Celkem článků v systému: 4 873 (průměrně 30,5 za den)
Počet kliknutí na články: 719 (průměrně 4,5 za den a 0,1 na jeden článek)

Šéf futsalistů u Kuchty a spol.: Večeře s dcerou. Inicioval jsem odchod hráčů (11 kliknutí)
Poruba dál vévodí Chance lize. Druhý Vsetín přetlačil Slavii, Znojmo padlo (7 kliknutí)
Fiorentina s Barákem padla s Laziem, Immobile rozhodl z penalty (7 kliknutí)
Opava padla v sršním hnízdě! Pohádka pokračuje, jásá kouč Písku po senzaci (6 kliknutí)
Čtvrtý triumf nad Švédy! Výhru florbalistů režíroval hattrickem Beneš (6 kliknutí)
PSG ovládlo šlágr kola s Monakem. V přestřelce vyhrálo 5:2, pálil i Mbappé (6 kliknutí)
Bayern se posouvá do čela bundesligy. Jediným gólem rozhodl Kane (6 kliknutí)
Souček s Coufalem u debaklu WHU v Ligovém poháru. Dál jde Liverpool (6 kliknutí)
Vondroušová ovládla Zlatý kanár. Mezi muži obhájil triumf Lehečka (6 kliknutí)
KVÍZ o posilách Sparty a Slavie. Znáte Brazilce? A nesplněný slib 30 gólů (6 kliknutí)

10 nejvíce hodnocených článků

Lvi Praha v Lize mistrů po dramatu končí. Psali jsme historii, ví kapitán Hodnocení: 0,000
Výměna Kubaly za Ewertona? Byla by to chyba, říká Hapal. Co Ramathan? Hodnocení: 0,693
V druhé lize řádil, ve SP se Nor trochu ztrapnil: jel trestné kolo navíc Hodnocení: 0,693
Prčíkova oslava bronzu? Do montérek, hraješ semifinále hokejové Ligy mistrů Hodnocení: 0,693
Konec talentu Slovácka (17): Vybral si atletiku! Nadšení z fotbalu opadlo Hodnocení: -0,693
Nenápadný pracant Najman mistrem oslabení: Všichni do mě cpou, ať střílím Hodnocení: 0,000
Slávistky jsou blízko postupu do Ligy mistryň! V kvalifikaci rozdrtily Kluž Hodnocení: 0,000
Kincl promluvil o „trilogii“ s Vémolou: Mám jednu otázku! On si řekl o balík Hodnocení: 0,000
CHL: Vítkovice porazily Biel. Třinec slaví vítězný výlet na sever Hodnocení: 0,000
Jílek po Žižkově: Pospíšil není Juliš, pak vypadá jak blbec. Konec byl peklo Hodnocení: 0,000