blesk

Jste to vy, pane Šafránku? Pavel Kříž zaujal vzhledem
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herec Pavel Kříž (62), jenž často pobývá v Kanadě, z českých filmů, seriálů i ze světa šoubyznysu skoro zmizel. Když proto po dlouhé době sdílel na sociální síti svou aktuální fotku z lyžovačky s manželkou, jeho fanoušci málem nevěřili vlastním očím!

Ve válce Soukupa s Hanychovou přituhuje: Drsné nadávky po setkání s Agátou!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už v březnu by měl soud rozhodovat o tom, kdo se bude starat o jejich desetiměsíční dceru. Jenže čím víc se termín blíží, tím víc jsou vztahy mezi Agátou Hanychovou (38) a Jaromírem Soukupem (55) na bodu mrazu.

Takhle si Clinton užíval Prahu: Pivo s Hrabalem a Havlem, jazz v Redutě. Co ho čeká letos?
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bývalý prezident Spojených států Bill Clinton vystoupí 12. března na konferenci pořádané na Pražském hradě, která bude věnovaná 25. výročí vstupu České republiky do NATO a její budoucnosti v aliančním společenství. Nejde však o první návštěvu amerického exprezidenta a vášnivého hudebníka v Praze. V českém hlavním městě se již v minulosti postaral o několik památných momentů.

Když dva dělají totéž... Komu to sluší v kalhotkách více, Menzelové nebo Rambě?
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Když dva, respektive dvě dělají to, není to to. Dvě slavné krásky se sešly ve stejné době v rámci reklamy na menstruační kalhotky, každá to ale pojala po svém. Zatímco Tereza Ramba (34) vsází na své sexy nožky, Olga Menzelová (46) na vypracovaný zadeček!

Ukrajinka se vyprsila na Rudém náměstí: Skončila se na seznamu nejhledanějších osob!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na ruský seznam „nejhledanějších“ osob se dostala Lolita Bogdanovová, která se v roce 2021 odhalila na Rudém náměstí v Moskvě. Čtyřiadvacetiletá kráska pózovala před Chrámem Vasila Blaženého nahoře bez. Influencerka se za své jednání omluvila, ovšem ruské úřady po ní stále pátrají.

Milošovi se v noci zastavilo srdce! Táta tří dětí potřebuje léčbu kmenovými buňkami
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Otec tří malých dětí, osmatřicetiletý Miloš, byl odjakživa plný energie. Tělem i duší byl muzikant a svou lásku k hudbě předával i ostatním. Na konci roku 2022 se ale jeho rodině obrátil život vzhůru nohama. Milošovi se v průběhu noci zastavilo srdce. Dlouhé minuty ho oživovala jeho žena Karolína společně s nejstarším synem, než přijeli záchranáři. I když se Milošovi podařilo přežít, došlo u něj k neurologickému poškození mozku a musí absolvovat náročnou a nákladnou léčbu. 

Z herce nejsledovanějším státníkem: Takhle změnila válka Zelenskému tvář
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Volodymyr Zelenskyj byl známý především jako herec a komik předtím, než se stal ukrajinskou hlavou státu. Od jeho zvolení prezidentem uplynylo již téměř 5 let - jak se za tu dobu ukrajinský státník změnil? Starosti spjaté s vleklou válkou se mu odrážejí v obličeji a z kdysi usměvavého a mladistvě vypadajícího muže se nyní stal zamračený a neustále nad něčím dumající vůdce. Jedna věc se však nezměnila - ze Zelenského stále prýští stejné charisma.

Patricie (10) usne a ráno si nic nepamatuje! Dívenka nemá dlouhodobou paměť
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ráno se vzbudí a neví, kde mají v bytě koupelnu, kam si dala oblečení, nemá pojem o čase, dnech ani roční době. Patricie Miketová (10) z Komárova na Opavsku si nepamatuje, co bylo včera. Každý den začíná znovu.

Dcera Aleca Baldwina Ireland: Realita 9 měsíců po porodu dcery!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dcera hollywoodských herců Kim Basingerové (70) a Aleca Baldwina (65) Ireland (28) loni v květnu přivedla na svět dceru, které dala netradiční jméno Holland. V těhotenství hodně přibrala a stále není se svými křivkami spokojená. 

