Elchron.cz - kategorie revue

Celkem 4709 článků.|

Revue

VIDEO: Smrt v přímém přenosu! Dívky se při jízdě autem natáčely a nabouraly! Jedna z nich zemřela, druhá je ve vážném stavu
Boomba.cz | Ikonka času8. 7. 2017, 13:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na sociálních sítích se ve čtvrtek objevilo šílené video, které vidělo již desetitisíce lidí! Zachycuje zběsilou jízdu mladých dívek, které v plné rychlosti nabouraly do protihlukové stěny u Obrnic. Obě dívky byly převezeny s vážnými zraněními do nemocnice. Jedna z nich zemřela po leteckém transportu, druhá je ve vážném stavu."Ve čtvrtek před dvacátou hodinou došlo k havárii osobního vozidla. Mladá řidička vjela mimo vozovku a narazila do pevné překážky, do protihlukové stěny," potvrdila policejní mluvčí Alena Bartošová. „Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem šetření, na závěry je ještě brzy, vyšetřování potrvá několik měsíců,"  dodává Bartošová.Video není vhodné pro mladší 18 let!!

VIDEO: Půjde v otcových šlépějích? Malý Ronaldo ukázal velký talent
Tyden-Lide | Ikonka času6. 6. 2017, 6:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po závěrečném hvizdu padl na trávník, šťastný jako blecha. Sen o obhajobě titulu se Cristianu Ronaldovi splnil. Bujaře oslavoval na trávníku, i později, když se chopil mikrofonu a zazpíval. Jako velký exhibicionista se ukázal i jeho syn, který dokázal dostat fanoušky do varu.

VIDEO: Slovenský zpěvák složil na přání Lucie Bílé dojemnou písničku, kterou věnuje všem maminkám
Boomba.cz | Ikonka času4. 6. 2017, 14:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před dvěma
lety požádala několikanásobná česká slavice Lucie Bílá slovenského zpěváka
Juraje Hnilicu, během jeho vystoupení v talentové soutěži, o složení
písničky. Ačkoliv původně nevěděl, kde začít, podařilo se! Napsal dojemnou,
kompletně autorskou písničku, kterou věnuje všem maminkám.„Počas pôsobenia v televíznej show
som mal česť spoznať osobne Lucku Bílu. Povedala mi, že by som jej mohol skúsiť
zložiť pieseň. Bola to pre mňa veľká motivácia, ale nevedel som, kde začať,“ vzpomíná Juraj Hnilica, který má
letos za sebou další úspěšné česko-slovenské mini turné.Na další
schůzce s Lucií Bílou dostal Hnilica nejen nápad, ale i silnou motivaci. „Na jednej návšteve mi Lucka
povedala, že má chorú maminku a že by chcela, aby jej zaspievala. Vravela, ako
sa toho bojí. Mohla by si totiž potom povedať, že už môže odísť. Tieto slová mi
zostali zapísané v duši a po odchode som nerozmýšľal nad ničím iným, len ako by
som si prial, aby Lucka maminke ešte zaspievala, lebo keby som to ja nestihol,
veľmi by ma to mrzelo,“ prozrazuje empatický Juraj.„Rozhodol som sa, že skúsim napísať
pieseň, ktorú ak Boh dá, by mohla Lucka zaspievať maminke. Začal som písať a
bol som o to viac namotivovaný, že moja mamina išla mať 50-ku. Chcel som jej tú
pieseň darovať ako darček k narozeninám,“ pokračuje.„Keď už som mal pieseň hotovú a
nahratú a chcel som ju poslať Lucke, nech si to vypočuje, pri bežnom listovaní
internetom som sa dozvedel nešťastnú správu o úmrtí Luckinej maminky,“ vysvětluje Juraj důvod, proč
písničku, kterou pojmenoval „Se skrývám“, nakonec nazpíval sám.„Táto pieseň nesie pre mňa veľké
posolstvo a to, že mama je len jedna a treba si ju vážiť a milovať. Dali nám
predsa najväčší dar, aký máme - život. Môj sen bol si túto pieseň zaspievať s
Luckou, však Boh to zariadil inak a preto mi neostáva nič iné, len za to
poďakovať a prijať to tak, ako sa stalo,“ ukončuje zamyšlený Juraj Hnilica, jenž aktuálně
pracuje na novém CD.

