Elchron.cz - kategorie revue

Celkem 4551 článků.|

Revue

Trojí třes Merkelové: trápí nejmocnější ženu v EU zdraví? Čtyřnásobná kancléřka to popírá
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:42 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Už čtvrté funkční období, od roku 2005, stojí kancléřka Angela Merkelová v čele německé vlády, Křesťanskodemokratickou unii Německa (CDU) vedla od roku 2000 do loňského prosince. Je také jednou z nejdůležitějších osob v rámci Evropské unie. Klidnou a pragmatickou političku, dříve proslulou svou robustní kondicí, však v poslední době opakovaně postihl třas na veřejnosti, což vyvolává spekulace o jejím zdravotním stavu. Sama Merkelová tvrdí, že je v pořádku. Ve středu 17. července oslaví pětašedesátiny.

Přes 70 mrtvých a miliony lidí na útěku. Nepál devastují povodně a sesuvy půdy
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Přes sedm desítek obětí si od čtvrtka vyžádaly záplavy a sesuvy půdy, které postihly Nepál, severovýchodní Indii a Bangladéš. Nejvíce mrtvých je v Nepálu. Silné monzunové deště rozvodnily místní řeky a zaplavily tisíce domů, zničily mosty a poškodily silnice. Přes dva miliony lidí musely podle agentury Reuters opustit své domovy, deště mají podle předpovědí pokračovat i v dalších dnech.

Dospělých s ADHD přibývá. Odborník radí: Přiznejte si poruchu a budete úspěšní
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Psychiatrická nemocnice Písek eviduje nárůst počtu pacientů s nemocí ADHD v dospělém věku. Loni jediné zařízení svého druhu v Jihočeském kraji léčilo jednoho pacienta, letos jich má šest. Nárůst způsobila metoda nového vyšetřování, kdy nemocnice používá diagnostický manuál Americké psychiatrické společnosti. V tiskové zprávě to uvedl primář písecké psychiatrie Marian Koranda.

Žokejku (†60) zabilo recyklovatelné brčko v drinku: Prorazilo jí díru až do mozku!
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Šetrné k přírodě, nebezpečné lidem – řeč je o ekologickém kovovém brčku. Bývalá žokejka Elena Struthers-Gardnerová (†60) zemřela poté, co upadla na zavařovací sklenici s kovovým šroubovacím uzávěrem, z níž čouhalo právě kovové brčko. To ženě projelo okem a způsobilo jí smrtelné poranění mozku. Její partnerka Mandy ji nalezla mrtvou v jejím domě v anglickém městě Poole v hrabství Dorset.

Bez make-upu k nepoznání: Nejlépe placená herečka světa ukázala pravou tvář!
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:11 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejlépe placená herečka světa. Tímto titulem se pyšnila Jennifer Lawrenceová (28). Pokud ji však člověk potká na ulici, za její účast ve filmu by ji nedal možná ani korunu.

Influenceři lákají ke kouření i děti: Univerzitní průzkum pobouřil tabákové firmy
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Reklamní praktiky tabákových společností nejsou fér, tvrdí průzkum Karlovy univerzity. Firmy Phillip Morris a British American Tobacco spolupracují při propagaci nahřívaného tabáku s celebritami a influencery, které sleduje převážně mladé publikum i děti. Obě zmiňované společnosti se proti závěrům z výzkumu ohradily. Jejich reklama je prý cílená pouze na osoby starší 18 let a obsah na sociálních sítích vlivných Čechů prý neovlivňují.

Pirátský radní Prahy 1 Bodeček sedí na dvou židlích: Šéfuje byťáku i realitní kanceláři! Politolog: Jednoznačný střet zájmů
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 6:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
David Bodeček (39, Piráti) je v Praze 1 radním pro majetek a bytovou politiku. Prezentuje se vždy skromně a hlásá transparentnost. Současně šéfuje realitní kanceláři, skupuje nemovitosti za desítky milionů, ale střetu zájmů se brání. Tady už tak transparentní není.

Nela Slováková z hotelu hříchu opět provokovala: Sexy křivky v bikinách jsou u ní sázka na jistotu
super | Ikonka času15. 7. 2019, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Blogerka a bývalá hvězda reality show Hotel Paradise
Nela Slováková (29)
opět potěšila všechny své fanoušky, které s radostí zásobuje fotkami v bikinách.

