Eurozpravy-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 22:41 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Praha - V minulých dnech se mluvilo o zajímavých nabídkách z Anglie a kouč pražské Sparty se dušoval, že by ho chtěl mít stále ve svém kádru. Nyní se ale o nejlepším sparťanském kanonýrovi Benjaminu Tettehovi mluví znovu. Tentokráte se už měl prý dohodnout s istanbulským Galatasaryem. Jako první s touto nečekanou informací přišli dost překvapivě v Ghaně, kde mluví už o jisté dohodě mezi oběma stranami, přičemž Spartě by mělo díky tomuto transferu přitéct do kasy skoro až 200 milionů korun.

Kašpar po prohře se Spartou: Strašně důležitý zápas, selhali jsme
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 22:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dohání letní tréninkové manko. Po přesunu z Komety se zkušený útočník Lukáš Kašpar doma v Litvínově rychle adaptoval. Na ledě si ho všimnete nejen díky dlouhým vlasům. Proti Spartě vyslal na branku Jakuba Sedláčka tři střely, žádná se neuchytila. Ztráta s přímým rivalem v boji o paly off mistra světa z roku 2010 hodně mrzela. „Strašně jsme chtěli uspět, bohužel se to nepovedlo,“ hlesl po prohře 1:4.

Liberec si pojistil mladého brankáře z Belgie. Plánuje ještě dvě posily
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 21:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ještě před odletem na soustředění do Turecka oznámil Slovan Liberec, že podepsal dlouhodobou smlouvu s brankářem Olivierem Vliegenem. Devatenáctiletý Belgičan pod Ještědem působil již na podzim, ale nyní se stal právoplatným členem A týmu. Podle slov sportovního ředitele Zdeňka Koukala se však nejedná o posledního hráče, který rozšíří kádr Slovanu.

Barcelona porazila Leganés a dál drží pětibodový náskok v čele
FotbalPortal | Ikonka času20. 1. 2019, 21:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Barcelona si může po dnešku odškrtnout další překážku na cestě za obhajobou mistrovského titulu. Na domácím stadionu Camp Nou porazila Leganés 3:1. Velmi dobrý zápas odehrál Dembélé, který Barcelonu dostal do vedení, po vyrovnání Braithwaitem se střelecky prosadili Luis Suárez a Messi. Barcelona tak v čele La Ligy drží pětibodový náskok před Atléticem.

Nerazzurri doma překvapivě ztratili, Neapol ve šlágru přehrála Lazio
FotbalPortal | Ikonka času20. 1. 2019, 21:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Inter Milán doma překvapivě selhal a Sassuolu gól vstřelit nedokázal. Trápili se i Vlci, AS ale nakonec díky brance El Shaarawyho ze 73. minuty porazilo Turín 3:2. Šlágr kola patří Neapoli, ta díky skvělému závěru první půle zdolala římské Lazio.

Sparta je ve formě. Po výhře v derby zdolala i druhé Teplice. Vyhrála i Slavia
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 20:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
VARTA futsal liga pokračovala v pátek a v sobotu 14. kolem. Favorité se rozstříleli. Mělník i Plzeň vyhrály 9:1. Česká Lípa uspěla v Uherském Hradišti po výsledku 6:3 a pražská Sparta porazila v souboji třetího s druhým Teplice 7:1.

Australian Open ONLINE: Plíšková hraje o čtvrtfinále s Muguruzaovou
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 20:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přidat se k Petře Kvitové a postoupit mezi nejlepší osmičku. Tak zní úkol adresovaný Karolíně Plíškové, která v rámci osmifinále na Australian Open nastoupí proti Španělce Garbiňe Muguruzaové. S ní má česká tenistka výtečnou bilanci sedmi výher a dvou porážek. Pokud v Melbourne postoupí, čeká ji buď světová jednička Halepová, či legenda ženského tenisu Serena Williamsová. Zápas proti Muguruzaové začíná v 6 hodin SEČ a online reportáž můžete sledovat na webu iSport.cz.

Sparta drží systém, chválí Sedláček. Zlín prý hraje kamikaze hokej
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 20:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podruhé naskočil v brance pražské Sparty. V Třinci podal Jakub Sedláček skvělý výkon, na body ale nestačil. V neděli proti Litvínovu už pomohl Pražanům ke kompletní bodové krádeži z ledu přímého konkurenta o play off. Na šestou Kometu se díky vítězství 4:1 dotáhla Sparta na rozdíl pouhých tří bodů. „Šestku nemáme daleko, ale měli bychom být skromní. Nemůžeme chtít všechno hned,“ krotí euforii Sedláček. Tým trenéra Uweho Kruppa vyhrál čtvrtý z posledních pěti duelů.

