dosáhnout klimatické neutrality do roku 2050. Povinností majitelů bude dosáhnout vyšší energetické třídy, domy musí být do roku 2033 minimálně třídy D. Kritici návrhu se obávají, že bude pro občany náročné splnit požadované nároky.


Lékaře překvapila agresivní bakterie. Infekci podlehlo už několik lidí
idnes.cz | 02:00:03
Kromě zvýšeného množství běžných streptokokových nemocí, jako je angína či spála, s nimiž se většina pacientů léčí doma, zavinil v posledních měsících streptokok skupiny A (Streptococcus pyogenes) také více nebezpečných infekcí, hospitalizací i úmrtí včetně dětí. Lékaři navíc pozorují u některých pacientů nezvyklé chování tohoto pyogenního streptokoka.


Silná koruna pomohla zpomalit inflaci. Spoléhat se na ni nedá, varují analytici
idnes.cz | 02:00:04
Ceny v únoru podle Českého statistického úřadu oproti stejnému období loňského roku stouply o 16,7 procenta. V lednu byla přitom meziroční míra inflace skoro o procentní bod vyšší. K inflačnímu útlumu přispěla i nezvykle silná koruna. Podle analytiků to ale samo o sobě nestačí. Česká měna navíc zřejmě bude slábnout.


Šestnáct věcí, které nás štvou v supermarketu. A nejspíš se nikdy nezmění
idnes.cz | 02:00:05
Otravné rádio, promíchané cenovky, překážková dráha z palet nebo odložených vozíků. Z ankety redakce iDNES.cz vzešel žebříček nešvarů, které zákazníkům v supermarketu nejvíc vadí. Najdete mezi nimi i ty, co nejvíc trápí vás?


10. března: Tohle potřebujete vědět (nejen) o pátečním obchodování na Wall Street
Kurzy.cz | 01:14:48
Americké akcie v pátek oslabily. Náladu na trhu srážel bankrot banky SVB. Za celý uplynulý týden ztratily hlavní indexy kolem čtyř a půl procenta.


Bytová výstavba v Ústeckém kraji v dlouhodobém vývoji - 2020
Kurzy.cz | 01:03:28
Během uplynulých dvaceti let vzrostl v Ústeckém kraji počet dokončených bytů, naproti tomu počet zahájených bytů poklesl. Na bytové výstavbě se od roku 2001 nejvíce podílely byty v nových rodinných domech. V bytových domech byly nejčastěji dokončovány ...


Sklizeň zemědělských plodin v Jihomoravském kraji v roce 2022 - v kraji se sklidilo 1 153,2 tis. t obilovin celkem, což je o 12,2 % méně v porovnání s rokem 2021.
Kurzy.cz | 00:58:41
V roce 2022 se v Jihomoravském kraji sklidilo 1 153,2 tis. t obilovin celkem, což je o 12,2 % méně v porovnání s rokem 2021. Z jednotlivých druhů obilovin se v loňském roce proti roku 2021 sklidilo z hektaru více pouze ovsa, u ostatních je...


Světový unikát slaví 35 let. Tunel Seikan vznikl i kvůli námořní tragédii
Denik.cz | 05:25:00
Už 35 let si drží světové prvenství. V březnu 1988 slavnostně otevřeli japonský podmořský železniční tunel Seikan. Nachází se pod Cugarským průlivem oddělujícím ostrovy Honšú na jihu a Hokkaidó na severu a s délkou 53,85 kilometru (z toho 23,3 kilometru pod mořským dnem) je nejdelší stavbou svého druhu na planetě. Za to, že vznikl, Japonci vděčí také obrovské námořní tragédii.


Schůze v pražských lázních 1848 zažehla revoluci. Pak přišla střelba a masakry
Denik.cz | 05:00:00
V roce 1848 zachvátila metropole evropských monarchií vlna revolučních povstání, která se nevyhnula ani hlavnímu městu českých zemí. V Praze to začalo schůzí v novoměstských Svatováclavských lázních.


Oscarová řež je tu. Filmové sošky mohou vyhrát i Češi
Denik.cz | 04:55:00
Utrmácená Číňanka z prádelny, dva rozhádaní Irové i nesmělý mladíček za kamerou. To mohou být vítězové letošních Oscarů, které budeme znát už v noci na pondělí. V desítce adeptů na nejlepší film soupeří akční sci-fi s Michelle Yeohovou Všechno, všude, najednou, Víly z Inisherinu plné svéhlavých Irů, Spielbergova osobní zpověď Fabelmanovi i německý film Na západní frontě klid, kde zabojují také Češi.


Co čekat od nového českého prezidenta? Petr Pavel bude pravidelným hostem Deníku
Denik.cz | 04:00:00
Petr Pavel se stal čtvrtým českým prezidentem. Jaký bude a co od něj čekat? Na to se nové hlavy státu každých čtrnáct dní zeptá redaktorka Deníku Kateřina Perknerová v pravidelných debatách. Odstartují už 14. března.


Buchert: Takovou euforii jsem na inauguraci nezažil. Petr Pavel určitě nebude vládním prezidentem
Reflex | 07:00:00
Petr Pavel složil prezidentský slib a formálně se ujal funkce. Kolem inaugurace se odehrál velkolepý rituál. Až to místy připomínalo korunovaci nového krále. Je to tak správně? Jak samotná inaugurace probíhala? Jakým bude Petr Pavel prezidentem? Dozvíte se ve videu.


Firewall a antivir už nestačí. Nová evropská směrnice zpřísňuje ochranu proti kyberútokům
E15-ekonomika | 06:30:00
Česká republika obsadila pátou příčku v počtu kybernetických útoků v Evropě, na žebříčku méně bezpečných států pak zastává nelichotivou 30. pozici. Firmy v Česku se potýkají se zhruba 1800 útoky týdně, čímž překračují evropský průměr až o 700 útoků. Jen za říjen 2022 byl u nás zaznamenán rekordní počet DDoS útoků – více než za předchozích devět měsíců. Napadené společnosti musejí každoročně řešit nejen obrovské ekonomické ztráty, ale také těžko napravitelné škody na reputaci a s tím související odliv zákazníků. Náprava škod způsobená těmito útoky je podstatně dražší než prvotní investice do kvalitních nástrojů kyberbezpečnosti.


ODEMČENO: Na Hrad zamířili influenceři, Rittig se vrací k podnikání v Česku
E15-ekonomika | 06:00:00

Pavel pozval na inauguraci Influencery, kteří mu pomohli v klíčové fázi voleb
Ivo Rittig koupil soukromý tryskáč a bude jej pronajímat
Tykačova dcera ovládla firmu, která v Praze hlídala parkovací zóny

Odemykáme pro vás tři úspěšné články z tohoto týdne a vybíráme to nejlepší z prémiového obsahu…


Náš těžký průmysl bude řízen jako počítačová hra, říká šéf strategie skupiny MTX Group
E15-ekonomika | 05:30:00
Průmyslová skupina MTX Group miliardáře Petra Otavy, která se skládá ze dvou desítek podniků, připravuje do roku 2030 modernizační investici ve výši sedm miliard korun do udržitelných projektů, zelené transformace a nových technologií „Snažíme se dělat, co dává smysl a vzhledem k tomu, že přibývá i ekonomická motivace, která je způsobená vysokými cenami energií, respektive absolutní nemožností je kontrolovat. To nás v cestě investic do technologií, které nám v konečném důsledku umožní redukovat energetickou spotřebu, jen utvrzuje,“ říká David Bečvář, šéf strategie skupiny MTX.


Český inflační vabank. Vysokou hru o potenci portmonek země zatím prohrává, zbývá víra
E15-ekonomika | 05:00:00
Běžný víkendový nákup se změnil v nervy drásající zážitek. Co a kolik bude zase dražší? V Česku rostou momentálně ceny rychleji než třeba v Kongu nebo Angole. A ruku na srdce, tam jste nikdy žít nechtěli. A národ se ptá: Zvládne sedmička statečných v České národní bance srazit inflaci ze zhruba sedmnácti procent na pouhá dvě v šibeničním termínu dvanácti měsíců, tak jak stále deklaruje? Anebo je to jenom zbožné přání, či pokus o skupinovou sugesci? A co když se inflace zasekne někde mezi? 


Firewall a antivir už nestačí. Nová evropská směrnice zpřísňuje ochranu proti kyberútokům
E15-politika | 06:30:00
Česká republika obsadila pátou příčku v počtu kybernetických útoků v Evropě, na žebříčku méně bezpečných států pak zastává nelichotivou 30. pozici. Firmy v Česku se potýkají se zhruba 1800 útoky týdně, čímž překračují evropský průměr až o 700 útoků. Jen za říjen 2022 byl u nás zaznamenán rekordní počet DDoS útoků – více než za předchozích devět měsíců. Napadené společnosti musejí každoročně řešit nejen obrovské ekonomické ztráty, ale také těžko napravitelné škody na reputaci a s tím související odliv zákazníků. Náprava škod způsobená těmito útoky je podstatně dražší než prvotní investice do kvalitních nástrojů kyberbezpečnosti.


