idnes.cz - aktuální přehled na Elchron.cz

Celkem 4596 článků.|

idnes.cz

Plány na stovky kilometrů silnic řidičům nestačí. Staví se příliš pomalu
Ikonka času4. 8. 2020, 6:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přehled zveřejněný na facebooku ŘSD zahrnuje 15 nových dálničních úseků o celkové délce 113,1 km, 17 úseků silnic 1. třídy, které dohromady tvoří 52,7 km, a sedm modernizovaných úseků dálnice D1 o délce 71 km. Dohromady tedy jde o 39 staveb a 236,8 km nových úseků. Patří mezi ně například okružní křižovatka Červené Vršky na Benešovsku, karvinský obchvat nebo silnice mezi Příborem a Skotnicemi. Z úseků dálnice D1 je v plánu část mezi Mirošovicemi a Hvězdonicemi, Velkým Beranovem a Měřínem, či Humpolcem a Větrným Jeníkovem. https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frsdreditelstvisilnicadalnic%2Fposts%2F2681987288684186&width=500 To však podle vyjádření přispěvatelů na sociálních sítích nestačí. Vadí jim zejména pomalá výstavba plánovaných úseků a řada z nich se bojí, že se modernizace silnic ani nedočká. Ředitelství silnic a dálnic si dobírají, že dodržet rozpis staveb jim zabere deset let. "Dálnice ČR – Rakousko nebude nikdy. To už je jasný. Protože v každé generaci se objeví odvolání, námitka, nebo spolek, který to zastaví," zoufá si už dopředu uživatel Eda. "Díky za přehled, ale je to strašně málo. Největší ostuda je spojení na Rakousko, okruh Prahy a D35," přidal se na twitteru uživatel Vladimír. 
Stočené tachometry prý lidem nevadí, když dostanou slevu. Autobazary zuří

 K tomu, nakolik jsou obavy oprávněné, se Ředitelství silnic a dálnic zatím nevyjádřilo.

Bouře, která zrodila Chorvatsko. V největší operaci od porážky Hitlera zemřeli i Češi
Ikonka času4. 8. 2020, 6:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před 25 lety zahájila chorvatská armáda operaci Bouře, mohutnou ofenzivu proti Srbům.

Svět zasáhla "cyklistická krize". Sklady prodejen kol jsou prázdné, ceny letí vzhůru
Ikonka času4. 8. 2020, 6:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Koronavirus zvýšil popularitu cyklistiky. Někteří prodejci již mají vyprodané zásoby, výrobci nestíhají dodávat. Kola navíc budou zdražovat, varují.

Pozor na krysy a pach mrtvol. Průvodci v kasematech kdysi strašili lidi
Ikonka času4. 8. 2020, 6:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Snad žádné místo v Brně není opředené takovou sítí báchorek a mýtů jako špilberské kasematy. Do temných klenutých chodeb hradního opevnění vstoupili první návštěvníci už před 140 lety.

Spor o kolo na Moraváku v Brně: Pouťová atrakce tam nepatří, říkají památkáři
Ikonka času4. 8. 2020, 6:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Budoucnost vyhlídkového kola na Moravském náměstí v Brně je nejistá. Povolení o jeho výstavbě se zdrželo na odboru památkové péče města. Rozhodnutí přijde do půlky září a hrozí, že ho památkáři nepovolí vůbec. „Moravské náměstí je součástí památkové rezervace, pouťová atrakce na něj nepatří,“ řekl v pondělí vedoucí odboru památkové péče Martin Zedníček.

MONETA: šéf Spurný nakoupil další firemní akcie za více než 3,8 milionu korun
Ikonka času4. 8. 2020, 6:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Akcie MONETA Money Bank (dále jen MONETA) patří letos na pražské burze z hlediska výkonnosti k tomu nejhoršímu. Od počátku roku aktuálně ztrácí téměř 40 %. O „vedoucí“ pozici se v tomto ohledu v současnosti přetahují s akciemi ERSTE, které ke včerejšku&he

Není klobása jako čabajka. Svezli jsme se hrdinou z Budapešti, autobusem Ikarus 280
Ikonka času4. 8. 2020, 6:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Milan Jiroš je sběratel Ikarusů. Kvůli dnes už legendárním harmonikám se učí maďarsky a pravidelně jezdí na srazy autobusů do zemí čabajek.