Baník je v Turecku. Baroš rozdával selfie, Páník klábosil s Lavičkou
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 20:32 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
PŘÍMO Z TURECKA | Oděni do triček z klubového fanshopu vyrazili fotbalisté Baníku v sobotu ráno na soustředění do Turecka. Z Vídně odcestovali v jednom letadle společně se slovenským Trenčínem, do pětihvězdičkového hotelu v Side dorazili až kolem 21 hodin místního času. V pondělí ráno je čeká první trénink, odpoledne hned zápas proti Pogonu Štětín. „Je to hrozně rychlé, aspoň nebudou mít hráči čas na blbosti,“ usmívá se trenér Bohumil Páník.

Pešán: Will je skvělý gólman i člověk. Má školu od Jánka Lašáka
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 20:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Inkasoval až půl minuty před koncem, Roman Will byl rozdílovým hráčem v duelu Komety s Libercem, který Bílí Tygři uzmuli 2:1 a potřetí v sezoně nad Brnem vyzráli. Mohl za to Will. „Podal fantastický výkon,“ ocenil kouč Filip Pešán hlavního strůjce tříbodového lupu.

Ocelář Roth o divočině s Plzní: Bláznivý zápas. Po tom průběhu je i bod dobrý
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 19:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jedenáct gólů, krásné individuální akce, drama do posledních vteřin základní hrací doby i samostatných nájezdů. Takový byl zápas 37. kola Tipsport extraligy mezi Třincem a Plzní (5:6 sn). Oceláři padli po dvanácti domácích výhrách v řadě za sebou. „Bláznivý zápas,“ ulevil si třinecký obránce Vladimír Roth, který přebíral pamětní dres za 300 zápasů za Třinec. „My těch gólů v sezoně moc nedostáváme, teď nám jeden zápas ustřelil, to se stát může. Pokud by se to opakovalo víckrát, tak je to na zamyšlenou.“

Jako táta! Schumacher mladší míří do Ferrari, zatím bude v jezdecké akademii
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 19:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mick Schumacher jde ve stopách slavného otce a míří do stáje formule 1 Ferrari. Zatím pouze jako člen jezdecké akademie italského týmu, ale znamená to pro něj další významný krok směrem ke vstupu do královské automobilové třídy. V letošním roce bude devatenáctiletý pilot startovat v seriálu formule 2.

Kobra je tady! Fanoušci na letišti, Ondrášek je v Dallasu za hvězdu
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 19:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český fotbalový útočník Zdeněk Ondrášek (30) se dočkal při startu svého angažmá v americkém FC Dallas vřelého vítalo. Rodáka ze Strakonic přivítalo po příletu na letiště v Dallasu několik desítek fanoušků tamního celku. „Těším se na klub, spoluhráče a město,“ glosoval pro klubový web počátek své nové životní kapitoly bývalý hráč Českých Budějovic.

Koudelka skončil v Zakopaném desátý, zvítězil Rakušan Kraft
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 18:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Skokan na lyžích Roman Koudelka byl desátý v závodě Světového poháru v Zakopaném. Třinácté vítězství v kariéře vybojoval Stefan Kraft, jenž se postaral o první rakouskou výhru v seriálu od svého triumfu v březnu roku 2017 v Planici.

Hertha Berlín vyhrála v Norimberku. Darida hrál závěrečnou půlhodinu
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 18:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté posledního Norimberku podlehli v 18. kole bundesligy doma Hertě Berlín 1:3. Páté porážce v řadě nezabránil ani český záložník Ondřej Petrák, na vítězství hostů se od 57. minuty podílel Vladimír Darida, který vystřídal Grujiče.

Nikdy nezapomenu, slzel Tsitsipas po skalpu Federera. Řekové řádili
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 18:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na podzim vyhrál svůj první titul mezi muži, ale největší perlou v jeho tenisovém životě se stal až jeden lednový večer. Stefanos Tsitsipas na Australian Open vyřadil vítěze posledních dvou ročníku prvního grandslamu sezony Rogera Federera a míří do čtvrtfinále. Tento úspěch ho dohnal k slzám. „Jsem nejšťastnější muž na Zemi,“ soukal ze sebe dvacetiletý zázrak. Triumf řeckého tenisty způsobil explozi radosti u jeho příznivců, kteří se nacházeli vně arény Roda Lavera.

Koudelka byl v Zakopaném desátý, po dvou letech vyhrál Kraft
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 18:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Fulnek proti Bratislavě skóroval, ale na penaltu nešel
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 18:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mladoboleslavská zimní posila z Jihlavy záložník Jakub Fulnek vstřelil proti Slovanu Bratislava v semifinále Tipsport ligy na Maltě kontaktní gól na 1:2. Ale více český tým nestihl. Finále si nezahraje. "Je to velké zklamání," netají.

Juniorka Seemanová je plavkyní roku i mezi dospělými. Byl to šok, říká
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 18:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Narodila se 1. dubna, ale tohle není žádný apríl! Teprve osmnáctiletá Barbora Seemanová byla během slavnostního večera k sto letům českého a slovenského plavání ve Foru Karlín vyhlášena plavkyní roku 2018. Po devíti letech tak ukončila vládu Simony Kubové (za svobodna Baumrtové) a Barbory Závadové. Pomohly jí tři medaile z OH mládeže v Buenos Aires i tři finálové účasti na MS v krátkém bazénu v Chang-čou.

