Celkem 5915 článků.|

Sport

Naše výkony jdou nahoru, těší kata Plzně Jergla. Měli jsme lepší fyzičku
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 22:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Euforie! Puk v síti, Olomouc vítězí nad Plzní 3:2, vede v sérii 2:1 a hrdina okamžiku Aleš Jergl skáče na plexisklo před tribunou, na které sedí jeho nejbližší. Při gólové ráně v 79. minutě prodloužení přitom kreativní útočník ani nemířil. Nestihl to. Jen švihnul do kotouče a jel slavit…

Jágr o baráži: Díkybohu, že máme tu šanci! Skóroval i chválil Plekance
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 22:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po děkovačce zaplul do kabiny. Když se potom před ní objevil, strhla se mela. Prosím, vyfotíte se? Prosím, můžu podpis? Dlouho trvalo, než se Jaromír Jágr prodral k autu. Po cestě ještě dostal bábovku. Teď už si ji může dát jako majitel týmu, který čeká baráž. „Bude to měsíc pravdy,“ říkal 47letý útočník po vítězství 4:2 v Jihlavě (v sérii 4:1). Na výhře se podílel klíčovým gólem na 4:2. „Předtím mě štvalo, že naše pětka byla u gólu. Toho se musíme vyvarovat,“ vyprávěl legendární útočník.

Mohli jsme rozhodnout, naše chyba, smutnil plzeňský bek Čerešňák
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 21:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jenom ne prodloužení. Plzeň v něm prohrála s Olomoucí pošesté za sebou. Na jedné straně gejzír euforie a radosti, na druhé těžký zármutek. Tentokrát to ale byli Indiáni, kdo dotahovali náskok soupeře, načež se zápas přehoupl do prodloužení. V něm měli k vítěznému gólu blíž, jenže zase nic. „Prohra jako prohra. Mrzí to stále a mrzí to stejně. Musíme jít dál, hraje se na čtyři vítězství,“ říkal po utkání odhodlaně obránce Peter Čerešňák. Utkání hosté ztratili po osudovém úniku Ostřížka a smrtící ráně Aleše Jergla.

Růžička o otravě týmu: Normální svačina, něco tam ale bylo špatně
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 21:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jedna svačinka mu vyřídila téměř celé mužstvo před klíčovou částí sezony. Trenér Chomutova Vladimír Růžička ztratil na dobu neurčitou valnou část svého týmu kvůli otravě z jídla jen týden před začátkem baráže o extraligu. „Že si dají svačinu v kabině, to mi je nějak jedno, ale bohužel. Něco tam bylo špatně. Člověk vidí, že se v kariéře může dočkat všeho. Doufám, že se dáme brzy do pořádku,“ prozradil bývalý reprezentační kouč, který i přes aktuální komplikaci porazil s „rezervním“ týmem Karlovy Vary 3:2 po nájezdech.

Olomouc znovu zvládla prodloužení. Třetí bod slaví Brno
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 21:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Olomouce porazili ve třetím zápase čtvrtfinále play off extraligy Plzeň 3:2 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězství vedou 2:1. Dramatickou bitvu rozhodl v 79. minutě útočník Aleš Jergl.

PROGRAM BARÁŽE: Kladno začne v Chomutově. Pardubice přivítají Motor
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 21:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po pátečním postupu hokejistů Kladna v semifinálové sérii první ligy proti vítězi základní části Jihlavě a Českých Budějovic proti druhému Vsetínu má baráž o extraligu kompletní obsazení. O účast v nejvyšší soutěži se začne hrát v pátek 29. března. Vedle Kladna a Českých Budějovic budou bojovat o dvě místa také třináctý tým extraligy Chomutov a poslední Pardubice. Na úvod jsou na programu zápasy Chomutova s Kladnem a Pardubic s Českými Budějovicemi.

O postup do extraligy zabojují Kladno a České Budějovice
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 21:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté prvoligových týmů Kladna a Českých Budějovic si zajistili účast v baráži o extraligu. O postup mezi elitu budou bojovat s Pardubicemi a Chomutovem, nejhoršími celky sezony nejvyšší domácí soutěže.

