Celkem 5277 článků.|

Sport

Boleslav doma zkusí otočit finále skupiny o Evropu se Zlínem
Tyden-sport | Ikonka času24. 5. 2019, 5:30 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Mladé Boleslavi v pátečním odvetném finále prvoligové nadstavbové skupiny o Evropu přivítají Zlín a pokusí se napravit úvodní porážku 1:3. Vítěz finále si zahraje kvalifikační utkání o Evropskou ligu s pátým týmem skupiny o titul, kterým bude Liberec, nebo Ostrava.

Dvougólový střelec Kovář: Výhra se rodila těžce, nejsme v euforii
Tyden-sport | Ikonka času24. 5. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Třemi body za dvě branky a jednu asistenci zazářil ve čtvrtfinále hokejového mistrovství světa v Bratislavě centr Jan Kovář a pomohl k výhře nad Německem 5:1. Nejdříve útočník Plzně ve 34. minutě otevřel chytrou střelou skóre, v čase 51:41 asistoval u branky Dominika Kubalíka a deset sekund před koncem při power-play do prázdné branky dovršil výsledek.

Vladimír Růžička v KHL? Dohoda se Slovanem je prý blízko
deniksport.cz | Ikonka času24. 5. 2019, 4:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Když se pohybujete v zákulisí šampionátu v Bratislavě, nemůžete to přeslechnout: Vladimír Růžička by měl být v nejbližších dnech představen jako kouč místního Slovanu! Několikrát se to objevilo i v místních denících. Podle informací Sportu to skutečně k dohodě mezi slavným českým trenérem a bratislavským klubem, který by měl pokračovat v KHL, spěje.

MS v hokeji: Severské derby rozhodlo až prodloužení. S turnajem se loučí obhájci titulu
Eurozpravy-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 23:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V Košicích se ve čtvrtek hrály velmi podobně dramatické čtvrtfinálové duely. Zatímco odpoledne to byli Kanaďané, kteří unikli až vteřinu před koncem zápasu vyřazení v souboji se Švýcarskem, nad kterým nakonec vyhrálo v prodloužení, podobný průběh měl večer i zápas mezi Finskem a Švédskem. Ještě v 58. minutě to vypadalo na postup favorita a obhájce titulu ze Švédska, které tehdy ještě vedlo 4:3, jenže Anttila v závěru dokázal vyrovnat a v následném prodloužení to byli Finové, kteří zásluhou Manninena otočili skóre zápasu a mohou se tak nyní těšit na semifinálový souboj s Ruskem.

Program MS v hokeji 2019: Semifinále Česko - Kanada, Rusko - Finsko
deniksport.cz | Ikonka času23. 5. 2019, 22:48 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mistrovství světa v hokeji 2019 se vrátilo po osmi letech na Slovensko, od pátku 10. května v Bratislavě a Košicích šestnáct týmů bojuje o titul světových šampionů. Češi v sestavě s hvězdnými Jakubem Voráčkem odstartovali svou misi v bratislavské skupině B hned v pátek ostrým duelem proti obhájcům titulu ze Švédska, které porazili 5:2, pak sice prohráli s Ruskem, ale po vydřené výhře se Švýcarskem (5:4) skončili v tabulce druzí a vyhnuli se stěhování na čtvrtfinále do Košic. Ve čtvrtek v Bratislavě porazili Německo 5:1 a v sobotním semifinále vyzvou Kanadu (19:15). Domácí Slovensko padlo v klíčovém zápase s Německem a na postup muselo zapomenout. Projděte si kompletní výsledky šampionátu i program play off MS!

Prokletí je u konce! Češi jsou po čtyřech letech v semifinále MS
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 22:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští hokejisté porazili ve čtvrtfinále světového šampionátu v Bratislavě Německo 5:1 a po čtyřech letech postoupili do závěrečných zápasů o medaile. V boji o finále je v sobotu čeká bitva s Kanadou, která otočila duel se Švýcary.

Los French Open: Plíšková proti Brengleové, Kvitová jde na Cirsteaovou
deniksport.cz | Ikonka času23. 5. 2019, 20:22 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Světová dvojka Karolína Plíšková zahájí grandslamové Roland Garros proti Američance Madison Brengleové, která dnes vypadla v Norimberku s jinou českou tenistkou Kateřinou Siniakovou. Turnajovou šestku Petru Kvitovou čeká Rumunka Sorana Cirsteaová. Nejlepší české tenistky byly dnes nalosovány do opačných polovin pavouka, takže se mohou potkat až ve finále.

Plíšková začne s Brengleovou, Kvitovou čeká Cirsteaová
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 20:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000

David Seaman: Petr Čech by neměl chytat ve finále Evropské ligy
FotbalPortal | Ikonka času23. 5. 2019, 19:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po zranění vypadl ze základní sestavy a v brance jej nahradil nově příchozí Bernd Leno, který jej pak už mezi tři tyče nepustil. Petr Čech tak následně chytal pouze v Evropské lize. V Premier League seděl jen na lavičce. S Arsenalem došel až do finále, které se hraje příští týden. Bude to jeho poslední utkání v kariéře. Přesto si David Seaman myslí, že by český brankář chytat neměl.

