Sport

SESTŘIH: Slavia přetlačila Jablonec a znovu odskočila Spartě
sport.cz | 20. 10. 2024, 20:33 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Úspěšná severská mise znamená obnovení šestibodového náskoku na čele fotbalové ligy. Slavia z Jablonce veze vítězství 2:1 díky brankám letních posil Simiona Micheze s Ondřejem Lingrem. Za domácí nádhernou trefou snížil Vachtang Čanturišvili. Lídr nejvyšší soutěže zvítězil podesáté za sebou a opět odskočil rivalovi ze Sparty, s nímž se bude nejspíš přetahovat o mistrovskou korunu.

Leclerc se vrátil do čela, vede před Sainzem a Verstappenem
iHNed sport | 20. 10. 2024, 20:27 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Podrobná on-line reportáž z 19. závodu mistrovství světa formule 1 v Austinu.

Slavia vyválčila desátou výhru v řadě. Sešívané nezastavil ani výborný Jablonec
iHNed sport | 20. 10. 2024, 20:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Slavia ve 12. kole první ligy zvítězila v Jablonci 2:1. Vršovičtí nadále zůstávají jediným neporaženým týmem soutěže a vedou tabulku o šest bodů.

Liberecký Bulíř srazil Motor holení. Ukázalo se, že jsme fotbalová rodina, smál se
sport.cz | 20. 10. 2024, 20:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Jeho táta Petr Bulíř vstřelil za fotbalový Liberec v první lize pět gólů, nyní také nohou rozhodl jeho syn Michal Bulíř hokejový zápas s Českými Budějovicemi. Bílí Tygři porazili Motor 2:1 díky Bulířovu gólu deset minut před koncem, kdy se mu puk odrazil do branky od holeně.

Historický blázinec v Hradci. Druhá třetina? Saigon, duel hoďte do koše
iSport.cz | 20. 10. 2024, 20:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Takhle si můžete představit hokejový blázinec. Góly padají sem a tam. Vítkovice vedly třikrát o dva góly, nakonec ale vyhrál Mountfield 9:7. Divočina se zapsala do TOP 5 zápasů s nejvíce brankami historie. „Možná lepší to vůbec nerozebírat a zahodit do koše. Ve druhé třetině to byl saigon,“ hlásil asistent Hradce Peter Frühauf. Podržte se, po víkendu má jeho tým nejlepší útok soutěže.

Online: Velká cena USA 2024
f1sport.auto.cz | 20. 10. 2024, 19:59 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Průběžné zpravodajství a výsledky z Velké ceny USA 2024.

Basketbalisté Písku podlehli Opavě a poprvé v sezoně prohráli
sport.cz | 20. 10. 2024, 19:37 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Basketbalisté Písku v osmém ligovém kole doma podlehli 86:97 exmistrovské Opavě a poprvé v sezoně prohráli. Na prvním místě tabulky je tak vystřídali obhájci titulu z Nymburku, který je posledním neporaženým celkem v soutěži.

Španělskou klidnou sílu nedokázal rozhodit. Lehečkovi finálové šachy nevyšly
sport.cz | 20. 10. 2024, 19:25 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Španělský veterán Roberto Bautista Agut vidí Jiřího Lehečku jako budoucího hráče top 10. Zatím však ve vzájemných zápasech ukazuje, že český tenista ještě musí získat mnohem víc zkušeností. Bylo to tak i ve finálovém souboji v Antverpách, které dvaadvacetiletý vyzyvatel ztratil poměrně jednoznačným výsledkem 5:7, 1:6.

Vytočený Straka po prohře: K zasmání, nezlobte se. Zklamaly ho opory
iSport.cz | 20. 10. 2024, 19:19 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Krize Českých Budějovic nekončí. Dynamo se z bahna nevyhrabalo ani v Karviné, kde padlo vysoko 1:4. Malou náplastí na další mizerný výkon mohla být třetí vstřelená branka v sezoně, pouze s tím ale na Františka Straku nechoďte. „Čtrnáct dnů jsme se svědomitě připravovali, ale to, co jsme dnes předváděli, mi hlava nebere. Nejsem s tím srozuměný,“ rozzlobil se šestašedesátiletý trenér.

Dva góly a rána do nosu. Hyský věří, že Vecheta čich na góly neztratí
sport.cz | 20. 10. 2024, 19:14 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Je to už dlouhých šest let, co si karvinští fotbaloví příznivci na svém stadionu mohli čtyřikrát zakřičet góól! V září 2018 prohrála v Karviné 1:4 Příbram a stejného vítězství dosáhli Slezané i ve 12. kole aktuálního ročníku Chance ligy proti posledním Českým Budějovicím.