Debakl na startu kvalifikace! Češi dostali v Anglii "bůra"
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 20:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští fotbalisté v úvodním utkání kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2020 utrpěli v Anglii debakl 0:5 a zaznamenali nejvyšší porážku v samostatné historii. Pod úvodní čtyři góly čtvrtého týmu loňského světového šampionátu se ve Wembley podepsal Raheem Sterling.

Česká skupina kvalifikace začala, Bulharsko remizovalo s Černou Horou
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 20:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Bulharska v úvodním kvalifikačním zápase o postup na Euro 2020 ve skupině A, do níž patří i Češi, remizovali doma s Černou Horou 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase se z prvního gólu radovali v 50. minutě hosté, prosadil se útočník Mugoša. Bulhaři zachránili bod v 82. minutě z pokutového kopu, který proměnil záložník Nedělev.

Vondroušová znovu uspěla proti Ostapenkové, ve 3. kole vyzve Mertensovou
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 20:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenistka Markéta Vondroušová porazila podruhé během necelých dvou týdnů Lotyšku Jelenu Ostapenkovou a na turnaji v Miami postoupila do 3. kola. Devatenáctiletá Češka vyřadila bývalou šampionku antukového Roland Garros na předchozím turnaji v Indian Wells ve třech setech a dnes na Floridě nad 22. nasazenou hráčkou vyhrála 7:5 a 6:1.

Vondroušová opět vyzrála na Ostapenkovou a je ve třetím kole
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 19:51 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

Washington přišel o Kempného! Obránce si nejspíš vážně poranil nohu
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 19:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Český obránce Michal Kempný bude hokejistům Washingtonu v NHL chybět kvůli zranění delší dobu. Trenér úřadujících vítězů Stanley Cupu Todd Reirden nechtěl spekulovat, zda přišel o jednoho ze svých nejlepších čtyř beků až do konce sezony, Kempného poranění levé nohy je ale nejspíš vážné.

Bö vyhrál v Oslu poslední sprint a vyrovnal rekord
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 18:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poslední sprint sezony Světového biatlonistů vyhrál v Oslu domácí Nor Johannes Thingnes Bö, jenž měl už před závodem jistý velký glóbus za celkové pořadí i malý za hodnocení disciplíny. Čtrnáctým vítězstvím v ročníku vyrovnal Bö dva roky starý rekord Martina Fourcadea a ve zbývajících dvou závodech bude útočit na jeho překonání.

ONLINE: Kladno v Jihlavě rychle srovnalo. Vsetín - Motor 0:0
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 17:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jasno může být dnes o všech čtyřech účastnících baráže o Tipsport extraligu. K Pardubicím a Chomutovu se mohou připojit dva vítězové semifinále první ligy. Kladno vede v sérii proti vítězovi základní části z Jihlavy už 3:1 na zápasy, dnes se hraje na ledě Dukly. Zvládnou Jágr a spol. klíčový krok k postupu do baráže? Jednu výhru od konce série je i Motor České Budějovice, který vede nad Vsetínem rovněž 3:1 na zápasy. Valaši nedali v prvních třech zápasech ani gól, poslední duel urvali v poměru 4:3. Jak si povedou dnes? ONLINE přenosy obou zápasů můžete sledovat od 17:30 na iSport.cz.

ONLINE + VIDEO: Kometa - Mountfield HK. Potvrdí Brňané nadvládu v play off?
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 17:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Play off opět rozjeli v plné palbě! Kometa Brno potřetí v řadě v základní části příliš nedominovala, se začátkem vyřazovací části však znovu zařadila vyšší rychlostní stupeň. Oba úvodní duely čtvrtfinále na ledě Mountfieldu HK zvládla zkušeně a po výhrách 3:1 a 5:0 si přivezla do Brna vedení v sérii 2:0 na zápasy. Zdramatizují Hradečtí ještě boj o postup do semifinále? ONLINE přenos a videa z klíčových momentů utkání sledujte od 19 hodin na iSport.cz.