VIDEO: Mladíci se vloupali do opuštěné vily Radovana Krejčíře. Jejich "videoprohlídka" se stala hitem internetu!
Boomba.cz | Ikonka času4. 6. 2017, 12:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mladí, v Česku velmi oblíbení, Youtubeři z TV Tvixx se vloupali do opuštěné vily Radovana Krejčíře, uprchlého podnikatele, odsouzeného k několika letům vězení za daňové úniky a organizované zločiny v Jižní Africe. Neodradil je ani fakt, že je exteriér nemovitosti udržován a tudíž je mohl kdokoliv, během nezvané návštěvy, vyrušit, ani fakt, že se jedná o nejstřeženější objekt v Česku! Jejich "videoprohlídka" se stala hitem internetu! Během jediného dne video vidělo více, než 140 tisíc diváků.Opuštěná vila miliardáře se nachází v Černošicích, poblíž Prahy. Vyvolávací cena vily je okolo 65 miliónů korun a její kompletní stavba vyšla na 400 miliónů korun. Vila je už dlouhou dobu neobydlená. Jak vypadá její exteriér i interiér? Podívejte se na video:

VIDEO: Konečně správně utracené městské peníze! Klip, propagující skatepark, má obrovský úspěch!
Boomba.cz | Ikonka času26. 5. 2017, 16:23 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pokud se město rozhodne investovat peníze do propagačních klipů, většinou to v Česku končí katastrofou. Klip, který propaguje skatepark v Sušici, však je výjimkou. Mladý a talentovaný režisér Ladislav Plecitý natočil tří a půl minutovou parodii na přírodopisné dokumenty o sušické "skejťácké" komunitě. O komentář se postaral dabér a herec Pavel Rímský."Chtěl jsem jít hlavně proti tomu jak taková skejtová videa běžně vypadají. A když přišlo zadání natočit nějaký "dokument o skateparku", tak jsem si říkal že by mohlo být vtipné pojmout to opravdu jako přírodopisný dokument," vysvětlil režisér Ladislav Plecitý.

Doktoři z televizního seriálu si odskočili pokřtít erotický román sexy spisovatelky Markéty Harasimové
Boomba.cz | Ikonka času6. 4. 2017, 1:18 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Úspěšná autorka erotických románů Markéta Harasimová vydala 4. dubna v pořadí již třináctou knihu, kterou nazvala Poháry touhy. Křest v pražském Paláci knih Luxor, na kterém se červenal, při čtení ukázek z knihy, nejeden fanoušek, si nenechali ujít ani herci Jan Čenský, Radim Fiala, Michal Šeda, či zpěvák Dalibor Janda, kteří knihu pokřtili.Emotivní příběh kombinuje milostné peripetie hlavní hrdinky a mystický prvek věcí mezi nebem a zemí, přičemž autorka vycházela z vlastního zážitku. Kniha nabízí erotická dobrodružství a napínavé okamžiky, ale také osobitý humor spjatý s vinařským prostředím. „Mé romány charakterizují erotické prvky, už proto, že milování zkrátka patří k životu a příběh odlehčí, zlidští. Je to vůbec poprvé, co jsem do děje přidala mystiku. Můj záměr je, aby se od sebe mé knihy něčím odlišovaly a nabídly čtenářům pokaždé něco trochu jiného,“ prozradila sexy Harasimová s tím, že už má rozepsaný čtrnáctý román.Knihu Poháry touhy pokřtili herci Jan Čenský, Radim Fiala, Michal Šeda a zpěvák Dalibor Janda, kterého na akci doprovodila dcera Jiřina. „Potěšilo mě, že pozvání ke křtu přijali pánové, kteří s knihou mají něco společného. Významnou roli v románu má lékař a Honza Čenský i Radim Fiala se na obrazovce objevují v bílých pláštích často. Písně Dalibora Jandy zase ladí s mou tvorbou milostnými motivy a Michal Šeda je prototypem jednoho z hlavních hrdinů,“ vysvětluje spisovatelka.Před samotným křtem a autogramiádou nejprve kmotři přečetli ukázky z knihy. Radim Fiala si následně posteskl, že se mu erotické scény v divadle i televizi poněkud vyhýbají. Michal Šeda prozradil, že ačkoliv jednu natáčel, nevzpomíná na to právě v nejlepším. I herec a moderátor Jan Čenský potvrdil, že natáčení postelových scén bývá dřina, především musí-li se opakovat a ještě se u toho štáb vždy značně rozroste.Před rozpáleným davem zazpívala studentka konzervatoře Vilemína Marhoulová dvě písničky a mohlo se oficiálně křtít, jak jinak než sektem. „Já bych této erotické knížce a jejím čtenářům popřál, že až budou dělat »oné«, aby neměli srdce zjihlé a neměli potíže,“ parafrázoval Jan Čenský text písničky „Dělání“, kterou zpíval v pohádce „Princové jsou na draka“.„Této šarmantní dámě bych popřál, aby jí psaní takovýchto knížek vydrželo. Když pak přibývá ten věk, tak se to píše jinak, možná i hůř. Já sám teď už nejsem zrovna erotik, ale spíše sklerotik,“ usmíval se zpěvák Dalibor Janda.Na závěr křtu čekalo autorku překvapení, když moderátorka Petra Zajíčková ohlásila, že Markéta Harasimová slaví 6. dubna kulaté narozeniny. Nato obdržela dort, květiny, kmotři jí zapěli „Hodně štěstí, zdraví“ a samozřejmě popřáli vše nejlepší. Sama oslavenkyně si k narozeninám nadělila vlastní nakladatelství, jež pojmenovala MaHa. Poháry touhy jsou první knihou, která v něm vyšla.

