Celkem 4731 článků.|

Sport

Změny v Kometě: Zámorský odchází, o Svozilovi rozhodne draft
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Brankáři stejní, jinak překopaný kádr. Kometa za pochodu rekonstruuje mužstvo, aby nebylo závislé na jedné pětce. Z ní mimochodem vypadnou oba obránci, klub nenabídl nový kontrakt Petru Zámorskému a Filipa Krále si stáhlo Toronto. Na pozici „přesilovkového“ beka by se měl po hostování v Karlových Varech etablovat Libor Zábranský junior, majitelův syn.

Houska druhým gólem uklidnil Sigmu: Na Slavii zatím nemyslíme
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Porážka s Pardubicemi, remíza se Slováckem a… Výhra v Příbrami! Olomouc po slabším období zvítězila nad neoblíbeným protivníkem i díky dvěma gólům na konci zápasu, pod druhou trefu se podepsal David Houska. „S Příbramí je to vždycky boj, navíc hřiště nebylo v ideálním stavu, ale povedlo se,“ radoval se olomoucký záložník.

Sestup v kabině neřešíme, odmítá trudnomyslnost příbramský kouč Valachovič
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Další tvrdá rána pro poslední Příbram. Prohra 0:2 s Olomoucí ve 26. kole fotbalové Fortuna ligy prodloužila sérii zápasů bez vítězství na patnáct. Přesto osm kol před koncem soutěže u Litavky stále výraznější nebezpečí sestupu prý neřeší, jak tvrdil po utkání kouč Jozef Valachovič.

Start i cíl za safety carem a pohroma pro Mercedes. Vítězství v Římě získal Vergne
f1sport.auto.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třetí závod sezony formule E v Římě se stal kořistí dvojnásobného šampiona Jeana-Érica Vergneho, který tak po neúspěchu v Rijádu získal první body. Katastrofou naopak sobotní E-Prix skončila pro ...

Bayern nečekaně klopýtl s Unionem, Lipsko si poradilo s Brémami
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Bayernu Mnichov doma pouze remizovali v sobotním 28. kole německé ligy 1:1 s Unionem Berlín. V čele tabulky tak mají náskok už jen pěti...

Jablonec odskočil Plzni na osm bodů. Je to příjemnější, pořád patří k horkým favoritům, říká Rada
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:09 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jablonec ve fotbalové lize dál útočí na bednu. Tým kouče Petra Rady díky vynikajícímu vstupu do druhého poločasu porazil Zlín 3:1. Minimálně na pár hodin poskočil na třetí místo tabulky. A náskok na Plzeň zvýšil už na osm bodů.
„Koukám hlavně na nás, abychom byli připravení a podávali co nejlepší výkony. Ale pochopitelně sleduji i soupeře a je to příjemnější, než kdyby Plzeň vyhrála,“ přiznal jablonecký trenér Petr Rada.

Bayern doma klopýtl s Unionem. Lipsko porazilo Brémy a smrsklo náskok giganta
iHNed sport | Ikonka času10. 4. 2021, 18:09 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bayern Mnichov doma pouze remizoval v 28. kole německé ligy 1:1 s Unionem Berlín. V čele tabulky tak má náskok už jen pěti bodů na druhé Lipsko.

SESTŘIHY: Plzeň nechala body v Karviné, Baník si poradil s Opavou
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ve 26. kole fotbalové FORTUNA:LIGY ztratila Viktoria Plzeň v Karviné, kde remizovala 1:1. Jablonec porazil v sobotu Zlín 3:1, Baník Ostrava si poradil s Opavou (3:0). Příbram prohrála doma s Olomoucí 0:2. V pátek v Ďolíčku zvítězili Bohemians nad Pardubicemi 2:0. Zápasy si prohlédněte v sestřizích na iSport.cz.

Roglič si v poslední etapě dojel pro triumf v závodě Kolem Baskicka
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 18:03 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slovinský cyklista Primož Roglič si v sobotu v závěrečné 6. etapě dojel pro celkový triumf v závodě WordTour Kolem Baskicka. Dvojnásobný vítěz Vuelty setřásl v průběhu krátké, ale náročné etapy všechny soupeře v boji o konečné pořadí a obsadil druhé místo za kolegou z úniku Davidem Gauduem, jemuž dopřál jedno z největších vítězství kariéry.

Ocelová kobra trápila Plzeň. Ciupa nemohl spát, svíčky nezapaloval
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na hostování v Třinci díky němu vymyslel trenérský bouřlivák František Straka zajímavou přezdívku pro takřka odepsaný tým. Třinec se v podzimní části vyškrábal ze dna do středu tabulky a Straka začal probuzenému mančaftu říkat Ocelové kobry. Brankář Jiří Ciupa (22) tomu pomohl muzikou v kabině i atmosférou. V zimě se z hostování ve druhé lize vrátil do Karviné a ve 26. kole FORTUNA:LIGY teď se svými parťáky uštknul favorizovanou Plzeň. Zejména v prvním poločase předvedl několik zázračných zákroků a výrazně pomohl k remíze 1:1.