Nejzásadnější momenty z pohřbu Olgy Kočkové (†79): Zlomený hlas vnučky, vdovcovy slzy i šestispřeží!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Plný dojemných a srdceryvných momentů byl pohřeb Olgy Kočkové (†79), manželky Václava Kočky staršího (82), jenž od 60. let donedávna provozoval pražskou Matějskou pouť. Celý život si stáli věrně po boku, doslova v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci. Olgu na poslední cestu vyprovodila široká rodina. V pátek krátce po jedné odpoledne byla její rakev, kterou na místo dopravil z Břevnovského kláštera kočár tažený čtyřmi koňmi, uložena do rodinného hrobu na hřbitově v pražských Řepích. Jak pohřeb vypadal a jaké byly ty nejzásadnější chvíle?

Velký přehled čekacích dob na nové koleno nebo kyčel: 52 týdnů podle ministerstva? Omyl!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nesnesitelné bolesti, hromady prášků, snížená pohyblivost, nalomená psychika a o kvalitě života škoda mluvit. Na tom se shodnou »čekatelé« na zákrok zvaný totální endoprotéza. Jde o operaci, při které je nahrazen celý kloub či jeho část cizím materiálem. Nejčastěji jde o koleno a kyčel.

Moonu vytáhli z kotce a porodila osm štěňat. Psy zachráněné z Tupadel sužují problémy, i kvůli křížení
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V nepříliš dobrém stavu jsou psi odebraní z nezvládnutého chovu v Tupadlech na Čáslavsku. Zraněná Rinťa, které hrozila amputace nohy, se zotavuje, aby mohla podstoupit operaci. I ostatní odebraní psi mají v důsledku příbuzenského křížení různé potíže včetně neurologických.

Tajnůstkářka Erbová na dovolené: Co odhalil prstýnek?
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dvakrát rozvedená modelka Vlaďka Erbová (42) před časem přiznala, že jejím novým partnerem je restauratér Petr Hynek. S potetovaným fešákem vyrazila na Maledivy a podle informací Blesku se jedná o zásnubní dovolenou! 

Věznice, kde zabili Navalného: Na nedostatek lékařské péče si stěžovali jiní trestanci, jeden také zemřel
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Spojené království uvalilo sankce na vedení ruské věznice IK-3 zvané Polární vlk, kde po ani ne dvouměsíčním pobytu přišel o život opozičník Alexej Navalnyj (†47). I jiní vězni si oficiálně stěžovali na bídnou lékařskou péči, jeden trestanec tam kvůli tomuto nedostatku zemřel.

Přiznání Jaromíra Soukupa: Televizi klidně prodám!
24. 2. 2024, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Z obrazovky TV Barrandov téměř nesleze, jede si v ní svou televizní »one man show«, přesto uvažuje o jejím prodeji! Jaromír Soukup to řekl v podcastu Hype Cast, kde se rozpovídal o fungování vlastního televizního kanálu.

Policie zoufale prosí o pomoc: Karolínka (13) s Barborkou (11) se od rána nevrátily domů!
23. 2. 2024, 22:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Od pátečního rána je vyhlášeno pátrání po dvou sestrách – Karolíně (13) a Barboře B. (11). Naposledy je spatřila jejich pěstounka v 8 hodin, když odešly bez jejího vědomí pryč. Do večera se však nevrátily. Jelikož oběma dívkám může hrozit vážné nebezpeční, policisté úpěnlivě žádají o pomoc veřejnost.

Neviděli jste ji? Policie na Náchodsku pátrá po Jarmile (91), trpí stařeckou demencí!
23. 2. 2024, 21:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Policie od pátečního podvečera pátrá po jednadevadesátileté Jarmile Borůvkové z Nového Města nad Metují na Náchodsku. Po 15. hodině odešla z domova neznámo kam. Pohřešovaná trpí stařeckou demencí. ČTK to řekla mluvčí policie Iva Kormošová.

Bývalý kancléř dojel na pomoc důvěrníkovi. Soud potrestal Kurze podmínkou za křivou výpověď
23. 2. 2024, 21:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se dopustil křivé výpovědi, když v parlamentním vyšetřovacím výboru snižoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. Dnes o tom rozhodl soud ve Vídni, který někdejšímu lidoveckému politikovi udělil podmíněný trest osmi měsíců vězení, informovala rakouská média. V jiném bodě obžaloby však rozhodl v jeho prospěch a obvinění ho zprostil. Kurz vinu ve všech bodech obžaloby odmítal a jeho advokát oznámil po vynesení rozsudku, že podá odvolání.