ODEMČENO: Na Hrad zamířili influenceři, Rittig se vrací k podnikání v Česku
E15-politika | 06:00:00

Pavel pozval na inauguraci Influencery, kteří mu pomohli v klíčové fázi voleb
Ivo Rittig koupil soukromý tryskáč a bude jej pronajímat
Tykačova dcera ovládla firmu, která v Praze hlídala parkovací zóny

Odemykáme pro vás tři úspěšné články z tohoto týdne a vybíráme to nejlepší z prémiového obsahu…


Náš těžký průmysl bude řízen jako počítačová hra, říká šéf strategie skupiny MTX Group
E15-politika | 05:30:00
Průmyslová skupina MTX Group miliardáře Petra Otavy, která se skládá ze dvou desítek podniků, připravuje do roku 2030 modernizační investici ve výši sedm miliard korun do udržitelných projektů, zelené transformace a nových technologií „Snažíme se dělat, co dává smysl a vzhledem k tomu, že přibývá i ekonomická motivace, která je způsobená vysokými cenami energií, respektive absolutní nemožností je kontrolovat. To nás v cestě investic do technologií, které nám v konečném důsledku umožní redukovat energetickou spotřebu, jen utvrzuje,“ říká David Bečvář, šéf strategie skupiny MTX.


Český inflační vabank. Vysokou hru o potenci portmonek země zatím prohrává, zbývá víra
E15-politika | 05:00:00
Běžný víkendový nákup se změnil v nervy drásající zážitek. Co a kolik bude zase dražší? V Česku rostou momentálně ceny rychleji než třeba v Kongu nebo Angole. A ruku na srdce, tam jste nikdy žít nechtěli. A národ se ptá: Zvládne sedmička statečných v České národní bance srazit inflaci ze zhruba sedmnácti procent na pouhá dvě v šibeničním termínu dvanácti měsíců, tak jak stále deklaruje? Anebo je to jenom zbožné přání, či pokus o skupinovou sugesci? A co když se inflace zasekne někde mezi? 


Nový Twitter bez Muska? Meta zvažuje spuštění podobné sociální sítě
idnes.cz | 07:23:00
Provozovatel sociálních sítí facebook a instagram uvažuje o spuštění vlastní obdoby twitteru, který se ocitá v problémech pod novým šéfem Elonem Muskem. Společnost Meta sdělila médiím, že interní diskuse se týkají „decentralizované“ platformy „pro sdílení textových zpráv“. Kdy by firma mohla novou službu představit, není jasné.


Zmenšete honitby, je to tu skanzen socialismu, říká sedlák Daniel Pitek
idnes.cz | 07:07:00
Na svých rozlehlých pozemcích hospodaří sedlák Daniel
Pitek už dvě desítky let. Bydlí v Černčicích, kde už po válce měla rodina Pitků svůj statek. V chráněné krajinné oblasti kolem Milešovky se věnuje ekologickému zemědělství a snaží se obnovovat narušenou přírodu a vrátit jí původní pastevecký ráz.


Nadšenec vrací lesk kácovskému zámku. Stále na něm mám co objevovat, těší ho
idnes.cz | 06:10:00
Do střechy zatékalo a barokní fasáda odpadávala po kusech. Zámek v Kácově na Kutnohorsku, jehož součástí je také farní kostel a poplužní dvůr, byl ještě před několika lety v žalostném stavu. Městys, který ho vlastnil, neměl dostatek financí, aby někdejší historické perle navrátil zašlý lesk.


Paprika v březnu je proti přírodě. Kdo na ni má chuť, tak si musí připlatit
iHned.cz | 08:00:24
Nikdy jsem neměl rád lečo. Jako dítě jsem z něj vyjedl uzeninu – pokud tam nějaká zrovna byla –, v pozdějším věku jsem se tomuto jídlu už úspěšně vyhýbal. Proto mě překvapilo, že opozice se na tomto pokrmu, který rozhodně nepatří k...


Mír na Ukrajině? Město "na hadry", slaná voda, zima. A to pořád není to nejhorší
aktuálně.cz | 07:30:00
"Jen ty nálety už tam nejsou každé dvě hodiny, ale jednou za tři dny. A to je ten mír," podotýká v rozhovoru Martin Ondráček.


Otřes v korupční kauze soudce Sováka. Nebudu ten případ dělat, odmítl vybraný soudce
aktuálně.cz | 07:14:42
Podle zjištění Aktuálně.cz soudce Tome Frankič odmítl vyřizovat případ obžalovaného Zdeňka Sováka, protože se s ním osobně zná.


Cupra, hoši, guten Tag! Born s velkou baterkou dojede dál, ale uveze méně
aktuálně.cz | 06:07:00
Více koní a více energie nabízí nová verze elektrické Cupry Born s přídomkem e-Boost. Něco za něco ale platí i tady.


Vichr pustoší Vysočinu. Stromy padají na silnice i železnici
Denik.cz | 07:13:00
Silný vítr doprovázený sněžením zasáhl Vysočinu. Působí problémy v dopravě. Pod náporem vichru se lámou stromy na silnice. Kvůli popadaným kmenům nejezdí ani vlaky.


Střední školy zavalily přihlášky studentů. Zájemců je dvakrát víc než kapacit
Denik.cz | 07:00:00
Na střední školy se hlásí další silný ročník potomků Husákových dětí. Školy jsou doslova zavaleny přihláškami, kterých je až o třetinu více než v minulých letech. Lhůta pro podání přihlášek na střední školy už uplynula. A je jasné, že zájemců o většinu oborů je více, než školy mohou přijmout.


PODCAST: Táta všech úředníků Jindřich Fryč
Denik.cz | 06:20:00
„Když jsme v redakci vymýšleli profil mého podcastu, napadla mě parafráze z oblíbeného seriálu Sex ve městě - Kateřina ví o politice hodně a nebojí se zeptat,“ říká redaktorka a komentátorka Deníku Kateřina Perknerová o podcastu Deníku.


Tip na výlet: Přírodní park Rakovecké údolí zdobí sta tisíce jedovatých krásek
Denik.cz | 06:03:00
/FOTOGALERIE/ Týden uběhl jako voda, milí čtenáři, a po návštěvě nebeských výšin, nadýchaných oblačných kup a barevných čechránků, se opět vydáme na místo, které není zas tak známé. Zavítáme tentokrát do Jihomoravského kraje, na Drahanskou vrchovinu, asi deset kilometrů od Vyškova. Za krásný tip na výlet velmi děkujeme Karlu Machylovi.


Českem se žene silný vítr, stály vlaky na jihu Čech, bez proudu jsou tisíce míst
idnes.cz | 09:55:58
V Česku udeřil silný vítr, kvůli popadaným stromům stály na jihu Čech i v dalších krajích vlaky. Dopravu komplikuje také sníh. Hasiči hlásí přes sto výjezdů. Bez elektřiny je na jihu Moravy, Vysočině, východě Čech a v Moravskoslezském kraji téměř 7 tisíc míst. Výstraha meteorologů před silným větrem, sněhovými jazyky a závějemi zejména v horských oblastech platí do sobotního večera.


Rusové na Ukrajinu použili přes pět tisíc raket a tisíc dronů, řekl Zelenskyj
idnes.cz | 09:21:55
Ruské síly se dál snaží dosáhnout hranice Doněcké a Luhanské oblasti. Hlavní úsilí zaměřují na útoky ve směrech na Lyman, Bachmut, Avdijivku, Marjinku a Šachtarske. Obránci za uplynulý den odrazili v těchto regionech více než sto úderů, uvedl v sobotu Kyjev. Od počátku války Rusové na útoky použili přes pět tisíc raket a tisíc dronů, řekl v pátek ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.


Záchrana poštolky je pytláctví. Změna podle ochránců v nedohlednu
idnes.cz | 09:00:00
Ministerstvo zemědělství sice připravuje novelu zákona o myslivosti, některé změny ale v ní zatím neplánuje, stěžují si ochranářské organizace. Jednou z nich je vyřazení poštolek, káňat, nebo světově ohroženého poláka velkého ze soupisu zvěře, řekli novinářům zástupci České společnosti ornitologické a Českého svazu ochránců přírody (ČSOP).


Stál u zrodu jaderné energetiky ve Škodovce. Rodina mě viděla málo, říká Šnajdr
idnes.cz | 08:50:00
Luděk Šnajdr byl jedním z těch, kdo zakládal tradici jaderné energetiky v plzeňské Škodovce. Podílel se na spouštění jaderných elektráren na Slovensku, Maďarsku, ale zejména u nás. Vedl také tým odborníků, kteří uvedli do provozu první čtyři bloky jaderné elektrárny v Dukovanech.


TELEVIZIONÁŘ: Chtějí Přes hranici. Dvě děti, které si musí poradit samy
idnes.cz | 08:39:00
Ano, je to marný boj, na animovaný film pro dospělé se těžko láká do kina, natož k sobotní obrazovce považované obecně za výspu oddechové zábavy. Jenže snímek Přes hranici stojí přesto za pokus.


RC auta s neomezeným dosahem a kamerou? Sen se stává realitou!
Auto.cz | 09:44:00
CloudRC přináší zcela novou úroveň zábavy s modely na ovládání. Umožňuje ovládat auto z pohledu první osoby bez omezení vzdálenosti a další vysněné funkce.


Mercedes-AMG GT 63 S E Performance je v rukou Mansory ještě brutálnější!
Auto.cz | 08:00:00
Spojení Mercedesu, AMG a úpravce Mansory? Záruka brutality, kterou Mansory u modelu GT 63 S E Performance splňuje do puntíku.


Trhy podceňují, kam až Fed se sazbami půjde - Víkendář
Kurzy.cz | 08:04:00
Trhy jednoznačně podceňují výši terminálních sazeb. Chybí indikace toho, kam až se sazby dostanou. Pro CNBC to uvedl William Lee z Milken Institute, podle kterého šéf Fedu Jay Powell jasně říká, že předchozí indikace ze strany centrální banky jsou př...


O víkendu se bude na Wall Street pracovat
Kurzy.cz | 07:59:03
FDIC neboli Federal Deposit Insurance Corporation, instituce, která v USA zařizuje pojištění bankovních vkladů, včera uzavřela banku Silicon Valley Bank, která se dostala do problémů s likviditou. To není s ohledem na situaci nic obvyklého. Není to bai...