UEFA zahájila disciplinární řízení s Neymarem za urážku sudích
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 17:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Evropská fotbalová unie (UEFA) zahájila disciplinární řízení s brazilským útočníkem Neymarem, kterého viní z urážky rozhodčích. Hvězdný hráč Paris St. Germain se jich dopustil na sociální síti v komentáři po osmifinále Ligy mistrů, ve kterém Manchester United vyřadil francouzský tým díky penaltě nařízené po zásahu videorozhodčího v poslední minutě.

ONLINE + VIDEO: Olomouc - Plzeň 1:0. Galvas otevřel skóre v 1. minutě
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 17:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jasná záležitost v prvním duelu, překvapivý výsledek o den později. Čtvrtfinálová série Generali play off Tipsport extraligy mezi Plzní a Olomoucí se stěhuje na Hanou za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy. Plzeň ovládla pondělní duel 8:1, o den později zvládla Olomouc obrat s výhrou 3:2 v prodloužení. Kdo se bude radovat dnes a ujme se vedení v sérii? ONLINE přenos a videa z klíčových momentů utkání sledujte od 17 hodin na iSport.cz.

Německý skokan Eisenbichler se v Planici dočkal prvního triumfu
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 16:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Předposlední individuální závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál na mamutím můstku v Planici Markus Eisenbichler. Sedmadvacetiletý Němec se tak měsíc po zisku titulu mistra světa na velkém můstku dočkal prvního pohárového triumfu v kariéře.

Play out ONLINE: Širší kádr a junioři! Oslabený Chomutov hraje proti Varům
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 16:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Smolná sezona Chomutova stále nemá konce. Po šíleném vstupu do extraligy či všelijakých ekonomických problémech přišla nyní otrava jídlem, konkrétně tatarákem, po středečním tréninku. K dnešnímu zápasu skupiny o udržení proti Karlovým Varům, ve kterém už o nic závažného nejde, tak musí Piráti naskočit s hráči širšího kádru a juniory. Jak se jim povede? Poslední Pardubice pak na svém ledě hostí Litvínov. ONLINE přenosy utkání sledujte na iSport.cz.

Rizikové derby kazily incidenty. Slovák provokoval, policie musela do akce
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 16:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zápas Slovenska s Maďarskem v rámci kvalifikační skupiny E na mistrovství Evropy 2020 byl předem označen jako rizikový. Právem. Oba tábory k sobě chovají pořádnou nevraživost, která se projevila už před samotným fotbalovým utkáním. Policejní složky musely mimo jiné řešit incident, v němž se slovenský fanoušek snažil vyprovokovat skupinku Maďarů.

NHL v Praze? Klečeli jsme a prosili, vtipkovali Voráček s Gudasem
Životní zážitek. Velká událost pro celé Česko. Prostě super! Jakub Voráček i Radko Gudas, hvězdy Philadelphie, už se těší na start příští sezony NHL, kdy nejslavnější hokejová soutěž dorazí do Prahy. „Bude to pro nás milník v kariéře,“ shodují se čeští hráči. Jejich Flyers se 4. října v O2 areně utkají s Chicagem, které přiveze i hvězdné duo Kane – Toews.

Suverén Bö vyhrál sprint v Oslu. Čechům se nevedlo, nejlepší byl 26. Krčmář
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 16:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poslední sprint Světového poháru v biatlonu vyhrál na Holmenkollenu Nor Johannes Thingnes Bö, který tak jen potvrdil své prvenství v disciplíně a zisk velkého i malého křišťálového glóbu. Druhý skončil Ital Lukas Hofer a třetí Francouz Quentin Fillon Maillet. Z Čechů skončil nejlépe Michal Krčmář, který dojel na 26. místě. Tomáš Krupčík byl 33., Ondřej Moravec 37., Jakub Štvrtecký 50. a Michal Šlesingr, po pěti střeleckých chybách, dokončil závod na 97. místě.

