lupa.cz - aktuální přehled na Elchron.cz

Celkem 5779 článků.|

lupa.cz

[aktualita] Mapy.cz přidávají informace o Počasí, data čerpají z Windy.com
Ikonka času17. 4. 2019, 13:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mapová aplikace Mapy.cz od Seznamu představuje užitečný drobný doplněk pro nadcházející turistickou sezonu – kartu s předpovědí počasí. Ta se uživatelům od dnešního dne zobrazí v mobilu i počítači, a to v detailu konkrétního místa, a funguje celosvětově. Matematický model, jehož data jsou přebírána z české aplikace Windy.com  zakladatele Seznamu Ivo Lukačoviče, ukazuje informace o teplotě vzduchu, směru a rychlosti větru, srážkách nebo sněžení i na několik dní dopředu. „Smyslem této funkce…

[článek] Poplatek za vytěžování textů i internet na občanku. Co zaznělo v debatě o reformě copyrightu
Ikonka času17. 4. 2019, 6:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
[4 minuty čtení] Změní podstatu internetu, či ochrání autory a zachrání online média? Podívejte se na střet argumentů kolem čerstvě přijaté směrnice o autorském právu. UVNITŘ: VIDEO. Čeká nás preventivní filtrování veškerého nahrávaného obsahu, nebo třeba povinná „měkká“ identifikace na internetových službách? A jak dlouhý je „velmi krátký úryvek“ novinového textu, pro který má platit výjimka z autorských práv vydavatelů?

[článek] Digi TV je na prodej. Přebarví se z modré na magentovou?
Ikonka času17. 4. 2019, 0:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
[4 minuty čtení] Jsou to čtyři roky, co Digi TV koupil její současný český majitel. Teď se objevují zprávy, že ji chce prodat dál. Zkusme si pohrát s myšlenkou, kdo by ji mohl chtít a komu by se hodila. Miliardář Petr Lamich, který ovládá energetický holding Lama Energy Group, se podle deníku E15 rozhodl prodat satelitní a internetovou televizi Digi TV. Koupil ji před čtyřmi lety od původního rumunského vlastníka RCS&RDS. Od té doby investoval do jejího technologického a programového rozvoje. Teď zřejmě nastal vhodný čas předat firmu někomu, pro koho půjde o klíčový byznys.


<< Nejnovější   < Novější   

Vrátit se nahoru