Wall Street řeší největší bankrot banky od finanční krize
Kurzy.cz | 07:59:03
FDIC neboli Federal Deposit Insurance Corporation, instituce, která v USA zařizuje pojištění bankovních vkladů, včera uzavřela banku Silicon Valley Bank, která se dostala do problémů s likviditou. To není s ohledem na situaci nic obvyklého. Není to bai...


SÓLO PRO HÜBLA: Existuje Atlas frnd? O jednom vzrušujícím literárním pátrání
idnes.cz | 10:00:14
Názory, vzpomínky, glosy, momenty ze zákulisí. Každou sobotu píšou přední osobnosti české umělecké scény pro kulturní rubriku iDNES.cz v rámci rubriky „Sólo pro“ své vlastní texty. Tento týden uveřejňujeme slovo spisovatele a scenáristy Ondřeje Hübla.


Česko zasáhl silný vítr. Stromy padají na silnice i železnici
Denik.cz | 08:27:00
Silný vítr doprovázený sněžením zasáhl Česko. Působí problémy v dopravě. Pod náporem vichru se lámou stromy na silnice. Kvůli popadaným kmenům nejezdí na některých místech ani vlaky.


Vlak u Prahy usmrtil mladého muže. Nehoda zastavila provoz ve směru na Kolín
Denik.cz | 07:40:00
K tragické nehodě, při které srazil vlak člověka došlo na železniční trati v Klánovicích mezi stanicemi Praha - Běchovice a Úvaly v pátek 10. března večer. Muž, který se pohyboval v kolejišti, srážku nepřežil. Provoz na koridoru z Prahy do Kolína byl na necelé dvě hodiny zastaven.


Prezident Zeman žádal premiéra Fialu o podpis abolice pro Mynáře. Premiér to odmítl
Hospodářské noviny | 11:00:02
Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího...


Paprika v březnu je proti přírodě. Kdo na ni má chuť, tak si musí připlatit
Hospodářské noviny | 11:00:02
Nikdy jsem neměl rád lečo. Jako dítě jsem z něj vyjedl uzeninu – pokud tam nějaká zrovna byla –, v pozdějším věku jsem se tomuto jídlu už úspěšně vyhýbal. Proto mě překvapilo, že opozice se na tomto pokrmu, který rozhodně nepatří k...


Nové technologie v rukou archeologů mění zásadně náš pohled na mayskou civilizaci i lidskou historii
Reflex | 10:00:00
Mayská civilizace nás fascinuje i mate celá staletí. Staří Mayové kdysi osídlili území dnešní Guatemaly, Belize, Hondurasu, El Savadoru a Mexika. Věnovali se pokročilé astronomii a matematice, vynikali v architektuře, urbanismu, stavitelství a zpracování vzácných kovů. Zároveň se ale vyžívali v krvavých náboženských rituálech, neznali železo, kolo a nepoužívali tažná zvířata. Jejich historie je plná paradoxů, které se nám daří rozkrývat až v posledních letech za pomoci moderní technologie.


Chrání mě bílá hůl i inzulinová pumpa, říká nevidomá cestovatelka
Reflex | 07:10:00
Vážná nemoc jí od základu změnila život. Svým přístupem ale ukazuje, že i člověk s tak vážným handicapem, jako je ztráta zraku, si může plnit své sny. Zuzana Habáňová má od třiceti let praktickou nevidomost, tedy zbytkových 15 procent zraku na jednom oku. A od té doby se vydává na cesty do celého světa, píše poutavý blog a za svou bílou hůl už se nestydí. V dubnovém čísle časopisu Lidé a Země se podělí o zážitky ze Sierry Leone.


Zeman žádal Fialu o podpis abolice pro Mynáře, premiér to odmítl
Tiscali-zprávy | 07:37:17
Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího případu spojeného s Hradem. Premiér odmítl připojit svůj podpis, stejně jako loni. 


Houby jako materiál budoucnosti. Na Moravě vzniká výrobní linka, scénář Last of Us nehrozí
E15-ekonomika | 09:30:00
Je lákavé si jako ty největší technologické výstřelky představovat umělou inteligenci či roboty, s inovacemi se ale někdy vyplatí držet při zemi. A to doslova. Minimálně ve stavebnictví či produkci obalů by mohlo přinést zajímavý pokrok využívání materiálu na bázi podhoubí. V Česku existuje hned několik mladých firem, které se tímto směrem vydaly. Moravský startup Myco plánuje na jaře spustit výrobní linku. Pozornost k houbovitým formám života poutá i populární seriál Last of Us.


Houby jako materiál budoucnosti. Na Moravě vzniká výrobní linka, scénář Last of Us nehrozí
E15-politika | 09:30:00
Je lákavé si jako ty největší technologické výstřelky představovat umělou inteligenci či roboty, s inovacemi se ale někdy vyplatí držet při zemi. A to doslova. Minimálně ve stavebnictví či produkci obalů by mohlo přinést zajímavý pokrok využívání materiálu na bázi podhoubí. V Česku existuje hned několik mladých firem, které se tímto směrem vydaly. Moravský startup Myco plánuje na jaře spustit výrobní linku. Pozornost k houbovitým formám života poutá i populární seriál Last of Us.


Na Svitavsku skončil autobus na boku v poli. Zranilo se 22 lidí
idnes.cz | 11:38:44
Kvůli špatnému počasí a horší sjízdnosti silnic skončil v sobotu dopoledne na Svitavsku autobus na boku v poli. Při havárii se zranilo 22 lidí, z toho dva středně vážně. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Dopravu v celém kraji komplikuje sněžení a silný vítr.


Šéf Slavie Tvrdík bude děda. Fotbalista Kolář se ženou čekají prvního potomka
revue.idnes.cz | 10:46:00
Během sobotního fotbalového šlágru ligy mezi Slavií a Viktorií Plzeň bude mít v hlavě jen fotbal. Musí vychytat úřadujícího mistra a udržet svůj klub v čele tabulky. I mimo tři tyče zažívá slávistický brankář Ondřej Kolář velmi povedené období. S manželkou Janou, za svobodna Tvrdíkovou, se stanou rodiči.


Bývalá miss Kobzanová a hokejista Frolík přivítali na svět třetí dítě
revue.idnes.cz | 09:22:00
Modelka a bývalá královna krásy Diana Kobzanová (40) porodila podle informací bulváru třetí dítě. S hokejistou Michaelem Frolíkem (35) už mají dvě holčičky, Ellu a Lily. Těhotenství se manželům podařilo před novináři i tentokrát utajit.


Češi jsou zatíženi stereotypy o stáří a seniorech, míní ředitel Života 90
idnes.cz | 11:00:00
Umí se český stát postarat o staré? A zažíváme kult mládí, kdy společnost považuje seniory za přítěž, na kterou se musí doplácet? A pokud ano, dělá stát něco pro to, aby tuto situaci změnil? V Rozstřelu o tom hovořil Jaroslav Lorman, ředitel organizace Život 90


Po tragické nehodě v Německu je pět mrtvých, auto se srazilo s vozem taxislužby
idnes.cz | 10:38:00
Při tragické dopravní nehodě v noci na sobotu zemřelo na jihozápadě Německa pět lidí ve věku 25 až 29 let. Další lidé jsou těžce zraněni, informovala veřejnoprávní stanice SWR. Automobil se čtyřmi cestujícími se u obce Eggenstein-Leopoldshafen u města Karlsruhe dostal do smyku a vjel do protisměru, kde se srazil s velkokapacitním vozem taxislužby. Příčina nehody zatím není jasná.


Výstava odkazuje na Poláčkovo dětství, ukazuje 100 let starý Bajzův koloniál
idnes.cz | 10:01:00
Regionální muzeum ve Skutči na Chrudimsku zahájilo tento týden výstavu s názvem Koloniál pana Bajzy. Ukáže skoro tisícovku věcí, které si zákazníci kupovali v prvorepublikových obchodech. Výstava odkazuje na známou knížku Karla Poláčka Bylo nás pět.


Tankové pivo táhne, vrátí lidi do hospod, říká sládek pivovaru Holba
idnes.cz | 08:00:00
Uvařit pivo se ziskem je pro zpracovatele českého zlata těžší a těžší. Kromě vysokých cen za energie sládky trápí i odliv lidí z hospod. Více než na množství proto sází na pivní speciály a rozšíření portfolia i na nealko segment. Luděk Reichl, sládek pivovaru Holba má za to, že tankovému pivu se nic nevyrovná, a právě to přitáhne pivaře zpět do restaurací.


Zlato: proč prudce vzrostlo? A krátkodobý výhled
Kurzy.cz | 10:27:20
Události posledních dvou dní, to znamená krach dvou amerických bank a následné přecenění úrokových sazeb spojených s výprodejem na akciových trzích ovlivnilo pozitivně cenu zlata.


Kauza Harvardského průmyslového holdingu má nabrat nový směr. Firma vzniklá z Harvardských investičních fondů chce vystoupit z likvidace
Kurzy.cz | 10:11:03
Loni na podzim to bylo již čtvrt století, co společnost Harvardský průmyslový holding (HPH) vstoupila do likvidace. Tedy společnost, která předtím v roce 1996 vznikla sloučením Harvardských investičních fondů a Sklo Unionu.


Prezident Zeman žádal premiéra Fialu o podpis abolice pro Mynáře. Premiér to odmítl
iHned.cz | 12:00:16
Končící prezident Miloš Zeman na pondělní rozlučkové schůzce v Lánech požádal premiéra Petra Fialu (ODS) o spolupodpis abolice, která se podle informací Deníku N týkala dotační kauzy vedoucího prezidentské kanceláře Vratislava Mynáře a dalšího...


