Celkem 5418 článků.|

Revue

Spalničkám čelí Česko i USA. Lékaři: Kvůli odpůrcům očkování bude hůř
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 6:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Americké státy New York, Oregon a Washington mají v těchto dnech problém s prudkým nárůstem počtu nemocných spalničkami. Podle portálu Daily Mail se jedná o největší počet případů za posledních 20 let. S lokálními epidemiemi se loni potýkala i řada evropských států. Světová zdravotnická organizace (WHO) varovala, že kvůli rostoucímu vlivu odpůrců očkování by letos mohlo onemocnět až 60 tisíc lidí, což je dvojnásobně více, než v roce 2017. V Česku loni onemocnělo spalničkami 207 lidí, což je druhý nejvyšší počet od roku 2008.

Malá Charlotte Ella Gottová se stává hvězdou sociálních sítí
Tyden-Lide | Ikonka času21. 1. 2019, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je jí teprve dvanáct let, ale už teď je jasné, že dcera našeho nejslavnějšího zpěváka Karla Gotta Charlotte Ella půjde v tatínkových stopách. K rozjezdu své kariéry začala používat sociální sítě, kde získává tisíce nových fanoušků.

Téměř slepého Boba vyhodili z domu. Doga v útulku málem uhynula žalem
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Velké psí trápení má Bob, mohutný kříženec kanárské dogy, kterého jeho majitel po devíti letech odložil do útulku. Boba, který tam málem zemřel žalem, se naštěstí ujal spolek Pes nejvěrnější přítel, který mu teď hledá nový domov. Veškerou péči o něj navíc zaplatí.

Nohy už má jako ze žurnálu a hubne dál: Vdova po muzikantu Brabcovi už má dole přes 15 kilo
super | Ikonka času21. 1. 2019, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před padesátkou se rozhodla zatočit se svou figurou a opravdu se jí to daří. Šárka Rezková (49) začala v loňském roce radikálně hubnout kvůli svému jubilejnímu koncertu a stále v tom pokračuje. „Už jsem shodila přes patnáct kilogramů a chci dát dolů ještě dalších patnáct. Nedělám to nějakým drastickým způsobem,“ svěřila se nám zpěvačka, která opět zavítala do Česka.

Tarzanova, nebo Leošova holka? Manželka známého moderátora provokovala na Bali v sexy topu a bombarďáčkách
super | Ikonka času21. 1. 2019, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na ostrově Bali si v lednu užívala dovolenou snad polovina českého showbyznysu. Nechyběl zde ani jeden z nejvýraznějších představitelů zábavního průmyslu

Leoš MarešÂ (42)
, kterému na dovolené dělala společnost manželka

Monika (37)
.

5 slavných žen, kterým letos bude padesát, ale klamou tělem
super | Ikonka času21. 1. 2019, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Možná vás to překvapí, ale těmto dámám už letos opravdu padne padesát. Stárnutí prostě nezpomalíte, ale s těmito sexy samicemi jako by se čas zastavil. Jsou ve skvělé formě a padesátku by jim hádal jen málokdo.

Módní policie: Kdo je na pokutu a kdo má body k dobru?
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mediálně známé persony, veřejnost oslovující i dráždící osobnosti, rozličné figurky showbyznysu i politiky, která speciální součástí společenského cirku je, nastavují na akcích svými outfity, vzhledem, image zrcadlo vkusu, jenž u nás panuje. Včetně ikon, miláčků národa, kteří mají být davu inspirací. Ale je tomu opravdu tak? Co ono pomyslné zrcadlo vlastně odráží? Mají více či méně známé postavy zvané celebrity vkus? Oplývají šarmem, tolik žádanou osobitostí?

Babiše opustí další žena. Čapímu volání podlehla už druhá mluvčí
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
O manželku Moniku (44) nejde, přesto to zabolí, protože ti dva spolu trávili hodně času v práci. Premiéra Andreje Babiše (64, ANO) v krátké době opouští už druhá mluvčí – a opět je za tím těhotenství a mateřské povinnosti. Po Petře Doležalová (31) ze Strakovy akademie má teď přiletět čáp k Lucii Kubovičové (41), která Babišovi pomáhala dělat mediální zázemí v jeho hnutí ANO.