Felix Slováček s Lucií Gelemovou plánují další dovolenou: Muzikant vezme výtvarnici na místa, kde byl ještě před jejím narozením
super | Ikonka času15. 7. 2019, 6:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Muzikanta
Felixe Slováčka (76)
s přítelkyní

Lucií Gelemovou (36)
jsme potkali na openingu podniku jejich kamaráda Domenica Martucciho. "Už nás pozval i k sobě domů do Peschici, takže jsme rádi přišli. Je opravdu pohostinný," pochvalovali si.

Vítěz prestižní modelingové soutěže promluvil o praktikách ve světě: I chlapi musejí jíst jen saláty
super | Ikonka času15. 7. 2019, 5:55 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Loni se stal vítězem prestižní modelingové soutěže a od té doby se nezastavil. Oliver Průcha je v zahraničí víc než doma. "Mám velkou radost, změnilo se toho spoustu. Hodně jsem cestoval do zahraničí. Byl jsem v Koreji, v Londýně, bylo toho hodně," řekl Super.cz vítěz soutěže Pure model 2018.

Komunisté i ČSSD houfně ztrácí členy, ODS propad zastavila. Co ANO a Piráti?
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Budoucnost vlády v Česku je kvůli výměně ministra kultury dál nejistá. Ve hře je kromě pokračování koalice ANO i ČSSD také případná rekonstrukce kabinetu. A vyloučené nejsou ani předčasné volby. Blesk Zprávy proto udělaly inventuru členské základny všech devíti sněmovních partají. Na špičce se dál drží komunisté, kteří ale také nejvýrazněji ztrácejí. O členy houfně přichází i lidovci a ČSSD. Naopak ODS úbytek členů zastavila. Dál pak platí, že za Piráty nebo ANO stojí jenom zlomek členů tradičních stran.

Módní policie: Řečiště beznaděje nevysychá! Občas je to natvrdo!
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je tak těžké osvojit si pravidla kombinace svršků, akceptovat základní principy stylingu? Odkoukat je z elitních módních magazínů, z internetových portálů? Je tak problematické ctít etiketu, jež je součástí kinderstube, neboli dobré výchovy? Zdá se, že ano. Ať už jde o širokou veřejnost, nebo známé tváře showbyznysu, jež žalostně často nejdou příkladem.

Hamáček a spol. rozhodnou o vládě s Babišem. Odchod ministrů je dál ve hře
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na sociální demokraty čeká další zlomový den v jejich vládním angažmá s hnutím ANO. Rozhodnou se na pondělním předsednictvu strpět odpor prezidenta Miloše Zemana a poohlédnou se u resortu kultury po jiném řešení, než jakým je Michal Šmarda? Nebo z vlády odejdou? Hlasy pro odchod přitom zaznívají ve straně už teď. Podle řady sociálních demokratů by strana měla z vlády odejít, pokud si nebude moci sama svobodně nominovat své ministry. Podle místopředsedy Senátu Milana Štěcha není záležitost kolem výměny ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) po páteční schůzce stranického šéfa Jana Hamáčka a Staňka s prezidentem Milošem Zemanem ukončena.

Hrdina z Černobylu spáchal sebevraždu: Kvůli seriálu se mu vrátily děsivé vzpomínky!
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:17 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ve věku jedenašedesáti let si vzal život jeden z pamětníků výbuchu čtvrtého reaktoru jaderné elektrárny v Černobylu Kazach Nagashibay Zhusupov. Jeho přátelé tvrdí, že spáchal sebevraždu poté, co zhlédl seriál z dílny HBO o nechvalně proslulé jaderné katastrofě z roku 1986. Série v něm prý vyvolala děsivé vzpomínky.

Žena, která nebyla vítána na oslavě Gotta: Proč jste na mě zanevřeli, Ivano?! diví se
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Marně čekala na pozvání! Někdejší sboristka Karla Gotta (80) Jarmila Gerlová (75) nechyběla na Mistrově oslavě šedesátin i sedmdesátin, ovšem na osmdesátiny prý pozvaná nebyla. Dokonce kvůli tomu napsala Ivaně Gottové (43) dopis, v němž žádá o vysvětlení!