Česko vs. Německo ŽIVĚ: Nejdůležitější zápas je tady! Bude hrát Říhova parta o medaile?
Eurozpravy-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 19:36 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to tady. Po skupinové fázi přicházejí na řadu na světovém šampionátu vyřazovací zápasy, přičemž těmi prvními jsou čtvrtfinálová utkání. V jednom z nich se česká hokejová reprezentace utká s Německem a hokejoví fanoušci doufají v úspěch a postup do bojů o cenné kovy, na které český hokej čeká od roku 2012. Do branky v duelu proti našim západním soudedům nakonec nastoupí Patrik Bartošák s tím, že mu bude krýt záda na střídačce Šimon Hrubec. Pavel Francouz je podle posledních informací mírně zraněn. V sestavě se pak celkem nečekaně neobjevuje ani reprezentační debutant na letošním MS Jakub Vrána. Čtvrtfinálový zápas můžete sledovat od 20:15 online na webu Eurozprávy.cz

MS v hokeji: Pro Rusy nejtěžší výhra na turnaji. Přes Američany jdou i tak do semifinále, Kanada utekla hrobínkovi z lopaty
Eurozpravy-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 19:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Dosavadní působení a tudíž i výsledky ruského národního týmu na letošním mistrovství světa v ledním hokeji konaném na Slovensku byly po většinu jasné a v případě zápasech Rusů vždy bez problémů potvrdili svou potvrdili svou roli favorita. Po skupinové fázi zvládli ve čtvrtek i důležitý čtvrtfinálový souboj, přestože nad Američany nevyhráli nikterak jasným výsledkem, ale vzhledem k větší bojovnosti a americkému pomalému startu v zápase nakonec ruská sborná slaví postup mezi nejlepší čtyři vítězstvím 4:3 nad USA. To druhý zámořský účstník letoního MS Kanada dokázala do semifinále postoupit, i když i ona měla ve svém duelu se Švýcary na mále. Ke konci první třetiny jako první inkasovala a od konce té druhé opět prohrávala o gól, tentokrát 1:2. Kanaďané ale opět potvdili, že hrají až do konce a pouze čtyři desetiny vteřiny před koncem zápasu dokázali vyrovnat na 2:2. V následném prodloužení rozhodl Mark Stone.

Siniaková je v Norimberku po dalším třísetovém boji v semifinále
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 19:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Tenistka Kateřina Siniaková si stejně jako loni zahraje na turnaji v Norimberku semifinále. Druhá nasazená hráčka porazila Američanku Madison Brengleovou 1:6, 6:4, 6:0.

Conti přišel na Giru o růžový trikot, vede Slovinec Polanc
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 17:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slovinec Jan Polanc je po 12. etapě Gira d'Italia novým vedoucím jezdcem závodu. O růžový trikot připravil domácího cyklistu Valeria Contiho, týmového kolegu ze stáje SAE Emirates, a sám vede o více než čtyři minuty před krajanem Primožem Rogličem. Etapu z Cunea do Pinerola, dlouhou 158 kilometrů, vyhrál Ital Cesare Benedetti. Josef Černý dojel na jedenáctém místě a postaral se o nejlepší letošní český výsledek.

Teplice pomáhají. Můžeš i ty, zapoj se do Run and Help
deniksport.cz | Ikonka času23. 5. 2019, 17:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přijďte i vy letos na teplický stadion na Stínadlech spojit příjemné s užitečným a společně podpořme ty, kteří to opravdu potřebují. Nikdo nezávodí, časy se neměří, vítězové jsou všichni. Každý rok se do charitativního běhu Run and Help (v úterý 28. 5. 2019 od 8,00 – 18,00 hodin na stadionu FK Teplice) zapojují tisíce nadšenců, jimž není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi party přátel, zaměstnanci a také studenti, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům (většinou přispívají 20 – 50 Kč).

Stopka na jeden zápas. Baroš bude pykat za vyloučení v poháru
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 16:54 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Útočník Milan Baroš má po vyloučení ve finále poháru automaticky zastavenou činnost na jeden zápas. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace se jeho případem zabývala, ale zatím nerozhodla a čeká na případný protest Baníku Ostrava, na který má ostravský celek čas do pátečního poledne.

ŽIVĚ: Rusové jasně přehrávají USA. Švýcaři využili přesilovku
Tyden-sport | Ikonka času23. 5. 2019, 16:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Prestižní rusko-americký duel nabídne čtvrtfinále na hokejovém mistrovství světa na Slovensku. Sborná se bude proti USA snažit potvrdit pozici jediného týmu, který na šampionátu ještě neztratil ani bod. Kanada se utká se Švýcarskem, jež sice postoupilo až ze čtvrtého místa, ale věří, že je schopné zopakovat loňskou cestu až do finále.

Nominace Černé Hory na Čechy: Bez Jovetiče, nechybí Jovovič z Jablonce
deniksport.cz | Ikonka času23. 5. 2019, 15:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
V nominaci fotbalistů Černé Hory na červnové zápasy kvalifikace Eura s Kosovem a českým týmem je i záložník Jablonce Vladimir Jovovič. V osmadvacetičlenném výběru trenéra Ljubiši Tumbakoviče chybí dlouhodobě zraněný útočník Monaka a největší hvězda týmu Stevan Jovetič. Nováčkem je záložník Soči Dušan Lagator.