Na internet uniklo otřesné video z kravína, od kterého údajně odebírá mléko Mlékárna Kunín! "Nikdy jsme od nich mléko neodebírali," brání se mlékárna!
Boomba.cz | Ikonka času3. 3. 2017, 11:04 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na internet uniklo video, které bylo, dle autorky, pořízeno 14. ledna v kravíně Agro Sokoleč. Na otřesných záběrech lze vidět, že dojnice měly neošetřené rány na končetinách, nádory, některé nemohly vůbec chodit. Podle autorky videa byla hygiena v kravíně naprosto nedostatečná a mezi krávami ve výkalech našli dokonce i placentu. Podle informací tvůrkyně videa by měla z tohoto kravína odebírat mléko Mlékárna Kunín! Ta se však brání!"Kvůli anonymitě, mě nazývejte třeba Erin. Moc ráda bych to
celé prezentovala pod svým jménem, ale žijeme ve světě, kdy je pravda
protiprávní, až trestná. 14. 1. 2017 jsem se svým kamarádem a jeho malou neteří
navštívila tento kravín kousek u Prahy. Přesněji Agro Sokoleč. Malá neteř se
chtěla podívat na telátka a já jsem jako malé dítě chodila do kravína za
babičkou. Proto návštěva kravína pro mě nebyla tak neobvyklá. To, co
jsme viděli uvnitř kravína, nás opravdu vyděsilo, neboť u dojnic byly patrné
neošetřené rány na končetinách, nádory, některé nemohly vůbec chodit. Hygiena
byla nedostatečná, mezi krávami ve výkalech jsme našli dokonce i placentu," popisuje video jeho autorka."Cely kravín působil ledově a temně. Takový malý dům hrůzy. I
v mrazivém počasí byly krávy nepodestlané. Prý se jedná o nový moderní systém.
Nebylo těžké zjistit od nejmenovaného zaměstnance, kdo odebírá mléko. Je to
slavná Mlékárna Kunín. Mlékárna, která se pyšní reklamou krásných krav na
louce. Sám kamarád a plno mých známých produkty z této mlékárny kupují. Nejen z
etické stránky, v jakých hrozných podmínkách samotné zvíře žije, ale jíme
produkty, které jsou zdravotně nezávadné? Samotná kráva leží celé dny ve svých
výkalech, nemocná," pokračuje."Video jsem sestříhala a graficky jsem mu dala nějakou
podobu. Chci se s Vámi podělit o můj zážitek. Kdyby byl někdo na pochybách o
pravosti celého videa, tak upozorňuji, že při troše práce není těžké zjistit,
podle ušních známek, o jaký kravín se jedná. Pak je docela už snadné si následně
zjistit, že zde opravdu odebírá Mlékárna Kunín," vysvětluje autorka.Mlékárna Kunín se však brání!"Mlékárna Kunín a.s. patří do celosvětové mlékárenské skupiny Lactalis, která má velmi vysoké požadavky na farmy, ze kterých nakupuje mléko. Provádíme vlastní audity, podle interní metodiky, každou farmu pravidelně navštěvujeme. Pečlivě dbáme na to, aby všichni naši dodavatelé mléka vždy splňovali ty nejvyšší požadavky na kvalitu mléka. Jen zdravá dojnice může dávat kvalitní mléko. Jen z kvalitního mléka je možné vyrobit kvalitní výrobek. Kvalita mléka nakupovaného do naší mlékárny je nadstandardní, ve třídě Q (nejvyšší kvalita) máme v průměru 90% vykupovaného mléka," vysvětluje ředitelka kvality společnosti Lactalis Ing. Jana Ovčáčková."S farmou Sokoleč společnost Lactalis ani Mlékárna Kunín
a.s. nespolupracovali, neodebírali mléko, mléko neodebíráme a odebírat
nebudeme," razantně odmítá jakoukoli spolupráci s kravínem z videa!"Zvažujeme právní kroky proti tvůrci tohoto videa, které
silně poškozuje naše dobré jméno," dodává Jana Ovčáčková. 