Moderátor ČT Železný píchl do vosího hnízda, prezident Svoboda v roce 1969 skutečně zradil národ
Ikonka času4. 8. 2020, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už třetí týden se vede na webech a sociálních sítích vášnivá diskuse kolem věty moderátora České televize Jakuba Železného, kterou vyslovil v pořadu Události a komentáře 15. července. Řekl, že v Praze se jedno nábřeží „bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi“. Vyvolal tím zuřivé reakce mnoha lidí, protože generál Svoboda byl válečný hrdina. Ovšem méně se hovoří o tom, že v roce 1969 prezident zradil národ, když podlehl tlaku Sovětského svazu, který vedl v srpnu 1968 okupaci Československa. Svoboda tak významně přispěl ke společenské katastrofě a marasmu 70. let minulého století.

Dole ryby, nahoře zelenina. Akvaponické farmaření láká firmy i nadšence
Ikonka času4. 8. 2020, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sen o symbióze zahradničení a chovu ryb v jedné vodě se v Česku zatím nedaří ekonomicky rozchodit. Přesto se noví zájemci vrhají do spolupráce s firmami, které jim slibují postavit farmu na klíč. Akvaponie je tak byznys především pro dodavatele. Ne pro farmáře.

Někdo postavil limuzínu ze skutečného Ferrari i s motorem a manuálem, je na prodej
Ikonka času4. 8. 2020, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Příznivce Ferrari asi trefí šlak a možná i další napadne cosi o svatokrádeži. Je to ale zajímavé dílo, jinou limuzínu Ferrari s motorem Ferrari a manuálem jsme ještě neviděli. (Petr Miler)

Ostřílený kriminálník. Nyní málem zabil střepem, dříve útočil mačetou
Ikonka času4. 8. 2020, 5:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
/VIDEO/ Jiří P. (33) z Přeštic na Plzeňsku, který v sobotu pořezal při konfliktu před jednou z nýrských restaurací 44letého tamního muže střepem na krku a velmi vážně ho zranil, je ostřílený recidivista, jenž teprve nedávno vyšel z vězení. Na svědomí má i útok s mačetou v ruce, po němž skončil napadený v nemocnici. Klatovský soud vzal v pondělí Jiřího P. do vazby.

Muzeum slivovice láká na virtuální realitu i jedinečnou ochutnávku
Ikonka času4. 8. 2020, 5:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Pražský Klárov se může pochlubit unikátním muzeem. Velvyslanectví slivovice z Vizovic cílilo především na zahraniční turisty, nyní jej objevují návštěvníci tuzemští.

Podivná smrt Magistra Kelleyho (?53) z Císařova pekaře. Zabil se sám, nebo byl zavražděn?
Ikonka času4. 8. 2020, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Historickou komedii Císařův pekař – Pekařův císař z roku 1951 jste určitě viděli. Film pracuje samozřejmě s nadsázkou, ale panovník Rudolf II. opravdu holdoval astronomii a alchymii a obklopil se nejrůznějšími seriózními vědci i pochybnými šarlatány.

Kraťásky pod zadek a zářivá podprsenka: Slavná lyžařka předvedla své štíhlé nožky na pláži
Ikonka času4. 8. 2020, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bývalá americká reprezentantka v alpském lyžování Lindsey Vonn zase předvedla, jak se jí postava po ukončení profesionální kariéry nezměnila.

Její silikonové pětky už znáte, teď se chlubí zadečkem na luxusní jachtě. Sexbomba Mesarošová je pořád kus!
Ikonka času4. 8. 2020, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Modelka


Dominika Mesarošová (34)

si užívá pořádného luxusu. S přítelem Tomášem a synem Eliánem pluje na luxusní jachtě podél chorvatského pobřeží.

