super

Dobrý den, vnady ven! Tady je 15 vytuněných dekoltů luxusního plesu
25. 2. 2024, 15:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
K plesovým róbám dekolty patří. A české krásky se často předhánějí, která prodá hlubší výstřih. Ples v pražském Obecním domě nebyl výjimkou. I když tentokrát většina známých žen nevsadila na prvoplánovou okázalost.

Ďábel nosí Pradu po osmnácti letech: Unikátní setkání Meryl, Anne i Emily, které snad zastavily čas!
25. 2. 2024, 14:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V Los Angeles se v sobotu konalo udílení cen Screen Actors Guild, známější pod zkratkou SAG Awards. A během slavnostního galavečera došlo i na jedno nečekané setkání. Vyhlášení vítěze v kategorii nejlepší herec v komediální sérii se totiž ujalo trio hereček z dnes již legendárního snímku Ďábel nosí Pradu.

Taťána Makarenko v sametu s liliemi jako hraběnka: Pod tuhle sukni by se vešly i boky jako skříň
25. 2. 2024, 13:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zadán byl sice dress code black tie, ale tentokrát by si Taťána Makarenko mohla troufnout na ještě vyšší level. Na ples do Obecního domu oblékla sametovou róbu s liliemi, za kterou by se nemusela stydět ani hraběnka u dvora.

Hanka Kynychová složila reparát za nejhorší plesové šaty: Ale i v novém modelu ukázala ňadra a stehna
25. 2. 2024, 12:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Za loňský model to schytala snad od všech. Reparát ale složila úspěšně. Cvičitelka Hana Kynychová se na letošní ročník Českého plesu zbytečně nesvlékala, i když transparentní akcenty na šatech od návrhářky Niny Klymiuk také nechyběly, a kdo chtěl, mohl zahlédnout i její ňadra, což můžete vidět v našem videu.

Svalnaté tělo Leoše Mareše zastínilo jeho manželku v bikinách: Fanouškům spadla brada, přirovnali ho k Arnoldovi
25. 2. 2024, 11:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Leoš Mareš se vypravil s rodinou do Ománu, kde si užívají slunce, moře a špičkový servis, jež jejich ubytování nabízí. I tentokrát oblíbený moderátor sdílí střípky z dovolené, které jsou na jeho sociálních sítích velmi žádané.

Rozchod Charlotte Casiraghi: Překrásné vnučce Grace Kelly se rozpadá manželství
25. 2. 2024, 11:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podle francouzských médií se po čtyřech letech rozpadá manželství Charlotte Casiraghi a Dimitriho Rassama. Sedmatřicetiletá neteř monackého knížete Alberta se měla se svým mužem rozejít již koncem loňského roku.

7 statečných: V páru vyrazilo na ples jen minimum hostů. Tihle partneři známých žen se tance ani smokingu nebojí
25. 2. 2024, 10:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozmohl se nám na plesech takový nešvar. Zatímco v dobách minulých byla návštěva takových akcí příležitostí, jak si vyrazit s partnerem, krásně se obléknout a vrhnout se do tanečního kola, dnes dámy na plesy chodí s kamarádkami.

Eva Herzigová si v padesáti troufla na molo v kalhotkách! Stala se hvězdou přehlídky Dolce & Gabbana
25. 2. 2024, 10:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na osvědčená jména modelingového nebe vsadilo návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana během sobotní přehlídky nové kolekce na příští podzim a zimu. Na mole v černém outfitu z dílny jejich proslulé značky Dolce & Gabbana totiž zářila mimo jiné i rodačka z Litvínova Eva Herzigová. Ta v úsporném modelu vypadala skvěle a dokázala, že i po překonání životního milníku, kdy loni v březnu oslavila padesátku, může směle konkurovat o generaci mladším kolegyním.

Hvězda Zlaté labutě porodila: Herečka Beáta Kaňoková se pochlubila rozkošným synem
25. 2. 2024, 9:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka Beáta Kaňoková se před pár dny stala dvojnásobnou maminkou. Hvězda seriálu Zlatá labuť přivedla na svět chlapečka.