VIDEO: "Příště až vymyslíte takovou p*čovinu jako je EET, tak ji alespoň pořádně naplánujte," vzkazuje podnikatelka Babišovi!
Boomba.cz | Ikonka času22. 2. 2017, 19:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Elektronická evidence tržeb, kterou vymyslel ministr financí Andrej Babiš, si dodnes vyžádala ze strany živnostníků již mnoho zbytečných nákladů navíc. Nejen, že jsou s EET obrovské problémy a zmatky, ale díky ní ukončilo své podnikání již stovky živnostníků, kteří se logicky automaticky přihlašují na Úřad práce. Mladá podnikatelka Klára, která má rovněž s EET obrovské problémy, natočila Andreji Babišovi tento drsný vzkaz, který se začal na sociálních sítích šířit jako lavina:"Souhlas také mám z toho EET strach pro mě jako pro truhláře to začne platit až v roce 2018 takže mě nezbývá nic jiného než doufat, že po volbách se něco změní i když tomu moc nevěřím protože je zde hodně lidí kteří kvůli pár koblihám budou volit toho Blbiše, ale i kdyby to nakonec zrušili tak těm kteří to  EET už musí mít ty peníze, které museli za tu buzeraci zaplatit už nikdo nevrátí. Já osobně pokud se něco nezmění tak s podnikáním končím i když nekradu. Místo toho abych se věnoval své práci tak se musím přehrabovat v papírech, občas si připadám, že už nejsem řemeslník, ale úředník. Za ty nervy a strach s pokut mě opravdu žádné podnikání nestojí. Myslím, že by si pan ministr měl zkusit vydělat jedinou korunu poctivou prací ne mzdou z naších dání ať ví jak těžko se na tu korunu vydělává. Sorry jako," souhlasí s mladou podnikatelkou komentující David.