Horoskop na úterý 4. srpna: Hravě zvládnete pracovní povinnosti
Ikonka času4. 8. 2020, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Beran Budete mít pocit, že chcete vše, na co se jen koutkem oka podíváte. Je to pravděpodobně tím, že jste si již delší dobu nic nekoupili. Zahoďte zábrany a trochu provětrejte peněženku, jednou za čas to neublíží a navíc budete mít z nových věcí radost. Býk Uvědomíte si, že nemá cenu se někam honit, a tak v zaměstnání podlehnete klidnému pracovnímu tempu, které vaši kolegové dodržují už delší dobu. Budete mile překvapení, že i tak stihnete udělat spoustu práce. A navíc bez vaší obvyklé dávky stresu. Blíženci Hvězdné postavení vám tentokrát přát nebude. Budete na to reagovat trochu hůře, protože sami budete přecitlivělí. A I když to bude těžké, pokuste se se svým stavem poprat a nepoddávejte se mu. K večeru už se zase začne všechno dávat do pořádku.
Rak Vaši kolegové vynáší nad některými věcmi mnohdy velmi povrchní soudy. Ačkoliv jste na jejich jednání už zvyklí, dnes vás tato jejich vlastnost velice podráždí. Raději se jim ale nesnažte vysvětlovat, jak situace vidíte vy. Stejně byste neuspěli. TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.
 LevMars ve znamení Berana vám dnes dodává chuť pro společenské aktivity. V práci budete jako na trní, protože si na odpoledne domluvíte setkání s přáteli a víte, že to bude stát za to. Ostatně jako obvykle. Nicméně všechny pracovní povinnosti zvládnete levou zadní. PannaRodinnou pohodu vám vykouzlí Venuše ze znamení Blíženců. Odpoledne se sejdete s velkou částí vaší rodiny, dáte si něco dobrého k jídlu a podrobně proberete vše, co se komu kdy přihodilo. Ze setkání budete mít dobrý pocit a uvědomíte si, jak máte všechny členy rádi. VáhyBudete mít radost ze společného povídání s partnerem. Proberete úplně všechno, od minulosti až po vaší společnou budoucnost. Mile vás překvapí, že partner do budoucna nahlíží úplně stejně, jako vy. Pokud jste nesezdaní, začnete plánovat svatbu. ŠtírDnes musíte být stateční a musíte vydržet nepřízeň v lásce. Po milostném nebi se budou honit mraky a vám se nebude dařit vůbec nic. Věřte, že toto období je pouze přechodné. Každá bouřka se vždycky brzy přežene a zase se ukážou sluneční paprsky.
 TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! StřelecBůhví proč si začnete připadat starší, a tak pocítíte potřebu více se stýkat s lidmi mladšími, či duševně mladými. Nakonec si uvědomíte, že člověku je tolik na kolik se cítí a začnete na svět opět nahlížet s vaším přirozeným mladistvým optimismem.
KozorohVaše pracovní povinnosti vás drtí, ale můžete si za to sami, což si dobře uvědomujete. Dnes se budete snažit o uvolněnější přístup k práci. Brzy pochopíte, že je daleko lepší než ten, který jste praktikovali doposud. Už se ho nebudete chtít vzdát.
VodnářZapomeňte na individualismu. Když budete spolupracovat s více lidmi, můžete na tom slušně vydělat. Je sice hezké moci připsat všechny zásluhy sobě, ale kolektivní práce není vůbec k zahození. Navíc se můžete naučit spoustu nových a užitečných věcí.
RybyV práci dnes vlivem Marsu v Beranu přijdou poněkud horší chvíle. Na skvělý čas si budete muset bohužel nějakou dobu počkat. Ale nezoufejte, v jiných oblastech života se vám naopak bude naopak dařit skvěle. Jsou přece mnohem důležitější věci, než je situace v zaměstnání.
  

Poprvé od roku 1983. Na Rozkoši se objevil vzácný rybák severní
Ikonka času4. 8. 2020, 5:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podruhé v historii se na vodní nádrži na Rozkoši na Náchodsku objevil rybák severní. Podle pozorovatelů se pták na nádrži zdržuje od 19. července.