Napětí mezi vévodkyněmi: Meghan se drsně pohádala s Kate kvůli princezně Charlotte
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mezi britskými vévodkyněmi to vře! Těhotná Meghan (37) se drsně pohádala s Kate (37). Důvodem není nic menšího než malá princeznička Charlotte (3). Meghan se do Catherine opřela, když si její dcerka zkoušela podle ní nevhodné šaty. Manželka prince Williama se kvůli tomu rozplakala a s Meghan se od té doby prý nebaví.

„Trpí zvláštní chorobou.“ Zemana cupují za „blbce“ na Palachově pietě
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Česko si v uplynulém týdnu připomnělo památku Jana Palacha (†20). Studenta, který zemřel před 50 lety na protest proti vývoji v Československu po okupaci v roce 1968. Zatímco řada lidí si jeho sebeupálení připomínala buď u jeho památníku na pražském Václavském náměstí, u jeho hrobu nebo například na zádušních mších, prezident Miloš Zeman poslal jen věnce. Osobně nikam nepřišel. Nechce se prý setkávat s blbci, jak řekl pro Blesk. Někteří politici mluví o Zemanově duševním zdraví, jiní zas o pohrdání lidmi.

Nemocný Karel Gott (79): Proč se špatnou krví riskoval na Žofíně?
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zpráva o velmi oslabené imunitě Karla Gotta (79), kvůli které zrušil oslavu osmdesátin v O2 areně, vylekala celé Česko. A to se teď ptá: Co Mistra čeká? Blesk zjistil, že mu lékaři mimo jiné nedoporučili chodit mezi velké množství lidí.

Klučík (1,5) tam byl narvaný, že se ani hnout nemohl, říká zakladatel babyboxu o nalezenci
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Když v roce 2005 otevíral v pražském GynCentru historicky první český babybox, přál si, aby dal naději na lepší život alespoň několika dětem. O více než 13 let později, v pátek 18. ledna 2019 těsně před půlnocí, kdosi do schránky v Pelhřimově odložil už 181. děťátko. Ludvík Hess (71) ho pojmenoval po svém známém automechanikovi trochu zdrobněle, Karel Spěváček, a to i přesto, že to nebyl žádný drobeček. Vážil totiž 9,5 kilo a jeho věk lékaři odhadli na 15 – 16 měsíců. »Babydědek«, jak si sám Hess říká, si i po letech pamatuje na téměř každé dítě, kterému možná zachránil život, v telefonu má sbírku fotografií »svých« mrňat a na jejich příběhy vzpomíná s dojemnou nostalgií.

I po třiceti letech se na sebe stále těšíme, říkají manželé Heřmánkovi
revue.idnes.cz | Ikonka času21. 1. 2019, 0:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po sametové revoluci založil herec Karel Heřmánek (71) a jeho žena Hana (55) pražské Divadlo Bez zábradlí, jedno z prvních soukromých divadel. On zde hraje, režíruje a je i ředitelem, ona pracuje jako manažerka. Přestože spolu tráví většinu času, jejich manželství je jedno z nejstabilnějších v českém šoubyznysu.Další články k tématu:Heřmánkovi: Tradice jsou fajn, ale předvánoční stres a shon jsou už mocKarel Heřmánek postavil divadlo, přišel o kamarádyHeřmánek a Bartoška se vrací k JakuboviHeřmánek a Carda se hádají o umění. Hra si bere na paškál hloupost mužůJako režisér musím mít poslední slovo já, říká Karel Heřmánek

Sexuální zdraví v roce 2019: Dodržujte těchto 10 rad a budete ďáblem v posteli
blesk | Ikonka času21. 1. 2019, 0:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Začátek nového roku je již tradičně věnován předsevzetím. Zhubnout, přestat kouřit, více se sebevzdělávat nebo věnovat více času rodině. Ovšem co váš sexuální život? Ten většina lidi často opomíná. Odborníci přitom uvádí, že díky pevnějšímu sexuálnímu zdraví budete mít také celkově spokojenější život. Pojďte se proto inspirovat 10 tipy, jak si udržet sexuální zdraví i v roce 2019, a být díky tomu letos mnohem šťastnější.

Premiér má „dvojče“ v SuperStar. Zpěvák v soutěži vypadá jako lídr Kanady
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 23:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hvězda afghánské pěvecké soutěže Afghan Star, která stejně jako naše SuperStar vznikla podle britské reality show Pop Idol, jako by z oka vypadla kanadskému premiérovi Justinovi Trudeauovi. Abdúl Salam Maftún (29) ze situace vytěžil a díky neuvěřitelné podobě s Trudeauem se stal senzací internetu, uvedl deník Guardian.