Ďurdiaková obhájila chodecký titul na 20 kilometrů, poprvé vyhrál Hlaváč
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Chodkyně Tereza Ďurdiaková v sobotu obhájila podzimní český titul na dvacet kilometrů. Jistá účastnice olympijských her v Tokiu zvítězila v čase 1:38:00. Česká rekordmanka a dvojnásobná medailistka z mistrovství Evropy Anežka Drahotová závod nedokončila. První domácí titul na dvacetikilometrové distanci získal Vít Hlaváč, navázal na triumf v českém mistrovském závodě v rámci padesátky v Dudincích a v čase 1:29:12 nadělil stříbrnému Lukáši Gdulovi více než šest minut.

Jak helma ovlivňuje Koláře? Sňozík: Jiné zorné úhly, začátek mu nešel
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:58 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Připomínal Batmana. Vzhledem i skoro nadpřirozenými schopnostmi. Brankář Ondřej Kolář se zázračně zotavil po brutálním knokautu od Kemara Roofa z Rangers a tři týdny po hrůzném zákroku stál znovu na Ostrovech v bráně Slavie. „Je to hrdina. Má můj absolutní respekt – za výkon i za to, jak k celé situaci přistoupil,“ byl vděčný trenér červenobílých Jindřich Trpišovský po remíze 1:1 v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu. Opora „sešívaných“ se už chystá na nedělní derby se Spartou.

Zajíc dvěma góly rozhodl slezské derby
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Ostravy porazili ve 26. kole Fortuna ligy Opavu přesvědčivě 3:0. Baníku ve slezském derby zařídil výhru dvěma góly v úvodním dějství Tomáš Zajíc, po pauze se trefil David Buchta. Ostravští po pětigólovém vítězství nad Příbramí doma podruhé za sebou naplno bodovali. Naopak Opava potřetí po sobě prohrála a zůstala v tabulce předposlední.

Látal konečně Příbram porazil
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hanáci v duelu 26. kola fotbalové Fortuna ligy zase zabrali. Po prohře doma s Pardubicemi a remíze v dohrávce se Slováckem Sigma v Příbrami bodovala po vítězství 2:0 naplno. Přitom proti Středočechům se jí moc nedaří. Trenér Radoslav Látal zatím Příbram nikdy neporazil.

Janošek o osudovém zlínském výpadku: Psychicky nás to položilo
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:49 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Rozhodlo pět minut. Zlín dlouho svíral na severu Čech proti Jablonci nadějný výsledek, s favoritem držel krok a naopak sám několikrát pozlobil domácí defenzivu. Po pauze se ale karty zamíchaly. Kolaps Fastavu začal ve 48. minutě po neuhlídaném rohu, o chvíli později přišel další tvrdý direkt. Dvougólovou ztrátu už se „ševcům“ dohnat nepovedlo, padli 1:3. „Sami jsme si to pokazili, prohra jde za námi,“ nehledal výmluvy středopolař Dominik Janošek (22).

Populární české i zahraniční sportovní seriály. Který je nejlepší?
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:44 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nabídka streamovacích služeb se den ode dne rozrůstá a prostor v nich dostávají samozřejmě i seriály z oblasti sportu. Oblíbenosti sportovních seriálů v Česku však pohodlně vládně domácí produkce, a to zejména v komediálním žánru.

AC Milán vyhrál v Parmě, přišel ale o vyloučeného Ibrahimovice
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 17:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté AC Milán zvítězili v sobotu v italské lize 3:1 na hřišti Parmy, přestože hráli od 60. minuty bez vyloučeného útočníka Zlatana Ibrahimovice. O čtvrté venkovní výhře v řadě rozhodli dvěma brankami v prvním poločase.

Plzeň ztratila srdce hry! Buchovi i Čermákovi hrozí konec sezony
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 16:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Do sobotního duelu v Karviné (1:1) odjela Plzeň ve značně okleštěném složení. Západočeskému týmu před klíčovou fází sezony odpadli dva klíčoví střední záložníci. Dlouhodobě zranění jsou Aleš Čermák a Pavel Bucha, důležití plejeři z osy mužstva. Ve vážném ohrožení je u obou hráčů celý zbytek sezony.

Čech o Trpišovském a Premier League: Dveře má otevřené, pozor na jazyky
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 16:35 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slavia ve čtvrtek uhrála skvělý výsledek 1:1 ve čtvrtfinále Evropské ligy na půdě Arsenalu. Právě tam svou bohatou kariéru končil brankář Petr Čech, který ve studiu O2 TV Sport před nedělním derby okomentoval výkony sešívaných. Jindřich Trpišovský podle něj má na zahraniční angažmá, ostře sledovaný je i Abdallah Sima.