Z občanek zmizí rodné číslo. Nahradí ho čip s fotkou obličeje a otisky prstů
Ikonka času4. 8. 2020, 5:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Důvodem k výměně klasických občanek za nový typ jsou bezpečnostní opatření proti terorismu, které zavádí Evropská unie. Součástí průkazů budou i nové ochranné prvky. Státní tiskárna cenin se na změny dle vyjádření jejího ředitele Tomáše Hebelky už chystá. Součástí nových občanek bude bezkontaktní čip s anténou obsahující biometrické údaje a budou označené vlajkou EU. Z doposud uváděných údajů naopak zmizí akademický titul, který podle ministerstva vnitra nemá žádný význam při prokazování totožnosti. Chybět bude i rodné číslo. 
Obce jsou kvůli koronakrizi bez peněz! Šetří na opravách i spolcích

 K identifikaci majitele dokladu povede jeho jméno, příjmení, datum narození a místo trvalého pobytu. "Identifikátor rodného čísla je pozůstatkem, anomálií z dob Československa," tvrdí Petr Mlsna, náměstek ministra vnitra pro legislativu. Tzv. eObčanku, tedy doklad s kontaktním elektronickým čipem, který kromě identifikace umožňuje i elektronický kontakt s úřady, mají Češi k dispozici již nyní. Zažádat o něj mohou u kteréhokoli obecního úřadu obce s rozšířenou působností. 
V Česku máme 9 rizikových regionů. Do Prahy se vrátí roušky

 Zájem lidí o využití eObčanky a přístup k Portálu občana, který umožňuje online vyplnění a odeslání daňového přiznání či zjištění stavu bodového konta řidiče, je však minimální. Ministerstvo vnitra na září plánuje kampaň, která by měla zájem o eObčanky podpořit. "Nabídka služeb Portálu občana je omezená a velká část služeb vyžaduje zřízení datové schránky. Ministerstvo vnitra prezentovalo dostupnost 100 elektronických služeb, ve skutečnosti bylo na portálu jen 29 služeb státní správy využitelných občany. Započítalo totiž i ty služby, na které portál jen přesměrovává, například Daňový portál nebo Českou správu sociálního zabezpečení," popisuje Nejvyšší kontrolní úřad. 
Co to bzučí? V Tunisku změří teplotu lidem na pláži dotěrné drony!

 Doklad vybavený čipem je aktuálně možné použít například k vyzvednutí léků na předpis. Slouží i jako doklad pro e-recepty. Lékárníkům usnadní práci zejména ve chvíli, kdy zákazník přijde s větším množstvím receptů. Nejnovější typy občanských průkazů by měly být vydávány nejpozději do dvou let. Jejich zavedení se týká všech zemí EU. Nové občanky by mělo být možné snadněji spárovat s mobilním telefonem. To aktuálně vyžaduje bluetooth čtečku čipových karet, která přijde i na několik tisíc. Navíc ji nepodporuje každý operační systém. 
Babiš si naběhl. Chválil, že u odběrů nejsou fronty, bylo ale ještě zavřeno

 Podle mluvčí ministerstva vnitra Hany Malé není třeba se čipů v dokladech obávat. "U kontaktní technologie je jasné vyjádření vůle občana dáno vložením průkazu do čtečky," tvrdí Malá. V sousedním Německu zašla digitalizace ještě dál. Občanský průkaz tam bude možné bezpečně nahrát do telefonu. Pro nahrání dokladu stačí telefon přiložit k občanskému průkazu a zadat pin, případně občanku pouze vyfotit. Bezpečnost dat zajišťuje mezinárodně uznávaný standard Secure Element (eSE). Mobilní občanka tak bude v bezpečí i v případě krádeže telefonu.

Škoda má nového šéfa. Bude vyrábět jen levná auta?
Ikonka času4. 8. 2020, 5:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
/ANALÝZA/ Již pátý muž s německým občanstvím v řadě obsadil včera v Mladé Boleslavi kancelář určenou pro předsedu představenstva společnosti Škoda Auto.