16 gólů: nevídanou přestřelku zvládl Hradec. Kladnu to bez Jágra nejde
iHNed sport | 20. 10. 2024, 19:13 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mimořádnou přestřelku nabídl zápas 13. kola extraligy mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi. Padlo v něm dohromady 16 gólů.

Nezlomní City! Otočili již čtvrtý ligový zápas v sezoně. Teď je čeká Sparta
iSport.cz | 20. 10. 2024, 19:07 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Ani první gól vás před nimi neuchrání. Manchester City dokázal s Wolverhamptonem otočit již čtvrtý zápas z dosavadních osmi kol Premier League. Výhru 2:1 na Molineux vystřelil mistrům John Stones v 90+5. minutě. „Za mě je dobře, že ho uznali,“ radoval se anglický střelec ze své kontroverzní trefy. Cityzens tak natáhli ligovou sérii neporazitelnosti na rekordních 31 zápasů. Ještě větší primát si mohou připsat v Lize mistrů proti Spartě.

FIA dospěla k názoru, že se ji mini-DRS nelíbí. Zadní křídlo musely upravit dva až tři týmy
f1sport.auto.cz | 20. 10. 2024, 18:47 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
McLaren není podle FIA jediný tým, který musel upravit své zadní křídlo.

Atletico porazilo nováčka 3:1. Mallorca po výhře drží pohárové pozice
iSport.cz | 20. 10. 2024, 18:34 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mallorca zdolala v 10. kole španělské ligy Rayo Vallecano 1:0 a ukončila tak jeho sérii pěti zápasů bez porážky. V neúplné tabulce postoupila na páté místo a potvrdila, že má nejlepší start od ročníku 2009/10. Dosud ale výrazně lépe hrála na soupeřových hřištích, doma vyhrála teprve druhý z pěti zápasů.

Zlín vyhrál na Slavii po nájezdech a vede první ligu o pět bodů
sport.cz | 20. 10. 2024, 18:29 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Hokejisté Zlína vyhráli v předehrávce 14. kola první ligy na ledě pražské Slavie 2:1 po samostatných nájezdech a zvýšili náskok v čele tabulky před druhým Vsetínem na pět bodů. Pro Berany to bylo už desáté vítězství za sebou. Čtvrtá Slavia nenavázala na šňůru pěti výher, přesto se bodově dotáhla na třetí Sokolov.

Mistrem světa v závodech superbiků je podruhé Turek Razgatlioglu
sport.cz | 20. 10. 2024, 18:26 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Mistrem světa v závodech superbiků je podruhé v kariéře Turek Toprak Razgatlioglu. Osmadvacetiletý jezdec BMW dnes potvrdil celkový triumf prvenstvím v závěrečném závodu v Jerezu a pořadí šampionátu ovládl s náskokem 43 bodů před Italem Nicolem Bulegou. Španěl Álvaro Bautista, loňský i předloňský šampion, skončil třetí.

Jablonec - Slavia. Sešívané čeká nelehký zápas na hřišti rozjetého Jablonce
iHNed sport | 20. 10. 2024, 18:01 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledujte on-line přenos z utkání 12. kola fotbalové Chance Ligy mezi Jabloncem a Slavií Praha.

NHL ONLINE: Winnipeg hostí Pittsburgh. Ivan na ledě Sharks, v akci Gudas
iSport.cz | 20. 10. 2024, 18:00 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Nedělní program zámořské NHL začíná ve 21:00 duelem Winnipegu proti Pittsburghu. Po půlnoci se pak hrají další dva zápasy. Český útočník Ivan Ivan se v dresu Colorada představí na ledě San Jose a Anaheim hostí Los Angeles, domácí barvy hájí Radko Gudas a Lukáš Dostál. ONLINE přenosy ze všech utkání sledujte na iSport.cz.

Místo druhého titulu debakl. Lehečka finále v Antverpách nezvládl, slaví Bautista
iHNed sport | 20. 10. 2024, 17:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Sledovali jste on-line přenos z finále tenisového turnaje v Antverpách mezi Jiřím Lehečkou a Robertem Bautistou Agutem ze Španělska.

Bundesligový nováček Kiel prohrál doma i počtvrté
sport.cz | 20. 10. 2024, 17:53 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Bundesligový nováček Holstein Kiel podlehl v 7. ligovém kole doma fotbalistům Unionu Berlín 0:2 a stále marně čeká na první výhru. Doma prohrál všechny čtyři dosavadní zápasy, v nichž inkasoval celkem 14 branek.