FOTBAL ONLINE: El Clásico je zde. A Barcelona má proti Realu co dohánět
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 16:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fanoušci u televize se mají na co těšit. Nejslavnější fotbalové derby na světě je od 21 hodin na programu na půdě Realu Madrid. Bílý balet v utkání 30. kola španělské fotbalové ligy hostí Barcelonu, dějištěm je maličký stadion třetiligové Kastilie.

Šňůra Plzně skončila, Viktoria remizovala v Karviné. Jablonec a Olomouc mají tři body
iHNed sport | Ikonka času10. 4. 2021, 16:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Plzeň remizovala v Karviné 1:1 a zaváhala po sérii šesti soutěžních výher. Jablonec porazil Zlín a poslední Příbram v závěru ztratila duel s Olomoucí.

Třaskavý rozchod Vlhové? O neshodách se vědělo, prozrazuje česká trenérka
iHNed sport | Ikonka času10. 4. 2021, 16:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeden rozhovor v italském listu zasel do týmu slovenské lyžařky Petry Vlhové a trenéra Livia Magoniho nejistotu a je tu sportovní rozchod.

Překvapení v Premier League. Oslabený nováček v nastavení oloupil lídra tabulky
iHNed sport | Ikonka času10. 4. 2021, 16:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Leeds překvapivě zvítězil na hřišti Manchesteru City, přestože hrál polovinu zápasu v deseti. Oba góly nováčka anglické ligy vstřelil Stuart Dallas.

Viktoria ztratila a přerušila vítěznou sérii
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Plzně ve 26. kole Fortuna ligy remizovali v Karviné 1:1 a zaváhali po sérii šesti soutěžních výher. Svěřenci trenéra Adriana Guľy zůstali na šestém místě neúplné tabulky, ale mají dva zápasy k dobru. Slezané ani ve druhém utkání pod staronovým koučem Jozefem Weberem neprohráli a poskočili na 12. příčku. Domácí poslal do vedení ve 13. minutě kapitán Michal Papadopulos, krátce po změně stran odpověděl střídající Jean-David Beauguel.

Favorit rozhodl smrští po pauze
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Zelenobílí na Zlín umí. Fotbalisté Jablonce porazili tým z Valašska ve 26. kole Fortuna ligy doma 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti s ševci už na čtrnáct zápasů. Hosté doplatili na mizerný vstup do druhého poločasu, kdy během tří minut inkasovali dva slepené góly. Jablonečtí minimálně do večera poskočili zpět na třetí místo před Slovácko a Plzni odskočili po její remíze v Karviné už na rozdíl osmi bodů.

Poslední doma znovu prohrál. Vykradli ho Hanáci
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Příbrami se ještě víc potopili na dno tabulky. Během osmi minut doma v utkání 26. kola Fortuna ligy v závěru dvakrát inkasovali s Olomoucí a jejich situace už je víc než kritická. Na vítězství a naději čekají patnáct kol.

Lídr anglické ligy doma senzačně padl, přestože měl dlouhou přesilovku
sport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru City překvapivě prohráli v 31. kole anglické ligy na svém hřišti 1:2 s Leedsem. Oba góly nováčka soutěže vstřelil Stuart Dallas, ten rozhodující dal v 91. minutě. Lídrovi tabulky nepomohla ani dlouhá přesilovka, kterou hrál od nastaveného času prvního poločasu po vyloučení Liama Coopera.

Leeds šokoval Premier League. V Manchesteru vyhrál i po dlouhém oslabení
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

SESTŘIH: Příbram - Olomouc 0:2. Rozhodl vlastní gól Zorvana a trefa Housky
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Příbrami prohráli v 26. kole první ligy s Olomoucí 0:2. Sigma rozhodla až v posledních 20 minutách po vlastní brance Filipa Zorvana a gólu Davida Housky. Středočeský celek ani ve třetím ligovém utkání pod trenérem Jozefem Valachovičem nezvítězil, na tři body čeká už 15 kol a v tabulce zůstal poslední. Sigma po dvou zápasech skórovala a podruhé za sebou v nejvyšší soutěži vyhrála venku.

Sílu mají, rychlost ne. Dvojskif Synek - Podrazil na ME neprošel do finále
iSport.cz | Ikonka času10. 4. 2021, 15:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Veslaři Ondřej Synek a Jakub Podrazil nebudou při svém premiérovém startu na dvojskifu bojovat o medaile na mistrovství Evropy. V italském Varese obsadili v semifinále páté místo a v neděli se představí jen ve finále B. Z české výpravy postoupili mezi nejlepších šest posádek jen Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem na dvojskifu lehkých vah.