Umí Okamura opravdu japonsky? Odborník to zkontroloval! VIDEO
Ikonka času4. 8. 2020, 5:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
 

Strojírny v Blansku míří opět do dražby. Tentokrát za 95 milionů
Ikonka času4. 8. 2020, 5:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Druhý pokus. A o několik desítek milionů nižší vyvolávací cena. Majetek zkrachovalého podniku ČKD Blansko strojírny míří opět do dražby. Elektronická aukce se uskuteční poslední srpnový den. Loni se dražil za 138 milionů korun, ovšem žádný zájemce na nabídku nereagoval. „Nová vyvolávací cena je devadesát pět milionů korun. Aktualizovali jsme znalecký posudek a upravili odhadní cenu. V areálu bývalých strojíren jsou pro zájemce v srpnu dva termíny prohlídek,“ uvedla Jarmila Matysová z dražební společnosti Prokonzulta.

Coco zachráněná z množírny zmizela. Pátrají po ní dobrovolníci, nový majitel nabízí odměnu
Ikonka času4. 8. 2020, 5:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po ztracené křížence jorkšíra Coco (1,5), která pochází z množírny, pátrá majitel už od soboty. Ve své péči ji měl spolek Pes nejvěrnější přítel, jehož dočaskářka ji socializovala a poté ji nabídla k adopci. Nový domov našla fenka u Martina Sládka v Praze - Motole. Netěšila se z něj ale dlouho.

Přeoperovaný Ken Rodrigo jako Barbie Jessica: Poprvé v plavkách! Odhalila mega poprsí i zadek
Ikonka času4. 8. 2020, 5:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jessica Alvesová (37), známější jako živý Ken a nyní Barbie, si také všimla, že je léto v plném proudu. Vůbec poprvé od své proměny v ženu navlékla plavky. A nebyla by to ona, kdyby nevybrala takové, co odhalí její silikonem přeplněné přednosti.

Opencard nebyla první. Soudce přepsal výpovědi svědků už dříve, vedly k odsouzení
Ikonka času4. 8. 2020, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Aktuálně.cz na základě získaných dokumentů rekonstruovalo další kauzu soudce Alexandra Sotoláře, v níž se manipulovalo s protokoly o výsleších.

Zakázané „koupačky“, odpadky i masakr hadů. Neukáznění turisté trápí národní parky
Ikonka času4. 8. 2020, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mimořádné množství Čechů se letos kvůli pandemii koronaviru rozhodlo trávit dovolenou v tuzemsku. Často přitom zamíří do národních parků, kde je spousta možností k vycházkám a obdivování přírody. Jenže s vyšším množstvím turistů se množí i přestupky, které tito lidé dělají. Zástupci parků se shodují, že největší problém jsou odpadky, nepovolený vjezd aut a cyklisté mimo stezky. Dochází ale i k větším excesům.

Bezdomovci během koronakrize: V Praze bydleli v hostelech a hotelích. Město chce proto koupit ubytovnu
Ikonka času4. 8. 2020, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hlavní město během koronavirové krize poskytlo přístřeší stovkám lidí bez domova. K tomu využili několik hotelů a hostelů. Radní v pondělí oznámili, že Praha si chce pořídit vlastní ubytovnu, ve kterých by bezdomovci našli útočiště nejen při případných dalších vlnách koronaviru.

„Čipují nás přes nos, vakcínu tají.“ Konspirace u koronaviru přiživuje i Madonna a spol.
Ikonka času4. 8. 2020, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
„Vakcína na koronavirus existuje už několik měsíců, ale světové vlády ji tají a nechávají si ji pro sebe.“ Tvrzení, které vypadá jak vystřižené z anonymní facebookové skupiny plné uživatelů s falešnými jmény. Opak je ale pravdou. Jde o příspěvek, který před několika dny sdílela světově proslulá zpěvačka Madonna. A není sama. Podobné nepravdy tlačí do veřejného prostoru i další osobnosti. Výzkumy přitom ukazují, že tohle je hlavní cesta, jak se konspirace dostávají k běžným lidem.

Letuška si našla zvláštní přivýdělek: Přes sociální sítě prodává fotografie svých chodidel!
Ikonka času4. 8. 2020, 5:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Letušku Deej jen na sociální síti TikTok sleduje více než 161 tisíc lidí. Navíc našla způsob, jak si přes sociální sítě vydělat, a to opravdu neobvyklým a poněkud zvláštním způsobem. Fotí svá chodidla a snímky prodává mužům! 