Volejbalistky Olomouce bez ztráty bodu. Nečekaly jsme to, říká kapitánka
iSport.cz | 20. 10. 2024, 17:52 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Čtyři výhry v extralize a tomu navrch postup v českém poháru žen do čtvrtfinále. Takový je start volejbalistek Šantovka Olomouc UP do nové sezony. Postavení na prvním místě v tabulce potvrdily Hanačky v domácím utkání s Olympem Praha, zápas ovládly 3:1 na sety. Spokojená byla i kapitánka Simona Bajusz hrající na postu nahrávačky.

Manchester City vyhrál na hřišti Wolverhamptonu gólem v nastavení
sport.cz | 20. 10. 2024, 17:50 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru City před středečním zápasem se Spartou v Lize mistrů vyhráli po obratu na hřišti předposledního Wolverhamptonu Wanderers 2:1. Vítězný gól vstřelil obránce John Stones až v páté minutě nastavení.

George Russell musí startovat z boxů
f1sport.auto.cz | 20. 10. 2024, 17:46 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Russell obsadil v kvalifikaci šesté místo, ale poté boural. Nakonec odstartuje z boxů.

Teplice překvapily na Slovácku
sport.cz | 20. 10. 2024, 17:43 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Slovácka prohráli ve 12. kole první ligy s Teplicemi 0:2 a v šestém domácím utkání v sezoně nejvyšší soutěže poprvé nebodovali. Rozhodla o tom branka Abdallaha Gninga ze 42. minuty, výhru hostí pojistil v 82. minutě střídající Filip Horský. Domácí trefili v první půli třikrát tyč a po hodině hry neproměnil Marek Havlík pokutový kop. Tým z Uherského Hradiště prohrál se Severočechy v nejvyšší soutěži po deseti duelech a zůstal sedmý. Teplice bodovaly třetí kolo po sobě, podruhé za sebou venku vyhrály a patří jim 14. příčka.

Karviná přejela České Budějovice
sport.cz | 20. 10. 2024, 17:39 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Karviné v 12. kole první ligy porazili doma 4:1 České Budějovice a posunuli se na osmé místo tabulky. Slezanům zařídil triumf dvěma góly v sedmé a 46. minutě Filip Vecheta. V první půle se trefil ještě Amar Memič a po změně stran Kahuan Vinícius, v 81. minutě snížil premiérovou brankou v nejvyšší soutěži Jakub Matoušek. Dynamo nevyhrálo v lize 33. venkovní zápas v řadě a s jediným bodem je nadále jasně poslední o šest bodů za patnáctými Pardubicemi.

Na Zbořila se těšila Kometa, ale plácl si s Pardubicemi. Dynamo ještě nekončí
iSport.cz | 20. 10. 2024, 17:31 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Na konci minulého týdne to vypadalo, že už se doladí jen formality a Jakub Zbořil si plácne s Kometou. Roky se snažil usadit v sestavě Bostonu Bruins, v NHL ale odehrál jen 76 zápasů. Klub ho víc využíval na farmě a bek teď neuspěl na zkoušce v New Jersey. Odchovanec Komety v klubu začal trénovat, ve čtvrtek se byl v klubovém oblečení mrknout i na stavbě nové arény, odpoledne se mělo jednat o kontraktu. Nakonec ho podepsal o něco později. A jinde. V Pardubicích.

Zahraniční ligy: Citiziens se před Spartou moc nevytáhli, výhru trefili až v závěru
iHNed sport | 20. 10. 2024, 17:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Vítězný gól vstřelil obránce John Stones až v páté minutě nastavení.

City se na výhru nadřeli, Wolves zlomili až v nastavení. Rozhodl Stones
iSport.cz | 20. 10. 2024, 17:10 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Fotbalisté Manchesteru City před středečním zápasem se Spartou v Lize mistrů vyhráli po obratu na hřišti předposledního Wolverhamptonu Wanderers 2:1. Vítězný gól vstřelil obránce John Stones až v páté minutě nastavení.

Minus 40. Ovečkinův odstup od historického rekordu je o další gól menší
sport.cz | 20. 10. 2024, 17:05 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Poprvé od 16. dubna, posledního dne minulé základní části NHL, se počítadlo zase pohnulo. Alexandr Ovečkin je po trefě do sítě New Jersey 40 gólů od historického střeleckého rekordu NHL v podání Waynea Gretzkého. Je to už jen otázka času, kdy ho překoná?

Matelová slaví zlato na mistrovství Evropy! Se Slovenkou ovládla čtyřhru
iSport.cz | 20. 10. 2024, 16:56 | Hodnocení: Hodnocení: 0,000
Stolní tenistka Hana Matelová získala na mistrovství Evropy v Linci zlato ve čtyřhře. Se Slovenkou Barborovou Balážovou v nedělním finále porazily 3:2 obhájkyně titulu domácí Sofii Polcanovou a Bernadette Szöcsovou z Rumunska.