Elchron.cz - kategorie sport

Celkem 5085 článků.|

Sport

Hráli jsem bez nasazení, neměli jsme šance, špatný zápas, bědoval po prohře Realu trenér Zidane
FotbalPortal | Ikonka času19. 9. 2019, 9:28 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pro Real Madrid to byl tragický vstup do soutěže, která mu poslední roky přinášela samé radosti. V pařížském Parku princů bylo nad jeho síly i oslabené PSG bez největších útočných hvězd. Trenér Zidane nicméně po porážce 0:3 nehledal žádné výmluvy.

Muchová válí. V Soulu se probojovala do svého druhého semifinále v kariéře
deniksport.cz | Ikonka času19. 9. 2019, 9:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenistka Karolína Muchová postoupila na turnaji v Soulu popáté v sezoně do čtvrtfinále. Třetí nasazená česká hráčka porazila ve 2. kole maďarskou kvalifikantku Tímeu Babosovou hladce 6:2, 6:3. O postup do semifinále se utká s Priscillou Honovou. Australanka, která rovněž prošla do hlavní soutěže z kvalifikace, vyřadila ve třech setech turnajovou pětku Ajlu Tomljanovicovou.

Gudas vstřelil při premiéře gól, za Colorado chytal Vaneček
Tyden-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 8:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český hokejový obránce Radko Gudas při své premiéře v dresu Washingtonu pomohl gólem a asistencí k vítězství Capitals ve středečním přípravném duelu nad obhájcem Stanleyova poháru St. Louis 3:2.

Bobistka Meyersová je těhotná, na OH 2022 chce závodit jako matka
Eurozpravy-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 8:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Trojnásobná olympijská medailistka v jízdě na bobech Elana Meyersová Taylorová je těhotná a vynechá nadcházející sezonu. Čtyřiatřicetiletá Američanka, jenž se před pěti lety provdala za reprezentačního kolegu Nica Taylora, novinku oznámila na sociálních sítích. Kariéru ale končit nehodlá, naopak plánuje návrat do ledového koryta, aby mohla závodit na olympijských hrách v roce 2022.

PSG bez hvězd vyprášilo Real. Mám z toho divný pocit, přiznal Zidane
deniksport.cz | Ikonka času19. 9. 2019, 8:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Realu Madrid poprvé od roku 2006 vstoupili do skupiny Ligy mistrů porážkou a při středeční prohře 0:3 s Paris St. Germain v Paříži navíc ani jednou netrefili branku. Trenér španělského celku Zinédine Zidane proto nešetřil kritikou.

Gudas v premiéře zářil proti vítězům Stanley Cupu. Rozhodl bizarní gól
deniksport.cz | Ikonka času19. 9. 2019, 7:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Radko Gudas se zdá být na start nové sezony NHL připraven dobře. K noční přípravné porážce St. Louis přispěl při svém prvním startu za Washington gólem a asistencí, Capitals zvítězili 3:2 díky neskutečné otočce v poslední minutě. Brankář Vítek Vaněček odchytal 30:38 minuty, ze 14 střel inkasoval jednu branku a úspěšnost zákroků měl 92,9 procenta. Dařilo se i Petru Mrázkovi, který za polovinu utkání proti Tampě neinkasoval.

Uvidíš černocha? Odplivni si! Sparta svérázně bojuje proti rasismu
Tyden-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před očekávaným derby proti Slavii vyrazila Sparta do boje s rasismem. Letenský klub se k projevům nenávisti fanoušků vůči hráčům tmavé pleti staví velmi nekompromisně a často varuje před jakýmkoliv utlačováním. Tentokrát pražané do spotu použili ironii i známou tvář. Ne každý fanoušek však poselství pochopil.

V Číně chyběl, na olympiádu se hvězdný basketbalista chystá
Tyden-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 5:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hvězdný americký basketbalista Stephen Curry počítá pro příští rok se startem na olympijských hrách v Tokiu. Trojnásobného vítěze NBA, jenž stejně jako řada dalších velkých jmen chyběl v týmu USA na letošním mistrovství světa v Číně, čeká pod pěti kruhy premiéra.

Remíza Slavie Frýdka nepřekvapila. Debry je však jiné
Defenzivní univerzál Martin Frýdek je jedním z šesti hráčů Sparty, kteří pamatují poslední výhru nad Slavií před třemi a půl lety. Podle sedmadvacetiletého fotbalisty ale osmizápasová série bez vítězství v derby Letenské nesvazuje. Věří, že nepříznivou bilanci v nedělním souboji prolomí.

Volejbalisté na ME udolali Nizozemce a mají blízko do osmifinále
Tyden-sport | Ikonka času18. 9. 2019, 22:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté si připsali na mistrovství Evropy druhou výhru a přiblížili se k postupu do osmifinále. V Amsterodamu dnes v napínavém utkání odvrátili mečbol a zdolali domácí Nizozemsko v pětisetové bitvě 25:18, 18:25, 25:20, 22:25 a v tie-breaku 16:14. K jistotě cesty do play off potřebují ve čtvrtek v závěrečném duelu skupiny D získat proti Černé Hoře dva sety.

Bitva na pět setů! Češi odvrátili mečbol a udolali Nizozemce
deniksport.cz | Ikonka času18. 9. 2019, 22:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté si připsali na mistrovství Evropy druhou výhru a přiblížili se k postupu do osmifinále. V Amsterdamu dnes v napínavém utkání odvrátili mečbol a zdolali domácí Nizozemsko v pětisetové bitvě 25:18, 18:25, 25:20, 22:25 a v tie-breaku 16:14. K jistotě cesty do play off potřebují ve čtvrtek v závěrečném duelu skupiny D získat proti Černé Hoře dva sety.

Neporažená Poruba vede první ligu. Motor poprvé ztratil, Slavia porazila Jihlavu
deniksport.cz | Ikonka času18. 9. 2019, 22:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Poruby vyhráli ve 4. kole první ligy v Třebíči 4:2 a zůstali v novém ročníku jediným stoprocentně úspěšným celkem. Vedou tabulku o bod před Přerovem, který zvítězil v Ústí nad Labem 7:1 a také drží neporazitelnost. První ztrátu utrpěl dosud vedoucí Motor České Budějovice, jenž podlehl v Benátkách nad Jizerou 4:5 po samostatných nájezdech.

PSG si až nečekaně hladce poradilo s Realem, Atlético v samotném závěru vybojovalo remízu s Juventusem
FotbalPortal | Ikonka času18. 9. 2019, 22:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Středeční šlágr Ligy mistrů mezi PSG a Realem Madrid měl rychlý spád. Domácí se během úvodní půl hodiny dostali do dvoubrankového vedení, které si hlídali až do posledních minut, v nastavení se navíc ještě prosadil Meunier. Juventus byl blízko cennému vítězství na půdě Atlética, svěřenci kouče Simeoneho ale v poslední minutě základní hrací doby vyrovnali na konečných 2:2, když se po rohu hlavou trefil Herrera.