Hrachovina dostal čtyři góly za třináct minut, jeho Astana končí
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 15:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dominik Hrachovina inkasoval v brance Astany v pátém čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy s Omskem čtyři góly během 13 minut v druhé třetině. Poté ho vystřídal Henrik Karlsson, který dostal ještě jednu branku, Barys prohrál na ledě Avangardu 3:5 a sezona pro něj skončila. Omsk narazí ve finále Východní konference na lepšího z dvojice Jekatěrinburg - Ufa, která vede v sérii 3:1. Pátý zápas se nyní hraje.

Play-off je plné překvapení
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 15:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Boje o Gagarinův pohár jsou v plném proudu, play-off se blíží do své poloviny a nastává ideální čas podrobit ho lehké osobní hygieně. Možná vás notně překvapilo zaváhání Petrohradu, který prohrál první dva domácí zápasy čtvrtfinále konference se Spartakem, ale ono to vlastně ani velké překvapení není.

Biatlon zná nejlepší střelce. Vítězi se stali Voborníková a Mánek
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 15:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Biatlonisté Tereza Voborníková z Jilemnice a Ondřej Mánek z SKP Kornspitz a se stali vítězi 5. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. V konkurenci více než 160 dorostenek a dorostenců z celé republiky si vítězství vystříleli na 24 respektive 26 střeleckých položkách během devíti biatlonových závodů Českého poháru sezóny 2018/2019.

Kouč Jihlavy dostal další pokutu. Za urážky a výhružky Vlk zaplatí 10 tisíc
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 14:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jihlavský trenér Petr Vlk dostal od disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje pokutu 10.000 korun za urážky a vyhrožování čárovému rozhodčímu v úvodním zápase semifinále play off první ligy proti Kladnu.

ONLINE: Anglie - Česko. Národní tým vstupuje do kvalifikace ME
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 14:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vellkým zápasem startuje pro českou reprezentaci kvalifikace na mistrovství Evropy 2020! Mužstvo kouče Jaroslava Šilhavého vyzve ve slavném Wembley Anglii, čtvrtý tým letního MS v Rusku. V sestavě Česka chybí zraněné opory Bořek Dočkal a Tomáš Vaclík, národní tým přesto věří, že může favorita překvapit. Jestli se mu to podaří, sledujte v podrobném ONLINE přenosu na iSport.cz, výkop je ve 20:45!

Jednadvacítka zahájila novou éru, v přípravě remizovala s Islandem
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 14:45 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Česká fotbalová reprezentace do 21 let v prvním zápase pod vedením nového trenéra Karla Krejčího na soustředění ve Španělsku remizovala 1:1 s Islandem. Nerozhodný výsledek "lvíčatům" zajistil vyrovnávací brankou Ondřej Šašinka.

Zagitovová má první světový titul, Březinová skončila dvacátá
Tyden-sport | Ikonka času22. 3. 2019, 14:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Olympijská vítězka Alina Zagitovová z Ruska poprvé získala titul krasobruslařské mistryně světa. V japonské Saitamě vyhrála po krátkém programu i volnou jízdu a nechala za sebou o 12,74 bodu Elizabet Tursynbajevovou z Kazachstánu, která se blýskla čtverným salchowem v úvodu volné jízdy. Bronz získala dvojnásobná mistryně světa Ruska Jevgenija Medveděvová. Česká reprezentantka Eliška Březinová po dvou pádech ve volné jízdě klesla z 18. místa na 20. příčku.

Trenéři Anglie od roku 2001: Italský diktátor, skandál i mladý spasitel
deniksport.cz | Ikonka času22. 3. 2019, 14:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Probuzený obr z Anglie zažívá vzestup pod mladým koučem Garethem Southgatem. Albion ale vždy neměl na takové trenéry šťastnou ruku. V posledních letech se na lavičce vystřídalo hned několik stratégů, od zahraničních diktátorů přes hodné anglické strýčky až po zkušeného kouče, který kvůli skandálu vydržel u kormidla na jediný zápas. Podívejte se na to, jak se trenérům Anglie od roku 2001 vedlo.