Třináctiletá Veronika po úrazu na lyžích ochrnula! Nyní má šanci postavit se znovu na nohy!
Boomba.cz | Ikonka času22. 2. 2017, 0:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třináctiletá Veronika Fojtíková si začala plnit svůj sen, když díky svému talentu zahájila kariéru závodní lyžařky. V listopadu 2015 odjela do Rakouska na závody, ze kterých již se bohužel nevrátila po svých. Veronika při posledním sjezdu z kopce, v důsledku nečekaného zhoršení počasí, nezvládla koordinaci na lyžích a narazila do dřevěného sloupku na okraji sjezdovky. Při pádu si vážně poranila páteř, plíci a zlomila ruku.Přímo ze svahu byla letecky transportována do nemocnice v rakouském Linci, kde dívce bohužel nemohli pomoci z důvodů nezařízenosti nemocnice na tak vážný dětský úraz. Proto byla letecky transportována na specializovanou kliniku v Klagenfurtu, kde proběhla čtyřhodinová operace páteře a zlomené ruky. Ještě v den nehody rodiče odcestovali za Veronikou do Klagenfurtu, kde jim lékaři v 5 hodin ráno sdělili, že jde o velmi těžký úraz páteře s poraněním míchy a že s největší pravděpodobností už dívka nebude chodit.Po probuzení z umělého spánku byla, dle rodičů, usměvavá jako vždy a nenechávala na sobě znát sebemenší sebelítost. Asi po třech dnech se Veronika dozvěděla od psycholožky, že její mícha byla poraněna velmi vážně a bude muset být na vozíčku. Překvapivě tuto zprávu přijala pozitivně a všem tak ukázala, jak moc je statečná a silná!Mladá dívka je odhodlaná postavit se opět na nohy! Pravidelně 2x denně rehabilituje a svými pokroky překvapuje celé své okolí. Maminka s tatínkem od úrazu neustále hledají možnosti léčby a sbírají zkušenosti lidí, kteří mají podobný osud jako oni. Tyto rodiny kontaktovali a svitla jim naděje, že je možnost léčby kmenovými buňkami. Z rozhovoru s nimi usoudili, že je to pro Veroniku velká šance a mají tak dvě možnosti. První je, že se s momentální situací všichni, včetně Veroniky, smíří a ta druhá, že něco udělají. Vybrali si tu druhou!Léčba kmenovými buňkami je však velmi nákladná a žádná pojišťovna ji neproplácí. Rodiče i Veronika si uvědomují, že jim nikdo nezaručí, že se to podaří, protože každý pacient je individuální a záleží na mnoha okolnostech, nicméně mladá dívka je neobyčejně silná, odvážná a léčbu hodlá podstoupit! Přispět na léčbu Veroniky můžete i vy a to na transparentní účet - 2501158446/2010.Email: fojtikovakarin@seznam.czWebové stránky, kde naleznete také kontakty na rodiče Veroniky: www.veronika-fojtikova.webnode.cz

Správce facebookové stránky pořadu Ano, šéfe! urážel lidi! TV Prima se za něj omlouvá
Boomba.cz | Ikonka času10. 2. 2017, 13:16 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poslední díl pořadu televize Prima Ano, šéfe! vyvolal v tuzemsku bouřlivé diskuze. Zatímco se někteří xenofobního provozovatele motorestu Ušák, jenž navštívil v rámci natáčení nejznámější český kuchař Zdeněk Pohlreich, zastávali, druzí jej za jeho praktiky odsuzují. V rámci diskuze na oficiálním facebookovém profilu pořadu vyjádřil svůj názor také Jiří Pauer. "Pan majitel restaurace je toho názoru, že je zapotřebí ukázat na nějakou skupinu, vyvolat konflikt a rozpoutat válku. Tak jako to udělal Hitler se židy. Až otevře oči a zjistí že na světě nejsou jenom křesťané,muslimové, ale i desítky jiných náboženství, tak ho trefí šlak," napsal na stránku pořadu Ano, šéfe!Odpověď, kterou však od správce facebookového profilu dostal, zcela jistě nečekal!"Co ty cucáku víš o židech? A o Hitlerovi? Jen papouškuješ to, co si někde četl nebo slyšel Ty nedochůdče a víš úplný ho*no," zněla odpověď z oficiálního fanouškovského profilu pořadu.Jednání administrátora fanouškovské stránky vyvolalo vlnu kritiky! Možná i kvůli kritice se TV Prima za něj omlouvá: "Facebookový profil pořadu spravuje externí administrátor, nikoliv zaměstnanec televize. Za jeho komentáře a chování se tímto velmi omlouváme. V tuto chvíli jsme již přijali taková opatření, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala. Fanouškům pořadu Ano, šéfe! se omlouváme," stojí v oficiálním prohlášení.Jak zjistil web Super.cz, sám Pohlreich v tom prsty nemá. „Pořad neprodukuji, nikdo ode mě to nebyl. Jsem vlastně jen najatý herec. Ale nějak mě to netrápí, sociální sítě jsou stejně jedna velká žumpa,“ řekl webu Super.cz Pohlreich.