Vítr odstřihl od proudu tisíce odběratelů. Problémy působí i v dopravě
aktuálně.cz | 11:50:44
Bez proudu bylo ráno kolem 7000 odběratelů elektřiny v Česku, zejména na jihu Moravy a na Vysočině.


Z konzervativního katolíka návštěvníkem gay barů. Mladý Polák převrátil svůj život
aktuálně.cz | 11:11:40
Radikální změnu v životě a přesvědčení mladého Poláka sleduje dokument Polské modlitby. Uvede ho festival Jeden svět.


Ceny u pump jsou na úrovni před válkou. Vše se může otočit, varuje Jan Polívka
Denik.cz | 11:00:00
Už více než měsíc platí část šestého sankčního balíčku Evropské unie namířeného proti Rusku. Po surové ropě, s výjimkou ropovodu Družba, přestaly členské státy včetně Česka dovážet ropné produkty včetně motorové nafty. Cílem je co nejvíce oslabit ekonomiku Ruska vedoucí agresivní válku na Ukrajině. Krizový scénář nedostatku paliv se nenaplnil. Naopak. Evropa se dokázala od zdrojů z východní země odstřihnout. Ceny pohonných hmot jsou dokonce nižší než před vypuknutím války. Vše se ale může rychle otočit.


Boje na Ukrajině: Kyjev hlásí odražení více než stovky ruských útoků
Denik.cz | 10:27:00
Ruské invazní síly se nadále pokoušejí dosáhnout administrativní hranice Doněcké a Luhanské oblasti na východě Ukrajiny - své hlavní úsilí zaměřují na útočné akce ve směrech na Lyman, Bachmut, Avdijivku, Marjinku a Šachtarske. V pravidelném ranním operačním hlášení to uvedl ukrajinský generální štáb. Zároveň tvrdí, že ukrajinští obránci za uplynulý den odrazili v těchto regionech přes 100 nepřátelských útoků.


Lví dozvuky. Bendig fotil portrét na zemi, Melíšková za oponou
revue.idnes.cz | 12:39:00
V neděli se udílejí v Hollywoodu Oscary, Česko ale vítěze svých filmových cen už zná několik dní. Připomeňte si na snímcích fotografky Lenky Hatašové České lvy, kterým letos dominoval film Il Boemo.


V Havlíčkově Brodě hořel vagon. Muže, který ho zapálil, dopadla policie
idnes.cz | 13:05:00
V sobotu dopoledne zasahovali policisté a hasiči na nádraží do Havlíčkova Brodu. Muž zde pravděpodobně zapálil odstavený vagón. Zadržela ho policie, která případ vyšetřuje. O incidentu informovaly České dráhy na Twitteru s tím, že jde zřejmě o úmyslný čin.


KOMENTÁŘ: Miloš Zeman a „jeho“ ústava. V praxi si ověřoval důsledky přímé volby
idnes.cz | 13:00:00
Porušování ústavy, napínání ústavy, bruslení na její hraně… Snad nikdo více než Miloš Zeman v polistopadové éře nepřispěl, byť spíše nechtěně, k popularizaci základního zákona země. A díkybohu se ústava ubránila ukvapeným snahám o změnu, píše ve svém komentáři pro MF DNES právník a publicista Jiří Němec.


Žena patří do domácnosti, říká irská ústava. Země bude hlasovat o její změně
idnes.cz | 13:00:00
Irsko v listopadu uspořádá referendum, které rozhodne, jestli z ústavy vymazat pasáž o tom, že místo ženy je v domácnosti. Šestaosmdesát let stará ústava katolické země doznala v posledních letech několika změn včetně povolení manželství stejnopohlavních párů nebo zrušení zákazu potratů.


Kdo zná hlavního favorita Oscarů? U nás pouhých šest tisíc diváků
idnes.cz | 12:45:00
Až zazní jméno nejlepšího filmu roku, dost možná bude divák oscarového přenosu, který ČT2 odvysílá v noci z neděle na pondělí, poněkud tápat. Alespoň podle sázkových kurzů to vypadá na noc pro zasvěcené.


Hvězda Avengers chystá pořad o autech, bude předělávat staré autobusy a náklaďáky
Auto.cz | 13:44:00
Herec Jeremy Renner se chystá dát vyřazeným užitkovým vozidlům nový smysl a následně je předat lidem z několika zemí světa.


Nová restaurátorská dílna představila perfektní Land Rover z roku 1973 pro švýcarské Alpy
Auto.cz | 11:49:00
Nové součástky transformovaly off-roadovou legendu do moderního pojetí stylového horolezce. Barva napovídá netradičního autora povedené úpravy.


Zrušit kvůli úsporám svátky? Stanjura nechal udělat analýzu, zda se to vyplatí
Hospodářské noviny | 14:00:07
Aby mělo Dánsko dostatek peněz na posílení obrany, zrušilo začátkem března jeden ze svých státních svátků. Státní pokladna by tak podle tamní vlády měla ročně získat v přepočtu až devět miliard korun navíc. A českého ministra financí Zbyňka Stanjuru...


Američan seděl za vraždu čtvrtstoletí, neprávem ho odsoudili bez všech důkazů
idnes.cz | 11:08:00
Po téměř 25 letech, kdy byl nespravedlivě za mřížemi, byl v pátek z vězení propuštěn sedmačtyřicetiletý Američan Leon Benson. Ten měl původně ve vězení strávit celkem 61 let. Byl shledán vinným z vraždy, ačkoliv neexistovaly přímé důkazy, tvrdí Bensonův právník. V sobotu o tom informovala agentura AP.


Pád Silicon Valley Bank by neměl fatálně poškodit české banky, jejichž akcie se dnes propadly v důsledku situace kolem právě Silicon Valley Bank
Kurzy.cz | 12:18:45
Americké úřady dnes převzaly kontrolu nad šestnáctou největší bankou USA, Silicon Valley Bank. Srovnatelně velká a významná finanční instituce v USA padla naposledy během vrcholné fáze finanční krize roku 2008.


Paletové sezení na terasu – rychle a jednoduše - tip s návodem na samovýrobu
Kurzy.cz | 12:10:00
Nábytek z dřevěných palet je opět velmi trendy. Palety mají při troše kreativity skutečně všestranné využití. Od kuchyňské poličky na bylinky přes stolek do obýváku či psací stůl do pracovny až po zahradní nábytek.


Copernicus: Antarktický mořský led dosáhl v únoru historického minima. V Evropě zažíváme druhou nejteplejší zimu v historii měření (10.3.2023)
Kurzy.cz | 12:00:00
Copernicus: Antarktický mořský led dosáhl v únoru historického minima. V Evropě zažíváme druhou nejteplejší zimu v historii měření


Zrušit kvůli úsporám svátky? Stanjura nechal udělat analýzu, zda se to vyplatí
iHned.cz | 14:00:31
Aby mělo Dánsko dostatek peněz na posílení obrany, zrušilo začátkem března jeden ze svých státních svátků. Státní pokladna by tak podle tamní vlády měla ročně získat v přepočtu až devět miliard korun navíc. A českého ministra financí Zbyňka Stanjuru...


Glosujeme živě demonstraci Česko proti bídě: Rajchl svolal na Václavák odpůrce vlády i fanoušky Ruska
Reflex | 13:30:00
Právník, politik v larválním stádiu a špatný prognostik Jindřich Rajchl svolal na dnešní 14. hodinu demonstraci na Václavské náměstí s názvem Česko proti bídě. Chce se spolu se svými přáteli - odbojovou senátorkou Janou Zwyrtek Amazonkou Hamplovou nebo anticovidovým právníkem Ondřejem Dostálem vymezit vůči stávající politice vládní pětikoalice. Kromě toho jsou ale jeho sítě plné fanoušků Ruska a politiky Vladimira Putina, kteří hojně na akci jedou. Diverzní akce v davu slibují naopak rozkmotření dezinformátoři Ladislav Vrabel a Jana Peterková a akci se snaží ukrást pro sebe i čeští komunisté v čele s Kateřinou Konečnou. Jak vidíte, je zaděláno na parádní událost. Akci přímo z Václavského náměstí glosuje živě Martin Bartkovský.


Zákon o půjčce a pronájmu: Příběh toho, jak americké peníze vyhrály druhou světovou
Reflex | 12:37:00
Jako lidé máme tendenci vnímat historické události narativně, jako příběhy. Proto milujeme dobré “body zlomu”, kdy se vše otočí k lepšímu. Během druhé světové je takových momentů několik. Stalingrad, vylodění v Normandii, bitva o Midway, vstup Spojených států do války… Často opomíjený je ale 11. březen 1941. Nebyla vybojována žádná slavná bitva, neproběhlo vylodění, nespadla atomovka na město, nic takového. Šlo jen o podpis na jednom velice kontroverzním zákoně. 


General Motors pobízí zaměstnance k dobrovolnému odchodu. Cílem je zvýšení ziskovosti
E15-ekonomika | 12:42:00
Za loňský finanční rok sice dosáhla americká automobilka General Motors rekordní provozní zisk, i tak ale její vedení sahá k dalším úsporným krokům. Manažerům i běžným zaměstnancům nabízí jednorázové odstupné a další kompenzace a motivuje je tak k dobrovolnému odchodu.


