Celkem 4979 článků.|

Sport

Staronový trenér pozvedl Watford ke značně lepšímu výkonu, poslední tým tabulky vybojoval proti Arsenalu bod
FotbalPortal | Ikonka času15. 9. 2019, 22:12 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nedělní odpoledne nabídlo souboj mezi Watfordem a Arsenalem. Po první půli překvapení nic nenasvědčovalo, Aubameyang poslal svými zásahy Gunners do dvoubrankového vedení. Avšak mizerný druhý poločas stál svěřence trenéra Emeryho tři body, když po kontaktním zásahu Cleverleyho vyrovnal z pokutového kopu Pereyra.

Nedělní odpoledne nabídlo souboj mezi Watfordem a Arsenalem. Po první půli překvapení nic nenasvědčovalo, Aubameyag poslal svými zásahy Gunners do dvoubrankového vedení. Avšak mizerný druhý poločas stál svěřence trenéra Emeryho tři body, když po kontaktním zásahu Cleverleyho vyrovnal z pokutového kopu Pereyra.

Staronový trenér pozvedl Watford ke značně epšímu výkonu, poslední tým tabulky vybojoval proti Arsenalu bod

Sivokův hořký návrat, vyloučení za šest minut. Hanba, zuřil trenér
deniksport.cz | Ikonka času15. 9. 2019, 22:02 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vcelku poklidný duel mezi Baníkem a Českými Budějovicemi (2:1) se v samotném závěru změnil v drama. Nejen tím, že hosté dokázali snížit a Ostravským zatopit, ale především vyloučením Tomáše Sivoka. Kapitán Dynama se do české ligy vrátil po 11 letech, v neděli dokonce oslavil 36. narozeniny, ale radost neměl. Nováček prohrál a zkušený stoper byl během šesti minut vyloučen. Tiskový mluvčí jihočeského klubu pak novinářům vzkázal, že Sivok do mixzóny nepřijde.

Čeští volejbalisté slaví na ME první výhru. Estonsko porazili 3:0
deniksport.cz | Ikonka času15. 9. 2019, 22:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Pumprla se těší na smažení lívanců, lídra potěšila basketmánie
Tyden-sport | Ikonka času15. 9. 2019, 21:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na basketbalovou reprezentaci dnes na pražském Letišti Václava Havla čekaly desítky fanoušků. Čeští reprezentanti se vrátili po úspěšném vystoupení na mistrovství světa v Číně, kde nečekaně obsadili šesté místo. Při první účasti na šampionátu v samostatné historii tak vyrovnali československé maximum z roku 1970.

Smoleňák: Doufám, že Kladno začne všechny porážet. Tedy kromě nás!
deniksport.cz | Ikonka času15. 9. 2019, 21:38 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Byl ve varu. Přihrával, pošťuchoval se, bylo cítit, že to pro něj není tuctový zápas. Útočník Radek Smoleňák z Mountfieldu utkání proti „svým“ zvládnul, Hradec zvítězil nad kladenskými Rytíři 5:2. „Doufám, že začnou vyhrávat a budou všechny porážet, tedy kromě nás,“ smál se kapitán, jehož pro velký hokej připravilo právě Kladno.

Mertl dal Litvínovu první a dlouho poslední gól: Udržená nula je moc důležitá
deniksport.cz | Ikonka času15. 9. 2019, 21:29 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na střely 41:11, z toho čtyři tyče. Dalších 22 ran mířilo mimo. Přesto Plzeň od konce první části vedla nad Litvínovem dlouho jen o gól a na konečných 2:0 upravila až tři minuty před koncem. „Příště musíme dát uklidňující gól dřív,“ usmál se Tomáš Mertl, jehož trefou v přesilovce pět na tři rozvířili Indiáni bezbrankové dusno.

Kacetla střídali, pak šel zpátky: Dostal jsem příkaz a na nic se neptal
deniksport.cz | Ikonka času15. 9. 2019, 21:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Po třetím gólů byl Ondřej Kacetl odvolán z pardubické branky. Za stavu 1:4 se do ní vrátil, ale impulz s rotací brankářů moc nezabral. Dynamo padlo s Karlovými Vary 2:5, na první bod čeká. „Musíme to otočit. Byly tam dobré věci, třeba momenty v přesilovkách. To je teď potřeba řešit a ne si brát jen to špatné a nadávat na sebe,“ snažil se Kacetl zůstat po utkání pozitivní.