43 českých interpretů nazpívalo písničku a vydali k ní videoklip! Poznáte je všechny?
Boomba.cz | Ikonka času3. 2. 2017, 16:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
To tu ještě
nebylo! Třiačtyřicet českých známých i méně známých interpretů společně
nazpívalo písničku, kterou věnovali jihlavské nadaci a natočili k ní také
videoklip. Jistě si
pamatujete úspěšnou skupinu tří „tlouštíků“, kteří si říkali Maxim Turbulenc.
Pánové se mezi sebou bohužel pohádali natolik, že se jejich cesty nenávratně
rozešly. Po zániku Maxim Turbulenc vzniklo nové seskupení, říkající si Maxíci.Skupinu
Maxíci založili dva bývalí členové kapely Maxim Turbulenc Pavel Vohnout a Petr Panocha. Aby byli kompletní, přibrali k sobě dlouholetého
kamaráda, který s nimi hrával ještě před rokem 1995, kdy vznikla popová
legenda Maxim Turbulenc.Formace Maxíci
začala spolupracovat s jihlavskou nadací Šťastná hvězda, jež se stará o
těžce nemocné děti a jejich rodiny. Vzhledem k tomu, že skupina
připravovala nové CD, rozhodli se jednu z dvanácti autorských písní
věnovat výše zmíněné nadaci. Pánové
využili své kontakty a oslovili své kolegyně a kolegy v branži. Výsledek?
Myšlenka společné písničky věnované na dobrou věc se v hudebním showbusinessu
zalíbila natolik, že se jim podařilo oslovit, z původních dvanácti,
neuvěřitelných 43 interpretů! „Chtěli jsme všichni pomoci nadaci a zároveň vytvořit něco, co se v českém
showbusinessu asi ještě nestalo - vytvořit píseň, kde se prolne několik
hudebních umělců, napříč žánry i věkových kategorií,“ vysvětluje Pavel Vohnout,
zakladatel skupiny Maxíci.Do tohoto náročného
projektu, na kterém se celkem pracovalo neuvěřitelných 400 hodin, se zapojila
taková jména, jako například Lucie Vondráčková, Petr Kolář, Linda Finková,
Anička Slováčková, Jana Kratochvílová, kapela Turbo, Dáda Patrasová a mnoho
dalších. Finální videoklip interpretům pokřtil David Gránský.

„Byla to úžasná práce s partou neskutečně dobrých lidí a kamarádů!  Všichni k této písni přistupovali naprosto
svědomitě a musím dodat, že bez nároku na honorář,“ pochvaluje si Pavel Vohnout.Podívejte se na videoklip Šťastná hvězda zde:

VIDEO: Aplikace na mobil, která naučí Vašeho muže lízat! Ocení jí každý muž a nakonec i žena
Boomba.cz | Ikonka času3. 2. 2017, 14:29 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před pár dny se objevilo na YouTube video, které propaguje mobilní aplikaci Lickster. V dnešní době moderní době, kdy máme aplikace téměř na vše, by to nebylo nic zvláštního. Tahle je však přeci jen výjimečná - naučí Vašeho muže, jak Vás má kvalitně vylízat! Nevěříte? Děláte dobře! Tato aplikace totiž neexistuje, nicméně to neznamená, že brzy se výroby nechytne nějaký šikovný programátor a že v brzké době nemůže vzniknout. Podívejte se na kontroverzní, absurdní video, které za pár dní vidělo již více, než 1,89 miliónů lidí po celém světě.