Zagorová upřímně: Jakeš o mně nelhal, dostala jsem 600 tisíc každý rok
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Před 30 lety podepsala zpěvačka Hana Zagorová (72) »protistátní« dokument Několik vět. Ze dne na den dostala zaracha. A 17. července 1989 ji tehdejší šéf KSČ Milouš Jakeš komicky kritizoval v legendárním projevu na Červeném Hrádku…

Cestovka lhala a hotel v dovolenkovém ráji nabízela bez smlouvy. Pavel se nedal
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pavel se rozhodl strávit s rodinou dovolenou v Egyptě a vybrali si u cestovní kanceláře pětihvězdičkový hotel. Jen co přiletěli do destinace, oznámila jim delegátka, že vybraný hotel je plně obsazen a budou ubytování v jiném. Pavel chtěl s rodinou letět domů, ale nakonec byl ubytován jinde. Druhý hotel však rodině nevyhovoval, do moře se muselo například vstupovat ze žebříku. Nakonec se stěhovali znovu. Případ skončil u soudu ve chvíli, kdy Pavel zjistil, že mu cestovka lhala.

Vrah manželky (†47) si zaslouží trest smrti, vzkazují lidé Miloslavovi. Svou ženu chladnokrevně popravil
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 5:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nejenom lidé z Rychnova nad Kněžnou, kde se krvavá tragédie odehrála, ale i z celého Česka jsou pobouřeni tím, co se odehrálo v tamní restauraci. Miloslav (49) neunesl, že ho chtěla manželka (†47) opustit a rozvést se s ním, a proto ji popravil. Hlas lidu nyní volá po znovuzavedení trestu smrti.

KVÍZ: Osudové ženy, fanynky i rodina. Jak dobře znáte Karla Gotta?
revue.idnes.cz | Ikonka času15. 7. 2019, 0:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Která česká herečka mohla být manželkou zpěváka Karla Gotta? Jak se jmenuje jedna z jeho nejznámějších fanynek? Kde a kdy se zpěvák seznámil se svou ženou Ivanou? Pokud znáte odpovědi na všechny tyto otázky, patříte mezi nejvěrnější fanoušky Karla Gotta. Otestujte své znalosti v našem kvízu.Další články k tématu:KVÍZ: Kdy skončil Karel Gott ve fabrice a kdo mu vyfoukl Zlaté slavíky?KVÍZ: Proč byl Karel Gott na plastice? Jak znáte hvězdy let 1958 až 1968?Tři čtenáři vyhráli v soutěži iDNES.cz sběratelskou eurobankovku s GottemCena bankovky s Gottem vyletí mnohonásobně, řekl v Rozstřelu znalecANKETA: Vyberte největší hit jubilanta Karla GottaOBRAZEM: Hubeňour z Plzně, donchuán a elegán. Jak šel čas s Karlem GottemBylinky, teplé pivo i stěhování. Tak Karel Gott pečuje o své hlasivky

Kam vyrazit na vinobraní a co vás tam čeká?
blesk | Ikonka času15. 7. 2019, 0:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Pokud hledáte měsíc v roce, který je vínu nejvíce nakloněný, je to jednoznačně září. A vinobraní jako nejoblíbenější vinařský svátek je toho příčinou. Víno a burčák tečou proudem, všude se zpívá, tancuje, podávají se nejrůznější dobroty a panuje dobrá nálada doslova od rána do rána. Příležitostí je každoročně nespočet, stačí si jen vybrat.

Krutý zápas žraloků kanibalů: Trhali ze sebe maso, jeden druhému vykousl břicho
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 21:40 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ani slavný film Čelisti nebyl tolik brutální, jako to dokáže příroda. Filmařům z televizního kanálu National Geographic Wild se podařilo zachytit výjimečný zápas na život a na smrt dvou žraloků bílých, kteří se uchýlili ke kanibalismu. Jeden druhého doslova překousl napůl. Fotografie ukazují, že žraloci bílí, dříve přezdívaní „lidožraví“, jsou schopni strašlivých útoků. Informuje o tom server Metro.co.uk.