Do třebíčského babyboxu někdo odložil novorozence: Chlapeček dostal jméno Pavel!
23. 2. 2024, 21:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Do babyboxu v Třebíči v pátek večer někdo odložil novorozeného chlapce. Měl pupečník zavázaný zřejmě tkaničkou od bot, na sobě modré tričko s bílými hvězdičkami a bílé dupačky a podle zdravotníků byl na první pohled v pořádku. ČTK o tom informoval zakladatel sítě babyboxů v České republice Ludvík Hess. Odloženému chlapci dal jméno Pavel na počest jednoho z dárců Pavla Frice. Jde o třetí dítě nalezené v babyboxu u třebíčské nemocnice a druhé letošní. V Česku bylo v těchto speciálních schránkách od jejich zavedení v roce 2008 odloženo dosud 262 dětí.

Ukrajinští vojáci sestřelili ruskou chloubu: Letoun A-50 skončil u Azovského moře!
23. 2. 2024, 19:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ukrajinští vojáci v pátek večer nad Azovským mořem sestřelili již druhý ruský letoun včasné výstrahy a řízení A-50, napsal server RBK-Ukrajina s odvoláním na nejmenované zdroje v ozbrojených silách, podle kterých šlo o společnou operaci letectva a vojenské rozvědky. Sestřelení ruského A-50 mezitím ohlásil na sociální síti také velitel ukrajinského letectva Mykola Oleščuk.

Ukrajinští ministři přijeli řešit protesty farmářů na hranice. Polští nedorazili
23. 2. 2024, 19:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Skupina ukrajinských ministrů v čele s premiérem Denysem Šmyhalem dnes navštívila hranici s Polskem, kterou blokují polští rolníci na protest proti dovozu levnějšího zboží z Ukrajiny a klimatické politice Evropské unie. Svědčí o tom snímky a text, který šéf ukrajinské vlády zveřejnil na sociální síti Telegram. Šmyhal v něm mimo jiné vyslovil politování nad tím, že polští ministři na místo nedorazili.

Slováková opět útočí: Tentokrát na Myslivcovou! Komu to seklo víc?
23. 2. 2024, 18:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nela Slováková (34) si opět našla novou oběť! Tentokrát zaťala své drápy do čerstvé mámy Dominiky Myslivcové (29). Vysmála se jí kvůli vzhledu! Dominika jí to ale rychle vrátila... 

Rozhořčení Izraelců: Mladí rezervisté narukovali, jen premiérův syn se fláká na Floridě
23. 2. 2024, 18:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V takové krizi jako po útoku Hamásu loni 7. října se Izrael neocitl přinejmenším půl století. Spousta Izraelců pobývá v zahraničí, ale na podzim se rychle vraceli, aby pomáhali zemi střežit či se třeba starat o raněné. Příkladem však nešel syn premiéra Ja'ir Netanjahu (32). Celou tu dobu je na Floridě…

Harry a Meghan po skandálech: Nezvyklá slova mluvčího!
23. 2. 2024, 17:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zdá se, jako by princ Harry (39) a jeho manželka Meghan Markleová (42) zase jednou stáli na křižovatce: Podaří se jim napravit vztahy s královskou rodinou, potažmo dosáhnout konečně úspěchu na poli byznysu, nebo nikoli – a »padnou« tak ještě hlouběji? K věci teď promluvil mluvčí manželů a Sussexovi prý mají zcela jasno!

Děsivý nález v Libni: Kriminalisté prošetřují úmrtí muže. Příčinu skonu napoví soudní pitva
23. 2. 2024, 17:28 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Od pátečního odpoledne se pražští zabývají úmrtím muže, který byl nalezen v jednom z bytů v Podlipské ulici. O příčině úmrtí se toho zatím příliš neví, byla proto nařízena soudní pitva. Případ si převzali kriminalisté.

Tvrdé ultimátum matce Navalného: Tajný pohřeb, nebo uložení těla v lágru!
23. 2. 2024, 16:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ruské úřady daly matce zesnulého opozičního vůdce Alexeje Navalného ultimátum: buď svolí k tajnému pohřbu svého syna bez účasti veřejnosti, anebo bude Navalnyj pochován ve vězení, kde před týdnem za nejasných okolností zemřel. Uvedla to dnes Navalného mluvčí Kira Jarmyšová. Ljudmila Navalná ultimátum podle ní odmítla.

Při nehodě na Českolipsku zemřelo dítě: Policie hledá svědky!
23. 2. 2024, 16:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Policie hledá svědky nehody na hlavní silnici I/38 nedaleko Bezdězu na Českolipsku, při které ve čtvrtek večer zemřelo dítě a další tři lidé byli zraněni. Na rušné silnici se Škoda Fabia střetla za dosud nevyjasněných okolností s lesnickým strojem - Harvestorem, sdělila v pátek ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Policie podle ní hledá svědky, kteří ve čtvrtek po 19:00 projížděli po silnici I/38 mezi Oborou a Hlínovištěm.