Pod oficiální ruskou slupkou to vře. O slovo se hlásí mladé elity, opozice i jestřábi
E15-ekonomika | 11:40:00
S tím, jak se Rusku nedaří dosáhnout vítězství na ukrajinském bojišti, se prohlubují spekulace o budoucnosti prezidenta Vladimira Putina a osudu celé země. Média píšou o Putinově ztrátě kontaktu s realitou a neexistujícím plánu, jak z válečného průšvihu ven. Frustrované ruské elity se mezitím už více než rok snaží napravovat hospodářské škody, které divoké dobrodružství napáchalo. Ke slovu se tak dostávají mladí experti se západními zkušenostmi. Šanci cítí také představitelé opozice. Přesto hrozí, že Rusko ovládnou zastánci tvrdé linie, což by mohlo být z pohledu Západu stejně nebezpečné jako vláda Putina.


General Motors pobízí zaměstnance k dobrovolnému odchodu. Cílem je zvýšení ziskovosti
E15-politika | 12:42:00
Za loňský finanční rok sice dosáhla americká automobilka General Motors rekordní provozní zisk, i tak ale její vedení sahá k dalším úsporným krokům. Manažerům i běžným zaměstnancům nabízí jednorázové odstupné a další kompenzace a motivuje je tak k dobrovolnému odchodu.


Pod oficiální ruskou slupkou to vře. O slovo se hlásí mladé elity, opozice i jestřábi
E15-politika | 11:40:00
S tím, jak se Rusku nedaří dosáhnout vítězství na ukrajinském bojišti, se prohlubují spekulace o budoucnosti prezidenta Vladimira Putina a osudu celé země. Média píšou o Putinově ztrátě kontaktu s realitou a neexistujícím plánu, jak z válečného průšvihu ven. Frustrované ruské elity se mezitím už více než rok snaží napravovat hospodářské škody, které divoké dobrodružství napáchalo. Ke slovu se tak dostávají mladí experti se západními zkušenostmi. Šanci cítí také představitelé opozice. Přesto hrozí, že Rusko ovládnou zastánci tvrdé linie, což by mohlo být z pohledu Západu stejně nebezpečné jako vláda Putina.


Macron nás poslal do háje, supí odboráři. Francouzi se bouří proti změnám penzí
idnes.cz | 15:51:00
Francie zažívá už sedmé kolo stávek proti důchodové reformě, kterou prosazuje prezident Emmanuel Macron. Na sobotu je ohlášeno na 230 protestních akcí. Podle agentury AFP policie očekává 800 tisíc až milion účastníků. Stávka v sobotu omezila dopravu v zemi. Ráno vyjela jen polovina rychlovlaků TGV a asi 40 procent regionálních železničních spojů. Narušení provozu se týká i pařížského metra.


Na Václavském náměstí protestují tisíce lidí proti vládě, bojí se chudoby
idnes.cz | 15:20:00
V centru Prahy se krátce před 14. hodinou sešly tisíce lidí na protivládní demonstraci s názvem Česko proti bídě. Za akcí stojí neparlamentní strana Právo Respekt Odbornost (PRO). Hlavním řečníkem je její šéf a právník Jindřich Rajchl, předtím působil v hnutí Trikolora. Vystoupit má i senátorka Jana Zwyrtek Hamplová či advokát Tomáš Nielsen. Náměstí je podle záběrů plné až po Jindřišskou a Vodičkovu ulici.


Bývalá miss Monika Leová je podruhé těhotná. Oznámila to fotkou z pláže
revue.idnes.cz | 14:23:00
Česká Miss Earth 2013 Monika Leová a její manžel Martin Košín oznámili v sobotu radostnou novinu. Pochlubili se těhotenskými fotkami z Vietnamu, kde jsou na dovolené. Moderátorka se těší na druhého potomka, s manželem už mají dceru Miu.


U břehů Itálie zachránili tisíc migrantů, od středy země zažívá velký nápor
idnes.cz | 14:32:00
Více než tisíc nelegálních migrantů dopravila v sobotu na břeh v jižní Itálii pobřežní stráž. Ta předtím zahájila záchrannou akci kvůli třem lodím s utečenci, jež se dostaly do potíží v rozbouřeném moři u jihoitalské Kalábrie. Na cestě k pevnině je dalších 200 zachráněných lidí. Od středy do Itálie dorazilo přes 4 000 migrantů. Za celý loňský březen jich přitom bylo zhruba 1 300.


Airstream představuje koncept moderního karavanu s geny Porsche
Auto.cz | 15:45:00
Na vývoji nového konceptu se podílelo designové studio F.A. Porsche.


Němečtí odboráři plánují ochromit letiště, Hannover a Brémy čeká rušení spojů
idnes.cz | 12:24:00
Německý odborový svaz Verdi v sobotu vyzval k výstražným stávkám. Ty se mají uskutečnit v pondělí na několika letištích, informovala agentura DPA. Cestující v Berlíně, Hamburku, Hannoveru a Brémách se musí připravit na delší čekací doby. Odboráři upozorňují, že může dojít k rušení některých letů.


Turecký Gándhí bez charismatu. Kiliçdaroglu spojil opozici, teď jde na Erdogana
idnes.cz | 12:00:00
Turecká opozice své naděje pro květnové volby vkládá do Kemala Kiliçdaroglua. Nenápadný lídr s image úředníka, jímž také kdysi byl, prý jako dítě chodil do školy bos. K vedení Atatürkovy strany mu pomohla nejen píle, ale i sexuální skandál jeho předchůdce. Kiliçdaroglu partaj přísných sekularistů otevřel novým proudům a teď doufá, že porazí Recepa Tayyipa Erdogana.


OBRAZEM: Japonci představili nový šinkansen. V Česku by ho předhonil jediný vlak
idnes.cz | 12:00:00
Na japonské koleje se chystá nový typ šinkansenu. Souprava s označením E8 od Hitachi Rail sestává ze sedmi vozů. Typický dlouhý nos má devět metrů, kromě lepších aerodynamických vlastností dokáže také snížit hlučnost vlaku při průjezdu tunely. První vlak se do pravidelného provozu podívá příští rok.


Reagují autoritářské režimy na krize lépe než demokracie?
Kurzy.cz | 14:58:00
Hlavní ekonom Natixisu Patrick Artus si všímá názoru, podle kterého jsou autoritářské režimy schopny rychleji reagovat na krize než demokracie. Jejich údajná výhoda má spočívat v tom, že tyto režimy neberou ohledy na názory veřejnosti a jejich rozhodov...


Končí „spanilá jízda“ koruny? Dolů ji sráží rostoucí hrozba recese v USA
Kurzy.cz | 14:40:00
Od minulého čtvrtka koruna proti euro oslabuje vůbec nejvýrazněji od loňského srpna. Vyvstává tak otázka, zda se růstový potenciál české měny nevyčerpal. „Spanilá jízda“ koruny ji za posledních dvanáct měsíců proti euru zpevnila do čtvrtka v tomto týdnu&h


Zvrat v kauze unesených Američanů. Gang Štírů vydal "viníky" a kaje se za disciplínu
aktuálně.cz | 15:51:31
Dva Američané přestřelku nepřežili, další dva se nyní léčí ze zranění.


V Praze se koná demonstrace Česko proti bídě. Dorazily na ni tisíce lidí
aktuálně.cz | 14:27:29
Demonstraci svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO).


Francouzi protestují proti reformě důchodů. Policie očekává až milion účastníků
Denik.cz | 15:14:00
Francie dnes zažívá sedmé kolo stávek proti důchodové reformě, kterou prosazuje prezident Emmanuel Macron. Na dnešek je ohlášeno na 230 protestních pochodů a akcí, policie očekává 800.000 až milion účastníků, uvedla agentura AFP. Kolem 14:00 se dal v Paříži do pohybu dav, který bude pravděpodobně opět tím nejpočetnějším v zemi. Kvůli stávce dnes vyjela jen polovina rychlovlaků TGV a asi 40 procent regionálních železničních spojů, píše BFM TV. Narušen je také provoz pařížského metra v okolí demonstrace.


Jak na Ukrajině mizí děti: Kde je Arina? Dívce zabili rodiče, ji unesli do Ruska
Denik.cz | 15:00:00
Týden po začátku války na Ukrajině se rodina 15leté Ariny Jacejukové rozhodla opustit svůj domov nedaleko Kyjeva. Vydali se autem v naději, že najdou bezpečnější místo pro život. Po necelých deseti kilometrech jim ovšem cestu zkřížili ruští vojáci. Na auto začali střílet, načež ze zadních sedadel zpoza mrtvých rodičů vytáhli Arinu s její mladší sestrou Valerií. Při střelbě Arinu postřelili. Vystrašenou teenagerku naložili do auta a vyrazili do neznáma. Devítiletou Valerii mezitím posadili do jiného vozu a odvezli do nedaleké vesnice, kde ji lidé později našli u silnice.


Landroverem na Aljašku a dál pěšky. Dvě cestovatelky se vydaly na divoký server
Denik.cz | 15:00:00
/FOTOGALERIE, VIDEO/ Dvě odvážné holky, letitý Land Rover Defender 110, země, kde jsou medvědi doma a lidé jen na návštěvě. Tak přesně o tom byla v úterý 7. března v Městské knihovně v Nymburce přednáška 'Landroverem na Aljašku a dál pěšky' dvou zkušených cestovatelek Aleny Mahlejové a Marie Šnajdrové.


Na Václavském náměstí protestují tisíce lidí. Vymezují se proti vládě
Denik.cz | 14:45:00
/FOTOGALERIE/ Tisíce lidí se sešly v sobotu kolem druhé odpolední v horní části Václavského náměstí. Demonstraci nazvanou Česko proti bídě organizuje Jindřich Rajchl s podporou senátorky Jany Zwyrtek Hamplové. Oba jsou spojováni s dezinformační a proruskou scénou. Podle svědků z místa se náměstí také mezi českými vlajkami objevují ty ruské.