VIDEO: Legendární hra Josefa Dvořáka S Pydlou v zádech se vrátila na prkna Branického divadla
Boomba.cz | Ikonka času3. 2. 2017, 11:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Kdo by neznal legendární představení českého vodníka Josefa
Dvořáka S Pydlou v zádech, které mělo svou premiéru v Divadle Semafor
v roce 1981? Již tehdy měla hra obrovský úspěch natolik, že se dokonce
Československá televize rozhodla natočit z této hry záznam. Ačkoliv se
změnilo některé původní obsazení, Josef Dvořák s touto hrou opět od roku
2009 objíždí Českou republiku a v Praze se s ní nyní vrátil na prkna
Branického divadla.Legendární představení S Pydlou v zádech mělo svou
premiéru v Mariánských lázních pod hlavičkou Divadla Semafor 4. Června
1981 a dočkala se téměř 500 repríz. Tehdy po boku Josefa Dvořáka zářily herečky
Jana Paulová, Ludmila Zábršová-Molínová,
či herci Karel Effa a Rostislav Kuba. Hra byla natolik oblíbená a úspěšná, že z ní
natočila záznam v roce 1985 také Československá televize.V roce 2009 se
představení S Pydlou v zádech po mnoha letech vrátilo na divadelní
prkna s novým obsazením, ve kterém hru diváci mohou vidět dodnes. Janu
Paulovou, která v minulosti ztvárnila královnu, vystřídala Markéta
Hrubešová, v roli mladého krále můžete vidět Rostislava Trtíka, jako
komorníka Karla Gulta a jako učitelku Dagmar Schlerovou. Ačkoliv se obsazení
změnilo, spokojení diváci vyprodaných divadel po celé republice však zůstávají
dodnes!V Praze se hra S Pydlou
v zádech, jejíž spoluautorem je také Josef Dvořák, vrátila na jeviště
Branického divadla. První beznadějně vyprodané představení, do kterého jsou
zapojeni také diváci, odehráli herci poslední den v lednu. Další odehrají
v Branickém divadle 14. února.Připomeňte si představení S Pydlou v zádech ze záznamu Československé televize:

Majitelce klubu se nelíbilo, že do něj její zaměstnanec pustil černocha! Ten rasistku setřel jedinou SMSkou
Boomba.cz | Ikonka času15. 1. 2017, 2:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rasisty se to poslední dobou v Česku jen hemží! Nedávno vyvolala mezi xenofoby a rasisty rozruch obchodní síť Lidl, když ve svém letáku prezentovala oblečení na černošském modelovi. Sotva tato "kauza" utichla, rapper Vladimír 518 zveřejnil na svém facebookovém profilu obrázek, který zachycuje SMS komunikaci mezi majitelkou neznámého klubu Hankou a jejím zaměstnancem, vyhazovačem Martinem."Martine, v pondělí ráno na mne počkejte v baru, než přijedu.Do té doby, než si promluvíme, je přísný zákaz pouštět do baru černochy, což platilo vždy, ale vy jste to začal porušovat, takže to začnete opět dodržovat," napsala v SMS zprávě majitelka klubu Hanka vyhazovači Martinovi."Dobrý večer Hano, já nejsem rasista a rasismus se mi příčí. Nemůžu vyhazovat lidi jen kvůli barvě jejich pleti. Vyhazuji lidi, kteří jsou buď agresivní, moc opilí, spící (pokud to nejsou známí, kterým to barman toleruje), dealery, nebo lidi, kteří obtěžují okolí. Nemůžu přece říct skupině lidí, že oni můžou vstoupit, ale své černé kamarády musí nechat venku. Pojďme se tedy spolu rovnou domluvit, že dodělám tento víkend a od příštího za mě seženu náhradu. Nejlépe pravicově zaměřenou, pro Vaší spokojenost," slušně odpověděl své zaměstnavatelce vyhazovač.Fotografie, jež se okamžitě stala hitem sociálních sítí, zachycující SMS komunikaci, vyvolala bouřlivé diskuze!"Češi vůůůůbec nejsou rasisti. Bylo by dobré vědět o jaký podnik jde, ať tam člověk nechodí," komentuje obrázek Michal. "To je dokonce ilegální wtf, dobře udělal," doplňuje jej další uživatelka."Naprostý respekt tomuto týpkovi za to, že nejen že tenhle názor zastává, ale hlavně za to, že si za ním i stojí a nebojí se ho vyjádřit. Poklona," chválí vyhazovače další uživatel.


<< Nejnovější   < Novější   
Stránka:
... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Vrátit se nahoru