Honza nikoho nezabil ani nezranil, někdy se stanou blbosti: Partner Bendiga se vyjádřil k „mouce“ i nechutným zprávám
25. 2. 2024, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Policie potvrdila, že byl útok moukou na Jana Bendiga na Českém slavíkovi zinscenován, a zpěvákovi hrozí pokuta. Sám zpěvák se doposud ohradil pouze tím, že mu dopis od policie nepřišel, a tak se k celé situaci detailněji nevyjádřil.

Madonna má z ostudy kabát. Fanynky na vozíku se zeptala, proč na koncertě nestojí jako všichni ostatní
25. 2. 2024, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zpěvačce Madonně se na turné daří jedna bota za druhou. Po nedávném incidentu, kdy ji nemotorný tanečník vyklopil ze židle na podlahu, se o další pozdvižení postarala sama hlavní hvězda. Nevhodný dotaz se snažila zažehnat omluvou a podporujícími slovy k handicapovaným divákům.

Sedm let uplynulo od zásnub přímo na jevišti. Aneta Krejčíková otevřeně o svatbě. Její slova vám vyrazí dech
25. 2. 2024, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to už sedm let, kdy Ondřej Rančák na konci února v roce 2017 poklekl před Anetou Krejčíkovou, a to přímo během divadelního představení na prknech Divadla Na Fidlovačce. Ta tehdy šokovaně souhlasila.

Tak tady by ji nepoznal nikdo! Takhle vypadala silikonová Lulu před všemi plastikami
24. 2. 2024, 19:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Silikonová Zdeňka Lulu Černá prošla obrovskou proměnou. Na archivním snímku, který exmilenka Karlose Terminátora Vémoly zveřejnila, je doslova k nepoznání. Z původní Lulu nezůstalo doslova nic!

Smutný pohled na hvězdu Revenanta a Gangů z Birminghamu. Herec propadl kokainu a je k nepoznání
24. 2. 2024, 18:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Velký otazník visí nad kariérou hvězdy seriálu Gangy z Birminghamu Paulem Andersonem. Poté, co se přiznal k přechovávání kokainu a několika dalším přečinům spojeným s drogami, producenti zvažují, jak naloží se stejnojmenným připravovaným celovečerním filmem, v němž měl Anderson ztvárnit jednu z klíčových postav. Hercovy potíže vyšly na povrch poté, co se přiznal k požití kokainu a držení amfetaminů během prosincových oslav v jedné z londýnských hospod.

Jaromír Soukup otevřeně o těžkém rozchodu s Agátou: Sestřelilo mě to fyzicky i psychicky, prostě do p*dele, řekl
24. 2. 2024, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jaromír Soukup má za sebou náročný rok. Potýkal se v něm nejen se zdravotními problémy, ale také s těžkým rozchodem s Agátou Hanychovou, se kterou má dcerku Rozárku.

Dcera (19) Sheena a Richards se pochlubila novými silikony za čtvrt milionu. A už chce větší!
24. 2. 2024, 15:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Navzdory naléhání svých slavných rodičů, aby tak nečinila, Sami Sheen před třemi měsíci podstoupila operaci poprsí, která ji údajně vyšla bezmála na jen těžko uvěřitelných deset tisíc dolarů. Přestože devatenáctiletá dcera bývalých hereckých manželů Charlieho Sheena a Denise Richards působí převážně na platformách s placeným obsahem, tentokrát se o několik snímků v bikinách podělila i se svými fanoušky na Instagramu.

Fanoušci z jeho odchodu z Lucie smutní, manželka Davida Kollera se raduje
24. 2. 2024, 14:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Začátkem letošního února přišel pro fanoušky kapely Lucie pořádný šok. Zpěvák David Koller oznámil, že končí v kapele Lucie. K celé záležitosti se nyní podrobně vyjádřil před televizními kamerami.