V Brodě hořel vlak, někdo ho zapálil úmyslně. Policie už má podezřelého
Denik.cz | 14:14:00
Požár vagónu likvidovali hasiči v sobotu v Havlíčkově Brodě. Odstavenou vlakovou soupravu podle prvního šetření někdo zapálil úmyslně. Policisté už zajistili možného žháře. Hořící vagón neomezil vlakovou dopravu v okolí okresního města. 


Nezvyklá rebelie ve světě talárů. Soudci navzdory rozhodnutí „shora“ přiznávají peníze za poškození jména
Hospodářské noviny | 17:00:04
První soudci se odhodlali k neobvyklému kroku. Neposlechli závazný názor Nejvyššího soudu, že právnické osoby, tedy firmy či spolky, nemají nárok na odškodné za nemajetkovou újmu, tedy například poškození jména. Než tak před více než rokem rozhodl,...


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebouOscaři nejsou ideální, ale nic není horší než Zlatá malina
Reflex | 14:06:00
Zlatá malina, ikonická filmová anticena. Opak Oscarů. Zrcadlo nastavené Hollywoodu. Alespoň to by si o sobě pořadatelé rádi mysleli. Ve skutečnosti jsou Maliny malicherné show pořádané hořkými lidmi. Show při nichž jsou pořád největšími hvězdami ti, jež mají “galavečery” zostuzovat. Cringe, řekla by dnešní omladina. Cringe. 


Do Česka míří dánský startup Agreena. Uděláme z farmářů klimatické hrdiny, říká jeho šéf
E15-ekonomika | 15:15:00
Na český trh vstupuje dánský technologický startup Agreena, jenž chce zásadním způsobem přeměnit zemědělství. Spustí platformu, která bude farmáře finančně motivovat k přechodu na takzvané regenerativní zemědělství neboli ekologické obhospodařování půdy. „Náš program změní pohled veřejnosti na celý sektor a doslova udělá z farmářů klimatické hrdiny,“ slibuje v rozhovoru pro E15 spoluzakladatel a výkonný ředitel Agreeny Simon Haldrup. 


Do Česka míří dánský startup Agreena. Uděláme z farmářů klimatické hrdiny, říká jeho šéf
E15-politika | 15:15:00
Na český trh vstupuje dánský technologický startup Agreena, jenž chce zásadním způsobem přeměnit zemědělství. Spustí platformu, která bude farmáře finančně motivovat k přechodu na takzvané regenerativní zemědělství neboli ekologické obhospodařování půdy. „Náš program změní pohled veřejnosti na celý sektor a doslova udělá z farmářů klimatické hrdiny,“ slibuje v rozhovoru pro E15 spoluzakladatel a výkonný ředitel Agreeny Simon Haldrup. 


Demonstranti chtějí sundat vlajku z Národního muzea, policie jednoho zadržela
idnes.cz | 17:54:00
Stovky demonstrantů se v sobotu po oficiálním ukončení akce na Václavském náměstí přesunuly jen o několik metrů dál před Národní muzeum. Policie jim brání ve vstupu a vyzývá je k odchodu. Protestující chtějí, aby byla z muzea odstraněna ukrajinská vlajka. Jednoho muže policie zadržela.


Nutné, ale nesystémové. Energetické datacentrum vyjde stát na miliardu
idnes.cz | 17:00:00
S novými trendy v energetice se mění i legislativa. Kvůli boomu obnovitelných zdrojů vznikne datové centrum. Vláda ale podle některých odborníků postupuje nesystémově. Spuštění centra se v zákoně objevilo na poslední chvíli, znovu se zdrží sdílení energie a centrum budou mít na starosti z části soukromé firmy, které si rozdělí až miliardovou dotaci a příjmy ze zvýšených poplatků.


Kontroly u vstupů na Pražský hrad zmizí, plánuje Rakušan. Rozhodne se v dubnu
idnes.cz | 16:36:00
Výsledky vyhodnocení bezpečnostních opatření u vstupů na Pražský hrad by měly být hotovy letos v dubnu. Poté se rozhodne, v jaké formě budou pokračovat. „Barikáda hned na vstupu, by měla prostě zmizet,“ řekl v sobotu ministr vnitra Vít Rakušan pro Českou televizi. Připustil, že by bezpečnostní rámy mohly být případně pouze na vybraných místech a prostor Hradu by byl monitorován.


Ukrajinský podnik vyrábí bunkry v sovětském designu. Vojákům slibuje pohodlí
idnes.cz | 16:11:00
Místo obvyklé práce na výrobě a opravách důlních zařízení se někteří dělníci v ocelárnách společnosti Metinvest v Kryvém Rihu věnují konstrukci kovových bunkrů pro vojáky na frontě. Z prefabrikovaných materiálů montují podzemní kryty podle nákresů ze sovětských dob, přičemž 123 krytů už poslali na východ Ukrajiny, včetně Záporožské a Doněcké oblasti.


Deník Ukrajinky: Vyjeli jsme do Beskyd, Nazar tam poprvé stál na lyžích
idnes.cz | 16:10:00
Anna Rybak je mladá Ukrajinka z města Dnipro. Se svými malými syny před rokem uprchla před válkou. Společně s dalšími ženami a dětmi našla zázemí v Ostravě. iDNES.cz vydává její deník se zážitky a postřehy v zemi, která jí i dětem poskytla azyl.


Dívku na Frýdecko-Místecku zabil vlak, podle policie nešlo o sebevraždu
idnes.cz | 15:03:00
V sobotu ráno zemřela po střetu s vlakem na Frýdecko-Místecku čtrnáctiletá dívka. Podle policie se nejednalo o sebevraždu. Provoz na trati mezi Frýdlantem nad Ostravicí a Frýdkem-Místkem byl po kolizi přibližně na dvě hodiny zastaven. Cestující vozily náhradní autobusy.


Každý sedmý voják v české armádě je žena. Nebojí se za knipl, ale ani výsadku
idnes.cz | 14:00:00
Ženy tvoří nedílnou součást armády. Česká republika patří v členských státech NATO k těm s největším zastoupením něžného pohlaví v uniformě. Stejně jako policistek je v armádě 14 % žen a jejich zájem je rok od roku vyšší. Zastávají nejrůznější pozice, od řidiček, zdravotnic, až po pilotky, nebo výsadkářky. Oproti mužům jsou často ambicióznější a také vzdělanější.


Královna Shiffrinová. Dalším vítězstvím překonala legendu Stenmarka a má nejvíce vítězství ve světovém poháru
iHned.cz | 18:00:11
Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová kralovala v Aare i slalomu a 87. vítězstvím ve Světovém poháru překonala rekord domácí legendy Ingemara Stenmarka. V pátečním obřím slalomu ve Švédsku počet jeho výher vyrovnala a dnes se v čele historické...


Hlavně nepanikařte, apeloval na klienty šéf Silicon Valley Bank. Ti následně vybrali 42 miliard
iHned.cz | 18:00:11
V USA se odehrál během posledních dvou dnů neuvěřitelný příběh o tom, jak venture kapitalisté potopili Silicon Valley Bank, která jim sloužila. A jak k tomu svými výroky napomohl i šéf banky Greg Becker. Během pouhých osmačtyřiceti hodin skončila...


Nezvyklá rebelie ve světě talárů. Soudci navzdory rozhodnutí „shora“ přiznávají peníze za poškození jména
iHned.cz | 18:00:13
První soudci se odhodlali k neobvyklému kroku. Neposlechli závazný názor Nejvyššího soudu, že právnické osoby, tedy firmy či spolky, nemají nárok na odškodné za nemajetkovou újmu, tedy například poškození jména. Než tak před více než rokem rozhodl,...


Tragédie na Frýdecko-Místecku. Vlak usmrtil čtrnáctiletou dívku
Denik.cz | 17:08:00
Teprve čtrnáctiletou dívku srazil v sobotu 11. března ráno spěšný vlak na Frýdecko-Místecku. Dívenka žel nehodu nepřežila. 


Nejen politiku, chci ukazovat i běžný život, říkal filmový historik Čáslavský
revue.idnes.cz | 16:00:00
Zdaleka nebyl jen poradcem v televizním Videostopu nebo tvůrcem a průvodcem pořadu Hledání ztraceného času. Filmový historik Karel Čáslavský patřil i mezi nejlepší světové odborníky na americkou němou grotesku. Dějiny kinematografie ho zajímaly od dětství a později jeho pracovna téměř praskala ve švech kvůli krabicím s filmy.


Poslední Dodge Challenger Last Call zřejmě nabídne maximální rychlost 346 km/h!
Auto.cz | 17:50:00
V nové ukázce nám automobilka nejspíš prozradila i úchvatný čas sprintu na 1/4 míle.


Příští týden ve středu zveřejní předběžné výsledky za r. 2022 pojišťovna VIG; ve světě E.ON, Porsche, BMW či Vonovia
Kurzy.cz | 16:26:31
Finanční trhy pokračovaly ve zvýšené volatilitě a v druhé polovině týdne i v prohlubující se korekci. Prvním vlivem byla změna očekávání na další růst úrokových sazeb. V úterý a ve středu vystoupil v americkém Kongresu šéf Fedu Jerome Powell , který&helli


Krach Silvergate neustála jedna z největších bank ve Spojených státech Amerických
Kurzy.cz | 16:10:38
Ilustrační obrázek | zdroj CoinBank.cz Dobrovolná likvidace Silvergate Poté, co banka Silvergate ve středu oznámila dobrovolnou likvidaci své kryptografické divize, ocitnul se kryptografický trh pod další vlnou výprodejů.