Sever Moravy sevřel smog. Experti: Omezte pohyb venku a nejezděte autem
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 22:08 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Meteorologové v neděli po 14. hodině v aglomeraci Ostravska, Karvinska a Frýdecko-Místecka (kromě oblasti Třinecka) vyhlásili regulaci. Podniky musejí přijmout různá opatření, aby ještě více neznečišťovaly ovzduší. Už dopoledne tam meteorologové vyhlásili smogovou situaci. Obojí platí až do odvolání. Ve 21:23 vyhlásili meteorologové smogovou situaci také pro oblast Třinecka. Důvodem jsou vysoké koncentrace polétavého prachu v ovzduší, oznámil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Nechal si narůst vousy, aby ho nekamenovali? Jako hladce oholený měl Jaroslav Plesl druhou nejzápornější roli své kariéry
super | Ikonka času20. 1. 2019, 22:06 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Agresivní opilec a psychopat. V takové roli uvidíte ve filmu Cena za štěstí herce Jaroslava Plesla. "Zrovna jsem si z toho dělal před premiérou legraci, když jsem se díval při představování filmu na diváky a říkal jsem, že všichni tihle lidi mě budou za hodinu a půl nenávidět," svěřil herec.

Filmovou cenu Trilobit mají Čechoslováci v gulagu, uspěly i obrazy klecových chovů
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 21:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český filmový a televizní svaz FITES dnes udělil Hlavní cenu Trilobit 2019 režisérce Martě Novákové za dokumentární sérii Čechoslováci v gulagu. Její trilogie připomíná tragickou historii Čechů a Slováků, kteří na vlastní kůži pocítili krutost sovětské moci v období mezi 20. a 50. lety minulého století. Letošní novinkou byla divácká cena pro filmový počin, o němž na začátku roku hlasovali diváci v doprovodném programu v Městském kině Beroun. Nestatutární Cenu diváků - Berounský Klepáček získal režisér a producent Ondřej Trojan za film Toman.

Producent František Janeček se novým tvářím nebrání: Ti, kdo byli ve Fantomovi a Upírech, nemají Čarodějku jistou!
super | Ikonka času20. 1. 2019, 21:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už na začátku února proběhnou v divadle GoJa Music Hall konkurzy na obsazení nového muzikálu Čarodějka, který v Česku exkluzivně od září uvede producent

František Janeček (74)
. Momentálně se v jeho divadle dohrává posledních pár desítek představení legendárního Fantoma opery.

Nového prezidenta Konga určil soud, protikandidát vyzývá k protestům
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 21:28 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Konžský ústavní soud dnes oznámil, že prosincové prezidentské volby vyhrál Félix Tshisekedi. Informovala o tom agentura AP. Krátce předtím soud zamítl žádost poraženého kandidáta Martina Fayulua o přepočítání hlasů. Fayulu se nicméně prohlásil za právoplatného vítěze voleb a vyzval své stoupence k protestům. Konžská vláda už oznámila, že inaugurace nového prezidenta se bude konat v úterý. EU dala podle agentury AFP nad výsledkem voleb najevo pochybnosti.

Petr Zelenka: Kapitalismus nás zahubí. S demokracií a lidskými právy se neslučuje
pikant | Ikonka času20. 1. 2019, 21:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozhovor s režisérem Petrem Zelenkou o terapii s velkým i s malým T, o jeho "nejlepším díle" Kapitán Filcka a o obavách z temné strany kapitalismu.

Petr Zelenka: Kapitalismus nás zahubí. S demokracií a lidskými právy se neslučuje
bleskove.cz | Ikonka času20. 1. 2019, 21:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozhovor s režisérem Petrem Zelenkou o terapii s velkým i s malým T, o jeho "nejlepším díle" Kapitán Filcka a o obavách z temné strany kapitalismu.

Příští zastávka Nádraží Radotín F. Nové značení šesti zastávek udělá přítrž zmatkům
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 20:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dlouho docházelo v Radotíně k absurdním situacím. Autobusová zastávka „Nádraží Radotín“ se totiž nachází na celkem šesti místech. Přitom některé zástavky jsou od sebe vzdálené až 250 metrů! Cestující se tak konečně dočkali jejich nového označení od A po F. Prozradíme vám, kde máte nastupovat a vystupovat.