První slova Marsella Bendiga po autonehodě: Ukázal děsivé snímky zničeného auta i nechutné zprávy s přáním smrti
24. 2. 2024, 14:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mladší bratr zpěváka Jana Bendiga, herec a držitel Českého lva Marsell Bendig má za sebou ošklivou autonehodu. Ta se stala, když se vracel se svou pěveckou kolegyní Lucií Bikárovou z koncertu.

Příčina smrti Davida Gaila odhalena: Seriálový snoubenec Brendy z Beverly Hills se předávkoval koktejlem drog
24. 2. 2024, 14:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po více než měsíci od smrti Davida Gaila byla odhalena i příčina jeho nečekaného skonu. Americký herec, jenž se proslavil mimo jiné i rolí v seriálu Beverly Hills 90210, zemřel v 58 letech na mozkové a srdeční komplikace po předávkování drogami.

Exkluzivně: Líbí se jí, jak se oblékají čeští muži. Dvojnice Whitney Houston míří znovu do Česka. Co na podobu říkáte?
24. 2. 2024, 13:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před rokem do Česka poprvé zavítala popová diva z Jihoafrické republiky Belinda Davids. Návštěvu naší země si už tehdy nemohla vynachválit. Byla uchvácena jak místem, tak publikem. Je tak jasné, že se nemůže další návštěvy opět dočkat.

Bratr Jana Bendiga měl děsivou autonehodu: Marsell byl i s pěveckou kolegyní převezen do nemocnice
24. 2. 2024, 12:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mladší bratr zpěváka Jana Bendiga, herec a držitel Českého lva Marsell Bendig měl ošklivou autonehodu. Ta se stala, když se svou pěveckou kolegyní Lucií Bikárovou a manažerem Josefem odjížděli z koncertu, jak jako první informoval deník Blesk.

Zdravotní kolaps Petry Janů: Zpěvačka zrušila očekávané vystoupení!
24. 2. 2024, 11:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zpěvačka Petra Janů měla mít hlavní vystoupení na Česko-Slovenském plese, který se uskutečnil minulý víkend. Avšak svoje vystoupení musela náhle kvůli zdravotním důvodům zrušit, jak informoval deník Blesk.

Šárka Grossová devět let po smrti manžela novou lásku nenašla! „Mám jméno, jaký mám,“ říká
24. 2. 2024, 10:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to devět let, co zemřel expremiér Stanislav Gross. Politik podlehl nevyléčitelné nemoci ALS. Vdova Šárka Grossová je od jeho smrti sama. Novou lásku zatím stále nenašla, přestože už si umí představit nového muže v životě.

Přepychová dovolená v Ománu a reklama na štěstí: Leoš Mareš baví fanoušky videem s rozkošnou dcerou Alex
24. 2. 2024, 9:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Leoš Mareš opět baví své fanoušky momentkami z cest po světě. Oblíbený moderátor tentokrát vyrazil se svou rodinou do Ománu, kde jsou ubytovaní v jednom z nejluxusnějších resortů.

Ve Hře o trůny byla ještě malá holka. Teď září Arya Stark na obálce slavného magazínu. Poznali byste ji?
24. 2. 2024, 9:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jedna z nejmladších a přesto stěžejních postav seriálu Hra o trůny byla bezesporu Arya Stark, kterou ztvárňovala britská herečka Maisie Williams. Ta už dávno není malou holkou s ostrými lokty, ale aktuálně září na obálce britského vydání magazínu Harper’s Bazaar jako hrdinka francouzského odboje Catherine Dior, kterou Williams hraje v nové dramatické sérii The New Look.

V létě jí bude 77 a vypadá skvěle: Jana Švandová si užila tři týdny na Kostarice, vrátila se omládlá
24. 2. 2024, 8:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jestli některá z českých hereček umí stárnout s grácií, je to bezpochyby Jana Švandová. V červenci oslaví už 77. narozeniny a nejen, že skvěle vypadá, ale je i ve výborné kondici. Na premiéře filmu Matka v trapu zastínila i mnohé mladší kolegyně.

Tereza Maxová odletěla do Karibiku. Ukázala rodinku jako ze žurnálu a skvostné tělo v plavkách
24. 2. 2024, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tereza Maxová by pro každého mohla být vzorem ženy, která celý život dřela a teď si plní své sny. Šťastná máma tří dětí sice stále pracuje, dopřává si ale také krásné zážitky. V současné době je s rodinou v Karibiku a pochlubila se fotkami z ráje.

Olga Menzelová v plavkách předvedla sexy tělo: Trojnásobná máma se fanouškům ukázala ze všech stran
23. 2. 2024, 19:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to měsíc, co Olga Menzelová oslavila 46. narozeniny. Vdova po oscarovém režisérovi Jiřím Menzelovi má neskutečnou figuru, kterou nyní předvedla v plavkách v celé své kráse.

Robert Downey jr. špásoval s fotografy: Ti měli oči spíš pro jeho krásnou ženu v šatech s ohromným výstřihem
23. 2. 2024, 18:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Robert Downey jr. (58 let), kterého všichni známe jako neohroženého Tonyho Starka neboli Iron Mana, si letos odnesl cenu BAFTA za nejlepší vedlejší roli v dramatu Oppenheimer. Po dlouhých letech, kdy bavil nejen komiksové fanoušky svými výkony jako Marvelácký hrdina, se na pódiu nechal slyšet, že by se rád vrátil k vážnějším rolím.

KVÍZ: V devadesátkách byly některé hudební skupiny na vrcholu a svou popularitu si drží dodnes. Jak dobře je znáte?
23. 2. 2024, 18:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Spice Girls, Backstreet Boys, Kelly Family, Black Milk a ostatní. V historii popové hudby se objevilo několik hudebních skupin, které jsou známé i dnes. Některé z nich zářily především na začátku devadesátých let minulého století. Bez ohledu na to, zda jste v této hudební éře dospívali nebo jste hudební dění sledovali pouze okrajově, zkuste si náš kvíz a otestujte se, co všechno o slavných devadesátkách víte.

Lela Vémola bude tělo opalovat u bazénu v Thajsku! Děti s Karlosem nechávají v Česku!
23. 2. 2024, 17:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Karlos Terminátor Vémola je naplno v přípravě na velkolepý zápas s Attilou Véghem, který se má konat v červnu. „Příprava probíhá každý den, čeká mě Thajsko,“ řekl Super.cz Karlos, kterého doprovodí jeho manželka Lela Vémola.

Proměna Anety Krejčíkové: Po shození kil a úpravě poprsí ohromila svým vzhledem
23. 2. 2024, 16:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Herečka Aneta Krejčíková na sobě před pár měsíci začala pořádně makat. Přiznala, že hubne, a také na sebe práskla, že podstoupila úpravu poprsí. Vše nyní přineslo své ovoce a blondýnka ohromila veřejnost.

Plavková královna Mališová se pochlubila svým tělem v bikinách: před zimou utekla na Bali, dovolenou tráví s maminkou
23. 2. 2024, 14:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Modelka Karolína Mališová se rozhodla, že si zimu zpříjemní v teplých krajinách. Hned po Česko-Slovenském plese, kde se po delší době objevila se svým partnerem, zabalila kufry a odletěla na Bali.

Flashback: Lucie Bílá přiznala nového partnera, exmoderátor Primy dopadl zločince a Prachař si rýpnul do Leoše Mareše
23. 2. 2024, 14:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
I na konci února v různých letech může být v českém showbyznysu opravdu rušno. Proto je tu pořad Flashback, ve kterém si s moderátorem Ondřejem Kočím připomínáme kauzy, na které by jejich aktéři nejraději zapomněli.

První slova Jana Bendiga ke kauze s moukou: Dopis od policie se prý zatoulal někde na cestě k němu
23. 2. 2024, 12:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před pár dny vyšlo na povrch, že útok moukou na Jana Bendiga na Českém slavíkovi byl dle vyjádření policie zinscenován a zpěvákovi hrozí pokuta.

">< Novější   
<< Nejnovější   Starší >  Nejstarší >>

Vrátit se nahoru