Královna Shiffrinová. Dalším vítězstvím překonala legendu Stenmarka a má nejvíce vítězství ve světovém poháru
Hospodářské noviny | 20:00:01
Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová kralovala v Aare i slalomu a 87. vítězstvím ve Světovém poháru překonala rekord domácí legendy Ingemara Stenmarka. V pátečním obřím slalomu ve Švédsku počet jeho výher vyrovnala a dnes se v čele historické...


Hlavně nepanikařte, apeloval na klienty šéf Silicon Valley Bank. Ti následně vybrali 42 miliard
Hospodářské noviny | 20:00:02
V USA se odehrál během posledních dvou dnů neuvěřitelný příběh o tom, jak venture kapitalisté potopili Silicon Valley Bank, která jim sloužila. A jak k tomu svými výroky napomohl i šéf banky Greg Becker. Během pouhých osmačtyřiceti hodin skončila...


Na západě Slovenska zuřila písečná bouře, řidiči na dálnici bourali
idnes.cz | 19:21:00
Řidiče na slovenské dálnici D2 poblíž hranic s Maďarskem zasáhla v sobotu větrná a písečná bouře. Zhruba na jednu hodinu ochromila provoz na dopravní tepně. Kvůli rozvířenému písku byla špatné viditelnost, v důsledku které dvě auta bourala. Chaos zachytila slovenská policie na video.


Češky holdují raději pivu než vínu. Pomáhá rozmanitá nabídka i lepší servis
idnes.cz | 18:00:00
Pivo v restauracích nepijí už jen muži, ale s chutí si ho dopřávají i ženy. Pivo jako první volbu před vínem označila v průzkumu Plzeňského Prazdroje nadpoloviční část žen, konkrétně 52 procent. Podle expertů je to zejména díky výrazně se rozšiřující nabídce piv na trhu, od těch nealkoholických až po pivní speciály. Ženy totiž rády experimentují a zkoušejí stále nové chutě.


Očekávaný vzestup elektromobility může zpomalit nedostatek nabíječek. Jejich výstavbu brzdí byrokracie
Hospodářské noviny | 20:00:37
Česko se připravuje na bezemisní budoucnost automobilové dopravy. V zemi bylo ke konci loňského roku 1360 dobíječek pro elektromobily, kterých je přes 14 tisíc. Jedna stanice tak vychází zhruba na deset elektroaut, což je v rámci Evropské unie...


Očekávaný vzestup elektromobility může zpomalit nedostatek nabíječek. Jejich výstavbu brzdí byrokracie
iHned.cz | 20:00:54
Česko se připravuje na bezemisní budoucnost automobilové dopravy. V zemi bylo ke konci loňského roku 1360 dobíječek pro elektromobily, kterých je přes 14 tisíc. Jedna stanice tak vychází zhruba na deset elektroaut, což je v rámci Evropské unie...


Evropu ovládlo aprílové počasí, vítr a sníh se střídal s jarními teplotami
aktuálně.cz | 18:03:00
Ve Španělsku v neděli očekávají už spíše letní teploty.


Povinné domácí úkoly jsou diskriminační, tvrdí výzva. Změňte to, žádá ministra
Denik.cz | 19:00:00
Přes tisíc lidí se již na internetu podepsalo pod výzvu, která žádá ministerstvo školství, aby přehodnotilo současnou praxi povinných domácích úkolů. Petenti tvrdí, že mají v mnoha případech represivní charakter. Představitelé ministerstva školství přislíbili, že se otázkou budou zabývat.


Část demonstrantů chtěla vniknout do Národního muzea. 15 z nich zadržela policie
Denik.cz | 18:46:00
Po skončení sobotní protivládní demonstrace na Václavském náměstí v Praze se část účastníků přesunula k budově Národního muzea, kde žádali sundání vyvěšené ukrajinské vlajky. Policie je vyzvala k odchodu a následně 15 z nich pro neuposlechnutí výzvy zajistila, uvedla policejní mluvčí Violeta Siřištová.


Tisíce lidí protestovaly proti bídě a chudobě, organizátor je vyzval, ať přestanou chodit do práce
Reflex | 18:07:00
Na Václavském náměstí se dnes pořádala demonstrace Česko proti chudobě, kde si desetitisíce lidí přišly zakřičet “hamba” v domnění, že to zlevní elektřinu. Výstupy řečníků kolísaly mezi “diktátor origin story” a “čistý dadaismus” a demonstrace skončila ultimátem vládě. Premiér s ministry má zhruba měsíc na to splnit požadavky organizátorů, jinak že občané zahájí generální stávku. Některým demonstrantům se ale čekat nechtělo, takže se radši u muzea porvali s policií. 


Na protivládní demonstraci se na Václavském náměstí sešly tisíce lidí
Tiscali-zprávy | 16:11:47
Tisíce lidí i v nepříznivém dorazily na pražské Václavské náměstí na protivládní demonstraci Česko proti bídě, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO). Náměstí hustě zaplněno k Opletalově ulici. Demonstrace začala ve 14 hodin, mnoho účastníků drží české vlajky, někteří mají transparenty žádající demisi kabinetu. Policie nechtěla odhadovat počet účastníků, zhruba v 15:30 uvedla, že nezaznamenala žádné konflikty.


Pomáháme lékařům najít rakovinu tlustého střeva pomocí AI, říká šéf Maia Labs
E15-ekonomika | 19:00:00
Působil na vysokých pozicích v největších průmyslových korporacích, později se rozhodl pro vlastní startup. Lukáš Loun založil firmu Maia Labs proto, aby pomocí umělé inteligence pomáhal lékařům při hledání rakoviny tlustého střeva. „Je to jedna z nemocí, které nejvíce zatěžují zdravotnický systém. Každé tři minuty na ni zemře jeden Evropan,“ vysvětluje v rozhovoru pro E15 šéf Maia Labs. Na vývoj finálního produktu právě hledá investora.


Pomáháme lékařům najít rakovinu tlustého střeva pomocí AI, říká šéf Maia Labs
E15-politika | 19:00:00
Působil na vysokých pozicích v největších průmyslových korporacích, později se rozhodl pro vlastní startup. Lukáš Loun založil firmu Maia Labs proto, aby pomocí umělé inteligence pomáhal lékařům při hledání rakoviny tlustého střeva. „Je to jedna z nemocí, které nejvíce zatěžují zdravotnický systém. Každé tři minuty na ni zemře jeden Evropan,“ vysvětluje v rozhovoru pro E15 šéf Maia Labs. Na vývoj finálního produktu právě hledá investora.


Tým nového prezidenta nechce používat twitterový účet po Ovčáčkovi
lupa.cz | 20:47:27
Bývalý mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček nabídl týmu nového prezidenta Petra Pavla, že mu přenechá twitterový účet @PrezidentMluvci. Pavlův tým ho nechce, distancuje se od komunikace Hradu v éře Miloše Zemana.


Chci kandidovat na prezidenta Ukrajiny, oznámil Prigožin vstup do politiky
idnes.cz | 21:28:00
Šéf ruských žoldnéřů Jevgenij Prigožin ve videu dostupné na internetu tvrdí, že chce příští rok kandidovat v ukrajinských prezidentských volbách. Informovala o tom agentura Unian. Prigožin přitom patří k oporám ruského útoku na Ukrajinu, je spojencem ruského prezidenta Vladimira Putina a dosud politické ambice odmítal.


Trojan a Vondráček se dělí o Cenu divadelní kritiky. Dejvičtí uspěli třikrát
idnes.cz | 21:00:00
Hned tři Ceny divadelní kritiky připadly pražskému Dejvickému divadlu. Scéna v tradiční anketě divadelních kritiků uspěla v kategorii Divadlo roku, Poprvé uvedená česká hra roku a Herec roku. Ivan Trojan se však o svou cenu musí pro rovnost bodů podělit s Janem Vondráčkem.


Důchodu se ve zdraví nedožijeme. Posouvat věkovou hranici je nesmysl, říká ekonom
idnes.cz | 20:00:00
Podle ekonoma Romana Braunera se nastavení vyplácení důchodů musí změnit, jinak na ně nebude mít kdo vydělávat. Varuje, že současný systém je v Česku neudržitelný. Zároveň ale nevidí řešení ve zvýšení důchodového věku. „Když věk odchodu do důchodu ještě protáhneme, budou několik let nuceni k práci lidé, kteří na tom nebudou úplně dobře,“ říká Brauner, pedagog z brněnské vysoké školy Newton University.


Nové Mitsubishi Outlander do Evropy dorazí až v příštím roce. Jako plug-in hybrid
Auto.cz | 18:49:00
Mitsubishi sice představilo čtvrtou generaci modelu Outlander na podzim roku 2021, do Evropy se tato novinka dostane až v příštím roce.


Brdská výprava za sovami měla úspěch, Vojenské lesy přidaly čtyři termíny
Kurzy.cz | 15:01:44
V pátek 3. března vpodvečer zorganizovaly Vojenské lesy pro veřejnost první výpravu za sovím houkáním v Brdech. O noční výpravu do brdských hvozdů projevilo zájem několik stovek zájemců, a tak lesní pedagožka VLS z Brd Lucie Lenghartová přidává v průbě...


Pět národů na Slovensku cvičilo reakci na kontaminaci jednotky yperitem
Kurzy.cz | 14:14:32
Dekontaminaci osob i techniky nacvičovali vojáci mnohonárodního bojového uskupení na Slovensku. V rámci přípravy na certifikaci a zároveň i mezinárodní cvičení Slovak Shield si vyzkoušeli, jaké jsou postupy při zasažení jednotky nebezpečnou látkou.