Modelka s mimořádně klenutými boky, které zaujaly Lewise Hamiltona: Vyzná se v letadlech a nestydí se ukázat nahá
super | Ikonka času14. 7. 2019, 21:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sešli se, vyfotili je a teď jsou toho plné noviny. Lewis Hamilton (34) se dostal na přední stránky díky společnosti pětadvacetileté instagramové modelky Zahry Elise. Pojďme se na ni trochu podívat.

Chlapce (†5) přejel v zábavním parku vláček, policisté obvinili jeho řidiče
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 21:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vyšetřování rok staré tragédie, při které v Šiklově Mlýně na Žďársku zemřel pětiletý chlapec, je u konce. Policie ze smrti dítěte obvinila řidiče vláčku, ve kterém hoch jel. Stejně tak i samotný park Šikland jako zodpovědného provozovatele.

Běhy s býky v Pamploně si vyžádaly 35 zraněných. Tři lidé dopadli zle
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 20:24 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ve španělské Pamploně v neděli končí tradiční oslavy svátku svatého Fermína, jejichž součástí jsou běhy s býky v ulicích města. V neděli ráno běželi býci úzkými uličkami z ohrady do arény po osmé, a letos tedy naposled. Jeden z nich při tom nabral na rohy tři muže. Dva Australané a jeden Španěl skončili s vážnými zraněními v nemocnici. Celkem se při bězích s býky letos vážněji zranilo 35 lidí, osm z nich poranila zvířata svými rohy, uvedla agentura AFP.

Oplzlost na pláži: Pár se oddával hrátkám přímo u proslulého jezera
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 20:21 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na sociálních sítích se objevilo šokující video, které zachycuje mladý pár na pláži u slavných Zlatých Písků nedaleko Bratislavy. Dvojice se na záběrech oddává sexuálním hrátkám před zraky desítek šokovaných návštěvníků.

Poznáváte ji? Takhle vypadá slavná zpěvačka v civilu, když má volno
super | Ikonka času14. 7. 2019, 20:20 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je jednou z nejvýraznějších zpěvaček posledních let, nejen díky podmanivému hlasu, který příznivě rezonuje s vkusem milionů fanoušků po celém světě, ale také co do image. Lana Del Rey se na pódiích prezentuje jako femme fatale, dříve i jako „pin-upka“ z plakátu. O to větší je rozdíl mezi pódiovou imagí a civilem. Na ulici byste ji možná ani nepoznali.

Žena potopila u Vyššího Brodu auto, nejspíš usnula za volantem
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 19:57 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Řidička u Herbertova nedaleko Vyššího Brodu sjela se svým automobilem do řeky. Jako zázrakem vyvázla bez zranění. Za vše pravděpodobně může mikrospánek.

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně
revue.idnes.cz | Ikonka času14. 7. 2019, 19:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na elektrokoloběžce. O víkendu o tom informovala britská média, podle kterých jde v ostrovní zemi o první smrtelnou nehodu uživatele elektrické koloběžky. Ta nesmí být podle tamních zákonů užívaná v dopravním provozu.Další články k tématu:Jak napálit děti. Youtubeři lákají na obrovské magnety a detektory duchůYoutuber se rozešel s třináctiletou dívkou. Počká, až jí bude patnáctYoutuber MikeJePán chce od státu půl milionu. Lhůtu však zmeškal o den

Z toho vám spadne čelist! Jamese Bonda si zahraje černoška
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 19:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
„Bond, James Bond," představoval se doposud bájný agent 007. Ovšem otázka je, jestli tuhle hlášku nebude nutné ze scénáře příštího dílu vyškrtnout. Jelikož nově tuto roli ztvární údajně žena tmavé pleti!

Boeingy 737 MAX do listopadu nevzlétnou, rozhodly další americké aerolinky
blesk | Ikonka času14. 7. 2019, 19:15 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Americké aerolinky American Airlines ponechají letouny Boeing 737 MAX mimo provoz nejméně do 2. listopadu, denně se toto opatření dotkne asi 115 letů. Letecká společnost, která dosud počítala s výlukou těchto strojů do 3. září, to v neděli oznámila v tiskovém prohlášení. Již v pátek o prodloužení odstávky do 3. listopadu informovaly aerolinky United Airlines.


<< Nejnovější   < Novější    Starší >  Nejstarší >>

Stránka:
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Vrátit se nahoru