Nic růžovějšího už mít nemohla! Dominika Myslivcová má doma živé prase jako George Clooney
super | Ikonka času20. 1. 2019, 20:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Růžová barbie

Dominika Myslivcová (24)
dostala hodně netradiční dárek. Víc růžový už si přát ani nemohla. Blogerka dostala nového domácího mazlíčka a člena rodiny. Kdo by čekal psa, má smůlu. Dominika dostala pravého čuníka.

Nejsem zlatokopka, říká buddhistická pornoherečka. Rozvádí se se staříkem a hledá zámožného muže
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 19:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V žádném případě není zlatokopka, ale u svého potenciálního nápadníka chce vidět zůstatek na jeho kontě. Bývalá thajská pornoherečka a nynějšího buddhistka Nong Nat (33) se rozvádí se zámožným staříkem Haroldem Jenningsem Neslandem (72), který nezvládá její zběsilé sexuální tempo. Poohlíží se však již po novém partnerovi.

Dvakrát rozvedený herec ukázal novou přítelkyni: Takhle se k pohledné blondýnce tulil na premiéře
super | Ikonka času20. 1. 2019, 19:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po dvou rozvodech je herec a muzikant Petr Batěk (46) opět šťastně zadaný. Ještě nedávno tvrdil, že si užívá single života, teď si ale v divadle k pasu vinul novou přítelkyni.

Zeman ukázal na muže, kvůli kterému by volil ČSSD. A věří v dohodu o brexitu
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 19:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prezident Miloš Zeman věří, že se Británie nakonec domluví s Evropskou unií na brexitové dohodě a nejčernější scénáře tvrdé rozluky nenastanou. Není to podle něj ani v zájmu EU, ani v zájmu Británie. U blížících se voleb do europarlamentu jej mrzí, že už nebude kandidovat europoslanec a sociolog Jan Keller (za ČSSD). Kdyby si to rozmyslel, je rozhodnutý věnovat svůj hlas právě sociální demokracii, jak Zeman řekl v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech.

Zůstaneme jako národ křupany? Maturitní ples prestižního gymnázia očima Františky
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 19:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Byl to nostalgií se stopu trpkosti a beznaděje doprovozený večer. Miluji tanec, ale plesy ráda nemám. Nikdy jsem neměla touhu protančit na nich střevíčky. Být na jeden dlouhý večer princeznou. Má blízká kamarádka, úspěšná lékařka ve věku třicet plus, naopak bály v Praze vymetá. Včera se chystala na elitní Rakouský ples, jenž na Žofíně navazuje na věhlasnou vídeňskou tradici. Já se naopak po dlouhých letech a zcela výjimečně vydala na řadový ples jistého prestižního gymnázia do Národního domu na Vinohradech. Slíbila jsem to přítelkyni pracující v zahraničí, jež přijela z Arábie na bál dcery v maturitním ročníku.

Hrdina z útoku na hotel: Hosty přiběhl zachránit v džínách a se zbraní
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 18:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Při nedávném útoku teroristů na luxusní hotel pomáhal keňským ozbrojeným silám neznámý muž v džínách s automatickou puškou v ruce. Ozbrojenec, který pomohl zachránit desítky lidí, je členem britských speciálních jednotek SAS. Neohrožený voják, který je pro některé přímo „supermanem“, byl členem malého týmu přiděleného ke keňským speciálním jednotkám. S odvoláním na oficiální zdroje o tom informovala britská média. V Nairobi zemřelo násilnou smrtí nejméně 21 lidí.

Zemřel producent Terminátora a Ramba Andrew Vajna (†74): Hasta la vista, napsal Orbán
blesk | Ikonka času20. 1. 2019, 18:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ve věku 74 let ve svém domově v Budapešti zemřel filmový producent a podnikatel Andrew Vajna. Informovala o tom agentura MTI s odvoláním na Maďarský národní filmový fond, v jehož čele producent snímků Evita nebo Rambo stál. Vajna produkoval ale také filmy jako Terminátor 3: Vzpoura strojů nebo Základní instinkt 2.


<< Nejnovější   < Novější    Starší >  Nejstarší >>

Stránka:
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vrátit se nahoru