Petřiny oběti! Soupeřky se baví žhavou formou Kvitové, založily klub
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 17:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zlaté dítě z Floridy Amanda Anisimová vyprávěla se sebevědomím svých sedmnácti let, že hodlá už letos vyhrát celý turnaj. Pak ji v osmifinále Australian Open vzala Petra Kvitová do školy – 6:2, 6:1 za 59 minut. „Dostala jsem lekci, ale byla od jedné z nejlepších hráček na světě,“ prohlásila pokorně poražená.

Plzeň ovládla přestřelku v Třinci, Kometa doma padla s Libercem
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 17:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Hokejisté Pardubic porazili ve 37. kole extraligy Olomouc 6:2 a poprvé v roce 2019 poznali chuť vítězství. Dynamo zlomilo sérii sedmi porážek v řadě a na domácím hřišti vyhrálo poprvé od 7. října. Pardubice v utkání využily hned tři přesilové hry, dvakrát se v nich trefil Marek Hovorka. Olomouc naopak prohrála desátý z posledních dvanácti zápasů.

Manchester City pohodlně zvítězil, Tottenham rozhodl v závěru
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 17:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru City vyhráli ve 23. kole anglické ligy na hřišti posledního Huddersfieldu 3:0. Po čtvrtém vítězství za sebou zaostávají obhájci titulu na druhém místě tabulky stále o čtyři body za Liverpoolem. Třetí Tottenham zvítězil v londýnském derby na hřišti předposledního Fulhamu 2:1 gólem Harryho Winkse z 94. minuty.

Manchester City uspěl v Huddersfieldu. Na první Liverpool ztrácí čtyři body
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 17:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru City vyhráli ve 23. kole anglické ligy na hřišti posledního Huddersfieldu 3:0. Po čtvrtém vítězství za sebou zaostávají obhájci titulu na druhém místě tabulky stále o čtyři body za Liverpoolem.

Dvořák dovezl český čtyřbob v Innsbrucku na životním pátém místě
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 16:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pilot Dominik Dvořák završil povedený pátý díl Světového poháru v Innsbrucku životním pátým místem v závodě čtyřbobů. V sestavě s Dominikem Suchým, Janem Šindelářem a Jakubem Noskem vylepšila česká posádka o jednu pozici dva týdny starý výsledek z Altenbergu a stejně jako v sobotním závodě dvojbobů si Češi vynahradili nepovedený minulý víkend při mistrovství Evropy.

Šural slavil v Turecku první ligovou výhru. Zahrál si 10 minut
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 16:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český fotbalista Josef Šural má za sebou debut v turecké lize. Za Alanyaspor dnes odehrál závěru utkání proti Sivassporu a podílel se na vítězství 2:0. Člen širšího reprezentačního kádru vystřídal v 86. minutě Papisse Cissého a celkem s nastavením odehrál zhruba deset minut.

Federera trápily neproměněné brejkboly. Vrátí se na antuku?
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 16:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Jako já za mlada? Ano! Dlouhé vlasy a bekhend, řekl Federer k Tsitsipasovi
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 15:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Švýcarský tenista Roger Federer po vyřazení v osmifinále Australian Open od talentovaného Řeka Stefanose Tsitsipase litoval nevyužitých brejkbolů, především v druhém setu. Dvacetinásobný grandslamový vítěz zároveň uvedl, že na rozdíl od minulých dvou let pravděpodobně letos nevynechá antukovou část sezony a měl by tak poprvé od roku 2015 startovat na Roland Garros v Paříži. Na tiskové konferenci po prohraném zápase dvacetinásobný grandslamový šampion přiznal určitou podobu se svým přemožitelem.

Mladé pušky, nebo zkušení matadoři? Je tu bitva o Super Bowl
Tyden-sport | Ikonka času20. 1. 2019, 15:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sezóna nejlepší ligy amerického fotbalu pomalu finišuje. NFL má v neděli na programu obě semifinálová utkání play-off, ve kterých se rozhodne, kdo se aktivně účastní Super Bowlu. K vidění bude zajímavý generační souboj quarterbacků. Uspěje dravé mládí, nebo zkušenost?

Mourinho: Hráči jsou přecitlivělí! Odmítl už tři nabídky, hledá výzvu
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 15:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalový trenér José Mourinho je měsíc po propuštění z Manchesteru United stále bez angažmá. Dostal už tři nabídky, které ho ale nezaujaly. Užívá si volného času, ale už brzy by slavný portugalský kouč opět ráda našel novou výzvu.

Kanár od Nadala? Na začátku jsem to nebyl já, smutnil Berdych
deniksport.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 15:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čekala se velká bitva, výkony z předchozích kol dávaly i naději na možnou výhru Tomáše Berdycha nad Rafaelem Nadalem, ale vyhlídky českého hráče se rychle rozplynuly. Berdych prohrál v osmifinále Australian Open se světovou dvojkou prvních devět her a po dvou hodinách a pěti minutách odešel poražen.