Tyden-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před očekávaným derby proti Slavii vyrazila Sparta do boje s rasismem. Letenský klub se k projevům nenávisti fanoušků vůči hráčům tmavé pleti staví velmi nekompromisně a často varuje před jakýmkoliv utlačováním. Tentokrát pražané do spotu použili ironii i známou tvář. Ne každý fanoušek však poselství pochopil.

V Číně chyběl, na olympiádu se hvězdný basketbalista chystá
Tyden-sport | Ikonka času19. 9. 2019, 5:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hvězdný americký basketbalista Stephen Curry počítá pro příští rok se startem na olympijských hrách v Tokiu. Trojnásobného vítěze NBA, jenž stejně jako řada dalších velkých jmen chyběl v týmu USA na letošním mistrovství světa v Číně, čeká pod pěti kruhy premiéra.

Remíza Slavie Frýdka nepřekvapila. Debry je však jiné
Defenzivní univerzál Martin Frýdek je jedním z šesti hráčů Sparty, kteří pamatují poslední výhru nad Slavií před třemi a půl lety. Podle sedmadvacetiletého fotbalisty ale osmizápasová série bez vítězství v derby Letenské nesvazuje. Věří, že nepříznivou bilanci v nedělním souboji prolomí.

Volejbalisté na ME udolali Nizozemce a mají blízko do osmifinále
Tyden-sport | Ikonka času18. 9. 2019, 22:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté si připsali na mistrovství Evropy druhou výhru a přiblížili se k postupu do osmifinále. V Amsterodamu dnes v napínavém utkání odvrátili mečbol a zdolali domácí Nizozemsko v pětisetové bitvě 25:18, 18:25, 25:20, 22:25 a v tie-breaku 16:14. K jistotě cesty do play off potřebují ve čtvrtek v závěrečném duelu skupiny D získat proti Černé Hoře dva sety.

Bitva na pět setů! Češi odvrátili mečbol a udolali Nizozemce
deniksport.cz | Ikonka času18. 9. 2019, 22:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté si připsali na mistrovství Evropy druhou výhru a přiblížili se k postupu do osmifinále. V Amsterdamu dnes v napínavém utkání odvrátili mečbol a zdolali domácí Nizozemsko v pětisetové bitvě 25:18, 18:25, 25:20, 22:25 a v tie-breaku 16:14. K jistotě cesty do play off potřebují ve čtvrtek v závěrečném duelu skupiny D získat proti Černé Hoře dva sety.

Neporažená Poruba vede první ligu. Motor poprvé ztratil, Slavia porazila Jihlavu
deniksport.cz | Ikonka času18. 9. 2019, 22:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Poruby vyhráli ve 4. kole první ligy v Třebíči 4:2 a zůstali v novém ročníku jediným stoprocentně úspěšným celkem. Vedou tabulku o bod před Přerovem, který zvítězil v Ústí nad Labem 7:1 a také drží neporazitelnost. První ztrátu utrpěl dosud vedoucí Motor České Budějovice, jenž podlehl v Benátkách nad Jizerou 4:5 po samostatných nájezdech.

PSG si až nečekaně hladce poradilo s Realem, Atlético v samotném závěru vybojovalo remízu s Juventusem
FotbalPortal | Ikonka času18. 9. 2019, 22:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Středeční šlágr Ligy mistrů mezi PSG a Realem Madrid měl rychlý spád. Domácí se během úvodní půl hodiny dostali do dvoubrankového vedení, které si hlídali až do posledních minut, v nastavení se navíc ještě prosadil Meunier. Juventus byl blízko cennému vítězství na půdě Atlética, svěřenci kouče Simeoneho ale v poslední minutě základní hrací doby vyrovnali na konečných 2:2, když se po rohu hlavou trefil Herrera.