Hasičské manévry v holešovickém přístavu: Loď začala jít ke dnu!
23. 2. 2024, 16:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Několik hasičských vozidel se v pátek odpoledne sjelo do holešovického přístavu. Důvodem byla potápějící se loď, ze které do Vltavy začal vytékat olej. Nad hladinou ji museli udržet přistaveným jeřábem.

Z přirozeného úmrtí je vražda! Babičku (†83) v Karviné měl někdo uškrtit
23. 2. 2024, 15:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dlouho neviděli sousedku, tak zalarmovali strážníky. Ti bohužel seniorku (†83) našli doma mrtvou. Smrt se zpočátku jevila jako přirozená, až pitva dala jasnou odpověď: Byla to vražda!

Revoluční změna v Německu: Povolí rekreační užívání marihuany i její pěstování
23. 2. 2024, 15:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Německo od 1. dubna částečně legalizuje konzumaci konopí pro rekreační účely. Poslanci Spolkového sněmu dnes i přes odpor opoziční konzervativní unie CDU/CSU schválili možnost mít doma až 50 gramů této drogy a pěstovat pro svou potřebu nejvýše tři rostliny. Vzniknout mohou také pěstitelské kluby, které pro své členy mohou měsíčně produkovat 25 kilogramů konopí. V debatě před hlasováním spolkový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach do poslední chvíle poslance přesvědčoval o nezbytnosti částečně legalizovat konzumaci i pěstování konopí.

„Slum“ u Úřadu vlády konečně zmizí. Praha i městská část jsou připraveny se s aktivistou soudit
23. 2. 2024, 15:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Městská část Praha 1 vyzvala protivládního aktivistu Ondřeje Thora, aby vyklidil prostor před Úřadem vlády ČR, kde v květnu minulého roku vybudoval tzv. petiční stánek. Thor dostal vyrozumění do datové schránky v pondělí 19. února, od převzetí zásilky má pět dní na to, místo vyklidit, případně se odvolat k magistrátu. Pokud s odvoláním neuspěje, je Praha připravena petiční stánek zlikvidovat.

Kubíček (†7) zemřel ve Slaném pod koly autobusu: Ústavní soud řidiči potvrdil podmínku!
23. 2. 2024, 15:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost řidiče autobusu, jenž kvůli nehodě ve Slaném na Kladensku dostal podmínku za usmrcení z nedbalosti. Při nehodě na autobusovém nádraží zemřelo dítě. Řidič podle rozsudku nesprávně reagoval na vzniklou situaci. Údajně se mu zasekl plynový pedál, a místo aby dupnul na brzdu, snažil se jej prošlápnout, autobus tak ještě zrychlil a vjel do hloučku dětí. ÚS odmítl stížnost pro zjevnou neopodstatněnost, zjistila ČTK z usnesení v databázi soudu.

Seniorka na Mladoboleslavsku měla utýrat tři kočky: Pak založila požár
23. 2. 2024, 15:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V neděli 18. února začal v Chotětově na Mladoboleslavsku hoře stoh slámy. Kriminalisté brzy zjistili, že jej úmyslně zapálila třiašedesátiletá žena. Ta měla mít na svědomí navíc další hrůzný čin. Trýznivým způsobem podle policie utýrala tři kočky a jejich mrtvoly poházela po okolí. Hrozí jí až šestileté vězení.

Démony sžíraný mladík odmrštil souseda, ten zemřel: Podmínka!
23. 2. 2024, 14:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slýchával v hlavě hlasy, hrozil mu nástup do basy. Šimon S. (21), v rozčilení po hádce s mámou, srazil na chodbě bytového domu v Jablunkově důchodce (†77). Ten po ráně do hlavy při pádu zemřel! Mladík však do vězení nepůjde.

Zemřel někdejší ministr dopravy Petr Moos (†78). Funkci v ČD vzdal kvůli zdravotním problémům
23. 2. 2024, 14:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zemřel dopravní inženýr, manažer a politik Petr Moos, počátkem února oslavil 78. narozeniny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě, kromě jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze a byl také jejím prvním děkanem. O Moosově úmrtí dnes informoval Liberecký kraj, s nímž dlouhodobě spolupracoval na rozvoji Krajské nemocnice v Liberci. V roce 2019 opustil kvůli zdravotním problémům dozorčí radu Českých drah.


<< Nejnovější   < Novější    Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru