Celkem 5085 článků.|

Sport

Laver Cup: Federer a Nadal uhráli čtyři body pro tým Evropy
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 23:28 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenisté Evropy vedou před závěrečným dnem Laver Cupu nad výběrem světa 7:5. O čtyři body obhájců trofeje se ve druhém dnu, kdy se za výhru přidělovaly dva body, postarali ve dvouhrách hvězdní Roger Federer a Rafael Nadal. Úvodní duel dne ale vyhrál pro světový tým John Isner, jenž zdolal Alexandra Zvereva, a na závěr programu Nick Kyrgios s Johnem Sockem porazili Nadala se Stefanosem Tsitsipasem.

Valverde na odstřel. Barcelona vybouchla v Granadě. Nováček se vyhoupl do čela
FotbalPortal | Ikonka času21. 9. 2019, 23:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Barcelona zaznamenala další propadák na hřišti soupeře. Dnes večer prohrála na půdě nováčka z Granady 0:2 a po pěti kolech už poztrácela nevídaných osm bodů. Granada se díky tříbodovému zisku do zítřejšího utkání mezi Sevillou a Realem Madrid vyhoupla do čela tabulky.

Barceloně nepomohl ani Messi, nováček je po výhře v čele ligy
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 23:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Barcelony prohráli v 5. kole španělské ligy na hřišti nováčka Granady 0:2 a už potřetí v sezoně ztratili body. Katalánskému týmu nepomohl ani ligový návrat Lionela Messiho, který absentoval měsíc a půl kvůli zranění lýtka. Barcelona má po 5. kole jen sedm bodů a zažívá nejhorší vstup do ligy od roku 1994.

Ronaldova penalta poslala Juventus do čela, po milánském derby se ale na první místo vrací Inter
FotbalPortal | Ikonka času21. 9. 2019, 23:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Aaron Ramsey se dočkal první branky v dresu Juventusu a i díky jeho příspěvku Stará dáma doma zdolala Veronu. Na první pozici se ale po milánském derby vrátil Inter Milán. Romelu Lukaku hned při svém prvním derby skóroval a Nerazzurri zvítězili znovu s čistým kontem.

Krmenčík: Z vyřazení v EL už jsme se oklepali. Derby? Ať je to třeba remíza
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 22:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po zranění vstřelil šest gólů, čtyři z nich v lize. Důležitou branku si připsal i proti Českým Budějovicím, kde velmi dobrým výkonem pomohl k výhře 3:0. Plzeňský útočník Michael Krmenčík se po zranění pomalu dostává do formy, na hřišti se cítí lépe a lépe. Sám ale ví, že ještě má rezervy. „Jsem prospěšný týmu,“ těší západočeského šutéra.

Rabušic po spálené šanci proti Plzni: Řešil jsem to špatně, beru to na sebe
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 22:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jako střídající žolík v předchozích dvou kolech dvakrát skóroval. Tentokráte nastoupil Michael Rabušic od začátku a za bezbrankového stavu mohl pohnout dějem utkání proti Vrbově jedenáctce v budějovický prospěch. Ve stoprocentní možnosti však selhal a favorizovaná Plzeň si tak odvezla ze Střeleckého ostrova všechny body za třígolovou nadílku. „Takové zápasy zkrátka přijdou, že mi to tam nepadne. Ale jsem rád za to, že se do šancí aspoň dostanu. Když budu makat, tak to tam padne příště. Z toho si hlavu nedělám, pokusím se prosadit další zápas v Liberci.“

Rezek po další facce Příbrami: Bylo to jako soulož bez vyvrcholení
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 22:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Z Příbrami se stává otloukánek FORTUNA:LIGY. Před týdnem schytala šest gólů v Mladé Boleslavi a za selhání ve středočeském derby se nevykoupila ani v sobotu: po šedivém výkonu doma prohrála 0:2 s Karvinou. „Je to obrovské zklamání, ale můžeme si za to jen my sami,“ láteřil příbramský veterán Jan Rezek. Jeho tým zůstává přikovaný v nejhorší ligové šestce.

Vrba po čtvrté výhře Plzně v řadě: Naše hra má tvář, jakou si přejeme
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 22:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čtvrté vítězství v řadě si zapsala Plzeň. K triumfu 3:0 nad Českými Budějovicemi položila základ především výtečným výkonem v prvním poločase, kdy vstřelila dvě branky a řadu dalších možností zbabrala. Po změně stran ale z nastavené kvality výrazně ubrala, nicméně k výhře dokráčela celkem suverénním způsobem. „Druhý poločas už nebyl podle mých představ. Byl to spíše boj. Bohužel jsme se nedostali tolik do mezihry, což mi vadilo. Proto byl zápas až do konce hodně dramatický,“ prohlásil plzeňský kouč Pavel Vrba. Viktorii nyní čeká sled těžkých zápasů. Do něj vstoupí už příští neděli ligovým hitem se Spartou.

Watford na Etihad inkasoval osm kousků, Lišky si vyšláply na Tottenham
FotbalPortal | Ikonka času21. 9. 2019, 21:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po remíze s Arsenalem přišel tvrdý pád na zem. Fotbalisté Watfordu proti Manchesteru City úplně vyhořeli, ve vzduchu visel i dvojciferný počet branek, Citizens se však nakonec spokojili "pouze" s osmi. Výborný výkon předvedl Leicester, který se postaral o obrat v utkání proti Spurs.

Poruba bez porážky vládne první lize, Motor si poradil se Slavií
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 21:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Poruby porazili v 5. kole první ligy poslední Kadaň 4:2 a dál bez ztráty vedou tabulky. Jen o bod méně má stále Přerov, který zdolal na vlastním ledě Benátky nad Jizerou 1:0 a drží rovněž neporazitelnost. Třetí Motor České Budějovice před 6013 diváky v Budvar Aréně vyhrál nad Slavií 4:2.

Čeští volejbalisté favority nezaskočili. V osmifinále ME prohráli se Srbskem
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 19:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté neprošli přes favorizované Srbsko do čtvrtfinále mistrovství Evropy. Obhájců bronzových medailí a semifinalistů loňského světového šampionátu se ale nezalekli, v prvním setu měli dokonce pět setbolů a teprve od koncovky druhé sady byli Srbové lepším týmem. Češi jim podlehli 29:31, 21:25 a 18:25.

Volejbalisté Srbsko nezaskočili a do čtvrtfinále neprošli
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 19:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Malinský: Strašný! Vždyť Opava nic neměla. Kvůli mým šancím trpí tým
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 19:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Klopil hlavu, těžko hledal slova. Ve tváři se mu mísilo zklamání s naštvaností. Liberecký křídelník Tomáš Malinský měl v Opavě na noze dvě gólové šance, ani jednu však neproměnil. I kvůli tomu si Slovan ze Slezska odvezl remízu, nikoli tři body. A všichni hosté se shodli na tom, že je to ztráta.

SESTŘIH: Opava - Liberec 1:1. Baluta nahrával, domácí už poosmé nevyhráli
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 18:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Opavy v 10. kole první ligy doma remizovali 1:1 s Libercem, poosmé za sebou v nejvyšší soutěži nevyhráli a zůstali na posledním místě. Liberec je v tabulce desátý. Hosty poslal do vedení v 53. minutě Petar Musa, už za šest minut odpověděl René Dedič.

ŽIVĚ: Plzeň vede v poločase o dvě branky
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 18:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ve stínu nedělního pražského derby se v sobotu odehrají další čtyři zápasy 10. kola první fotbalové ligy. Druhá Plzeň ztrácí na vedoucí Slavii tři body, a pokud vyhraje od 19:00 duel na hřišti jediného nováčka soutěže Českých Budějovic, může se na obhájce titulu před zápasem na Spartě dotáhnout.

Karviná uspěla v Příbrami. Slovácko znovu nevyhrálo
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 18:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Karviné také v utkání 10. kola v Příbrami prokázali vzestupnou formu a počtvrté v řadě bodovali. Výhra 2:0 byla historicky vůbec první na hřišti středočeského klubu. Hosté byli po celý zápas lepší, u obou gólů byl Vojtěch Smrž. První sám vstřelil v prvním poločase a druhý přidal po změně stran po jeho vyražené střele Nizozemec Gigli Ndefe.

SESTŘIH: Slovácko - Teplice 1:1. Marešův další gól na výhru nestačil
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 18:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V zápase 10. kola první fotbalové ligy remizovalo Slovácko na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Oba góly padly po brejkových situacích - skóre otevřel ve 22. minutě hostující Jakub Mareš, v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal Ondřej Šašinka. Slovácko nevyhrálo čtvrtý ligový zápas v řadě, Teplice, na jejichž lavičku se po dvouzápasovém disciplinárním trestu vrátil trenér Stanislav Hejkal, prodloužily sérii neporazitelnosti se Slováckem na sedm utkání.

SESTŘIH: Příbram - Karviná 0:2. Slezané se odlepili ze dna tabulky
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 18:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Matějů pomohl Brescii k výhře v Udine. Naskočili i Zmrhal a Barák
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 17:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Brescie zvítězili ve 4. kole italské ligy na hřišti Udine 1:0. Celý zápas v dresu hostů odehrál Aleš Matějů, Jaromír Zmrhal se na hřiště dostal až v nastaveném čase. Antonín Barák přišel do hry v 67. minutě, ale k vyrovnání domácím nepomohl.

Fanoušci Slavie zbrojí na derby! S plyšáky se chlubí Kvitová či Hejnová
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 17:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fanoušci Sparty to začali. Jako první oznámili, že se při nedělním derby proti Slavii chystají házet plyšové krysy a hady na hřiště jako formu protestu proti Nicolae Stanciovi. Nejdražší posila jejich rivala totiž ještě v minulé sezoně působila právě na Letné. Jenže vypjatý fotbalový souboj se podle všeho změní v plyšovou bitvu z obou stran.

Bayern jasně přehrál Kolín. Matějů se Zmrhalem byli u výhry Brescie
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 17:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili suverénně 4:0 nad Kolínem nad Rýnem a po 5. kole bundesligy zůstávají neporaženi. Opět na tom měl hlavní zásluhu Robert Lewandowski, který skóroval zatím v každém zápase a tentokrát na střeleckou šňůru navázal dvěma góly.

Kornfeil si zajel maximum, v Aragonii odstartuje čtvrtý
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 17:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český motocyklista Jakub Kornfeil zajel v Alcaňizu nejlepší kvalifikaci v sezoně mistrovství světa silničních motocyklů a do Velké ceny Aragonie v kategorii Moto3 v neděli odstartuje ze 4. místa. Dosud bylo jeho letošním maximem na startovním roštu šesté místo z červencového závodu v Německu, vloni v Brně dokonce vybojoval pole position.

Potřetí Leclerc. Pilot Ferrari vyhrál kvalifikaci v Singapuru
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 16:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Charles Leclerc z Ferrari a potřetí za sebou odstartuje do závodu z prvního místa. Druhý v sobotu na okruhu Marina Bay skončil obhájce titulu a vedoucí jezdec šampionátu Lewis Hamilton z Mercedesu.

ONLINE + VIDEO: Liberec vede v Opavě 1:0, Slovácko hraje s Teplicemi 1:1
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 16:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čtyřmi zápasy pokračuje v sobotu 10. kolo FORTUNA:LIGY. Aktuálně poslední Opava, která po výborném začátku jen paběrkuje, hostí desátý Liberec. Slovácko se v domácím utkání proti Teplicím bude chtít vyšvihnout zpátky do TOP6, "Skláři" mají za sebou úspěšnou středeční dohrávku proti Mladé Boleslavi (2:0). Doma zatím výborně hrající Příbram pak přivítá Karvinou. ONLINE přenosy a videa z klíčových momentů utkání můžete od 16:30 sledovat na iSport.cz.

Tottenham se dál trápí, ztratil zápas na Leicesteru. V utkání řádil VAR
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 16:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Leicester City otočil vývoj domácího utkání 6. kola fotbalové Premier League proti Tottenhamu a zvítězil 2:1. V zápase hrál výraznou roli letos nově zavedený videorozhodčí, který neuznal po jedné brance na obou stranách.

Kaneova trefa nepomohla, Tottenham prohrál v Leicesteru
Tyden-sport | Ikonka času21. 9. 2019, 15:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

ONLINE + VIDEO: České Budějovice - Plzeň. Dotáhne se Viktoria na Slavii?
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 15:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sobotní program 10. kola FORTUNA:LIGY uzavře duel nováčka z Českých Budějovic proti vicemistrovi z Plzně. Dynamo se zatím drží v nejvyšší soutěži solidně, doma dokázalo obrat o body Spartu či Jablonec. Plzeň se po trochu vrtkavém začátku rozjela a vyhrála poslední tři utkání v řadě. Pokud by dnes vyhrála, dotáhla by se bodově na první Slavii, kterou však ještě čeká nedělní derby proti Spartě. ONLINE přenos a videa z klíčových momentů utkání sledujte od 19 hodin na iSport.cz.

Jmenuje se Petr Čech. Není to brankář, pracuje v lomu a je také špička
deniksport.cz | Ikonka času21. 9. 2019, 14:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalový brankář Petr Čech ukončil po minulé sezoně kariéru, teď je tu jeho jmenovec se zajímavým příběhem, ale v jiném sportu. Baseballista Petr Čech je v rozehrané olympijské kvalifikaci nejlepším pálkařem turnaje. Čechům to zatím na cestu do Tokia nestačí, ale počin chytače Draků Brna je úctyhodný. Na tréninky se hráč přezdívaný Koblih dostane až po práci v lomu, zatímco Italové, Nizozemci či Izraelci mají esa se zkušenostmi z Major League Baseball a nižších amerických soutěží.