Ve Francii se opět protestovalo proti důchodové reformě, demonstrace narušily dopravu
aktuálně.cz | 20:06:05
K 17:00 bylo v Paříži zadrženo 26 osob kvůli nedovolenému ozbrojování a shromažďování se za účelem páchání výtržností.


Tisíce lidí protestovaly proti vládě, část vyvolala konflikt u muzea
Tiscali-zprávy | 16:11:47
Tisíce lidí se i v nepříznivém počasí dnes odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí na protivládní demonstraci Česko proti bídě, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO). Šéf PRO Jindřich Rajchl uvedl, že pokud vláda nepřijme požadavky jeho strany nebo neodstoupí, další protest na stejném místě se uskuteční 16. dubna a akce přejde v blokádu vládních budov. Po skončení demonstrace se část účastníků pokusila sundat z Národního muzea ukrajinskou vlajku, policie jich 18 zadržela. Vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) označil závěr akce za nepřípustný.


Kontroverzní film o Marilyn Monroe tvrdě narazil, je nejhorším snímkem roku
idnes.cz | 22:24:00
Nejhorším snímkem roku a filmem s nejhorším scénářem se podle organizátorů amerických filmových anticen Zlatá malina stal snímek z produkce společnosti Netflix nazvaný Blondýnka inspirovaný životem Marilyn Monroe. Po dvou Zlatých malinách dostaly i horor Morbius a životopisný film Elvis, informovala televize CNN.


V Izraeli zuří největší protesty v historii země, do ulic vyšly statisíce lidí
idnes.cz | 21:41:00
Na 250 tisíc lidí v sobotu v Izraeli vyšlo do ulic demonstrovat proti koaliční vládě premiéra Benjamina Netanjahua a jejímu návrhu soudní reformy. Ten podle mnohých ohrožuje demokracii a k jeho zrušení tento týden vyzval i prezident Jicchak Herzog. Deník Haarec s odkazem na organizátory akce napsal, že demonstrací se v sobotu účastí půl milionu a že jde o největší protest v historii země.


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomněníSkvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost válkyVrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitraSny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbyloNičit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobřeDepeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodičeTíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěraNa co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14
\n


Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodičeČeská lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečkuCítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnouRespekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomujePolicie v akci. V golfovém areálu v Čeladné vyeskaloval spor o pronájem resortu
Denik.cz | 18:05:00
Policisté v sobotu 11. března opakovaně zasahovali v obci Čeladná na Frýdecko-Místecku. Vyjížděli tam na základě oznámení o přítomnosti neznámých ozbrojených mužů v areálu tamního golfovému resortu. 


Zelené, nebo modrozelené střechy? Proč je budovat?
eStav.cz | 00:00:00
Pozvánka na odbornou online konferenci k novému trendu modrozelených střech.


Číňané si se špatně parkujícím Mercedesem poradili velmi krutým způsobem
Autoforum.cz | 12:00:00
A je pozoruhodné, že policie všemu přihlížela, neboť celá akce se nemohla obejít bez následků na autě, se kterým bylo manipulováno. Slova o jiném kraji a jiném mravu zjevně neztratila nic na své pravdivosti. (Petr Miler)


Automobilky rády mluví o konci spalovacích motorů, ve skutečnosti ale mají dávno v záloze plán B
Autoforum.cz | 10:30:00
Opravdu si myslíte, že se výrobci aut hodlají dobrovolně vzdát své pozice na trhu, škrtnout miliony prodaných vozů a přenechat své državy konkurentům? Pak vás čeká zklamání, v branži totiž nikdo není kvůli ochraně planety, jde tu o peníze. (Petr Prokopec)


V opuštěné stodole našli poklad, léta ignorovanou sbírku jen zaprášených sporťáků. Už první z nich se prodá za miliony
Autoforum.cz | 09:00:00
Nálezů opuštěných aut býváme svědky pravidelně, ne vždy jsou ale samotné vozy hodné pozornosti. Tento případ je jiný. Jde o velmi zachovalou kolekci pouze zaprášených vozů, mezi kterými se najde i velevzácný Ford Mustang Boss 429. (Petr Prokopec)


Syn prezidenta FIA tragicky zemřel při dopravní nehodě, bylo mu teprve 29 let
Autoforum.cz | 07:30:00
Je to velmi smutná ironie osudu, uvážíme-li aktivity FIA na poli bezpečnosti silničního provozu a oddanost jak Mohammeda Ben Sulayema, tak jeho syna automobilovému sportu. Ta s kosou si ale zkrátka nevybírá. (Petr Miler)


Rozhovor Britských listů 580. Proměňuje se Česko v monarchii?
Britské_listy | 09:00:00
  
S historikem a teologem Richardem Vlasákem o inauguračním ceremoniálu, jak o něm informovaly pražské sdělovací prostředky, zejména Česká televize, hovoří Jan Čulík. Proměňuje se Česko v monarchi a udělala média z Petra Pavla novopečeným králem české země? Tento Rozhovor Britských listů se vysílá na kabelovce Regionální televize od úterý 14. března 2023.


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebou


Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera
Respekt | 16:57:13Z webu Respektu
Respekt | 16:56:08
\n


Zen žen
Respekt | 16:54:43
\\n\n


Fish and chips, či svíčková?
Respekt | 16:54:28Poslední bašta
Respekt | 16:52:35
Velrybí maso v Československu zažívalo éry vzmachu – až do úplného zapomnění


Skvost jde k zemi
Respekt | 16:51:47
16. 3. 1985


Kultura/mix
Respekt | 16:50:24Výstava týdne
Respekt | 16:47:30Stavba týdne
Respekt | 16:46:16Seriál týdne
Respekt | 16:45:30Dělníci kultury
Respekt | 16:45:05
\n


Album týdne
Respekt | 16:43:52Knižní tipy
Respekt | 16:42:57Nebezpečná všednost
Respekt | 16:40:55
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války


Vrtět myší
Respekt | 16:39:30
Druhému dílu historické ságy chybí fatálnost války\n


Seš dobrej, seš skvěle
Respekt | 16:37:55
Po tvrdé kritice Británie se rapper Slowthai obrací do svého rozpolceného nitra


Sny nevedeme
Respekt | 16:36:52
Jak vypadala socialistická reklama, co se snažila prodat a co tu z ní zbylo


Ničit všechno a všechny
Respekt | 16:26:58
S Vladimírem Špidlou o politické kariéře Miloše Zemana, jejím konci a o tom, proč je to dobře


Depeše z Pobaltí
Respekt | 16:23:21
Nové informace v případu ruského hackerského útoku na české diplomaty


Válka o čipy
Respekt | 16:21:14
Velmocenský souboj mezi USA a Čínou má první bojiště: jen pár nanometrů velké polovodiče


Tíha monogamie
Respekt | 16:20:23
V komplikovaném světě osobních příběhů dnes stojí partneři před těžkým úkolem: vzájemně si vyjasnit, co je to vlastně nevěra


Na co se připravit II.
Respekt | 16:12:14
Jak experti vidí život v Česku za deset let. Velká anketa Respektu o budoucnosti země.


Turecký Gándhí vyzve Erdoğana
Respekt | 16:10:39Fox News, dolary a pravda
Respekt | 16:08:00
\\n\n


Svět
Respekt | 16:07:06Munice za dvě miliardy.EU skáče do nového teritoria. 
Respekt | 16:05:05
\n


Přelomová dohoda má ochránit divočinu světových oceánů 
Respekt | 16:04:21Deset let v životě Česka: hodně, nebo málo?
Respekt | 15:56:37
\n


Záhada kazachstánských praček aneb Jak zastavit obcházení ruských sankcí
Respekt | 16:09:52
\n


Soud se zastal porodní asistentky
Respekt | 15:56:02
\\n\n


Unikátní digitální archivy zpřístupněny veřejnosti
Respekt | 15:55:18Spojencem Německa
Respekt | 15:53:12
\n


Česko
Respekt | 15:51:51Kouříš konopí, tak legálně – a s daní
Respekt | 15:49:14Záhada švýcarských tanků
Respekt | 15:46:18Kam zmizela fyzička
Respekt | 15:45:08
Proč dnešní děti neběhají tak rychle jako kdysi jejich rodiče


Česká lvice
Respekt | 15:39:05Feri má na své straně bídné zákony
Respekt | 15:37:51Zkazí si Mexiko svou šanci?
Respekt | 15:37:10
Demagogický prezident López Obrador ničí poctivé volby


Proklikat se k vítězství
Respekt | 15:35:26
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout


Snad to Hůlová nemyslí vážně
Respekt | 15:33:44
Estonsko ukazuje, že i malá země může globálně vyniknout\n


Státní diverze, nebo nesmysl?
Respekt | 15:32:54
Český stát pátrá po tom, proti jakým dezinformacím by se měl aktivně bránit


Ještě jednu plnou, prosím
Respekt | 15:29:40
Jak Češi dojednali konec spalovacích motorů a pak zařadili zpátečku


Cítím se spíš jako dělník
Respekt | 15:27:47
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou


Respekt/Despekt
Respekt | 15:26:53
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\n


Jak řešíte to, aby se vaše děti hýbaly?
Respekt | 15:26:05
Sochaře Radka Mužíka baví dělat věci, které nestárnou\\n\n


Smíří Petr Pavel Česko?
Respekt | 15:25:37
Těžko bychom hledali politickou osobnost, které se podařilo společnost sjednotit. Nečekejme to ani od nového prezidenta. A zdá se, že si to uvědomuje


V chersonské mučírně: Bolest za zvuků ruské hymny
Respekt | 13:46:00
Část ukrajiských vězňů Putinovi vojáci při ústupu z okupovaného města propustili, několik desítek vzali s sebouReturn to top