Mrtvice už ve 45 letech! Milana ze zatopeného záchoda zachránila dcera! Pozor na první příznaky
Ikonka času4. 8. 2020, 5:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Milan Fiřt nikdy pořádně nemarodil. Až před rokem a půl podstoupil operaci ledviny. A před cévní mozkovou příhodou prodělal střevní chřipku. Pak se mu během několika hodin najednou od základů změnil život. V necelých 45 letech byl odkázán na pomoc lékařů a svých nejbližších.

Muchova vnučka: Přesun Slovanské epopeje do Krumlova? Až po opravách zámku
Ikonka času4. 8. 2020, 5:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Monumentální Slovanská epopej nebude v Moravském Krumlově v bezpečí, dokud nebude opravený celý zámek. To tvrdí vnučka Alfonse Muchy. Vedení Moravského Krumlova naopak přesvědčuje, že bezpečí plátnům zajistí.

Módní kritička Blesku Ina T. hodnotí styl Karla Gotta (†80): Během let prošel obrovskou proměnou!
Ikonka času4. 8. 2020, 5:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Král českého popu, národní poklad i nesmrtelná hudební legenda. Nejčastěji označení zpěváka Karla Gott (†80), jenž by v těchto dnech oslavil 81 narozeniny. Faktem je, že byl rozhodně nejznámějším a nejoblíbenějším českým zpěvákem a roky se mu přezdívalo i Sinatra východu. O jeho pěveckém a hudebním talentu není pochyb, ale mistr byl proslulý i svým elegantním stylem a také tím, že se nebál módních výstřelků. Na pódiu chtěl zaujmout nejen písní, ale i dotaženým vzhledem. Od začátku kariéry si totiž uvědomoval, jak je image důležitá. Proto si na svých outfitech dával vždy extrémně záležet a dělalo mu radost, že je módní inspirací českým mužům. V průběhu času prošel jeho styl značným vývojem, který můžete sami posoudit.

Kalouska čeká na cestu ze Sněmovny tučné odchodné. Kdo další má klíč ke statisícům?
Ikonka času4. 8. 2020, 5:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Žádný z politiků po odchodu ze Sněmovny není škodný. I když se sám rozhodne už nekandidovat, náleží mu odstupné. Tedy pokud splní podmínky, které stanoví zákon. Do měsíce navíc musí složit účty o peněžitých příjmech, nebo jiných majetkových výhodách, přesahujících sto tisíc korun. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se bude s poslaneckou lavicí loučet po 23 letech služby. U výpočtu peněz na cestu je ale klíčové poslední odbobí.

ŠTÍPKOVÁ: Zpět v ringu aneb Exotické diapozitivy naší báječné dovolené
Ikonka času4. 8. 2020, 5:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vždycky je to stejný. Vyhradím si na psaní téměř celý den a pak ho důsledně (většinou až v průběhu dne samotného) zaplním různými neodkladnými činnostmi. Odborně se tomu říká prokrastinace. Vlastně už mi ani nepřijde zábavný o tom psát. Natož toho být součástí. Doslova živoucím příkladem. Děje se to a já to vidím.

Opravená síť vydržela jen pár hodin. Hřiště v Jihlavě je cílem vandalů
Ikonka času4. 8. 2020, 5:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bezplatně přístupné sportovní plochy a hned vedle i dětské hřiště u Hellerova rybníka v krajském městě si oblíbila nejen veřejnost, ale také vandalové. Nic na tom nezměnily ani kamery městské policie, loni vyměněné ochranné sítě jsou opět potrhané. „Někdy si říkáme, jestli to má vůbec cenu opravovat,“ uvažuje Aleš Zabloudil z majetkového odboru magistrátu.

58 let od smrti Marilyn Monroe: Fotky z pitevny neměl nikdo vidět! Vražda?
Ikonka času4. 8. 2020, 5:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
4. srpna uplyne neuvěřitelných 58 let od smrti hollywoodské sexbomby Marilyn Monroe (†36) a záhada kolem jejího skonu nadále dráždí všechny příznivce konspiračních teorií. Přestože kráska s dokonalým úsměvem a sympaticky oblými křivkami podle policie spáchala sebevraždu, mnozí jsou dodnes přesvědčeni, že byla zavražděna...


<< Nejnovější   < Novější    Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru